Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 750, 751, 752 ... 1828, 1829, 1830  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2018 23:33:33 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Nägin paari päeva eest linnas sellist trumliga prügiautot. Trummel keerles peal ja puha, põhimõtteliselt nagu seguautol. Mingi uus lahendus?

see on jah selleks, et su sorteeritud prügi paremini seguneks

põhjas on sõel, raskem sodi sunnib kergema läbi ja mida rohkem peale võetakse, seda rohkem alla peenikest sodi jõuab.
kui alumine paak täis saab, kallutab auto selle peene sodi otse Iru põletusahju konveierile. ja sealt tuleb sooja!
puhas kokkuhoid igast sorteerimiselt, eraldi laaduritelt jne icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.01.2018 23:50:26 vasta tsitaadiga

Kripeldanud mind äritsemisel "miks müüte" kõrval teine väga hea ja paremgi "kas enne ostu näha saab" küsimus.
Ei saa näha. Maksad raha ära ja hiljem võid vaadata.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 00:07:38 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kas mitte õpetajatega pole see teema, et paljud töötavad mitte täiskohaga vaid 0,x kohaga ja seetõttu ei saa ka täit palka? Mu ema (kõrgharidus, igasugu kursused jne) näiteks kes veel paar aastat tagasi õpetas, küll sellise neljakohalisi numbreid ei näinud.


Jah see on nii. Põhjuseid on põhimõtteliselt kaks. Klassiõpetajate (algklassid e. I kooliaste) riiklikult lubatud nädalane tunnikoormus on madalam, kui KOV-i poolt sätestatud õpetaja täiskoha koormus ja aineõpetajate koormus on madal, kuna ainetundide arv nädalas on liiga vähene.

Klassikaliselt on õpetaja iganädalane kontakttundide koormus vahemikus 20-26 ainetundi (akadeemiline tund 45 minutit) ja ülejäänud tööaeg (kokku kuni 35 astronoomilist tundi) on nn "üldtööaeg", mille mahus peaks saama tehtud kõik tugitegevused. Reaalsus on muidugi selline, nagu on. Asjalikud saavad selle ajaga ja vähemagagi hakkama, osad kindlasti mitte.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 06.01.2018 00:13:11 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Nägin paari päeva eest linnas sellist trumliga prügiautot. Trummel keerles peal ja puha, põhimõtteliselt nagu seguautol. Mingi uus lahendus?


Prügi pressimise asemel surutakse see kokku keerutamisega.

https://www.wastech.com.au/products/garbage-trucks-sweepers/rotapress-garbage-truck

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 00:16:21 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
namstoop kirjutas:
Sa ju töötad otsapidi õpetajana? Kas tõesti ainult palga pärast? Ma ei teadnudki, et see nii motiveerivaks on muutunud, et tehniliste oskustega inimene mingit tasuvamat asja ei leiaks. icon_rolleyes.gif


Ära vaata olukorda nii binaarsena. Ma ei tööta õpetajana ainult palga pärast, vaid on ka muid argumente, mis on pigem väärtushinnangulised. Palk on minu jaoks kõige olulisem mõõdik, kuid mitte ainuke. Jah, ma võin öelda, et õpetajatöö ja haridustöö on minu kutsumus, sest see kõnetab mind ja ma pean seda oluliseks.
Need väärtushinnangulised argumendid ongi motivaator number üks. Seda namstoop ka eelnevalt väitis. Raha on kahtlemata oluline igaühele - kuid ainult see ei motiveeri enamus inimesi.

Või siis küsime teistpidi - kui sulle pakutaks 1,5x praegust töötasu siis kas sa läheksid näiteks prügiautopeale tööle? Ma nüüd natukene ennustan, et su vastus on eitav. See töö ei oleks kuidagi motiveeriv.
Iga töö juures on siiski motiveerivaid detaile päris palju mida igaüks lisaks palgale veel kaalub ja kindlasti ollakse valmis mõnevõrra kaotama palgas juhul kui saab teistmoodi motiveeritud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0554
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.01.2018 00:20:49 vasta tsitaadiga

Täpselt - palk ei ole motivaator #1, vaid võib olla algne motivaator, mille alusel mingi otsus langetada, aga pikemas perspektiivis jätkusuutlikult kusagil töökohal töötamisel on motivaatoriteks midagi muud.

Pigem küsiks järgnevalt - kui sulle pakutakse 1.5x (sisaldab inflatsioonist tulenevat töötasu suurenemist) praegust töötasu, kas sa töötaksid järgnevad 10 aastat prügivedajana?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 00:21:20 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Rasmus kirjutas:
namstoop kirjutas:
Sa ju töötad otsapidi õpetajana? Kas tõesti ainult palga pärast? Ma ei teadnudki, et see nii motiveerivaks on muutunud, et tehniliste oskustega inimene mingit tasuvamat asja ei leiaks. icon_rolleyes.gif


Ära vaata olukorda nii binaarsena. Ma ei tööta õpetajana ainult palga pärast, vaid on ka muid argumente, mis on pigem väärtushinnangulised. Palk on minu jaoks kõige olulisem mõõdik, kuid mitte ainuke. Jah, ma võin öelda, et õpetajatöö ja haridustöö on minu kutsumus, sest see kõnetab mind ja ma pean seda oluliseks.
Need väärtushinnangulised argumendid ongi motivaator number üks. Seda namstoop ka eelnevalt väitis. Raha on kahtlemata oluline igaühele - kuid ainult see ei motiveeri enamus inimesi.

Või siis küsime teistpidi - kui sulle pakutaks 1,5x praegust töötasu siis kas sa läheksid näiteks prügiautopeale tööle? Ma nüüd natukene ennustan, et su vastus on eitav. See töö ei oleks kuidagi motiveeriv.
Iga töö juures on siiski motiveerivaid detaile päris palju mida igaüks lisaks palgale veel kaalub ja kindlasti ollakse valmis mõnevõrra kaotama palgas juhul kui saab teistmoodi motiveeritud.


Siin on aia ja aiaaugu teema praegu. Minu jaoks on töötasu suurus motivaator number üks. See ei tähenda seda, et ma vahetaksin oma töökoha seetõttu teise professiooniga töökoha vastu, vaid see tähendab seda, et minu professioon jääb samaks, kuid ma töötan seal, kus töötingimused võivad küll olla raskemad, aga töötasu on kõrgem. Praegu on ka nii juhtunud. Töötan endiselt õpetajana ja ka samas valdkonnas, mis varem, kuid töötingimused on selles mõttes raskemad, et tööle jõudmise ja koju jõudmise aeg on Eesti mõistes väga pikk, töökoormus on oluliselt suurem ja nõudmised on kõrgemad, kuid töötasu on kõrgem ja ma olin nõus leppima raskemate tingimustega kõrgema töötasu nimel.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 00:26:21 vasta tsitaadiga

Rasmus, kui sul eelmises töökohas pakutaks töötasu mis kataks su pere rahalised vajadused täielikult ja jääks pingutamata ülegi natukene. Kuid praeguses makstaks ütleme 10-20% rohkem. Siis kas see kõrgem töötasu oleks endiselt motivaator number 1? Või läheksid eelmisesse kohta tagasi?

See on võibolla kõige asjakohasem näide.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0554
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.01.2018 00:40:59 vasta tsitaadiga

Renka, huvitav näide. Tõenäoliselt täidab praegunegi töökoht rahalised vajadused ja jääb pingutamata ülegi.

Küsiks siis, kas sa oled nõus tegema rohkem tööd praegusel töökohal, saades samaväärselt rohkem palka? Näiteks, oled nõus tegema 1.3x normtundides tööd, saades vastavalt töötasu? (ehk kui sul on hetkel näiteks 0.7x normtunde [1x == 168h kalendrikuus] ning 0.7y töötasu, siis spekulatiivselt kas oled nõus tegema 1.3x töötunde saades 1.3y töötasu).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 01:27:52 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Rasmus, kui sul eelmises töökohas pakutaks töötasu mis kataks su pere rahalised vajadused täielikult ja jääks pingutamata ülegi natukene. Kuid praeguses makstaks ütleme 10-20% rohkem. Siis kas see kõrgem töötasu oleks endiselt motivaator number 1? Või läheksid eelmisesse kohta tagasi?

See on võibolla kõige asjakohasem näide.


Jah töötaksin seal, kus on kõrgem tasu. Muidugi lõputult ei saa rohkem töötada ja kui on soovi saada kõrgemat tasu peab hakkama ka pakkuma suuremat lisandväärtust. Kahjuks õpetajana töötades on seda keeruline teha. Seega osalengi ka õpetajatöö kõrvalt igasugustes hariduslikes projektides, millest osad on tasustatud ja osad ka mitte. See on minu panus haridussüsteemi parendamisse.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.01.2018 02:04:00 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Ka hüve saab rahasse arvutada ja pikk põhipuhkus suvel on minu jaoks väga kõva argument.


No kui sa pikema puhkuse juba hüvena rahasse arvutad, siis saab seda teha kõikide muude hüvedega. Heal kolleeg on rohkem väärt kui 100€. jne icon_biggrin.gif

Nii et põhimõtteliselt sa siiski nõustud, et arvele laekuv on küll oluline eeldus töö tegemiseks, aga edasi hakkavad siiski muud asjad lugema. Kui positiivsed asjad saab bilanssi ühte poolde panna, siis negatiivsed hakavad seda hüve maha lõikama. No kasvõi kui selles koolis, kus sa töötaks, oleks ilge tähenärija ja intrigant direktor või kes iganes, siis vast hakkaks mõte vaikselt uute väljakutsete suunas liikuma olgu need kasvõi uuesti kodule lähemal ja veidi väiksema tasu eest? Ei?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 10:53:26 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Ka hüve saab rahasse arvutada ja pikk põhipuhkus suvel on minu jaoks väga kõva argument.


No kui sa pikema puhkuse juba hüvena rahasse arvutad, siis saab seda teha kõikide muude hüvedega. Heal kolleeg on rohkem väärt kui 100€. jne icon_biggrin.gif

Nii et põhimõtteliselt sa siiski nõustud, et arvele laekuv on küll oluline eeldus töö tegemiseks, aga edasi hakkavad siiski muud asjad lugema. Kui positiivsed asjad saab bilanssi ühte poolde panna, siis negatiivsed hakavad seda hüve maha lõikama. No kasvõi kui selles koolis, kus sa töötaks, oleks ilge tähenärija ja intrigant direktor või kes iganes, siis vast hakkaks mõte vaikselt uute väljakutsete suunas liikuma olgu need kasvõi uuesti kodule lähemal ja veidi väiksema tasu eest? Ei?


Nagu ka varem kirjutasin, kirjutan veelkord. Võib-olla ma olengi rahaahne inimene, kuid minu jaoks on töötasu suurus motivaator number üks. See ei tähenda automaatselt seda, et see on AINUKE MOTIVAATOR, vaid see on minu jaoks kõige esmane motivaator. Peale seda tuleb kõik muu. Seega jah, kui kolleegidega on raskem või võimalused on väiksemad, siis ma saan sellega hakkama, sest mina käin küll tööl raha pärast. Eneseteostuseks on palju muid võimalusi, kui ma ei peaks raha teenima. Kuna mul on enda hinnangul õnnestunud valida valdkond, mis mind ka köidab, siis ongi hästi läinud. Väga paljudega see nii ei ole.

Arvestama peab alati sellega, et probleemivabasid töökeskkondi ja kolleege ei ole olemas.

Direktori persooni ma siin kindlasti lahkama ei hakka. See on räigelt ebaeetiline. Saan vaid öelda, et tegemist on väga huvitava isiksusega.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.01.2018 11:39:05 vasta tsitaadiga

On mõnda keskkonda, kust kohast osta sama/sarnast kraami nagu Aliexpress, aga EUROOPA ladudest?

Reaalselt ka Euroopa laod ning tarneaeg siis ka vastav.
Kusagil olen näinud mingeid "Europe" laovariandi nuppe, aga ainult Euroopa ladudest otsimise võimalust pole justkui leidnud.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.01.2018 11:45:58 vasta tsitaadiga

3 päeva nädalas ca 100 km sinna ja tagasi ehk kuus ~2600 km. Kilomeetri hind umbes 20 senti. Viis sotti sõidu peale. Järelikult pidi Tallinna palk olema ca tonn suurem kui mujal ?
Või polnud provintsis piisavat koormust anda?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.01.2018 13:02:33 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
namstoop kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Ka hüve saab rahasse arvutada ja pikk põhipuhkus suvel on minu jaoks väga kõva argument.


No kui sa pikema puhkuse juba hüvena rahasse arvutad, siis saab seda teha kõikide muude hüvedega. Heal kolleeg on rohkem väärt kui 100€. jne icon_biggrin.gif

Nii et põhimõtteliselt sa siiski nõustud, et arvele laekuv on küll oluline eeldus töö tegemiseks, aga edasi hakkavad siiski muud asjad lugema. Kui positiivsed asjad saab bilanssi ühte poolde panna, siis negatiivsed hakavad seda hüve maha lõikama. No kasvõi kui selles koolis, kus sa töötaks, oleks ilge tähenärija ja intrigant direktor või kes iganes, siis vast hakkaks mõte vaikselt uute väljakutsete suunas liikuma olgu need kasvõi uuesti kodule lähemal ja veidi väiksema tasu eest? Ei?


Nagu ka varem kirjutasin, kirjutan veelkord. Võib-olla ma olengi rahaahne inimene, kuid minu jaoks on töötasu suurus motivaator number üks. See ei tähenda automaatselt seda, et see on AINUKE MOTIVAATOR, vaid see on minu jaoks kõige esmane motivaator. Peale seda tuleb kõik muu. Seega jah, kui kolleegidega on raskem või võimalused on väiksemad, siis ma saan sellega hakkama, sest mina käin küll tööl raha pärast. Eneseteostuseks on palju muid võimalusi, kui ma ei peaks raha teenima. Kuna mul on enda hinnangul õnnestunud valida valdkond, mis mind ka köidab, siis ongi hästi läinud. Väga paljudega see nii ei ole.

Arvestama peab alati sellega, et probleemivabasid töökeskkondi ja kolleege ei ole olemas.

Direktori persooni ma siin kindlasti lahkama ei hakka. See on räigelt ebaeetiline. Saan vaid öelda, et tegemist on väga huvitava isiksusega.


Teema hakkab ennast muidugi ammenda juba, aga küsin siis korra veel, sest LKitse varasemale küsimusele sa ei vastanud "Pigem küsiks järgnevalt - kui sulle pakutakse 1.5x (sisaldab inflatsioonist tulenevat töötasu suurenemist) praegust töötasu, kas sa töötaksid järgnevad 10 aastat prügivedajana? "

Või siis toome veel reljeefsema näite, kui raha tõesti kõige tähtsam on - kui sulle tehakse ettepanek tööle asuda meesprostituudina ning garanteeritakse 2x suurem palk, siis silm ka ei pilguks ja läheksid?

Ehket see, mida ma olen üritanud öelda - kui sa töötad sellises sektoris, kus palk on äraelamiseks OK, aga rikkaks ka ei saa, siis oled sa ikkagi juba teinud valiku millestki muust lähtuvalt ning ei saa väita, et ainult raha taga ajada. icon_idea.gif

Või noh, olgem täpsed - saad küll väita, aga keegi ei usu seda. icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.01.2018 15:25:27 vasta tsitaadiga

Kas meesprostituut nagu mees-mees või mees-naine tüüpi teenuses? See on oluline detail motivatsiooni leidmisel
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 15:47:49 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
3 päeva nädalas ca 100 km sinna ja tagasi ehk kuus ~2600 km. Kilomeetri hind umbes 20 senti. Viis sotti sõidu peale. Järelikult pidi Tallinna palk olema ca tonn suurem kui mujal ?
Või polnud provintsis piisavat koormust anda?


Kilomeetrihind on pea kaks korda odavam hetkel. Jah, kodukandis polnud piisavat koormust ja ei töötanud päris samal ametikohal, kui praegu.


namstoop kirjutas:
Teema hakkab ennast muidugi ammenda juba, aga küsin siis korra veel, sest LKitse varasemale küsimusele sa ei vastanud "Pigem küsiks järgnevalt - kui sulle pakutakse 1.5x (sisaldab inflatsioonist tulenevat töötasu suurenemist) praegust töötasu, kas sa töötaksid järgnevad 10 aastat prügivedajana? "

Või siis toome veel reljeefsema näite, kui raha tõesti kõige tähtsam on - kui sulle tehakse ettepanek tööle asuda meesprostituudina ning garanteeritakse 2x suurem palk, siis silm ka ei pilguks ja läheksid?

Ehket see, mida ma olen üritanud öelda - kui sa töötad sellises sektoris, kus palk on äraelamiseks OK, aga rikkaks ka ei saa, siis oled sa ikkagi juba teinud valiku millestki muust lähtuvalt ning ei saa väita, et ainult raha taga ajada. icon_idea.gif

Või noh, olgem täpsed - saad küll väita, aga keegi ei usu seda. icon_lol.gif


Olen juba vastanud. Loe eestpoolt.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 17:29:14 vasta tsitaadiga

Sold OUT,
LKits,
Kuulge härrased, kui te teemaga kursis pole (miks, millal ja kuidas), siis palun ärge sõna võtke.
Ma tõesti ei viitsi seda teemat uuesti läbi nämmutada, palun lugege Speegi teema viimased paarkümmend lehekülge ja viige end kurssi.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 17:30:39 vasta tsitaadiga

Siinsed AHV-d ei ole teda ju unustanud. Kuskil teemas ottegon mingi aeg ju kiunus ja õigustas võõras müügiteemas pakkumise teinud isikule PS kaudu pakkumist sellega, et kui ta oma müügiteema teeb, siis eriti ei taheta osta icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.01.2018 17:41:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sold OUT,
LKits,
Kuulge härrased, kui te teemaga kursis pole (miks, millal ja kuidas), siis palun ärge sõna võtke.
Ma tõesti ei viitsi seda teemat uuesti läbi nämmutada, palun lugege Speegi teema viimased paarkümmend lehekülge ja viige end kurssi.
Mitte ei saa aru miks see küsimus ja vastus lilla täppi vääris...

PS: Tanel, olen teemaga kursis ning jään jätkuvalt enda arvamusele.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 17:47:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

olen teemaga kursis ning jään jätkuvalt enda arvamusele.

Kui sul on oma arvamus, siis avalda see, muidu on jube hea kõrvalt veel sada aastat targutada icon_idea.gif
Mida sina oleksid teinud, arvestades seda, et bännida pole võimalik ja Speek oleks jätkanud topelkasutajate loomist ning ärifoorumite lukkulöömine (ligipääs vaid autentinud kasutajatele) ei tule ärilises mõttes kõne alla ning pealegi ühe idika pärast ei hakkaks seda tegema.

Veelkord siis (loodetavasti viimast korda!):

Kokkuleppe järgi Speek maksis kõikidele nimekirjas olnud kasutajatele võlad tagasi + eemaldasin põhjuseta antud negatiivsed.
Speek tegutseb edasi oma kasutajanime alt (parem, kui kümnete topeltkasutajate alt!) ning ei tee enam kunagi topeltkasutajaid ega riku HV reegleid ega kasutustingimusi.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 06.01.2018 17:55:32 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:51:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 07.01.2018 03:51:31 vasta tsitaadiga

sooty, saated, mis arhiivi lähevad ja sealt saab vaadata, on nigela resolutsiooniga. Hea, et 480p nüüd olemas on, varem oli veel väiksem. Hea, et nii vanu asju üldse järgi näeb.

Kui saade on värske, siis näeb HD-s.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.01.2018 10:54:41 vasta tsitaadiga

Koonrid sellised...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2018 12:08:50 vasta tsitaadiga

mis see tähendab?
tsitaat:
You and the seller did not reach an agreement. The refund amount will be based on the previous solution.

ja all nupp dispute survey
Pean seda litsuma vä?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 750, 751, 752 ... 1828, 1829, 1830  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.