Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Tantum Group OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2011 20:58:19 vasta tsitaadiga

-TaNeL- kirjutas:
Kas kellelgi teisel ka sellist jama, et ainult domeen ei tööta?


Mul ei tööta midagi ja ftp kaudu ka sisse ei sa icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TaNeL-
HV kasutaja
-TaNeL-

liitunud: 23.04.2004




sõnum 21.01.2011 22:00:10 vasta tsitaadiga

pinku kirjutas:
-TaNeL- kirjutas:
Kas kellelgi teisel ka sellist jama, et ainult domeen ei tööta?


Mul ei tööta midagi ja ftp kaudu ka sisse ei sa icon_smile.gif
https://web143.tantum.ee:2083/

Sealt ka ei pääse ligi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.01.2011 22:44:53 vasta tsitaadiga

Mul alguses cPanel ei töötanud, aga kui läksin kliendikeskkonna kaudu ja vaatasin tellitud teenuseid, siis sealt nägin, et cPaneli parool oli muudetud. Panin uue parooli ja sain sisse. Muidugi mul polnud cPanelis midagi teha, sest ühtegi faili ju alles polnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 22.01.2011 09:31:41 vasta tsitaadiga

Kõik failid on lännu.

Täna tuli Tantumilt kiri, et domeen aegub varsti. Kui õigel ajal ei uuenda, siis pean neile veel 1000 eeku plekkima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.01.2011 11:14:37 vasta tsitaadiga

c3ltic kirjutas:
Kõik failid on lännu.


Pead siis ka ilmselt eraldi kirja neile saatma, et soovid kõige viimasest backupist taastamist.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 22.01.2011 11:37:14 vasta tsitaadiga

Ma õnneks kolisin oma lehe enne suuremaid jamasi ära ning vanal lehel oli lihtsalt redirect peal...
Aga lihtsalt see suhtumine on täiesti jama.

Möödunud sügisel jäin ilma ühest väga mahukast blogist. Lolli peaga ei olnud mul backupi tehtud ning paar kuud oli ka maksmata. Soovisin taastada ning seepeale sõnati, et RAID lendas uppi ja midagi pole teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eintz
HV vaatleja
eintz

liitunud: 03.07.2002




sõnum 22.01.2011 19:58:02 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Sain lõpuks nendega Skype'i teel ühendust. Vastatakse igale asjale 10-15 minutit. Mõned põnevad väljavõtted:
[21.01.11 17:18:32] Tantum Group: kirjutage info@tantum.ee peale
et soovite hostingu ---.com kõige uuema backupi taastamist
[21.01.11 17:18:48] Mina: Ma olen juba sinna korduvalt kirjutanud.
[21.01.11 17:19:55] Mina: Miks seda taastamist pole juba tehtud? Ma tean mitmeid inimesi, kelle leht on peale serveri riket juba taastatud ilma et nad oleks kirjutama pidanud.
[21.01.11 17:34:18] Tantum Group: taatati kõike korraga kordamöööda, tundub et teie puhu ltaastatmine ei läinud kuigi hästi

Ja nii palju siis igapäevasest varundamisest:
[21.01.11 17:08:47] Tantum Group: meil on suurem osa backupidest 5-10 jaanuari ringis


Mina sain Tantumilt 21. jaanuar 2011 15:57 sellise vastuse:
"varukoopiad me küll teeme kuid ainult hädaolukordade jaoks nagu praegugi, kuid korraliku varundust teeb meil klient ise, millest kah lepingus kirjas. Taastasime juba viimased versioonid, mis üldse kettadelt sai. Vabandage, rohkem pole lihtsalt võimalik. "

Minu lehed said taastatud ~8. jaanuari seisuga, kusjuures andmebaas oli vist tsipa uuem isegi.
Aga nende kodulehel on kirjas, et "Igapäevane varundus" ja "Andmete Taastamine Varukoopialt" on TASUTA!

Hetkel kolmest domeenist mitte ükski ei tööta!

Usun, et sellesse teemasse peaks juba Tarbijakaitse ja Eesti Interneti SA sekkuma, no lihtsalt ei ole normaalne ja usaldatav ettevõte ju!?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 22.01.2011 20:25:30 vasta tsitaadiga

Oeh, mõningad minutid tagasi hakkasid mu lehed venima nagu tatt, nüüd ei veni enam üldse - NAD LIHTSALT EI TÖÖTA.
thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2011 21:20:47 vasta tsitaadiga

eintz kirjutas:
D3ff kirjutas:
Sain lõpuks nendega Skype'i teel ühendust. Vastatakse igale asjale 10-15 minutit. Mõned põnevad väljavõtted:
[21.01.11 17:18:32] Tantum Group: kirjutage info@tantum.ee peale
et soovite hostingu ---.com kõige uuema backupi taastamist
[21.01.11 17:18:48] Mina: Ma olen juba sinna korduvalt kirjutanud.
[21.01.11 17:19:55] Mina: Miks seda taastamist pole juba tehtud? Ma tean mitmeid inimesi, kelle leht on peale serveri riket juba taastatud ilma et nad oleks kirjutama pidanud.
[21.01.11 17:34:18] Tantum Group: taatati kõike korraga kordamöööda, tundub et teie puhu ltaastatmine ei läinud kuigi hästi

Ja nii palju siis igapäevasest varundamisest:
[21.01.11 17:08:47] Tantum Group: meil on suurem osa backupidest 5-10 jaanuari ringis


Mina sain Tantumilt 21. jaanuar 2011 15:57 sellise vastuse:
"varukoopiad me küll teeme kuid ainult hädaolukordade jaoks nagu praegugi, kuid korraliku varundust teeb meil klient ise, millest kah lepingus kirjas. Taastasime juba viimased versioonid, mis üldse kettadelt sai. Vabandage, rohkem pole lihtsalt võimalik. "

Minu lehed said taastatud ~8. jaanuari seisuga, kusjuures andmebaas oli vist tsipa uuem isegi.
Aga nende kodulehel on kirjas, et "Igapäevane varundus" ja "Andmete Taastamine Varukoopialt" on TASUTA!

Hetkel kolmest domeenist mitte ükski ei tööta!

Usun, et sellesse teemasse peaks juba Tarbijakaitse ja Eesti Interneti SA sekkuma, no lihtsalt ei ole normaalne ja usaldatav ettevõte ju!?


Tervist, mul on samad lood 1 domeenil oli 2 kodulehete eraldi andmebaasiga. Koduleht ise ja eraldi E-pood millega on väga palju vaeva nähtud. Praegu ei tööta mittekui midagi. Mida teha?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.01.2011 21:40:52 vasta tsitaadiga

ma ei oska müüd öelda kui IRW. tuleks ennem ikka mõelda, kui mingi odava teenusega liituda.
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eintz
HV vaatleja
eintz

liitunud: 03.07.2002




sõnum 22.01.2011 21:52:17 vasta tsitaadiga

keevitaja kirjutas:
ma ei oska müüd öelda kui IRW. tuleks ennem ikka mõelda, kui mingi odava teenusega liituda.


odav või mitte, kuid teenus võiks toimida
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2011 22:21:55 vasta tsitaadiga

eintz kirjutas:
keevitaja kirjutas:
ma ei oska müüd öelda kui IRW. tuleks ennem ikka mõelda, kui mingi odava teenusega liituda.


odav või mitte, kuid teenus võiks toimida


Täitsa õige märge! Usun et tantumil on aint üks server mis on rohkem suunatud mänguserveritele plus virtuaalmajutamisele ja see ka selle asja kanni keeraski. Counter-Strike võtab ju meeletu ressursi icon_smile.gif Onlyskill oli tantumi klient kes tellis eraldi serverit nendelt, tegelikult usun, et eraldi serverit neil polnudki kõik ühes kastis. Onlyskill oli neid servereid kõvasti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.01.2011 23:16:22 vasta tsitaadiga

ma aegajalt loen teemat "soovitage virtuaalserverit" www foorumis. seal pidevalt kurdetakse ja palutakse abi seoses tantumi toimimise ja mittetoimisega. see peaks juba kahtlust äratama + siis ulme pakkumised ulme hindadega. ja see tantum pole ainuke selline.

sellest ka minu arvamus!

igatahes mina ei eelda, et kui ma ostan poest 2 eur/kg maksva vorsti, et see peaks söödav olema!

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.01.2011 01:11:03 vasta tsitaadiga

keevitaja kirjutas:
ma aegajalt loen teemat "soovitage virtuaalserverit" www foorumis. seal pidevalt kurdetakse ja palutakse abi seoses tantumi toimimise ja mittetoimisega. see peaks juba kahtlust äratama + siis ulme pakkumised ulme hindadega. ja see tantum pole ainuke selline.

sellest ka minu arvamus!

igatahes mina ei eelda, et kui ma ostan poest 2 eur/kg maksva vorsti, et see peaks söödav olema!


Kuna ma olen Tantumi klient olnud vist juba 2006. aastast ja siis mingeid probleeme ei olnud, siis polnud viimase ajani põhjust nuriseda. Need probleemid, mis on tekkinud viimase kuue kuu jooksul, on muidugi ilmekalt näidanud, et enam ei suuda nad normaalset teenust osutada. Samas, kui neile makstakse, siis peaks nad ka lubatud asju klientidele võimaldama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 23.01.2011 09:00:47 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
keevitaja kirjutas:
ma aegajalt loen teemat "soovitage virtuaalserverit" www foorumis. seal pidevalt kurdetakse ja palutakse abi seoses tantumi toimimise ja mittetoimisega. see peaks juba kahtlust äratama + siis ulme pakkumised ulme hindadega. ja see tantum pole ainuke selline.

sellest ka minu arvamus!

igatahes mina ei eelda, et kui ma ostan poest 2 eur/kg maksva vorsti, et see peaks söödav olema!


Kuna ma olen Tantumi klient olnud vist juba 2006. aastast ja siis mingeid probleeme ei olnud, siis polnud viimase ajani põhjust nuriseda. Need probleemid, mis on tekkinud viimase kuue kuu jooksul, on muidugi ilmekalt näidanud, et enam ei suuda nad normaalset teenust osutada. Samas, kui neile makstakse, siis peaks nad ka lubatud asju klientidele võimaldama.

Ka minagi klient aastast 2005 kui mitte varem, ja tõesti, mured hakkasid tekkima just hiljuti.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.01.2011 10:46:12 vasta tsitaadiga

Tänase öö või hommikuga taastati minu koduleht. 22. oktoobri seisuga icon_evil.gif Lisaks sain neilt kirja, kus öeldi, et see oli kõige viimane töötav versioon. Ma olen suht sõnatu icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2011 13:17:30 vasta tsitaadiga

mis te siin kurdate - avaldus Tarbijakaitsesse ja korras.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2011 19:15:03 vasta tsitaadiga

Here we go again..

Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 29.01.2011 19:46:22 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Here we go again..

Spoiler Spoiler Spoiler


See oli seal suht tavaline värk, et näitas pidevalt serverite infoks "kättesaamatu". Peale paari lehe refreshimist oli staatusenäitaja korras, kuigi see veel ei tähendanud, et enda lehele ligi kuidagi pääseks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004




sõnum 29.01.2011 19:54:33 vasta tsitaadiga

Saaks sepad nüüd oma servu korraks tööle, niikaua kui full backup teha ja selle sealt alla jõuaks laadida. Peale seda kiire ärakolimine sealt. Asi on ülepea neil kasvanud.
_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaelesve
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2011




sõnum 29.01.2011 22:02:19 vasta tsitaadiga

Järjekordne õnnetu Tantumist siis HV foorumis juures.

Peale ligi nelja tundi downtime on leht taas üleval. Kas nüüd on veel kellelgi probleeme webmail'i saamisega? Mul kord ei lae üldse ära, aga siis jälle annab error 500 ja ütleb, et quota on täis. cpanel'is näitab, et pole üldse ühtegi meilikonto tehtud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 30.01.2011 00:41:32 vasta tsitaadiga

kaelesve kirjutas:
Järjekordne õnnetu Tantumist siis HV foorumis juures.

Peale ligi nelja tundi downtime on leht taas üleval. Kas nüüd on veel kellelgi probleeme webmail'i saamisega? Mul kord ei lae üldse ära, aga siis jälle annab error 500 ja ütleb, et quota on täis. cpanel'is näitab, et pole üldse ühtegi meilikonto tehtud thumbs_up.gif
Miks ei taheta kasutada oma domeenide meilinduseks Gmaili võimalusi https://www.google.com/a/cpanel/domain/new
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2011 18:32:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere,

Seoses serverite suure ülekoormusega viimasel ajal ja sellest tulenevate probleemidega – aeglane ühendus, pikk laadimise ooteaeg, ühenduse katkestused – jargmise kahe nädala jooksul toimub osa vebhostingute kolimine teiste serverite peale. Kuigi suurem osa kolimistest toimub öisel ajal, seni kuni kolimine on lõpetatud ja serverite töö vastavalt ümberhäälestatud, on oodata häireid vebhostingute töös. Vabandame ebamugavuste eest ja loodame mõistva suhtumise peale.

Küsimustega palume pöörduma info@tantum.ee.
Lugupidamisega,
Tantum Group
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.02.2011 18:40:39 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
tsitaat:
Tere,

Seoses serverite suure ülekoormusega viimasel ajal ja sellest tulenevate probleemidega – aeglane ühendus, pikk laadimise ooteaeg, ühenduse katkestused – jargmise kahe nädala jooksul toimub osa vebhostingute kolimine teiste serverite peale. Kuigi suurem osa kolimistest toimub öisel ajal, seni kuni kolimine on lõpetatud ja serverite töö vastavalt ümberhäälestatud, on oodata häireid vebhostingute töös. Vabandame ebamugavuste eest ja loodame mõistva suhtumise peale.

Küsimustega palume pöörduma info@tantum.ee.
Lugupidamisega,
Tantum Group


Seda kolimist ja lehtede loksutamist ühest serverist teise harrastavad nad päris tihti. Paraku märgatavat kasu polnud sellest kunagi (vähemalt siis, kui mina veel nende klient mõned nädalad tagasi olin).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 12.02.2011 22:12:35 vasta tsitaadiga

Kurat küll, mina enam seda ei talu... Praegu õhtul juba pmst iga 5 minuti takka maha läinud ning 5-10 minuti pärast tagasi tulnud jne. See on juba liig.
Oskab keegi mõnda odavat ning head veebimajutuse pakkujat soovitada?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Tantum Group OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.