Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 19.06.2008 10:05:46 vasta tsitaadiga

webcami soft on paras käkerdis
_________________
ANIMIST
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2008 10:24:57 vasta tsitaadiga

Hmmm Steam vist ainukesena vahel kõige tüütum.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2008 14:19:20 vasta tsitaadiga

Tüütud on ka need asjad, mida ollakse sunnitud pirama, kuna elu dikteerivad rahapuudus ja oskamatus käsitseda alternatiivprogramme. Ja on softi, mille Windowsi versioonidele muudes OS-ides vasteid ei leidu (näiteks mu isa tahaks oma koduarvutisse MS Visiot, mis maksab mitu kilo - pidi mingi erivariant olema spetsiaalsete skeemide joonestamiseks, Linuxis pole ma veel midagi taolist välja peilida suutnud).

Hetkel on mul Windossis kõige tüütum Avast, mis ühtäkki kukkus järjepidevalt nõudma, et ma upgradeksin ta Pro versioonile, mis, nagu ma aru saan, on tasuline. Seni pole suutnud leida võimalust see kinni keerata - tahan, et Avast lihtsalt vahel automaatselt uuendaks oma viiruseinfot, mitte ei nõuaks punases kastis tasulise versiooni peale uuendamist.
Windossi uuendused olen ammu kinni keeranud - väga lonkav süsteem. Ubuntu uuendab end hulka kiiremini ja tahab ka uuendamise ajal vähem ressursse saada. Muidugi ega kõik Linuxidki nii hääd pole kui Ubuntu - Mandriva näiteks uuendas mul end sama venivalt kui Win.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2008 14:22:20 vasta tsitaadiga

Kassmees, Avasti tuleb iga poole aasta takka uuesti regada, et tasuta jätkata.
Omalt poolt on kõige tüütumad MicroStation ja pgAdmin III. Tuletavad oma olemasoluga meelde, et tööd peab ka tegema.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 19.06.2008 14:35:33 vasta tsitaadiga

Lotus Notes - tööülesanded tulevad sealt ....
Adobe Acrobat Reader - prääksub iga kord midagi kui käima paned
Java Platform - update, update, update ...
MS Excel - pea hakkab valutama kui lahti võtad
QuickTime/Realplayer - müstilised käkid

... ja ma tean, et kõike saab konfida ja normaalselt tööle panna, aga ma lihtsalt ei viitsi

EDIT: skype on ka närvi ajanud
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 19.06.2008 14:36:04 vasta tsitaadiga

Tegelikult üks kõige tüütum programm on Windows ise icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2008 14:40:58 vasta tsitaadiga

ArQ, kui vaja lihtsalt vahel PDF faile lugeda, kasuta Foxit Readerit icon_wink.gif Palju kiirem ja mugavam kui Adobe.
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2008 17:52:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

QuickTime/Realplayer - müstilised käkid

Need ikka eriti saastad jah, ei lasknudki peale formatit neid lollusi peale enam.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 20.06.2008 22:45:13 vasta tsitaadiga

Omalt poolt loeks kõige tüütumaks vidinaks QuickTime'i. Ikka ja jälle leian ta updateri startupist automaatselt käivitumast. Miks põrgu päralt on vaja üldse ühel lisakomponendil (QT ei lähe muidu tööle kui MPC vahendusel MOVide vaatamiseks ja iTunesi tagaseinana, QT enda Playerit ei ole veel kordagi käivitanud) registri nendesse osadesse ronida mis raali tööleminnes startivate progedega tegelevad icon_evil.gif

iTunes... resursiröövel on tõesti ja alternatiive leidub, aga mulle meeldivad smart playlistid ning ei kasuta nii sageli, et liigselt häirima hakkaks. IE endale meeldib, ehkki 7. versiooni on 6ndaga võrreldes märksa tüütum (ei istu see kasutajaliides eriti). Aga kuna tuntuimad konkurendid samuti peale ei lähe siis hetkel kannatan ära.

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 20.06.2008 23:09:03 vasta tsitaadiga

räigelt tüütu on see asi kui ma arvuti käima panen... tekitan neti ühenduse ja siis panen msni ja browseri korraga käima, rahulikult hakkan surfama ja tavaliselt just kui ma mingile lehele olen jõudnud ja hakkan sisse logima, siis poole kirjutamise pealt saab msn ka lõpuks ennast ära laetud ja hüppab ette oma pealetükkiva kontaktide otsingu kastiga ja pool parooli kirjutan sinna hoopis sujuvalt vms icon_lol.gif see ajab väga närvi pidevalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2008 23:15:29 vasta tsitaadiga

mis teil QuickTime vastu on - hea asi ju icon_biggrin.gif

endal pole arvutis ühtegi tüütut programmi - kõik üleliigne on eemaldatav icon_wink.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2008 23:34:11 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
hüppab ette oma pealetükkiva kontaktide otsingu kastiga ja pool parooli kirjutan sinna hoopis sujuvalt vms icon_lol.gif see ajab väga närvi pidevalt icon_biggrin.gif

saab ju seadetest panna et ei hüppaks startupil lahti icon_wink.gif

ja kasuta hibernate't shut downi asemel - arvuti läheb kiiremini tööle ja kõik programmid juba ka töötavad mis enne kinni panemist lahti said jäetud jne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andr31
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2008 23:56:33 vasta tsitaadiga

Adobe readeri vahetasin tänu sellele teemale Foxiti vastu - käib pinda kuid ei suuda jagu saada sellisest vidinast nagu Last Fm music scrobbler - asi mis ''kirjutab'' sinu muusikaeelistusi ja viimaseid laule sinna saidile,samas võid ka oma viimaste laulude tabelid panna foorumi signatuuri mis uuendavad iseennast.. vidin on küll lahe aga võtab omakorda lahedalt atribuute..
Samas alati kui ctrl+alt+del vajutan ja seda tegumite võidusõitu oma arvutis näen mõtlen alati.. mida see gates küll mõtles kui ta windowsit lõi (mul xp)
Vähemalt 5-10 täiesti mõttetut tegumit - kõik võiks ühe tegumi alla kuuluda(nigunii end process lõppeb süstem crashiga)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lafrootos
HV vaatleja

liitunud: 23.06.2008




sõnum 23.06.2008 15:37:18 vasta tsitaadiga

microsoft word
office
adobe
itunes
msn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2008 17:11:56 vasta tsitaadiga

Kellele Adobe PDF Reader hullult pinda käib, soovitan soojalt FoxIt Readerit icon_exclaim.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2008 21:44:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kellele Adobe PDF Reader hullult pinda käib, soovitan soojalt FoxIt Readerit icon_exclaim.gif

jah adobe acrobat reader on tõesti otseses mõttes debiilikute programeeritud mis väljendub kiiruses ja ka programmi mahus

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2008 13:24:59 vasta tsitaadiga

teretalv, oled sa ikka viimast versiooni proovinud? icon_rolleyes.gif

viimased versioonid on kiired
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 24.06.2008 18:20:31 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
hüppab ette oma pealetükkiva kontaktide otsingu kastiga ja pool parooli kirjutan sinna hoopis sujuvalt vms icon_lol.gif see ajab väga närvi pidevalt icon_biggrin.gif

saab ju seadetest panna et ei hüppaks startupil lahti icon_wink.gif

ja kasuta hibernate't shut downi asemel - arvuti läheb kiiremini tööle ja kõik programmid juba ka töötavad mis enne kinni panemist lahti said jäetud jne. thumbs_up.gif


ei ta startupi all polegi, aga lihtsalt kui kiire on siis lendad arvutisse ja paned kõik asjad korraga käima ise ja siis see msn mingil lambimomendil lendab ette lõpuks kui sisse saab logitud oma kontaktide otsimis kastiga icon_biggrin.gif netis ka need lehed häirivad nagu googles, et lähed lehele ja kursor hüppab ise sinna kirjutamise kasti.. sellepärast ma loobusin googlet avalehena hoidmast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2008 23:27:49 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
teretalv, oled sa ikka viimast versiooni proovinud? icon_rolleyes.gif

viimased versioonid on kiired

kiirem võibolla sellepärast, et Adobe Speed Launcher ju tõmmatakse iga kord start-up'i alt tööle icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 01:33:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kiirem võibolla sellepärast, et Adobe Speed Launcher ju tõmmatakse iga kord start-up'i alt tööle icon_smile.gif

täielik jura on adobe
Foxit reader ei vaja mingit eelmänge

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 01:51:14 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
tsitaat:

kiirem võibolla sellepärast, et Adobe Speed Launcher ju tõmmatakse iga kord start-up'i alt tööle icon_smile.gif

täielik jura on adobe
Foxit reader ei vaja mingit eelmänge

see linnuke on sealt samas lihtsalt eemaldatav

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 08:24:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see linnuke on sealt samas lihtsalt eemaldatav

start>run> "msconfig", sealt " startup" alt linnukesed peale viirusetõrje kõige eest ära ja elu ikka hulka maad lillem.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.06.2008 08:44:20 vasta tsitaadiga

Adobe reader käib ka mulle närvidele. Näiteks kui on skannitud PDFiks piltidena või kui on suurem PDF. Siis selle lugemine on täielik piin. Lehtede sirvimisel on dualcore CPU 100% icon_eek.gif
Sama dokument näiteks wordis lippab kerimisel ilusti.
Olen teinud nii, et salvestan PDFi JPG failideks ja siis hoopis ACDsee-ga vms saab normaalselt ja kiiresti sirvida icon_razz1.gif
Ja on vaja vahest PDFis mõnda tähte muuta - installeerisin siis Acrobadi, mis võttis ruumi kettal 1,8GB shocking.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 09:12:28 vasta tsitaadiga

ACDSee oli minumeelest suhteliselt kallis programm ja mõeldud proffidele pildistajatele pildikogu haldamiseks, samas oli tegemist suhteliselt nõrga softiga. olen korra seda programmi parandama pidanud ühe vigase registry võtme ja "profiili" katkiminekust tingitud C2D protsessori liigse koormamise mahasaamiseks ja sai nende endi foorumeid tuhnitud ning käimasaamine osutus päris korralikuks "debug" iks. DVDRW, kas sa seletad ka , kust sa selle programmi ostsid ja kui palju see sulle maksis?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 27.06.2008 09:27:52 vasta tsitaadiga

endale käib kõige rohkem pinda logitech setpointi driverid.
Nimelt, kui juhtmeta hiirel hakkavad patareid tühjaks saama, siis hakkab mingist hüpikakent lahti viskama hoiatusega et patareid on tühjad. Muidu poleks nagu probleemi, aga mul toimub see "hoiatamine" juba poolteist kuud, ja hiire kasutamisel pole veel nähagi, et patareid nõrgaks hakkavad jääma. Ära kah seda teatamist vist keelata ei saa, niiet täiega käib pinda. Hakkaks siis mingi nädal ette hoiatama oleks ok, aga üle kuu aja - käib tõesti pinda.
Ja ise olen nii laisk kah, et uusi patakaid sisse ei viitsi ennem panna kui vanad tühjad icon_biggrin.gif
Ja sama jama on nii läpakaga, kui ka lauaarvutiga.
läpakal hiireks V320
suurel arvutil LX5
ja kõige nilbem oli siis, kui ükspäev panin läpakale lauaarvuti klaveri taha, siis ta hakkas mulle korraga pasundama, et nii läpaka hiirel on patakad tühjad, kui ka lauaarvuti hiirel. Kuigi ma LX5-te isegi ei ühendanud läpakale icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.