Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 579, 580, 581 ... 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 24.08.2015 23:01:28 vasta tsitaadiga

Loen ja imestan kuidas mõni siin sai TurboHudi kasutamise eest bänni. Olen ise seda ksautanud nii paar kuud kuigi iga päev ei tee enam Diablot ja ei ole midagi juhtunud. Samuti loen TurboHuD foorumit igaks juhuks ja ei ole kinnitatud ka seal, et on just selle eest bänn saadud. Enamasti on hiljem selgunud, et bänn oli muu asja eest. Ju siis farmiti kuskil mingi valemiga koos Turbohudiga ja see tekitas alarmi Blizzardi kontrollis. Tava userid ei ole minu teada saanud selle eest bänni.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 24.08.2015 23:07:16 vasta tsitaadiga

Zonerman, paar kuud pole mingi näitaja. icon_exclaim.gif
Blizzardi viisiks on lüüa valusalt ja kõige ootamatumal hetkel. Fakt et tegid midagi keelatut on neil baasis fikseeritud ja ootab vaikselt oma aega.
Tavaliselt tehakse "puhastust" vahetult enne või peale suuremat uuendust, et sul tekiks soov ikka uuesti mängu proovida. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 24.08.2015 23:14:55 vasta tsitaadiga

Olen täesti enam kui kindel, et jälgitakse neid kes farmivad mingil moel TurboHudiga a la paragoni või väga kõrgeid rifte a la 55+ sest seal tõesti aitab väga palju nähes veidi ette, mis ees ootab.

2 kuud olen niiöelda aktiivselt kasutanud aga installisin palju varem. Ja millegipärsat saavad bänni just need 600+ paragoni farmijad - something to think about.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 25.08.2015 02:15:44 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:


munk on üks imelik loom. NS-is kõige parem build hetkel ei kasutagi 6p setti. piisab 3x2-st, st Shelong, Raiment 2pc ja Focus&restraint ja siis lihtsalt rusikaga molli Crippling Wave manglega, pane inna juurde ja siis elad ka pääääris kaua. St 2pc set on parem kui sama seti 6pc versioon! icon_biggrin.gif S4 mehed lähevad vist küll super-duper SSS peale, sest see Lion's Claw in ikka megahyper OP. ja saad põmst perma-surematuse ka, sest SSS ajal damaget sulle teha ei saa ja cooldown on nii väike, et saad põmst kohe uued laksud kirja panna.



On jah, see kirjeldatud Crippling Wave build on non-seasonali parim ehitus praegu - Rainmentile annab Inna 4 set kõik Mantra passivid (plus veel iga mantra 100% suurem) - hea support boost ka pidutsedes (party). Lions Claw on vist jah parim Uliana set build, ilma selleta on Shelong tugevam siiski. (need järeldused, siis kõik videotest vaadatud).


Ootan praegu põnevusega uut pätsi, peaks (teoorias) saama boosti niipalju juurde, et praeguse 41 solo max asemel saab ehk 50ndatesse - elame-näeme, kõrgemal Griftis läheb ellujäämine karmiks..

täna tuli para 400 ka kätte - järgmised 400 veel (optimistlikult mõeldes - kuna edasi läheb meeletult aeglasemalt), siis on para skillid nö täis (jah, elu ja põhistatt läheb lõpmatuseni vist edasi) icon_smile.gif

EDIT: http://www.diablofans.com/news/48504-patch-2-3-roundup-2-3-releasing-tomorrow

sellise kella leidsin 2.3 releasi jaoks.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.08.2015 03:16:23 vasta tsitaadiga

volado, thanks mõnusa infi eest! Ma mõtlen, et hakkaks ise ka striimima mõnda aega kui huvilisi on icon_smile.gif Barbi ralli ilmselt alguses ja siis teisi charre üles leveldama. Keegi tahaks koos minuga tiimida seasoni alguses? Patch ja Season tulevad eri päevadel? Tundub vist nii.. eks nata uurin siis nonseasonis ringi, et olla mõnusalt valmis S4 jaoks thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 25.08.2015 13:03:18 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kas keegi teist on huvitatud Griftt exp farmimisest?

4kesi party-na ja exp geari kandes peaks optimaalne Grift level olema 30-40 vahel. Asi selles, et boonus exp peaks Griftis olema korrutatud, mitte lisatud - ehk, siis a-la hellfire sõrmus jms equip teeb leveldamise kiireks (see oli juutuubi info, kui see pole just nüüd muudetud).

Pidu peaks olema kooskõlas - st, seal tuleb teha tarku valikuid skillide jms osas - kes mida teeb. Avatu pidudega farmimine nii hästi ei toimiks.

Mõte siis, et mõnikord kõigile sobival ajal ette võtta ja tunike-paar veeta Griftides - exp peaks tulema mühinal.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.08.2015 13:34:52 vasta tsitaadiga

season või mitte?
ma ei tea, kas ma viitsin seasonit väga lammutada, võibolla teen ainult achievementide/pet-id jms lahti. jälle nullist alustada jube nüri kuidagi, samas kõik sõltub seltskonnast.
optimaalne grift on pigem 50 või vaat, et ülegi. siis on korrutis jõhkram
muidugi kokkumängu tuleb teha ja zDPS exp boosti chari.

24/7 venda minust loota küll pole, aga paar tundi päevas (eriti hilja õhtupoole) annab tinutada küll.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2015 13:38:42 vasta tsitaadiga

kas furnace 50% elite bonus rakendub ka rift bossidele?
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.08.2015 13:40:26 vasta tsitaadiga

ikka. eliidid on nii bossud, guardianid, championid, unique'd, rare-d, nende minionid, gob-id ja ka mängijad ise.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012




sõnum 25.08.2015 14:02:00 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
kas furnace 50% elite bonus rakendub ka rift bossidele?


Jah

tsitaat:
Diablo 3 classifies as Elites:
All Bosses (Act Bosses, Quest Bosses, Event Bosses, Rift Guardians, etc.)
Uniques (purple)
Rares (yellow) plus their Minions
Champions (Blue)
Treasure Goblins.
- See more at: http://www.diablowiki.net/Damage_to_Elites#sthash.ECE8bvk7.dpuf


Osad on siin algajamad, siis jätan viida. http://www.diablofans.com/news/48504-patch-2-3-roundup-2-3-releasing-tomorrow on patch kokku võetud ja lisatud ka patchi countdown.


viimati muutis LaC3rtosus 25.08.2015 15:31:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 25.08.2015 14:34:06 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
24/7 venda minust loota küll pole, aga paar tundi päevas (eriti hilja õhtupoole) annab tinutada küll.


Isegi oleksin osaleja miskis kambas. Minu puhul ei ole küll hetkel tegemist miski hardcore mängijaga aga mängida ma oskan icon_smile.gif Siiani olen stoori hardiga läbi teinud mungaga.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 25.08.2015 14:48:56 vasta tsitaadiga

Mina oleksin pigem non-seasonali charist huvitatud ja ka just õhtuti (ka hiljem).

Selle lvl 50 viga on see, et esiteks - ma ei jääks seal ellu veel ja teiseks, 30-40 vahel jookseks neid asju paari minutiga läbi. Boonus exp grifti lõpetamisest akumuleerub oluliseks osaks. Lisaks see ka veel, et kui kõik panevad ennast exp geari riidesse, siis damage kukub korralikult. Exp gear on üks võti.

Noh, vbl tõesti - 40+ oleks optimaalsem kui on juba more advanced jõuk. (täna oli minu lagi 45 kaheses peos - 47ses surin mühinal. Noh, siin on equipi ja para punktide küsimus veel ka)

Minu tunnus mängus on volado#2978 võib ju proovida ja kokku rääkida mis set-up oleks sobilik.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Purda
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2009




sõnum 25.08.2015 18:36:57 vasta tsitaadiga

Tere.

Loen ja imestan,kas te k6ik olete klannita mängjad,et nii party puuduses olete?! Ma olen jooksnud 2 viimast kuud barbiga solo lv 41-45 speed greatereid ja partyga lv 41-53.
Ma saan aru et headel mängjatel on ka suured egod ja need on yle servu laiali , ju meil siis looserite kamp kes on para 700-900+ icon_wink.gif
6nneks meil on praegu 4-8 playeri punt ja k6ik klassid...nii ,et ise ei kurda party ega farmimise puudumise yle)
Uus päts t6stab Greateri speed farmimise kindlasti lv 50 ja +.Ja kuna T10 on raskuselt kusagil Gr 45 kanti siis loodan ,et seal liiga vara igav ei hakka.
reklaam: party ja TS on olemas,ära häbene proovida ja kui kasu pole siis saad vähemalt siin kiruda icon_wink.gif

EDU

_________________
Fallen Earth - Anesteseoloog LVL 50, EVE - Purda X,WoT - Purtank,STO - Purdaz,Diablo3 - Purda#2985
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 26.08.2015 01:21:55 vasta tsitaadiga

Purda kirjutas:
Tere.

Loen ja imestan,kas te k6ik olete klannita mängjad,et nii party puuduses olete?! Ma olen jooksnud 2 viimast kuud barbiga solo lv 41-45 speed greatereid ja partyga lv 41-53.
Ma saan aru et headel mängjatel on ka suured egod ja need on yle servu laiali , ju meil siis looserite kamp kes on para 700-900+ icon_wink.gif
6nneks meil on praegu 4-8 playeri punt ja k6ik klassid...nii ,et ise ei kurda party ega farmimise puudumise yle)
Uus päts t6stab Greateri speed farmimise kindlasti lv 50 ja +.Ja kuna T10 on raskuselt kusagil Gr 45 kanti siis loodan ,et seal liiga vara igav ei hakka.
reklaam: party ja TS on olemas,ära häbene proovida ja kui kasu pole siis saad vähemalt siin kiruda icon_wink.gif

EDU


Thanks addimast - mingi päev võiks ehk proovida pidutseda 4kesi ja targalt.

Klanne ju ka erinevaid. See ettepanek exp jooksudele eeldab veidi ettevalmistust ja tahet, päris niisama väga ei viitsita. + hea mängu oskus oleks kasuks (millele ma ei pretenteeri)
Grift vs rift - mulle tundub Grift rohkem tänuväärsem kuna droprate on enamasti parem headele itemitele, exp parem (mitmekesi) ja gemmi upgrade võimalus.
T6 muutus speedrunnides igavaks - T10 ei oska öelda, täna sain 43 sologa hakkama - mis oli omaette tegu - riftis tahaks ikka kiiremini hakkama saada.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2015 09:28:57 vasta tsitaadiga

Minul tegi hommikul 2.3.0 peale ära
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 26.08.2015 22:07:38 vasta tsitaadiga

päris toredad muudatused.. thumbs_up.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 27.08.2015 00:54:43 vasta tsitaadiga

Nii kui keegi on huvitatud season hc tegemisest siis võite mind ka lisada Warks#2703
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 27.08.2015 08:21:14 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
päris toredad muudatused.. thumbs_up.gif


On jah, kuup minumeelest üks parimaid neist - 3 lisa secondary annab buildi võimalusi väga palju juurde.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.08.2015 07:11:34 vasta tsitaadiga

Saan õigesti aru, et TÄNA kell 18:00 algab uus season?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 28.08.2015 09:26:35 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Saan õigesti aru, et TÄNA kell 18:00 algab uus season?


Yup.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2015 09:35:54 vasta tsitaadiga

HDTanel, Plaanid striimida? icon_biggrin.gif Kui ja, siis pakun välja, et võiksid HC teha, oleks tiba põnevam icon_wink.gif Kui party liikmeid vaja, I'm in. icon_biggrin.gif Polugan#2290
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.08.2015 16:00:40 vasta tsitaadiga

Igatahes kutid.. jah, otsustasin, et striimin ikka icon_smile.gif kui keegi tahab HV-st minu gruppi saada siis saatke pm oma useriga! Lisan icon_smile.gif
Pole nii ammu mängind aga saab ülitore raudselt olema.. varuge aint sööki jooki icon_biggrin.gif
Kell 17 midagi alustan livega..
www.twitch.tv/HDTanelEST

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.08.2015 16:48:45 vasta tsitaadiga

Keegi veel siinsetest olijatest tahab liituda 4ndaks leveldamiseks kella 22-22:30ni? Siis saabub meie 4s guru töölt ja laseme oma grupiga edasi. Until then aga on meid 3 ja kel huvi siis PS või võtke ühendust battle.net's "Crinx#2258"
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.08.2015 17:06:54 vasta tsitaadiga

Muidu paljud räägivad, et see Kanai kuubik on täiesti perse keeranud mängu.. kui varem ikka farmisid juppe siis nüüd vaja vaid matse ja kogu moos. Veidi hirmutav aga eks peab ise järgi proovima, et näha kas tõesti tappis täiesti mängu ära või ikka on mingi huvi pakkuv teema veel alles
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 28.08.2015 17:58:20 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Muidu paljud räägivad, et see Kanai kuubik on täiesti <b>piix</b> keeranud mängu.. kui varem ikka farmisid juppe siis nüüd vaja vaid matse ja kogu moos. Veidi hirmutav aga eks peab ise järgi proovima, et näha kas tõesti tappis täiesti mängu ära või ikka on mingi huvi pakkuv teema veel alles


..see on küll huvitav tähelepanek. Kuup annab lisavõimaluse geariga - kuidas see piixu keerab? Kui sa tahad mingit itemit, siis saad seda mingil moel scrollida ja endale kuupi lisada, mis annab sulle ligipääsu suurematele build võimalustele - vaatad juutuubist v mujalt head uut buildi ja proovid.. Isiklikult leian, et see on väga lahe võimalus. Noh - ega keegi keela ju edasi farmida icon_biggrin.gif

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 579, 580, 581 ... 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.