Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 16:40:22 vasta tsitaadiga

Tee kaartidele control panelist uninstall ja lase ise tagasi installida, see resetib kõikvõimalikud seaded ära. 16.9.2 ei tohiks iseenesest paha teha.
Tagurpidi suunas driverite vahetust olen sellega teinud: http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Clean-Uninstall-Utility.aspx
15.xx ja varasematega toimib ilusti, 16.xx puhul pole proovind sest pole kordagi vaja läinud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 17:11:49 vasta tsitaadiga

Hee. Mul oli üks lahe lugu driveritega. Sai 280X kaartidele kõige uuemad driverid peale pandud. Tõmbas käima, kaevandas. Viisin masina teise kohta. Surakas külge ja kaevandama. 2 kaarti kena 175 ringis, 4 kaarti 60 peal. Restart. Sama lugu jätkuvalt. Ilmselgelt restart enam ei aita. Claymore vealogi ette ja selge, mingi SDK punt enam ei ühildu ja ei klapi ja on muidu ka pahasti. DDU-ga ( http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html ) driverite uninstall ja 15.12 peale. Aparaat hakkas jälle kenasti tööle ning muresid rohkem polnud.
Üks ja ainus kast 280Xde pundist, mis nii käitus. Teistel uute driverite muret pole olnud.
Igasuguseid toredaid imelugusid juhtub vahel. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2016 12:34:47 vasta tsitaadiga

kahtlasel kombel ükski variant ei töötanud, ütleb samuti et APP SDK mingi fail vigane, aga nii vigane et seda üle kirjutada ega kustutada ei saa (isegi mitte safe modes). nujah polegi ammu formati näol puhastust teinud arvutile icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2016 17:31:32 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
kahtlasel kombel ükski variant ei töötanud, ütleb samuti et APP SDK mingi fail vigane, aga nii vigane et seda üle kirjutada ega kustutada ei saa (isegi mitte safe modes). nujah polegi ammu formati näol puhastust teinud arvutile icon_confused.gif

Muidugi format for the win, ssd-ga ei võta tänapäeval eriti kaua. Ja peale seda enam lisaks videokaardi driverite ja mineri programmi midagi vaja pole icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2016 18:27:54 vasta tsitaadiga

Ega jah. Töötavat asja ei tasu enam pärast näppida.
Mul on üks Dual-X 280X kaartidega masin nonstop aprilli lõpust mürisenud. Nüüd kahel kaardil tahaks ventikad vahetust aga ei julge lähenedagi kastile. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 22.11.2016 20:45:38 vasta tsitaadiga

Jah, see on kuldne reegel, et töötavat asja ära näpi. Korduvalt ja päris valusalt seda eirates sõrme lõiganud icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2016 22:00:24 vasta tsitaadiga

Ükspäev siin tõmbasin vale juhtme välja ja läks kaevur mis mitu kuud eeskujulikult töötas. Krt mitu tundi läks enne kui elu sisse sai icon_evil.gif
Asi oli veendunud et tahab uut win installi, ma ei jäänd uskuma icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2016 23:07:18 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif krt ei arvanud et teisel on sama asi=) endal oli selline lugu et mõtlesin võiks paar videol termopasta välja vahetada, päras seda nädal aega nokitsesin et minerid uuesti tööle panna. Jah kui töötab eriti ei tasu näppida, isegi hingata lähedal icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2016 23:38:12 vasta tsitaadiga

Hingamisest - mul on üks miner, mis sõna otseses mõttes lähedaleminekut ei salli. Gigabyte 280X kaartidega. Nagu vaatama minna, et kuidas on, siis on asi sinise ekraaniga. Kui meetri kaugust distantsi hoida, töötab probleemivabalt. Uptime on hetkel 6 nädalat, nii et pole lähedale läinud. Ma ei tea mis pagana aurasid või jõuväljasid see miner tuvastab..
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2016 00:48:21 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Hingamisest - mul on üks miner, mis sõna otseses mõttes lähedaleminekut ei salli. Gigabyte 280X kaartidega. Nagu vaatama minna, et kuidas on, siis on asi sinise ekraaniga. Kui meetri kaugust distantsi hoida, töötab probleemivabalt. Uptime on hetkel 6 nädalat, nii et pole lähedale läinud. Ma ei tea mis pagana aurasid või jõuväljasid see miner tuvastab..

TUleb kullast ketid, klotserid ja igasugused rikaste inimeste muud vidinad küljest ära võtta, siis aura väiksem. icon_lol.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2016 00:50:22 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
yerba kirjutas:
Hingamisest - mul on üks miner, mis sõna otseses mõttes lähedaleminekut ei salli. Gigabyte 280X kaartidega. Nagu vaatama minna, et kuidas on, siis on asi sinise ekraaniga. Kui meetri kaugust distantsi hoida, töötab probleemivabalt. Uptime on hetkel 6 nädalat, nii et pole lähedale läinud. Ma ei tea mis pagana aurasid või jõuväljasid see miner tuvastab..

TUleb kullast ketid, klotserid ja igasugused rikaste inimeste muud vidinad küljest ära võtta, siis aura väiksem. icon_lol.gif


Kusjuures mul pole ühtegi ketti, kella ega klotserit ega muud ehet. Isegi tätoveeringud puuduvad, mis võiks minereid segadusse ajada icon_smile.gif


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2016 00:55:55 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
mteachx kirjutas:
yerba kirjutas:
Hingamisest - mul on üks miner, mis sõna otseses mõttes lähedaleminekut ei salli. Gigabyte 280X kaartidega. Nagu vaatama minna, et kuidas on, siis on asi sinise ekraaniga. Kui meetri kaugust distantsi hoida, töötab probleemivabalt. Uptime on hetkel 6 nädalat, nii et pole lähedale läinud. Ma ei tea mis pagana aurasid või jõuväljasid see miner tuvastab..

TUleb kullast ketid, klotserid ja igasugused rikaste inimeste muud vidinad küljest ära võtta, siis aura väiksem. icon_lol.gif


Kusjuures mul pole ühtegi ketti, kella ega klotserit ega muud ehet. Isegi tätoveeringud puuduvad, mis võiks minereid segadusse ajada icon_smile.gif


Magnetväli ajab võibolla mineril mõned ostsillaatorid paigast ära, et BSOD viskab.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2016 08:26:13 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
hei rahvas, selline loll teema. Tahtsin eile bioshock infinite mängida ning seetõttu panin uusimad driverid peale (The_boss lause peale et tal kõik töötab 16.9.2 driveritega) (miner ja PC mul kaks ühes...), nüüd aga ükskõik mis driveritega ei prooviks kaevandada, claymore miner crashib AMD driveri .bat avamisel ning hashrate 0 mh/s.

Keegi soovitaks mingit head driverite puhastusviisi või oskab pakkuda milles asi? Display Driver uninstaller (guru 3d) ei aidanud... Päris uut windowsi kah ei viitsiks peale lasta...


Nojah, sellepärast ma isegi pole driveritele rollbacki teinud, et mul selle driveriga töötab ja kui vanem driver mingit lisa ei anna, ei hakka töötavat asja parandama. Seda enam, et ma kaevan ka hetkel arvutiga, mida ise aegajalt muudeks toiminguteks kasutan.

Niipalju tean, et 16.11 driverit ei tasu üldse peale lasta koos mingi uue jubinaga, mis sinna kaasa tehti. Pidavat vigane lisa olema, mis ei tahtnud koostööd teha mõne kolmanda osapoole programmiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 24.11.2016 09:07:34 vasta tsitaadiga

mul kõige haigem hammas on kodus, vahepeal ikka öösel pean ülesse ärkama ja käivitama, tuba on ka tuntavalt jahedam kui seisab icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007




sõnum 24.11.2016 16:04:47 vasta tsitaadiga

CM ZEC v8 thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2016 16:26:49 vasta tsitaadiga

Kena boost nagu alati thumbs_up.gif
Peab ütlema et versiooniuuendus pole kunagi kaevuritele halvasti mõjunud erinevalt muidu näppimisest või voolukatkestustest. Lihtsalt uus selga ja käima ja korras.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2016 17:08:15 vasta tsitaadiga

No väikest müstikat juba on ver 8ga mul. Näiteks üks toxic kaart mis 7ga kenasti töötas, annab nüüd igast asendist incorrect data. icon_smile.gif

Aga mis siis muutus - väike ülevaade ( laias laastus ):

280X - 175 -> 200
290 - 200 -> 240
Fury - 230 -> 300
470 ( ETH striped ) - 140 -> 170
390 - 230 -> 270


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2016 17:21:59 vasta tsitaadiga

270x strapped 115>>138
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2016 17:28:29 vasta tsitaadiga

280x -210h/s
380 -130h/s
380x -140h/s icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2016 09:08:06 vasta tsitaadiga

vb loll küss aga mis see striped/strapped tähendab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2016 10:20:38 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
vb loll küss aga mis see striped/strapped tähendab?

uutel polaris arhitektruuriga kaartidel(Rx seeria) on bios editor, kus on memory strap seaded. Erinevatel sagedustel on erinevad väärtused. a'la 800mhz, 912mhz, 1019mhz jne jne kuni 2000mhz-ni välja. Ja parema tulemuse annab, kui nt 1500mhz väärtused kopeerida edasi 1612mhz, 1750mhz ja 2000mhz peale. Osad räägivad et sobib 1612mhz paremini või isegi 1750mhz.
Mida see tehniliselt tähendab, pole ma endale viitsinud selgeks teha, sest mõned kuud tagasi ma infot selle kohta kiirelt guugeldades ei leidnud.

Yerba, mis seadetel sul see 470 170sol teeb? Ja mis mudeliga tegu? Ja palju seinast võtab?
Mul sapphire 470 4gb x6, saan nendega hetkel ~950sol ja voolumõõtjasse olen võlunud 630w icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2016 11:10:15 vasta tsitaadiga

Sapphire RX470 4GB. Core -96, power limit 0. Core clock 1150 ja memory 1750. Seinast 450w.
BIOS on neil mingi eriline - seal kus teistel jooksevad mälu toimingud väiksemast suuremaks loogiliselt, on nendel mingi segadus. Mõned numbrid on miljonites, mõned tuhandetes. Tavaline Polaris BIOS editor seda ei söönud. Leidsin selle editori variandi elpida mälude jaoks, see sai hakkama.
Panin ROMi üles, ehk pakub huvi: https://www.upload.ee/files/6382529/modRX470-4GB-SapphireEllesmere-Originaal.rom.html

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2016 11:46:38 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Sapphire RX470 4GB. Core -96, power limit 0. Core clock 1150 ja memory 1750. Seinast 450w.
BIOS on neil mingi eriline - seal kus teistel jooksevad mälu toimingud väiksemast suuremaks loogiliselt, on nendel mingi segadus. Mõned numbrid on miljonites, mõned tuhandetes. Tavaline Polaris BIOS editor seda ei söönud. Leidsin selle editori variandi elpida mälude jaoks, see sai hakkama.
Panin ROMi üles, ehk pakub huvi: https://www.upload.ee/files/6382529/modRX470-4GB-SapphireEllesmere-Originaal.rom.html

Mitu kaarti see on siis?
Elpida mäludega jah oli vähe nutune see lugu, Sain 10tk elkost ja kõik olid elpidad, just siis kui tuli välja, et selline nali on päevavalgele tulnud.
Krigistasin hambaid, et WTF. Aga kui üks vend tegi HEXis ümber need strapid, siis oli küll miki igatahes. Pärast sain Hynixi omad ja Elpida peajagu üle igatahes. Hynixi omad ei kannata eriti üldse klokki. Vb sellepärast ka mul nii kehv kiirus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2016 12:25:32 vasta tsitaadiga

6 kaarti on see.
No võta minu rom, see ongi elpidade jaoks.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2016 12:36:18 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
6 kaarti on see.
No võta minu rom, see ongi elpidade jaoks.

Unreal icon_biggrin.gif
Paraku isiklikus masinas hynixid, elpida läks tuttavale icon_sad.gif

Vaatan hexiga üle, et mis seal muudetud on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.