Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: WW2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 20:22:56 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis toimub, aga beta hakkas ennast lahti pakkima. Päev varem hakkas beta pihta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.09.2017 20:33:51 vasta tsitaadiga

Mingi möll käib jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 20:39:31 vasta tsitaadiga

Ja ongi nii.

Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 21:09:26 vasta tsitaadiga

krt, mul lööb mingi hetk "stopped working, bla-bla-bla"
CPU ei vea välja , tuleb välja vahetada. icon_redface.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 21:18:25 vasta tsitaadiga

Maybe liiga palju BF1 aga mulle praeguse põhjal ei meeldi. Maybe lihtsalt vajab harjumist. Dont know. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karner
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2007




sõnum 28.09.2017 21:22:59 vasta tsitaadiga

Täiesti mage graafika ei saa see mäng minu silmis battlefildi vastu nagu kinnises toas mütta ja heli ka suurem asi eiole viimane oli mul warfare 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.09.2017 21:32:34 vasta tsitaadiga

poisid panid jälle mööda siis või ? icon_lol.gif videotes ja E3-l paistis küll norm graafika olevat ? nii vilets siis v ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 22:11:20 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Maybe liiga palju BF1 aga mulle praeguse põhjal ei meeldi. Maybe lihtsalt vajab harjumist. Dont know. icon_razz.gif

Viitsid täpsustada, mis hetkel meeltmööda pole?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 22:26:57 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Maybe liiga palju BF1 aga mulle praeguse põhjal ei meeldi. Maybe lihtsalt vajab harjumist. Dont know. icon_razz.gif

Viitsid täpsustada, mis hetkel meeltmööda pole?

Ei no midagi nii erilist ei oskagi välja tuua kui vaid põhjendus, et liiga palju BF1. Gameplay on COD-is momendil harjumatu. icon_razz.gif

Graafika pole eriti oluline. Loodan, et SP on hea. Menüüde disain mulle väga meeldib. Mõnusalt retro.
Loodan, et selle NV-ga suudan rohkem harjuda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.09.2017 00:28:48 vasta tsitaadiga

no mõtlesin et proovin ka natuke,aga pean oma sõnu sööma.... no mulle täitsa meeldis... graafika jah pole esialgu midagi erilist,aga ei tea see beta.äkki täisversioon parem ja täiustatud ? beta suurus ju ka mahult väike ? kas peaks siis betat täisrauaga promoma ? aga gameplay ja relvad olid täitsa lahedad.. see war mode oli päris huvitav thumbs_up.gif arvan et sp osa tuleb kindlasti vägev ja möllu on omajagu... natuke häiris see et liikumine oli kuidagi puine ja aeglane ja muidugi jah tekstuurid võiksid olla teravamad... battlefiled 1 graafika on loomulikult üle sellest,aga midagi väga hullu nüüd ka polnud...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.09.2017 09:26:03 vasta tsitaadiga

Beta jookseb nagu siidi, mis on omaette saavutus thumbs_up.gif
1080p @ 144Mhz oli silmale kaunis ja sujuv.
Gsync tugi oli eristatav küll (mul suht kõrvuti tavaline 144 aj Gsync) kuid mitte midagi erilist, mis paneks Gsynci eelistama ja või rohkem tahtma.
Mängu tempo kiire, liikumine sama mis oli viimati Ghostis ja mulle pigem meeldib. Saams ei ole mul ka olnud muret BO3 ja IW "hõljumisega", nüüd lihtsalt puldi peded ei saa oma eelist kasutada ja õhus rippuda thumbs_up.gif
Pigem ei meeldinud et soft core relvad olid liiga tugevad, garammi võrra võiks nerfi anda kõigile va Snipe.

Tihe weekend tuleb WWII ja F1 beer_yum.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2017 09:49:25 vasta tsitaadiga

Jooksis ka üllatavalt hästi 125 FPS. Graafika pole küll midagi erilist, aga alati on tähtsamal kohal old gameplay.
Puudust tunnen S&D kohapealt, seega ei pruugigi mp mängima hakata, kuna ülejäänd gametype imevad imho.


viimati muutis Kremka 29.09.2017 10:05:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 29.09.2017 09:57:38 vasta tsitaadiga

Mis sellest graafikast ikka väga oodata. Arvestades et mootori juured on Quake 3's ja praegune on nagu lapitekk, üle erinevate CODi versioonide patchitud-patchitud-patchitud..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.09.2017 10:40:48 vasta tsitaadiga

Kremka,
tsitaat:

Puudust tunnen S&D kohapealt, seega ei pruugigi mp mängima hakata, kuna ülejäänd gametype imevad imho.

Miks ei peaks tulema, see ju world league programmis alati.

aht0,
tsitaat:

Arvestades et mootori juured on Quake 3's ja praegune on nagu lapitekk, üle erinevate CODi versioonide patchitud-patchitud-patchitud..

Milleks lõhkuda töötavat asja, vähemalt on optimeeritud, mitte nagu Crisis, mille raudvara tuli oodata 3a doh.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.09.2017 14:33:26 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Beta jookseb nagu siidi, mis on omaette saavutus thumbs_up.gif
1080p @ 144Mhz oli silmale kaunis ja sujuv.
Gsync tugi oli eristatav küll (mul suht kõrvuti tavaline 144 aj Gsync) kuid mitte midagi erilist, mis paneks Gsynci eelistama ja või rohkem tahtma.
Mängu tempo kiire, liikumine sama mis oli viimati Ghostis ja mulle pigem meeldib. Saams ei ole mul ka olnud muret BO3 ja IW "hõljumisega", nüüd lihtsalt puldi peded ei saa oma eelist kasutada ja õhus rippuda thumbs_up.gif
Pigem ei meeldinud et soft core relvad olid liiga tugevad, garammi võrra võiks nerfi anda kõigile va Snipe.

Tihe weekend tuleb WWII ja F1 beer_yum.gif


nojah sul parem arvuti ka kui mul..... muidu mul jooksis hästi aga tundus et liikumine on kuidagi tuim,nagu enne mainisin ... võib-olla et see beta veel ju icon_rolleyes.gif ma neid vahepealseid kosmosejurasi pole mänginud... ghost-i sai kunagi natuke proovitud siis ei meeldinud enam... MW2-ja MW3-s oli see liikumine kuidagi sujuvam ja kiirem ? võib-olla sellepärast et võttis siis vähe arvuti resursse,nüüd nagu mootorit täiustatud ja rohkem graafikat... relvad olid esiaalgu ägedad... kas seal on nagu killstreagid ka nagu mängus ? ma otsisin ei leidnud nagu ... endale meeldis see WAR mängumode,see oli päris huvitav nagu enne mainisin ka ... see search&destroy on minuarust jura ... pole seda mode cod seeriates kunagi mänginud .. saad surma siis oota terve igavik ja passi kuidas teised mängivad ,mulle see ei meeldi ,aga MW3-s meeldis see kill confirmed mängu mode see oli nagu lahe ,ei olnud siis sellist campimist kuna ju kui kellgi killisid pidid seda medaliga kinnitama,,, eks natuke ikka oli aga mitte niipalju kui teiste mängutüüpides....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.09.2017 15:03:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

muidu mul jooksis hästi aga tundus et liikumine on kuidagi tuim,nagu enne mainisin

See on madala FPS-i tulemus, korduvalt kogetud ja tõestatud COD mängude puhul.
70FPS-iga nagu sangpommid oleks jalagade küles 90+ nagu lendleks üle platsi, müstika, pakun et mootori eripära.
Ghost oli esimene mis tahtis rauda, pakun et eelmine mainutud teema.

Killstriked ikka olemas, seni kogetult ja YT vaadatud pole ükski selline nö. overpowwwa, pigem suht meh.
See on üks suuremaid muudatusi IMO võrreldes varasema loominguga.
Varasemalt on nati häirinud, et üle keskmise skilliga saad koostada strike, mida saab kasutada loopi ja see tapab mängu lihtsalt ära, mis on kogu PC COD kommuuni vaates väga väga halb.
IW-s oli parem aga BO3 on ehe näide kuidas asju ei peaks tegema.
Skilled vend laseb palju laseb aga balance tuleb sellest, et taevast mingi prügi seda ei suppordi, samas algaja pudistab ka miskit kuskilt ära ja 2 killi teavast lisaks on moraalile pigem kasuks.

tsitaat:

search&destroy on minuarust jura

Olen iga aasta COD-i teemas öelnud sama, on booring üritus ja COD WWII ei ole erinev. Õnneks seda saab vältida.
COD seeria ei ole selle jaoks, COD on ikka insta action ja ei pea jalutama või langevarjuga õhus kõlkuma pool minutit et "tegevuse" juurde jõuda.

tsitaat:

kill confirmed

KF õdseid ja vendasid toodetakse iga aasta juurde ja KF ise on ennast auga kinnitanud iga COD-i põhi playlisti thumbs_up.gif

Veel jäi silma et PC peal pole enam autoaim'i isegi kui pulti kasutad thumbs_up.gif
Kaob üks pointless quickscope ajaloo prügikasti, labane hitbox rape.

Selline porr, tegu on muidugi vast "Õpetajaga või Top Dog'iga" ka sellest valdkonnast, ma lihtsalt ei taba ära, mis selle mängu mõte on sedasi.
Tegemist mõistagi konsooliga aga ilmekalt läheb teemasse.

OpTic Pamaj
Spoiler Spoiler Spoiler


yawn.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.09.2017 15:12:05 vasta tsitaadiga

nujah selge pilt... see video on siuke huupi lahmimine snipriga millega saaks ka vanaisa hakkama.seal ei ole mingit skilli vaja lihtsalt klikid nuppe hiirel ... suht igav jah thumbs_down.gif Kas see on siis mingi uus mode sinna mängu tulemas ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.09.2017 15:32:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas see on siis mingi uus mode sinna mängu tulemas ?

ei ole veel päris kinnitatud listi näinud aga kindlasti on ja üks on juba sinu poolt ju mainitud WAR mode. icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.09.2017 21:43:48 vasta tsitaadiga

Developer: "Me tahame austada veterane ja ajalugu ja oleme oma ajalookäsitluses nii täpsed, kui vaid võimalik."

Logid beetasse, lased DM-i käima ning viie sekundi pärast laseb su leegiheitjast pumppüssiga maha bunnyhoppiv Saksa vormis naine, kes siis teabaggib su laipa.

/uninstall.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.09.2017 21:49:14 vasta tsitaadiga

Scart, ja eelmistes nendes kosmose callofduty-s ei olnud ringi hüppavaid ega lendavaid tegelasi. Kas sa oled II maailmasõjas osalenud et see käib au pihta ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.09.2017 21:52:46 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Scart, ja eelmistes nendes kosmose callofduty-s ei olnud ringi hüppavaid ega lendavaid tegelasi. Kas sa oled II maailmasõjas osalenud et see käib au pihta ?


Oh ei. Selline idiootsus solvab lihtsalt mängija intelligentsust. Ma ei hakka mainimagi kaarte, mis on tehtud veel väiksemaks ja kogu see jama on umbes samal tasemel mis esimene MW. Ajal, kui Battlefield 1 laseb iga kvartal välja paki kaarte, mis on ruutkilomeetreid suured, on need telefoniputka-kaardid juba konkreetselt naeruväärsed.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.09.2017 21:59:39 vasta tsitaadiga

Vaata,Battlefield 1-s on kõik ilus ja kena ja see mäng mulle meeldib,aga seal on mind alati häirinud see et, ükskõik mis mängu modes kui alustan baasist ja ei jõua alati sõidukit võtta, on kõik hõivatud v täis ja nii vähe kui neid seal ikka antakse on alati mingi meeletu maa minna, et saaks lõpuks hakata mängima ja vaenlast näha keda lasta. See ilmatu suur karjamaa on seal üks ressursi raiskamine ja mõttetu ajaraisk.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2017 22:41:33 vasta tsitaadiga

Võimalik et see ajalooline täpsus rohkem SP teema?
Sai ka proovitud, huvitas just WWII pärast aga ei tea tundus kuidagi isikupäratu ehk oleks võinud olla teised relvad ja oleks sama olnud.
Graafika enam-vähem ja jooksis hästi. Unlockid ja medalid meeldisid icon_razz.gif
Kokkuvõttes ei midagi erilist ja vahest võiks mängida aga väiksed mapid ning suhteliselt ühekülgne aktsioon ostma ei kutsu.
Gap, BF1s ka TDM kui lihtsalt killimine huvi pakub(mapid muidugi suuremad ja rohkem avatud). Lisaks ei pea ju alati oma baasist spawnima, võimalus ka lipule või squadile icon_rolleyes.gif
Mängud muidugi erinevad ja hea et valik olemas, igaüks valib mis rohkem meeldib icon_smile.gif
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2017 10:40:26 vasta tsitaadiga

Steamis ka valdavalt negatiivsed review´d, ei hakka proovimagi. Aga noh vahet pole, viimased CoD´id mis ostetud sai olid esimesed 2 nagunii icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2017 12:54:26 vasta tsitaadiga

Mõned suvalised väljavõtted steami ülevaadetest. Hype on tõeline thumbs_up.gif icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: WW2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.