Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola XT910 RAZR märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wolt
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2012




sõnum 22.05.2013 12:17:09 vasta tsitaadiga

Ise ostsin Emt'st paar kuud tagasi erakliendile kliendihinnga 399 euri. Razr Maxxi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one123
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2003




sõnum 22.05.2013 16:16:13 vasta tsitaadiga

paar kuud tagasi jah, aga nüüd on müügilt maas, ja tele2 teema tundub endalegi lollusena
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etaaba
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2013




sõnum 22.05.2013 18:46:33 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Etaaba kirjutas:


Endal muidu huvi Motorola Razr Maxx HD vastu, oskate öelda, kust võiks leida edasimüüjat, kelle käest tellida? Või soovi korral
peaks siis otse Motorolalt tellima. Siiani näinud ainult Motorola Razr Maxx'i müügil.


Tavalise razr HD saab tellida näiteks Handyshopist või Expansysist , mõlemast toob kuller päeva-paariga kohale.

Maxx HD on ainult Verizonile Usas, GSM võrgus ei tööta.


Kuid GSM arena näitab Maxx HD gsm tuge, info vale, või minu arusaam on mööda ? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rebane09
Kreisi kasutaja
rebane09

liitunud: 04.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 09:54:57 vasta tsitaadiga

Lugesin pikalt kõikkide kommentaare ja ikkagi aru ma ei saa icon_biggrin.gif .
Kas siis on (tuleb) official jelly bean Motorola Razer Maxx olemas või ei?
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 13:49:29 vasta tsitaadiga

rebane09 kirjutas:
Lugesin pikalt kõikkide kommentaare ja ikkagi aru ma ei saa icon_biggrin.gif .
Kas siis on (tuleb) official jelly bean Motorola Razer Maxx olemas või ei?

Kodulehel kirjas, et Powered by Android 4.1 (Jelly Bean), seega tõenäoliselt on olemas:
http://www.motorola.com/us/consumers/DROID-MAXX/better-battery/96406,en_US,pd.html
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rebane09
Kreisi kasutaja
rebane09

liitunud: 04.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 14:27:20 vasta tsitaadiga

Ei saag aru, et kas siis ainult Verizon (USA turu) omadele või kõigile kaasa arvatud Euroopa turul müüdavatele?
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qbiC
HV vaatleja
qbiC

liitunud: 15.08.2003




sõnum 12.06.2013 14:31:28 vasta tsitaadiga

Võibolla nüüd on uut infot, aga kui enamus regioonidele JB tuli, siis Eestit selles nimekirjas polnud ja öeldi et pole tulemas ka. Mina panin endale mingi generic euroopa stock romi ja sealt õnnestus upgradeda ametlik 4.1.2 (mis tuli ikkagi arvutisse downloadida ja siis peale suruda).. Suht nõme.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 23.06.2013 07:36:36 vasta tsitaadiga

Olen siis mina saanud halva maiguga kaasavara selle ICS versiooniga, nimelt autolaadijaga laadimine pole enam võimalik. Kõigi teiste telefonid laevad aga minu omamitte. Seinast ja arvuti tagant laeb ilusti.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003




sõnum 29.06.2013 19:56:53 vasta tsitaadiga

Minu Motorola läks nüüd garantiiremonti, kuna võimatu oli sellega oma igapäevatoimetusi teha. Telefon jooksis ca 3 korda päevas kokku, ekraan läks hulluks (s.t. vajutasid ühte kohta, aga reageeris hoopis teine koht).
Lisaks nendele vigadele kadus heli päris tihti ära: hakkasid videot vaatama või podcasti kuulama ja avastasid, et heli puudub. Aitas see, et korraks System settings alt Volumes menüüsse minna ja sealt näiteks Ringer volume muuta. Esimene nutitelefon ja Android - ei tea kas nad ongi sellised või mitte, aga järgmiseks proovin kindlasti Windows Phone või iOS-ga telefone.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrka77
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2013




sõnum 10.07.2013 10:34:01 vasta tsitaadiga

Tere!
Kas keegi on üritanud eestikeelset Swype peale aretada sellele telefonile ja kas see on üldse võimalik? Kuna android on inglisekeelne, on ka swype telefonis inglisekeelne, kuid kuna tegu on niivõrd hea abivahendina, tahaks seda eestikeelsena saada, nagu Samsungitel. Swype settingutes eesti keelt hetkel ei ole. Kellelgi ideid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2013 11:01:39 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuance.swype.dtc

Töötab ideaalselt.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrka77
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2013




sõnum 10.07.2013 13:04:39 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuance.swype.dtc

Töötab ideaalselt.


Suurepärane! Tänud!

ph4nt0m kirjutas:
Minu Motorola läks nüüd garantiiremonti, kuna võimatu oli sellega oma igapäevatoimetusi teha. Telefon jooksis ca 3 korda päevas kokku, ekraan läks hulluks (s.t. vajutasid ühte kohta, aga reageeris hoopis teine koht).
Lisaks nendele vigadele kadus heli päris tihti ära: hakkasid videot vaatama või podcasti kuulama ja avastasid, et heli puudub. Aitas see, et korraks System settings alt Volumes menüüsse minna ja sealt näiteks Ringer volume muuta. Esimene nutitelefon ja Android - ei tea kas nad ongi sellised või mitte, aga järgmiseks proovin kindlasti Windows Phone või iOS-ga telefone.


Enda RAZR MAXXil on olnud samuti seda ekraani hulluksminemist, mida kirjeldasid, kuid huvitaval kombel AINULT SIIS, kui telefon on juhtmega seinas laadimas. Sellisel juhul on nt olnud võimatu ekraani sõrmežesti abil lahti lukustada, kuna telefon tunneb valesid punkte ning parool tuleb vale. Ainsaks lahenduseks ongi olndud laadimine katkestada, peale seda on asi korras.

Lisaks veel üks küsimus Facebooki kasutajatele: kas kellelgil on selle telefoniga olndud olukorda, kus Messenger appis vestlusesse postitatud Facebooki lingile vajutades (nt. mingi pilt või kellegi profiil) ei suuna app sind mitte Facebooki äppi, vaid telefoni browseris FB lehele, kus pead FB parooli ja kasutaja sisestama. Tunduks igati loogiline, et suunaks FB äppi. Olen teinud mõlemale äppile uuendused, kuid pole aidanud. Seadistustest ka ei leia midagi sellist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 12.07.2013 20:34:22 vasta tsitaadiga

Jyrka77 kirjutas:
jako07 kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuance.swype.dtc

Töötab ideaalselt.


Suurepärane! Tänud!

ph4nt0m kirjutas:
Minu Motorola läks nüüd garantiiremonti, kuna võimatu oli sellega oma igapäevatoimetusi teha. Telefon jooksis ca 3 korda päevas kokku, ekraan läks hulluks (s.t. vajutasid ühte kohta, aga reageeris hoopis teine koht).
Lisaks nendele vigadele kadus heli päris tihti ära: hakkasid videot vaatama või podcasti kuulama ja avastasid, et heli puudub. Aitas see, et korraks System settings alt Volumes menüüsse minna ja sealt näiteks Ringer volume muuta. Esimene nutitelefon ja Android - ei tea kas nad ongi sellised või mitte, aga järgmiseks proovin kindlasti Windows Phone või iOS-ga telefone.


Enda RAZR MAXXil on olnud samuti seda ekraani hulluksminemist, mida kirjeldasid, kuid huvitaval kombel AINULT SIIS, kui telefon on juhtmega seinas laadimas. Sellisel juhul on nt olnud võimatu ekraani sõrmežesti abil lahti lukustada, kuna telefon tunneb valesid punkte ning parool tuleb vale. Ainsaks lahenduseks ongi olndud laadimine katkestada, peale seda on asi korras.

Lisaks veel üks küsimus Facebooki kasutajatele: kas kellelgil on selle telefoniga olndud olukorda, kus Messenger appis vestlusesse postitatud Facebooki lingile vajutades (nt. mingi pilt või kellegi profiil) ei suuna app sind mitte Facebooki äppi, vaid telefoni browseris FB lehele, kus pead FB parooli ja kasutaja sisestama. Tunduks igati loogiline, et suunaks FB äppi. Olen teinud mõlemale äppile uuendused, kuid pole aidanud. Seadistustest ka ei leia midagi sellist.


Teeb jah nii kõikide facebooki linkidega.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003




sõnum 14.07.2013 16:33:44 vasta tsitaadiga

Telefonil vahetati garantiis aku ära. Nüüd ca nädala jagu kasutanud ja tundub, et kõik töötab nüüd väga hästi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2013 15:35:07 vasta tsitaadiga

Etaaba kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Etaaba kirjutas:


Endal muidu huvi Motorola Razr Maxx HD vastu, oskate öelda, kust võiks leida edasimüüjat, kelle käest tellida? Või soovi korral
peaks siis otse Motorolalt tellima. Siiani näinud ainult Motorola Razr Maxx'i müügil.


Tavalise razr HD saab tellida näiteks Handyshopist või Expansysist , mõlemast toob kuller päeva-paariga kohale.

Maxx HD on ainult Verizonile Usas, GSM võrgus ei tööta.


Kuid GSM arena näitab Maxx HD gsm tuge, info vale, või minu arusaam on mööda ? icon_biggrin.gif

Mul sama küsimus, kuna tekkis huvi Maxx HD vastu peale selle teema ja arvustuste lugemist icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jyrka77
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2013




sõnum 20.07.2013 22:23:27 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
J
--
Telefoni peal Motocast. See tähendab, et kui sama programm arvutis, telefon saab kõik arvutist kätte (filmid, dokumendid, muusika) ja ka vastupidi.
Lisaks Motorola lehel regades on täielik support. Millega saab telefoni otsida, telefoni kinni panna, telefoni andmed kustuda või telefon telliseks muuta. Telefoni otsimine toimub kiirelt ja seda tehes pole ekraanil üldse aru saada, et midagi tehakse.
--


Tere! Kuna mu RAZR MAXX on varastatud, hakkasin uurima võimalusi selle "brickimiseks" juhul, kui ülesleidmisvõimalust enam pole, vältimaks telefoni igasugust kasutamist varga poolt. Registreerisin kohe telefoni ostes seal Motorola lehel telefoni ära, kuid mingit abi ma sealt küll ei leia, lihtsalt näen oma telefoni mudelit, ostukuupäeva ja imei-koodi. Ei leia brickimist, andmete kustutamist ega telefoni otsimist. Kas kellelgi on infot, kas Motorola on oma süsteemi muutnud vahepeal? Või mida peaks tegema, et saaks telliseks muuta oma kadumaläinud armsakest. Saan aru, et blacklist välistab kasutamise Eesti võrkudes, kuid kui välismaale satub, siis seal sellest abi pole?

Jörgen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2013 14:33:56 vasta tsitaadiga

Kahju kuulda. Ma siin pühapäeval lugesin seda ja hakkasin mõtlema, et millega tegu oli.
Täna otsisin ja otsisin. Ei saanud google kontoga, ei motocastiga, ei motorola kodulehelt ega midagi.

Täna, pika tuhnimise peale leidsin asja üles:
Motorola Device Manager
Kui õigesti otsisin, peaks sinna lehele minema SIIT

Panin otsima oma telefoni. Viimati katsetasin siis kui siin teemas eelnevalt kirjutasin.
Kõik asjad välja lülitatud, kuid telefon sees ja asus siseruumis, panin otsima, telefoni leidis üles kuskil 30 minutiga. Samal ajal telefoni ekraanil polnud jälgegi, et midagi toimuks.

Saab kõik oma kontaktid veel kätte jms telefoni sisu, saab telefoni lukustada, saab asukoha määrata, saab kõik andmed kustuda jne. Suht netipõhine remote control icon_cool.gif

Loodan et saad sellega telefoni kätte.

---
Ja teistele, kuna tegu on ikkagi kangema telefoniga, siis neid on täiesti mõttetu rotti panna. Müüa ei saa, telefon käib lukku ja lahti vastavalt omaniku soovidele, lisaks sisseehitatud asukoha määramine. Need kes rotti panevad või nt leiavad, tehke teene ja tagastage sellised telefonid omanikele või viige politseisse vms.

Jyrka77 kirjutas:

Tere! Kuna mu RAZR MAXX on varastatud, hakkasin uurima võimalusi selle "brickimiseks" juhul, kui ülesleidmisvõimalust enam pole, vältimaks telefoni igasugust kasutamist varga poolt. Registreerisin kohe telefoni ostes seal Motorola lehel telefoni ära, kuid mingit abi ma sealt küll ei leia, lihtsalt näen oma telefoni mudelit, ostukuupäeva ja imei-koodi. Ei leia brickimist, andmete kustutamist ega telefoni otsimist. Kas kellelgi on infot, kas Motorola on oma süsteemi muutnud vahepeal? Või mida peaks tegema, et saaks telliseks muuta oma kadumaläinud armsakest. Saan aru, et blacklist välistab kasutamise Eesti võrkudes, kuid kui välismaale satub, siis seal sellest abi pole?

Jörgen
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.07.2013 18:47:18 vasta tsitaadiga

anduke88, hard reseti elab ka üle?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrka77
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2013




sõnum 22.07.2013 22:57:02 vasta tsitaadiga

Tere ja tänud anduke88 vastuse eest!

Motorola Device Manageris sisse logides tuleb teade: Unfortunately you have no devices that have been associated with your account. https://motorola-global-portal.custhelp.com lehel (My Moto Care vms), kus ilmselt toona telefoni registreerisin, näitab kenasti telefoni mudelit, ostukuupäeva ja imei-d. Kas tõesti pole need kaks lehekülge omavahel seotud ja oleks tulnud Device Manageri eraldi registreerida? icon_confused.gif MotoCasti lehelt sisse logides teatatakse mulle üldse, et mu arvutisse pole MotoCasti installitud, kuigi see mul system tray-s kenasti nähtaval..

Või on varas juba mingil määral näidanud üles nutikust ja midagi ära resettinud.

PS. väga huvitav, võtsin ühendust ka Motorola Euroopa service'ga ning küsisin võimaluste kohta kaugjuhitavalt telefoniga midagi ette võtta ja nad isegi ei maininud sellist asja nagu Device Manager. Ütlesid vaid, et võivad mälu tühjaks teha, kui ma soovin ning et ma pöördugu oma operaatori poole, et blacklisti lisada.

Jörgen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2013 23:27:10 vasta tsitaadiga

Jyrka77 kirjutas:

Motorola Device Manageris sisse logides tuleb teade: Unfortunately you have no devices that have been associated with your account. https://motorola-global-portal.custhelp.com lehel (My Moto Care vms), kus ilmselt toona telefoni registreerisin, näitab kenasti telefoni mudelit, ostukuupäeva ja imei-d. Kas tõesti pole need kaks lehekülge omavahel seotud ja oleks tulnud Device Manageri eraldi registreerida? icon_confused.gif MotoCasti lehelt sisse logides teatatakse mulle üldse, et mu arvutisse pole MotoCasti installitud, kuigi see mul system tray-s kenasti nähtaval..

Või on varas juba mingil määral näidanud üles nutikust ja midagi ära resettinud.
Jörgen

Minul ütleb täpselt sama veateadet, kuigi mu telefon lebab siinsamas laua peal, täpselt samamoodi on telefon registreeritud My Moto Care lehel. Paistab et lehed pole omavahel seotud.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2013 23:46:14 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
anduke88, hard reseti elab ka üle?


Ei ole hard reseti proovinud, aga vahepeal vahetasin androidi ise ära 4.1 vastu. Ei ole OTA update siis. Praeguse katsetusega leidis üles kenasti. (st et eelmise ja praeguse korra vahel on mul soft ära vahetatud)

Minu mäletamist mööda tegin mina esimese konto device manageri alla, siis alles MotoCast. Võibolla sellest mingi vahe?

Äkki proovida erinevaid sisselogimisvõimalusi seal lehel? DM variant, Motocast ja google account? Äkki mõni neist mõikab?

Kui ei, siis antud juhul tõesti lasta telefon kinni lüüa Motorola poolt, lisada see Eestis musta nimekirja ja lasta see panna musta nimekirja ka Euroopas Motorola poolt (viimast ei tea, aga äkki saab: siis pole võimalik telefoni Europpas üldse kasutada). Eestis võtta siis operaatori poolt mingi paber, et see kuskile edasi esitada siis.

-e-
Üks konto on veel mingi Motorola ID
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2013 00:07:44 vasta tsitaadiga

Võid ka seda proovida, peaks saama installida app telefoni, kuigi see pole sinu käes jne: http://www.androidlost.com/#features
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrka77
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2013




sõnum 23.07.2013 11:44:15 vasta tsitaadiga

Jyrka77 kirjutas:
Tere ja tänud anduke88 vastuse eest!

Motorola Device Manageris sisse logides tuleb teade: Unfortunately you have no devices that have been associated with your account. https://motorola-global-portal.custhelp.com lehel (My Moto Care vms), kus ilmselt toona telefoni registreerisin, näitab kenasti telefoni mudelit, ostukuupäeva ja imei-d. Kas tõesti pole need kaks lehekülge omavahel seotud ja oleks tulnud Device Manageri eraldi registreerida? icon_confused.gif MotoCasti lehelt sisse logides teatatakse mulle üldse, et mu arvutisse pole MotoCasti installitud, kuigi see mul system tray-s kenasti nähtaval..

Või on varas juba mingil määral näidanud üles nutikust ja midagi ära resettinud.

PS. väga huvitav, võtsin ühendust ka Motorola Euroopa service'ga ning küsisin võimaluste kohta kaugjuhitavalt telefoniga midagi ette võtta ja nad isegi ei maininud sellist asja nagu Device Manager. Ütlesid vaid, et võivad mälu tühjaks teha, kui ma soovin ning et ma pöördugu oma operaatori poole, et blacklisti lisada.
Jörgen


Sain Motorola Sercice'lt Device Manageri kohta küsides sellise vastuse:

We are sorry to inform you that the Blur service you are referring to, was discontinued last year. It is still available for the phones that came with Motoblur, but the Motorola Razr Maxx was released after that, so it is not a Motoblur phone. We apologize for any inconvenience this may cause you.


Thank you for allowing us to be of service to you.

Kind regards,
Motorola Mobility UK Ltd.


Hästi, Motorola. Aga anduke88, sul ka ju ometi RAZR/RARZ MAXX? Või ongi nii, et MAXX tuli hiljem välja ja sellel enam MotoBluri pole?

Proovisin ka AndroidLosti, kuid paistab, et tal on raskusi seadmesse installimisega, kuna sim kaart on ju ilmselgelt vahetatud ja mingit SMS-i ma saata ei saa telefoni. Tõenäoliselt on ka Google konto telefonist eemaldatud. Proovisin ka seda AndroidLost Jumpstarti, kuid ei tundu ka tulemusi andvat. Vist peab jääma lootma Shootersi turvakaamerate salvestusele ning Eesti Politsei viitsimisele (lihtsa küsimuse peale, kas uurija on juba määratud, külvati mind üle poole minuti pikkuse jutuga, kuidas uurijatel on nii kiire ja kellelgi pole aega ainult minu asjadega tegeleda).

Motorola poolt lukku löömise kohta: Motorola Service vastustest ilmneb, et Motorola võimekus piirneb mälu tühjendamisega ja ainus, mis ma üldse teha saan, on operaatori juures bläcklisti lisamine. :/ Või nad lihtsalt ei viitsi. Igal juhul ootaks mainekalt ja nagu ärikliendile jne suunatud tootjalt veidi aktiivsemat abi sellises olukorras.

Jörgen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 24.08.2013 11:51:07 vasta tsitaadiga

On keegi juba omale selle Cyanogenmod 10.2 ka peale pannud? Sobib paigalduskäik 4.0.4 -> 10.1?
EDIT: Ise vastan: yes, but use appropriate gapps http://goo.im/gapps

Nüüd aga teine probleem. Nimelt Clockworkmod Touch 5.8.4.5 Black Edition installimise järel peale rebooti minu telefon ei paku mulle backup and recovery valikut vaid laeb telefoni käima. Käitunud olen selle õpetuse järgi: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1751826 ja root on tehtud järgnevat õpetust järgides: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1710871

EDIT2:
Kasutasin CWM asemel Safestrap-i ja nüüd jooksvad paraleelselt nii stock 4.0.4 kui CM 10.2 ilusti peal. CM 10.2 on ikka ilus ja võimalusterohke asi, eks kui kodused toimetused tehtud siis õhtul vast aega pisut uurida lähemalt seda.

Esimene custom ROM install ja tundub et edukas icon_razz1.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 01.09.2013 14:54:47 vasta tsitaadiga

Sai kah siis eile paigaldatud Cyanogenmod 10.2 (Android 4.3) ja esialgu tundub päris ok. Eks tegelik olekord selgub paari nädalaga icon_wink.gif

Paigaldamiseks kasutasin BBM (Boot Menu Manager), seal juba CWM sees ja tegi asja ära küll.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.projectlense.bootmenu.manager

PS kas kellelgi teisel esineb kah 4.0.4 kasutamisel seda, et facebook app jooksutab tel kokku ?

FB sõnumi saamisel (tuluke vilgub, et uus sõnum, kuid power nupp ei mõika, ekraan jääb mustaks)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola XT910 RAZR mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.