Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Forza Motorsport 6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 13.01.2015 13:32:02 [X1] Forza Motorsport 6 vasta tsitaadiga


Koduleht: http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm6_announce
Arendaja: Turn 10 Studios
Väljaandja: Microsoft Studios
Stiil: Racing
Väljalaske kuupäev: 2015-

Link

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2015 19:48:09 vasta tsitaadiga

Ei ole usku sellesse projekti eriti, kuna kogu wow effect jääb olemata lihtsalt nõrga süsteemi tõttu. Kas just suurim aga märkimisväärne probleem on alates 4-s olnud korraliku AA puudumine, lihtsalt ei ole tahtmist enam neid sakke vaadata. Selle generatsiooni lagi on 30fps ehk Horizon 2 on minujaoks ideaalne Forza ja jääb selleks ilmselt pikemaks ajaks. Parem lasku latt alla ja pakkugu korralikku pildiilu. 30fps ei takistaks mind ühtegi automängu mängimast..las 60 jääda shooterite pärusmaaks, kui see sellise punnimisega saavutatakse.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 29.01.2015 16:30:13 vasta tsitaadiga

Ise loodan kõige rohkem, et oksjoni maja, klubid ja user created lobby-d tuleksid tagasi icon_rolleyes.gif
Pluss võiks juba lõpuks ometi olla kohe mängus sees tasuta faking autod mis on eelmistes mängudes olnud, et a la ei peaks hakkama ostma neid idiootseid dlc-si iga kuu
kus määritakse pähe neid samu faking vanu autosi mis muidu oli tasuta nt forza 4-s. Oleks siis kõik uued autod dlc-ga mis esimest korda mängus aga sittagi.
Forza 5-s oli ka nii, et kõik head autod millega just tahaks sõita või mis eelnevalt olnud tasuta olid lukus/dlc-na ja pidid ostma need icon_evil.gif

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2015 17:13:52 vasta tsitaadiga

Forza 5ga nad tõmbasid hoogu maha korralikult, just usalduse osas, et lubati ainult edasi liikumist. Contenti oli selgelt vähe, kiirustamist oli märgata igal nurgal. Võiks öelda, mida tehti, tehti hästi aga seda ei olnud piisavalt, et välja lasta kui next FM ja ootaks selliselt dev-lt nagu Turn10. Mäng nägi hea välja ja sõita oli OK, kui arvestada mängu ringraja Simuna. Kuid fun osas, miks me neid mänge üldse mängime, ei ole üksi Motorsport enam võrreldav Horizoniga. Ootan mängu pigem, et näha mida suudetakse sellest kastit välja pigistada aga kindlasti mitte sellepärast, et seda just otseselt mängida tahaksin, kuna ühegi Silverstone või Spa läbimine ei paku sellist naudingut kui Open World keskkond. Period.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 04.02.2015 14:00:41 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Forza 5ga nad tõmbasid hoogu maha korralikult, just usalduse osas, et lubati ainult edasi liikumist. Contenti oli selgelt vähe, kiirustamist oli märgata igal nurgal. Võiks öelda, mida tehti, tehti hästi aga seda ei olnud piisavalt, et välja lasta kui next FM ja ootaks selliselt dev-lt nagu Turn10. Mäng nägi hea välja ja sõita oli OK, kui arvestada mängu ringraja Simuna. Kuid fun osas, miks me neid mänge üldse mängime, ei ole üksi Motorsport enam võrreldav Horizoniga. Ootan mängu pigem, et näha mida suudetakse sellest kastit välja pigistada aga kindlasti mitte sellepärast, et seda just otseselt mängida tahaksin, kuna ühegi Silverstone või Spa läbimine ei paku sellist naudingut kui Open World keskkond. Period.


T10'l läheb veel eriti raskeks FM6'ga, kuna märtsis jõuab pCARS XONE'ile. Kui FM6 ei lisa vähemalt kas ilma muutumist(vihma) ning reaalajas muutuvat aega (öö ja päeva üleminek) siis ei näe kahjuks suuremat edasiminekut. Vähemalt üks neist oleks pidanud juba olema FM5's minu ootuste kohaselt. Aga see selleks.

virx - Kui open world keskkond on eelistatum, siis pole ükski Forza Motorsport mäng ju sinule? FM-seeria on algusest peale olnud ringraja simulaator ja selleks ta ka alati jääb. Isiklikult olen oodanud just veel "hardcore-imat" lähenemist FM-seeria poolt pärast Horizon 1&2 ilmumist, kuid seda pole juhtunud. Korralikud piti peatused, rehvisegude valimine, ilm, öö-päeva vahetus sõidu ajal jne. Kui FM6 seda pakkuda ei suuda tundub pCARS hetkel ringraja sõitmise mõttes igati üle.

Vähemalt jääb Forza tugevaks küljeks siiski autode ehitamine upgrade'idega ja värvimine.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2015 14:21:10 vasta tsitaadiga

xSullx, isiklikult arvan, et PC tulek ainult mõjub positiivselt FM arengule, annabki põhjust rohkem pingutada. Ma ei tea täpselt mida mõtled sõitmise osas "üle" aga FM juhitavus pole kunagi probleem olnud. 5-e edu kärpis selgelt vähene sisu, areng toimus ainult graadika vallas, kõik muu kahanes tublisti.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 04.02.2015 14:51:43 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
xSullx, isiklikult arvan, et PC tulek ainult mõjub positiivselt FM arengule, annabki põhjust rohkem pingutada. Ma ei tea täpselt mida mõtled sõitmise osas "üle" aga FM juhitavus pole kunagi probleem olnud. 5-e edu kärpis selgelt vähene sisu, areng toimus ainult graadika vallas, kõik muu kahanes tublisti.

Mõtlesin "üle" olemist just seda, mis võimalusi nad pakuvad. Täpsemalt sõit kui selline on FM-seerias tõesti alati hea olnud ja iga osaga on edasiminekut tunda. Kuid kui eelpool nimetatud võimalusi (korralikult lahendatud piti peatused, ilm, päeva-öö vahetumine jne) siis on ringraja võidusõidu simulaatori kohapealt pCARS mulle ahvatlevam. Aga see on ka kindlasti minu enda isiklik kalduvus. Kuna jälgin ise endurance autosporti GT ja LMP masinatega, siis just sellised asjad pakuvad mulle eelkõige kõige enam huvi. FM5's sai kahjuks võidusõiduautode valik korraliku löögi. Aga eks seda oli ka oodata kui üldine autode kogus on umbes kolmandik, mis oli FM4's.

pCARS'i tulek kindlasti utsitab T10 tagant. Enam pole neil väga kuhugi peita. Inimesed, kes tahavad rohkem "hardcore'imat" ringraja simulatsiooni suure varieeruvuse ja võimaluste pagasiga ei pruugi enam FM6'te nii väga mängida kui nad ei paku sarnaseid võimalusi pCARS'iga.

Kuid ise arvan, et üldiselt hakkan pCARS'i ja FM mängude mängimist eristama väga lihtsalt - tänava autodega ringrajal sõitmine on Forza jaoks ja võidusõiduautodega sõitmine jääb pCARS'i kanda.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 15.06.2015 20:59:14 vasta tsitaadiga

Nonii

Link

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2015 14:29:09 vasta tsitaadiga

Kohe hakatakse kindlasti ilma võrdlema DC-ga icon_smile.gif. Natuke pettunud, et juba varem oli teada 26 rada ja 450+ autot, võiks midagi ikka üllatuseks ka jääda icon_neutral.gif .

E3 väliselt mõned videod:

Gameplay Impressions

Link
Ilma mölata

Dan Greenawalt Interview

Link


Brands Hatch in the Rain - Audio TT

Link


Sebring at Night - Lamborghini Huracan

Link


Ford GT in Rio

Link
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 16.06.2015 16:53:29 vasta tsitaadiga

Forza Motorsport 6 Announced Tracks
Spoiler Spoiler Spoiler


Forza Motorsport 6 Announced Cars
Spoiler Spoiler Spoiler


meh .

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 17.06.2015 10:27:51 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2015-06-15-forza-motorsport-6s-weather-and-night-racing-arent-dynamic

Tundub, et ilm ja valges/pimedas sõitmine ei muutu dünaamiliselt sõidu ajal. Valid kas valge/pimeda ja kuiva/märja raja ja nii sõidad kasvõi mitu tundi.
Olen nõus, et see on parem kui ühed samad kuivad, samasuguse valgustusega rajad. Kuid ei saa märkimata jätta, et pigem olen natuke pettunud.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2015 14:01:03 vasta tsitaadiga

xSullx, midagi tuleb ka FM7 jaoks jätta, siis järgmine kord on mida promoda.

Vigu hakkab vaikselt kogenema, kuigi lubati seekord veatut mängu icon_rolleyes.gif

Rehve ei pidanud ka rohkem olema, mis on täiesti arusaamatu..Forza 3 (111) > FH2 (99).


viimati muutis virx 17.06.2015 14:22:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 17.06.2015 14:12:29 vasta tsitaadiga

Jap. Sain aru, et kuna vihmaga sõit on ainult vihmaga, siis on ka automaatselt "mingisugused vihmarehvid" all. Ei saa ise valida ega midagi.
Hea meel, et kaua oodatud uuendusi mängu sisse tõid, kuid natukene on lahendus siiski liialt pealiskaudne. Eriti inimesele, kes jälgib autosporti ja tahaks "võidusõidu nädalavahetuse" elamust kätte saada. Kuid selleks on muud mängud ja Forza ilmselgelt selles suunas ei hakka ka kunagi pürgima.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2015 23:58:15 vasta tsitaadiga

Brands Hatch - Audi TT - 60fps video
Download link (459MB).



http://www.gamersyde.com/hqstream_forza_motorsport_6_e315_brands_hatch_rain-34933_en.html
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 18.06.2015 12:42:31 vasta tsitaadiga

Tundub, et asi on nüüd juba ootel ja enam ei lähe kaua
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2015 12:53:00 vasta tsitaadiga

Pole kuupäeva hõisatud veel? Kas tõesti ka pc peal? Oli ju xbox exclusive icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2015 14:09:57 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Pole kuupäeva hõisatud veel? Kas tõesti ka pc peal? Oli ju xbox exclusive icon_rolleyes.gif

15.sept..Ultimate Editioni (99€) ostjad saavad 5 päeva varem mängima. X1 only.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 19.06.2015 07:10:16 vasta tsitaadiga

ISSAND JUMAL, mis täna oli E3-l icon_lol.gif Olin siis sabas, et seda Forza 6 proovida uue Fanatech rooliga. Oli siis paar inimest mu ees kui järsku.... FCKING Steven Spielberg kõndis mu ette ja läks mängima icon_lol.gif
Muidu mäng oli väga korralik ja see setup E3-l oli ülimõnus thumbs_up.gif
Lühidalt samas Forza 5 aga uute autode ja osadega ning day and night, rain jms stuffi ka veel lisatud.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tshiller
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2004




sõnum 19.06.2015 13:55:04 vasta tsitaadiga

Nii palju, kui ma nende Turn10 vendade jutust olen aru saanud siis kõikidel radadel pole ööd või vihma. Vaid ainult teatud radadel on võimalik öösel sõita ja teatud radadel vihmaga sõita. Ja ööd ning vihma koos ka pole.
_________________
Xbox LIVE gamertag: Tshiller
PSN: Tshiller000
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2015 16:19:49 vasta tsitaadiga

Tshiller, lähtuti loogikast, kuna Abu Dhabis (Yas Marina) praktiliselt ei saja siis ka mängus on rada kuivaks jäetud. T10 hindab täpsust ja vaja teada kus kõik loigud täpselt asuvad, siis käidi ka terve Nürburgring läbi vihmaga, et iga loik saaks õigele kohale.

Xbox One Forza 6 Limited Edition 1TB Bundle - video
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 26.06.2015 12:41:50 vasta tsitaadiga

Minu väike test simulaatori peal.
Video lõpus väike klipp ka sellest kuda Steven Spielberg mu ees mängima läks icon_biggrin.gif olin pm järgmine sabas icon_lol.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2015 10:31:45 vasta tsitaadiga

Hea tööicon_biggrin.gif loodan et nüüd need E3 teema trollijad usuvad et ikka käisid icon_razz.gif
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.08.2015 06:16:52 vasta tsitaadiga

Käisin Gamescomil uuesti proovimas icon_biggrin.gif arvasin, et nüüd olen osavam aga.. icon_lol.gif
Igatahes oli kohal sama tüüp, kes E3-l mulle mängu demos ja vend mäletas mind icon_biggrin.gif lasi mul sõita taas Brasiilias ning lõpuks ka järgi proovida vihmasõidu, mis oli EPIC! 3D lombid on midagi väga erilist ikka. Helieffektid on ka tipp tasemel ikka thumbs_up.gif
Nordscleifes pidi 526 lompi kokku olema icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2015 14:49:04 vasta tsitaadiga

Forza Motorsport 6 - GC: Presentation 21min (video kahjuks ainult 960x540-link all)



http://www.gamersyde.com/download_forza_motorsport_6_gc_presentation_full_-35302_en.html
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 13.08.2015 16:20:32 vasta tsitaadiga

Menüü tundub päris mõnus olevat
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Forza Motorsport 6 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.