Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2015 09:25:28 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Etz, kodukasutajal peaks üldse suva olema mingist ruuteri haldusest, ta peaks põrunud olema kui ruuteri näppimiseks hangib. See peab olema toa nurgas töövalmis edastama internetti, telefoni ja televisiooni.


ot:
Sa said mõttest aru küll, mida ma selle all reaalselt mõtlesin, pole mõtet asja üle võlli keerata.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.11.2015 09:36:18 vasta tsitaadiga

indrekp, Aga räägi, kas Intenole on alternatiivi, mis teek samuti peale interneti ka telekapilti?
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2015 10:06:35 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:

Pärast viimast tarkvarauuendust pole ta mul ka ootamatuid üllatusi teinud, vähemalt siis kui torkima ei hakka. Mulle teadaolevad anomaaliad on sellised:
1. Veebiliideses Overview all ei näita IPv6 kliente
2. Wifi jookseb pange kohe, kui panna 20/40 MHz ja kanal 10@upper sideband. Proovitud 3 korda ja igal korral toimis icon_smile.gif Kui keegi viitsiks sama proovida, oleks huvitav kuulda tulemusest.


Sama siin - 20/40Mhz jookseb wifi miski aeg ja siis kaob - mitte päris, aga kiirus on nulli lähedane...
Ja IPv6 on tühi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.11.2015 10:08:11 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
indrekp, Aga räägi, kas Intenole on alternatiivi, mis teek samuti peale interneti ka telekapilti?


Ja loomulikult ADSL/VDSL toega!

Hind ei tohiks üle 108€ minna. Olen enda ruuteri ostnud, ei antud tasuta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 19.11.2015 11:21:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mark0, IPv6 puudumine pole kolmanda osapoole tootjate süü. Elion lihtsalt ei jaga seda kolmandatele seadmetele, kuigi neil on IPv6 tugi kenasti olemas. Mõnes mõttes tekitab see ebaausa konkurentsieelise Elioni enda pakutavale ruuterile.
Vahet pole, kelle "süü" see on - ma kirjeldasin lihtsalt olukorda.
tsitaat:

See muidugi õige, et vase otsa eriti midagi võimekat ei toodetagi või kui toodetakse, siis see on liiga kallis, et ennast õigustada.
Just. Ma olen täiesti päri sellega, et võiks olla rohkem võimalusi ruuterit valida ning ise-enesest on tore kui inimesed proovivad muid seadmeid. Aga samal ajal tasub info hoida võimalikult täpne - ehk siis alternatiivide uurimisel/soovitamisel tuleb mainida, kas peale neti ka VoIP ning TV (täies mahus mitte ainult "tavaline" striim) töötavad. Kui VoIP'i saab kenasti käima keskmise vaevaga siis TV'd täies mahus on riukalikum teema.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2015 13:00:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi on omal sellise võrgulahenduse ka mitte Intenoga stabiilselt ja probleemideta tööle saanud?
Spoiler Spoiler Spoiler

Sissetulev ühendus läbi optika, telefoni pole vaja.
Töötama peavad nii DigiTV kui selle lisateenused - kordusTV, salvestused, Filmiriiul.
Telekad on hetkel ühendatud läbi digibokside.
Tore oleks, kui tulevikus toimiks ka telekasisene Elioni App ja nii, et telekas ikka ise ka nuti-netis saaks edasi käia (YT, Netflix nt).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.11.2015 13:29:08 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
SilQ kirjutas:
indrekp, Aga räägi, kas Intenole on alternatiivi, mis teek samuti peale interneti ka telekapilti?


Ja loomulikult ADSL/VDSL toega!

Hind ei tohiks üle 108€ minna. Olen enda ruuteri ostnud, ei antud tasuta.


alternatiivide kohta foorumis teemad, just eelnevates postides ka osa tingimusi kirjas. häälestamine pole lapsemäng kui tahad et telepilt ei hakiks.
just sellepärast räägingi, et kodukasutaja ruuter võiks tegeleda telekomi poolt ettekirjutatud teenustega, kõik muu jäägu kasutaja enda seadmetesse.
hinna kohta räägivad siin kasutajad, et ladnalt saab odavamalt, ise ei tea kaasa rääkida. mõni ostab ka 2-300€ ruuteri, konfib aga kõik pole nii laitmatu.

bladerunner, töötab, ruuterid peavad uusima softiga olema ja switchid korralikud, muidu võib viimastes telerites arvuti kasutamisel pilt hakkima hakata arvutis netti koormates.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2015 13:38:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kas keegi on omal sellise võrgulahenduse ka mitte Intenoga stabiilselt ja probleemideta tööle saanud?
Spoiler Spoiler Spoiler

Sissetulev ühendus läbi optika, telefoni pole vaja.
Töötama peavad nii DigiTV kui selle lisateenused - kordusTV, salvestused, Filmiriiul.
Telekad on hetkel ühendatud läbi digibokside.
Tore oleks, kui tulevikus toimiks ka telekasisene Elioni App ja nii, et telekas ikka ise ka nuti-netis saaks edasi käia (YT, Netflix nt).

Miks kaks switchi?
Ma pole kursis kas telekad läbi switchi toimivad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.11.2015 13:42:27 vasta tsitaadiga

Ikka peaks toimima. Switch ju ei töötle paketide infot, ta lihtsalt edastab.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2015 14:26:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sellepärast, et 1. switch on sidekapis ruuteri juures ja 2. elutoas teleka juures kus asuvad digiboks, ress, meediamängija, apple-tv, blu-ray, kokku siis 6 seadet mis kõik võrku tahavad.
Koduvõrk tasuks alati kõik kokku üle switchi lasta, milleks seda liiklust läbi ruuteri liigutada.

indrekp, küsimus oli et kas töötab ka mitte Intenoga. Intenoga selline lahendus hetkel kenasti töötab. Kiitus. thumbs_up.gif

indrekp, inimesed pusivad jah ise OpenWRT-ga, aga Elioni poolelt võiks vähemalt niigipalju abi olla, et kuidas ja mis tehnilisi seadistusi kasutada.
Hetkel inimesed koguvad seda infot bitthaaval Thomsoni ja teiste vanade ruuterite seadistustest ise välja.
Saan aru et info võib muutuda, aga hetkseisu pidamine kusagil tehnilisel lehel ei tohiks üle jõu käia.
Kogu see info kogumine oleks tunduvalt lihtsam kui Inteno käsureale ligi pääseks ja näeks mida seal täpselt kõhus seadistatakse, aga seegi on ära keelatud.
Ise ei ütle ja teistele ka ei räägi... icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.11.2015 15:45:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


alternatiivide kohta foorumis teemad, just eelnevates postides ka osa tingimusi kirjas. häälestamine pole lapsemäng kui tahad et telepilt ei hakiks.


Jah, on teema(d), kuid need ei tööta otse vase otsas, vaid vajavad ette teenusepakkuja poolset ruuterit.


Kirjade järgi peaks Inteno olema aga eriti vinge ruuter. Lähiajaloost loeme:
indrekp kirjutas:

Suurim erinevus thomsoniga ongi Gbit WAN+LAN, N-wifi 300M ning ühenduste arv mille piir jäi torrentisõbrale thomsoni puhul jalgu. Esmalt on see piiratud 16000 ühendusega kuid seade ise võib vabalt 5x rohkem taluda.


2015 aastal on ühenduste arvu piiratud ca.7600 peale, kuigi seade ise suudab 6 korda nii palju taluda icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2015 16:35:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
2015 aastal on ühenduste arvu piiratud ca.7600 peale, kuigi seade ise suudab 6 korda nii palju taluda icon_lol.gif


No võrreldes Technicolori 2000 või 4000 ühendusega on see siiski endiselt kordades rohkem... icon_rolleyes.gif
Ehkki jah, ootused olid kõrged seoses selle Inteno ruuteriga...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.11.2015 16:45:37 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ehkki jah, ootused olid kõrged seoses selle Inteno ruuteriga...


Reklaam oli ju ka hea, mis omakorda ootusi suurendas.
Hetkel aga selgub, et seade ei suuda nagu suurt midagi enamat, võrreldes paari varasema mudeliga. Parem, kui ei torgi, kuna muidu lakkab töötamast.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.11.2015 17:00:53 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp kirjutas:

Suurim erinevus thomsoniga ongi Gbit WAN+LAN, N-wifi 300M ning ühenduste arv mille piir jäi torrentisõbrale thomsoni puhul jalgu. Esmalt on see piiratud 16000 ühendusega kuid seade ise võib vabalt 5x rohkem taluda.

2015 aastal on ühenduste arvu piiratud ca.7600 peale, kuigi seade ise suudab 6 korda nii palju taluda icon_lol.gif


Elion piirab, ahistab ja piinab... Olen juba vabalt ennast väljendanud, et täna räägin ühte ja homme teist. Antud teemas olen lihtsalt vahendaja rollis, niipalju kui suuvärk lubab.
Esimene info tuli läbi inimeste Intenost ja teine Broadcomist ning see viimane number on kivi tootja poolt täna ette kirjutatud. Püüdsin minagi uue softi piire kombata ja korraliku "rebimisega" sai ca 5500 ühendust kätte, kindlasti on võimalik ühendada saja pealine kontor järgi ja vaadata kas hakkab number täis saama. Kindlasti tehakse kodus ka mänguservereid ja muid toredaid asju aga sellises mahus tegevused peaks koos serveriga, serveriruumis asuma kus ei ole kindlasti mitte inteno.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 19.11.2015 17:22:57 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Reaper kirjutas:
jägaja kirjutas:
No eks see ole nüüd uuema aja häda, et ilma ruuterita ei saa enam helistada. Hiljutii polnud ruuterit vajagi.


Jep, selle probleemi tõttu jätsingi vana analoogtelefoni eraldi liini peale toimima. Ja Intenoga Digi-TV võtsin eraldi liini peale. Sest Erinevalt Thomsonist ei tahetud Intenot enam telefoniga sama liini peale panna.

Nüüd vähemalt kindel, et vanemad inimesed saavad helistada ka kui vool ära on (mida ikka vahel juhtub) või kui kui ruuter kokku jookseb.

Palju selline lahendus maksab?
Mul jookseb ka jaamast tuppa kaks eraldi telefoni liini. Üks on lihtsalt välja lülitatud.
Elion (vabandust Eesti Telekom) aretab nüüd RAS telefonide kasutajatele mingit uut süsteemi ja jagab neile lauatelefone, mis on tegelikult vist SIM kaardiga ja töötavad läbi mobiilimastide.
VoIPiga sellse telefoniga rääkida on ikka puhas jubedus. Väga plekine heli ja sõnadest raske aru saada.


6 EUR kuus maksab eraldi analoogtelefoni pakett. Antiik ongi luks värk!


indrekp kirjutas:

Ma nagu imestan, et nii paljud on 108€ sellele seadmele kulutanud, miks siis hiljuti niipalju lepinguid taheti tasuta seadmetega teha?


Ei tea, ei pakutud midagi tasuta. Küsiti, et kas osta või rendiruuter. Sai seekord rendiruuter võetud: esiteks kui midagi pekki läheb, siis Elion vahetab ära. Ja teiseks, eeldan et paari aasta jooksul tulevad uuemad kiiremad tehnoloogiad. Siis võib vana ruuteriga lutsu visata. Muideks, mul on kapis veel paar ADSL1 ruuterit, keegi tahab? icon_biggrin.gif

indrekp kirjutas:
Kodukasutajal ei ole vaja ruuterist võrguserverit ehitada, selleks on võrguserver.


Täitsa nõus. Intenost tuleb ainult nett, aga wifid, printserverid, failiserverid jms on eraldi seadmetega. Ise haldad, ise keerad pekki, ise oled süüdi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.11.2015 17:31:38 vasta tsitaadiga

indrekp, Kõik on ilus ja tore. Aga tuletan meelde kui Inteno tuli välja pasudasid kõik Elioni töötajad, et nüüd on kuni 12 000 ühendust lubatud. See 5000 ühendust tuleb väga lihtsalt. Ei pea isegi 100 pealine firma olema. 10 torrentit käima ja seadetest ühenduste arv tõsta ja opsti 5tuhat täis.
Kui ma sooviks Intenot välja vahetada ja võtta võimsam, töökindlam võimaluste rohkem seade. Olen nõus ka selle eest rohkem maksma. Aga elion ei paku mulle seda. Mis ma siis tegema pean??
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 19.11.2015 17:49:37 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Aga tuletan meelde kui Inteno tuli välja pasudasid kõik Elioni töötajad, et nüüd on kuni 12 000 ühendust lubatud.
Aga oligi nii. Testisin isegi Inteno algusaegadel lõdva püksikummiga torrentiga ning 16k peale ei teinud Inteno teist nägugi. Edasine on teine lugu, neid nüansse on kamaluga juurde/välja tulnud.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.11.2015 18:04:34 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
[b]Kui ma sooviks Intenot välja vahetada ja võtta võimsam, töökindlam võimaluste rohkem seade. Olen nõus ka selle eest rohkem maksma. Aga elion ei paku mulle seda. Mis ma siis tegema pean??


Ma arvan, et lihtsalt selgeks tegema milline ruuter töötab, võrgu poole pealt on digiboksi jaoks vaja tunda vaid terminit VLAN, untagged jms. ning kui vajad pilti Samsungi või LG äpiga, terminid IGMP snooping jms, sellest räägitakse palju kahes alternatiivruuteri teemas, mikrotik jms. Erilisi parameetreid ei tohiks olla aga ise ei tea kuna pole vajadust olnud näppida.

Telekom ei suuda 1-2 või ka 200 kasutajale luua ülivõimast alternatiivruuterit, support osutuks keeruliseks ja mitmete erinevate seadmete haldamine samuti. Õigemini vaikselt võib öelda, et mõtteid on, aga kipun arvama, kui isegi kaks alternatiivi tuleb, on see siin küsijate jaoks üks hullem kui teine ja ikka ei paku lahendust. Sellest räägib siis kui on millest rääkida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.11.2015 18:44:15 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
seeru kirjutas:

Elion (vabandust Eesti Telekom) aretab nüüd RAS telefonide kasutajatele mingit uut süsteemi ja jagab neile lauatelefone, mis on tegelikult vist SIM kaardiga ja töötavad läbi mobiilimastide.

Kas need oma olemuselt ei olegi tavalised mobiiltelefonid?

No ju siis on. Elion põhjendas kliendile telefoni aparaadi väljavahetamist turvakaalutlusel. Kõik ju teavad seda vana nalja, et RAS1000 telefone saab FM raadioga pealt kuulata. Aga ma ei usu, et Elion sellepärast muret tunneb.
Igal juhul mehel on uus aparaat laua peal ja maksab seda täpselt sama lauatelefoni lepinguga edasi. Kõne (heli) kvaliteet muutus aga jubedaks.
Analoogi pealt sinna helistada, siis on normis. Läbi voipi ei kõlba seaprse ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.11.2015 19:20:48 vasta tsitaadiga

indrekp, Mis jutt see on, et ei suuda. See pole mingi jutt, muidugi suudab kui vaid tahaks. Aga milline ruuter töötab? Elion võiks sedagi siis öelda, kui ta ise ei suuda ei oska ei viitsi sellist tuge pakkuda. Või siis kui see on ka liiga raske siis võiks, nagu eelnevalt öeldud, jagada konfi. Aga kõik on nii kinnine, isegi suurema tahtmise juures peab kasutama Intenot.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2015 19:42:55 vasta tsitaadiga

indrekp, ja SilQ, küsimus ei ole salajases konfis, see mida teha vaja näha ning mis featuure seade peab toetama, teavad need kel vajalikud oskused siin foorumis niigi.
Küsimus on kolmanda partei ruuterite tarkvara variatsoonides, featuurides ja konfimise lihtsuses.
Kuivôrd ka julgeid pealehakkajaid ja eksperimenteerijaid siin foorumis paraku napib, siis on ka progress lihtsalt selline nagu on.

Aga see on OT juba siin teemas.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 19.11.2015 20:17:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.11.2015 20:10:15 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga. Mis iganes valikuid ja testimisi ning siis veelkord testimisi testijate paremate oskuste ja soovide põhjal ka ei tehtaks, tuleb turule ikkagi toores toode.
Ehk kui testijad ei suuda enam ka vigu leida, siis tasub ainult teenuse tarbijatele asi kätte anda ja nad siis näitavad, kui nõrgalt on ikka asja arendatud. icon_wink.gif

Mingi aja möödudes tuleb hakata tarbijate tekitatud puuke välja noppima. Ning seda mitu korda. Ma ütlen küll kohe.
Ei tohi anda inimestele mingeid tehnilisi vidinaid kätte, kohe jookstavad kaua testitud süsteemi kokku. icon_idea.gif icon_razz1.gif

Reaper kirjutas:
Täitsa nõus. Intenost tuleb ainult nett, aga wifid, printserverid, jms on eraldi seadmetega. Ise haldad, ise keerad pekki, ise oled süüdi.


Tubli! Istu, kaks.

Läheme nüüd TV teemasse arutlema.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8847018#8847018

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2015 22:27:23 vasta tsitaadiga

Kuidas sellele karbile täisresetti tehakse?

Lihtsalt nôel tagumikku, vôi on seal mingi nôks kah?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 20.11.2015 22:31:49 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Lihtsalt nôel tagumikku, vôi on seal mingi nôks kah?
Nõelaga jah. GUIst saab ka aga füüsiline lähenemine peaks tõhusam olema.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2015 22:48:29 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Etz kirjutas:

Lihtsalt nôel tagumikku, vôi on seal mingi nôks kah?
Nõelaga jah. GUIst saab ka aga füüsiline lähenemine peaks tõhusam olema.


Ma ei suuda antud isendil küll GUI'st sellist kohta enam leida...viimase softiga siis... icon_rolleyes.gif
See kah välja nuditud juba vôi... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.