Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 418, 419, 420 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 05.11.2013 13:53:50 vasta tsitaadiga

Minul ka selle siin toodud näpunäitega rohkem välja pole visanud. Muidu kord tunni jooksul tegi selle viguri ära.
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.11.2013 18:44:55 vasta tsitaadiga

Kaotus
Vaikne rannik 5.11.2013 17:26:23
Pz.Sfl. V
Kogemused: 1 701 Krediiti 49 633
Lahingu saavutused Snaiper, Meisterlaskur, Valdamise märk: "Tankiäss"

kuna top kahuril on aint 15 myrsku siis ma polekski saanud võita sest vastaseid oli rohkem kui mul myrske. dämmi tegin 3,45(5 killi) ja teised ei teinud kamba peale rohkem icon_confused.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.11.2013 19:16:09 vasta tsitaadiga

Panid kullaga peale toru? Tasub see toru end ära?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.11.2013 19:26:45 vasta tsitaadiga

panen tavalisega, piisab küll. kahur on kole ebatäpne, arvestades et laeb kaua. eksida ei tohi, myrske ka vähe. sihid lõpuni ära ja ikka läheb mööda kui kaugelt lasta

yldiselt siiski väga halb tank: aeglane, sihib kaua, toru on kõver, camovalue PUUDUB. Pead kaugelt laskma aga see laseb mööda, laed 100 aastat. Freega koos grindin ära selle. JUBE TANK
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.11.2013 19:57:22 vasta tsitaadiga

Seda ma kartsin ise ka, et see TOP toru on veel hullem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 05.11.2013 23:46:54 vasta tsitaadiga

Ace tanker küll kukkus, aga kurat nii mõnigi tiimikaaslane oli vist ise ka palju kukkunud
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 05.11.2013 23:57:09 vasta tsitaadiga

Waffenträger auf E-100 mängud..
Esimene 5,5k damage, teine 9,200 damage. Easy-preazy!


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 06.11.2013 05:28:06 vasta tsitaadiga

Milline tank kulla eest osta, eelistades saksa ja vene puud? Ei suuda ise otsustada mille eest oleks viisakas sutsu raha alla matta? Või ei tasu üldse?

Võib ka muidugi teisi soovitada. Ise kipun kalduma väga usa T34 poole...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 06.11.2013 05:30:18 vasta tsitaadiga

IS-6 on laialt kiidetud, kuradi hea soomus ja mobiilsus, kuigi toru on suht meh.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 06.11.2013 10:18:15 vasta tsitaadiga

Vastasmeeskonna kahest parimast mängijast täita kahju. icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Õnneks on selliseid mänge viimasel ajal palju vähemaks jäänud ja 15-0 kaotusi pole ka ammu kohanud. Eile olid mängud ikka väga tasavägised ning pingelised thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.11.2013 11:36:27 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
Milline tank kulla eest osta, eelistades saksa ja vene puud? Ei suuda ise otsustada mille eest oleks viisakas sutsu raha alla matta? Või ei tasu üldse?

Võib ka muidugi teisi soovitada. Ise kipun kalduma väga usa T34 poole...


Mingi vahe kui hästi kergelt sai selle 250 000 kätte, siis mina mängisin tavaliste tankidega + premium ja ajasin kahe t10 raha sedasi kokku.
Kui sul on mingi hea tava tank, siis võid sellega ka hästi teenida. Näiteks Nashorniga teenis head raha, tal endal olid kulud väiksed, kulda kordagi ei lasknud. Löwega sai nüüd viimati mõned mängud tehtud, tõsine saast on ta tõesti.
Premmikad ei tasu vist täna enam ära end.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 06.11.2013 11:52:17 vasta tsitaadiga

Seega tasub siis vist lihtsalt kulda ainult prem konto jaoks kulutada thumbs_up.gif
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.11.2013 13:52:19 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Lewis kirjutas:
Milline tank kulla eest osta, eelistades saksa ja vene puud? Ei suuda ise otsustada mille eest oleks viisakas sutsu raha alla matta? Või ei tasu üldse?

Võib ka muidugi teisi soovitada. Ise kipun kalduma väga usa T34 poole...


Mingi vahe kui hästi kergelt sai selle 250 000 kätte, siis mina mängisin tavaliste tankidega + premium ja ajasin kahe t10 raha sedasi kokku.
Kui sul on mingi hea tava tank, siis võid sellega ka hästi teenida. Näiteks Nashorniga teenis head raha, tal endal olid kulud väiksed, kulda kordagi ei lasknud. Löwega sai nüüd viimati mõned mängud tehtud, tõsine saast on ta tõesti.
Premmikad ei tasu vist täna enam ära end.


Mis sel Löwel siis häda? Krediiti teenib normaalselt, kahur täpne, võib vabalt kulda lasta ja miinusesse ei jookse. Tank on küll aeglane ja suured weakspotid, aga see ka muude T8 rasketankide puhul sarnane mure. Omal viskab seda päris tihti T10 lahingutesse, aga sama häda ka Tiiger II ja T-32 puhul.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.11.2013 14:22:56 vasta tsitaadiga

Kui ainult T8 temaga mängid, siis jah. Kui T10netes temaga oled, siis oled sa alaväärne, sest ta on üks aeglasemaid (teistel aeglastel tankidel on seevastu vähemalt suur kahur peal), damage on väike, oma 90 tonni juures on tal soomust samapalju kui AMXil. T10netes jääd nulli kulda lastes kui sul on premium konto lisaks. Täpsusega on nii ja naa. Täna mina enam premmitankile raha ei kulutaks. Mäng on muutunud kuna nüüd saab 250k raha kui viitsid piisavalt mängida. Tanke nerfitakse lambist, mis mõte on maksta premmitanki eest reaalset raha, osta tanke, mis hiljem ära muudetakse? Kõik see vaev ja aeg mida oled mängule kulutanud, see tehakse tümaks.

Woti kõige suurem häda ongi selles valikuvõimaluse puudumises. Sa ei saa valida ise tiere kus mängida. Kui mul on t8 tank, siis ma tahangi mängida ainult teiste t8 tankide vastu. Kui mul on t5, siis ma tahangi mängida teiste t5 tankide vastu.
Aga mäng viskab mind kuhu tema heaks arvab. Ma pole sellest T10 > T1 süsteemist kunagi arusaanud. Miks ei võiks konkurentsivõimelised tankid sõdida omavahel. Miks see skaala peab olema alati ebaaus.

Kui varem oli mängijaid vähe, võib-olla osad poleks saanudki mängida, aga nüüd on lausa 200k mängijat juba online EU1 ja EU2.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 06.11.2013 14:30:43 vasta tsitaadiga

Kuna vahepeal pikalt ei mänginud, siis nüüd olen seda tiiride jama tähele pannud jah. Pole ikka võimalik sõdida t4 tankida t7 vastu jne. See on üsna ulme.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.11.2013 15:13:00 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kui ainult T8 temaga mängid, siis jah. Kui T10netes temaga oled, siis oled sa alaväärne, sest ta on üks aeglasemaid (teistel aeglastel tankidel on seevastu vähemalt suur kahur peal), damage on väike, oma 90 tonni juures on tal soomust samapalju kui AMXil. T10netes jääd nulli kulda lastes kui sul on premium konto lisaks. Täpsusega on nii ja naa. Täna mina enam premmitankile raha ei kulutaks. Mäng on muutunud kuna nüüd saab 250k raha kui viitsid piisavalt mängida. Tanke nerfitakse lambist, mis mõte on maksta premmitanki eest reaalset raha, osta tanke, mis hiljem ära muudetakse? Kõik see vaev ja aeg mida oled mängule kulutanud, see tehakse tümaks.

Woti kõige suurem häda ongi selles valikuvõimaluse puudumises. Sa ei saa valida ise tiere kus mängida. Kui mul on t8 tank, siis ma tahangi mängida ainult teiste t8 tankide vastu. Kui mul on t5, siis ma tahangi mängida teiste t5 tankide vastu.
Aga mäng viskab mind kuhu tema heaks arvab. Ma pole sellest T10 > T1 süsteemist kunagi arusaanud. Miks ei võiks konkurentsivõimelised tankid sõdida omavahel. Miks see skaala peab olema alati ebaaus.

Kui varem oli mängijaid vähe, võib-olla osad poleks saanudki mängida, aga nüüd on lausa 200k mängijat juba online EU1 ja EU2.


Nõus, et T10 lahingutes on T8 tank suhteliselt nõrk, aga sama on peaaegu kõikide tankidega, vähestel (prem tankidel) on eelistatud MM. Samas Löwe kahuri pene on kullaga 294 ja see küllalt piisav ka T10 tankide vastu. Selge, et sellega eest sihtimata T110 või JgE100 läbi ei lase, aga hästi sihtides saab hakkama. Lisaks on piisavalt nõrgalt soomustatud T9 ja T10 tanke. Selge, et T8 tankiga ei saa T10 lahingutes julgelt ette trügida, aga Löwe selleks ju ei olegi.

Iseasi on muidugi, kas peaks päris raha selliste tankide alla panema. Krediiti teenib tõesti ka muude tankidega, ainult aega kulub rohkem. Ka praeguse 250k jaoks peab ikka paarkümmend mängu läbi tegema, ehk paar-kolm tundi aega kulub (vähemalt minusuguste keskmiste oskustega mängijal) julgelt. Premium tankiga saab natuke aega kokku hoida, eduka lahinguga teenib sellega päris korralikult. Omal on E-25, Type 62 ja Löwe (lisaks mõned madala tieri kullad) ja Löwega teenib neist kõige paremini. Väga hea lahinguga võib 100k ringis tulla, kehva kaotusega on 20k ikka krediiti. Seega peab sama koguse krediidi saamiseks vähem aega kulutama. Iseasi kui seda tüüpi tank ei meeldi ja seda mängida ei taha, siis pole mõtet vägistada. Samas kui see sobib ja lisaks teenib normaalselt krediiti, siis miks mitte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.11.2013 15:31:05 vasta tsitaadiga

Ma mõistan seda, mu mõte on hoopis selles, kas premium tank täna on oma hinda väärt. Premium konto tuleb nagunii teha, see annab Löwele palju juurde. Nii sul kui mul on Löwe olemas, aga kas ostaks uuesti tänastes tingimustes? Mina ei ostaks, ma muidugi olen palju mänginud. Kes alles alustab, tema jaoks on kõik alles ees ja ta on motiveeritum.

Muidugi ma ei mõista, miks premium tank peab olema napakate konksuga. Näiteks need uued hiinakad, medikal on olematu sihtimine, hevil on olematu pene. Miks nad ei võiks olla normaalsed tankid, mis vahet on kui paljud ainult premmikaga mängiks? Kui mängijate profiile vaadelda, osad mängivadki tuhandeid mänge ühe tankiga, aga teisel osal on mitu premmikat ja pole ühegagi palju mängitud. Mõned tahavad koguaeg midagi uut, teised ei taha väga arendada.

p.s. kas Löwe varem ei teinud rohkem damaget kui ta praegu teeb. Kuidagi on meelde jäänud, et ka Löwe tegi pea 400 lakse. Nüüd olid ainult 200+ laksud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.11.2013 15:58:38 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Ma mõistan seda, mu mõte on hoopis selles, kas premium tank täna on oma hinda väärt. Premium konto tuleb nagunii teha, see annab Löwele palju juurde. Nii sul kui mul on Löwe olemas, aga kas ostaks uuesti tänastes tingimustes? Mina ei ostaks, ma muidugi olen palju mänginud. Kes alles alustab, tema jaoks on kõik alles ees ja ta on motiveeritum.
p.s. kas Löwe varem ei teinud rohkem damaget kui ta praegu teeb. Kuidagi on meelde jäänud, et ka Löwe tegi pea 400 lakse. Nüüd olid ainult 200+ laksud.


Pole seda otseselt täheldanud. Löwe ostsin millalgi kevadel kui need Nvidia kupongid liikusid, võimalik, et juba enne seda on tanki muudetud. Ise olen sellega teinud kokku 406 lahingut ja wr on 54% ning väga ei kurda. See, kas tasub osta sõltub ilmselt peamiselt sellest kui palju on kellelgi vaba aega ja vaba raha ning kas tahab uusi kõrgema tieri tanke krediidi eest osta. Premium tank koos premium kontoga aitab siin kõvasti aega kokku hoida. Loomulikult on võimalus ka otse raha eest krediiti juurde osta, neid pakkumisi on pidevalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2013 16:15:08 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
Kuna vahepeal pikalt ei mänginud, siis nüüd olen seda tiiride jama tähele pannud jah. Pole ikka võimalik sõdida t4 tankida t7 vastu jne. See on üsna ulme.


Enam ei tohiks sattuda ka, kui sa just scout pole. 2 tieri ülespoole on max millega kokku puutud. T8-t annab väga hästi mängida mängus, kus on paar kõrgema tieri tanki. Tiiger II-ga saab E-100 tappa küll kui vaja on. Sama käib M26 Pershingu kohta - kullaga on pen 268mm. Kui sa sellega ei oska T10 tankidele viga teha, siis probleem on ikkagi sinus.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 06.11.2013 16:19:35 vasta tsitaadiga

Kui premiumitest jutt, siis sai just video ka tehtud. Mängin kolme premiumiga eri rahvustest. icon_smile.gif


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.11.2013 16:26:01 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Lewis kirjutas:
Kuna vahepeal pikalt ei mänginud, siis nüüd olen seda tiiride jama tähele pannud jah. Pole ikka võimalik sõdida t4 tankida t7 vastu jne. See on üsna ulme.


Enam ei tohiks sattuda ka, kui sa just scout pole. 2 tieri ülespoole on max millega kokku puutud. T8-t annab väga hästi mängida mängus, kus on paar kõrgema tieri tanki. Tiiger II-ga saab E-100 tappa küll kui vaja on. Sama käib M26 Pershingu kohta - kullaga on pen 268mm. Kui sa sellega ei oska T10 tankidele viga teha, siis probleem on ikkagi sinus.


Minuarust on mängud ikka sama absurdsed nagu nad koguaeg on olnud. Pole täheldanud MM mingeid muutuseid. MM ei arvesta mitte kui midagi, ikka lambad huntide vastu jne.
Kiire võit, kiire kaotus, mõni üksik tasavägine mäng. Scardil on õigus, et iga pätsiga tehakse mõni tank juurde, olemasolevaid balansseeritakse, üks kaart juurde, vahest pannakse neid ka kinni.
Progressi kui sellist pole olnud. Isegi need 7 vs 7 tuli arvatavasti sellest, et tavakompaniisid ei saadud kokku.

MM pole midagi muutunud. minu arvamus.

Võrdne MM peaks olema selline:

1. Mõlemal poolel võrdsed tankid. (mitte e100, maus vs amx või batchat)
2. Võrdne arv autoloadereid.
Mul oli mäng kus vastastel oli kaks Waffenträger auf E 100 (väga kehva WR mängijad mõlemal) ja meil polnud ühtegi. Ometi me võitsime, aga MM lõi kaks ebavõrdsust. Teine pool sai kaks autoloaderit meie kahjuks ja nende kahjuks olid nad väga halvad mängijad.
Miks MM mõlemale ühte Waffenträger auf E 100 ei lisanud?
3. Võrdne arv häid ja halbu mängijaid või siis jagadagi < 50% ja > 50% mängudeks.
Jõle kasu on Karjala kaitsmisest, kui tiimis on top tieriga mängijad 46% WR ja kivitagant karjuvad Only def. 30 sek on mäng juba otsustatud, kaotus.
4. Tierid max +/- 1 (t10nes siis t9)
Pole aus kui tiimis on õnnetu pz38t, kes alles alustab mängimist ja ei tea scoutimisest mitte kui midagi. Miks ei võiks mõni t9 tank scoutimisega tegeleda?


viimati muutis vipu 06.11.2013 17:16:39, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012




sõnum 06.11.2013 17:04:17 vasta tsitaadiga

Millegipärast ma ei arvanud, et Panther II on selliseks lahinguks võimeline. Arvamus on igatahes ümber lükatud.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2013 17:26:06 vasta tsitaadiga

Guido43, videod on päris mõnusad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2013 17:48:08 vasta tsitaadiga

vipu, kõik on ju ikkagi mängijates kinni. T10 medium on täiesti vabalt võimeline T10 heavy surnuks tiirutama. Jah, mingi väike vahe seal on, aga see ei ole nüüd nii drastiline kui arvata võiks, eriti randomites, kus individuaalne skill maksab rohkem kui tank, milles sõidad. Ma igatahes ei tunne kunagi oma T62A-ga top tier olles, et vastaste E-100 oleks mulle mingi oht...
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.11.2013 17:52:13 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu, kõik on ju ikkagi mängijates kinni. T10 medium on täiesti vabalt võimeline T10 heavy surnuks tiirutama. Jah, mingi väike vahe seal on, aga see ei ole nüüd nii drastiline kui arvata võiks, eriti randomites, kus individuaalne skill maksab rohkem kui tank, milles sõidad. Ma igatahes ei tunne kunagi oma T62A-ga top tier olles, et vastaste E-100 oleks mulle mingi oht...


See mida keegi tunneb ei ole hetkel tähtis, tähtis on see, et MM suudaks luua võimalikult tasavägise mängu.
Praegu ei saa mängijaid ise midagi valida peale tanki.

Täiesti ebavõrdne mäng, meie võitsime. Meil oli kaks t9 tanki, vastastel ainult üks.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis vipu 06.11.2013 18:07:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 418, 419, 420 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.