Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  GoClever tahvlid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olaviv
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 09.06.2013 12:11:12 GoClever tahvlid vasta tsitaadiga

Mida arvata eriti odavatest tahvlitest firmalt Goclever? Silma hakkas just mudel R76.2. Hind alla 100 EUR, raske uskuda, et mingit kvaliteeti selle raha eest saab. Ekraan on kindlasti vilets ja aku ilmselt palju üle aasta ei kesta. Mälu on vähe - 4Gb, aga saab vähemalt SD lisada. Netist asjalikku ülevaadet ei leidnud.
Mis hädasid veel võiks oodata?

_________________
digiallkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2013 12:48:00 vasta tsitaadiga

Endal on R83.2. Ehituskvaliteet on küll normaalne, taga alumiinium. Ei nagise kuidagi. Ekraan on vähemalt minu arvates korralik, IPS ikkagi, R76.2-l seda ei ole. Aku peab mul 5h nagu GoClever oma lehel väidab. Mul küll 8GB mudel, aga tegelikult on kasutatav natuke üle poole sellest. Tarkvara on nati toores, kuid täiesti kasutatav.
512MB RAM-iga tahvlit pole enam küll mõtet osta, jääb väheks ja single-core tahvlit pole mõtet osta, kui pole just hea community-ga mudel, sest toore tarkvaraga jääb see aeglaseks. Alla 100 eurostest tahvlitest ostaksin ma selle https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tahvelarvutid/Tahvelarvutid/316581/ . Specide järgi on korralik. Aga odavatest tahvlitest üldiselt oleks mu valik https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tahvelarvutid/Tahvelarvutid/313456/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olaviv
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 09.06.2013 20:36:18 vasta tsitaadiga

Tarkvara toores - mis täpsemalt? Neil ju standardne android peal. Ilmselt on tootja omalt poolt veel mingied "toredaid" lisasid juurde toppinud.

Veel üks asi, mida odavate tahvlitega silmas pidada - neil pole GPS moodulit, kiirendusandurit ja osadel isegi mitte kaldeandurit.

_________________
digiallkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2013 21:25:15 vasta tsitaadiga

Standardne android küll, kuid et see sujuvalt töötaks on vaja seda optimiseerida. Odava hinna pärast seda ei tehta, seega ei ole ta päris nii Butter smooth(mõnes kohas natuke jõnksutab), viskab mõnikord Force Close. Minu vana Tegra 2(Palju lahjem kui minu GoCleveris olev RK3066) põhine tahvel oli sujuvam custom romiga, GoCleverile pole veel asjalikku leidnud.
Tootja poolsed lisad on mul maha võetud. Kerge root ja saab kõik maha installida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 14.06.2013 14:29:30 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tahvelarvutid/Tahvelarvutid/316581/
Osta parem see icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2013 17:34:11 vasta tsitaadiga

Vabandan, et vana teema tõstatan, aga kui jutt läks R76.2'st lahti, siis ma võtan ka sõna (kui sellise asjavärgi omanik).

Ostsin selle suht nii arvestades, et hakkan sellega filme vaatama ja internetis aega veetma. Praegu on ostust möödas gruubalt 4-5 kuud, masin juba rivist väljas (kolkida ega põrutada pole see üldse saanud). Antud mudelil on miinuseks aku, mis kestab healjuhul 1.5 tundi (gigahertsise protsessori kohta 3000mah on piisavalt, et 4-5 tundi ära toita...) ja WiFi, mis toredalt jupsib (ruuter on 2 meetrit tahvlist eemal, ping tõuseb üle 1500 ja netilehekülgi ei ava põhimõtteliselt üldse). Peaks asjanduse garantiisse viima, enne kui hilja pole. Samtui gigahertsine Cortex-A8 (oli mingi Rocketchip?) on juba lahja värk, soovitan ise vaadata neljatuumalisi.
Seega ma rohkem laidan kui kiidan seda mudelit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juta230
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2008




sõnum 16.12.2013 10:47:38 vasta tsitaadiga

Kasutan ka vana teemat ära.
Minu tahvel on ostetud pool aastat tagasi ja siiani olen sellega rahul olnud. Netis sai käia ja lapsed said mängida, kuid nüüd on mingi jama sees. Nimelt ei ole võimalik seda korralikult sisse lülitada. Nuppu all hoides võtab küll paariks sekundiks pildi ette, kuid see on kõik, milleks tahvel veel võimeline on. Olen proovinud vist juba sada korda küll niimoodi sisse lülitada. Alguses arvasin, et aku on tühi, aga pärast 24-tunnist laadimist ja isegi laadija otsas olles ikka sama jama. Kakkusin tagumise katte ka eest ära, et vaadata, kas mõni ühendus pole lahti tulnud, kuid sisemus näis täitsa korras olevat. Järelikult on operatsioonisüsteemis või mõnes tarkvaras mingi viga sees.
Kas on kuidagi lootust ise see tahvel tööle saada (mingeid juhiseid tahaks) või pean hakkama siiski garantiiga vägikaigast vedama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 16.12.2013 23:52:42 vasta tsitaadiga

juta230 kirjutas:
Kasutan ka vana teemat ära.
Minu tahvel on ostetud pool aastat tagasi ja siiani olen sellega rahul olnud. Netis sai käia ja lapsed said mängida, kuid nüüd on mingi jama sees. Nimelt ei ole võimalik seda korralikult sisse lülitada. Nuppu all hoides võtab küll paariks sekundiks pildi ette, kuid see on kõik, milleks tahvel veel võimeline on. Olen proovinud vist juba sada korda küll niimoodi sisse lülitada. Alguses arvasin, et aku on tühi, aga pärast 24-tunnist laadimist ja isegi laadija otsas olles ikka sama jama. Kakkusin tagumise katte ka eest ära, et vaadata, kas mõni ühendus pole lahti tulnud, kuid sisemus näis täitsa korras olevat. Järelikult on operatsioonisüsteemis või mõnes tarkvaras mingi viga sees.
Kas on kuidagi lootust ise see tahvel tööle saada (mingeid juhiseid tahaks) või pean hakkama siiski garantiiga vägikaigast vedama?

garantiisse ikka. ah, et tagumise kaane eemaldamisel viga silma ei torganudki? ütleks nii, et peaaegu 100 protsendil juhtudest pole viga silmaga näha. proovi tehaseseaded hakatuseks taastada nupukombinatsiooni abil või kuidas see käib sellel masinal.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2013 03:27:37 vasta tsitaadiga

endal oli goclever a73 , selverist ostetud kunagi vist 100€ 'ga

lääg oli kohutav , netis surfata ei kannatanud, aku suri paari kuuga ära, laed täis jätad seisma, homme on tühi, kui tahvel sleepis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2013 14:05:14 vasta tsitaadiga

Viisin enda masina garantiisse, kuu aega sepitsesid seal midagi ning lõpptulemuseks oli 115€ tagastamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 06.02.2014 14:30:53 vasta tsitaadiga

Miski toredate näitajatega tahvel müüki tulnud. Aries 101, 4 tuumaline ja ips ekraan 200 eurtsi eest. Nädalavahetusel katsun ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 16.02.2014 14:06:36 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Miski toredate näitajatega tahvel müüki tulnud. Aries 101, 4 tuumaline ja ips ekraan 200 eurtsi eest. Nädalavahetusel katsun ära.

Njah, mina näiteks maadlen selle gocleveriga tihti. Kord ei toimi see ja teine asi. Nüüd ei pea aku ka üldse. Paarist sekundist kuni paari minutini kestab aku.
Ekraanile ilmunud igasugu valged raamid, mis ära kadunud, aga njah.

Odavalt ikka head asja ei saa. icon_lol.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huviline30
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2011




sõnum 16.04.2014 12:32:30 vasta tsitaadiga

Uurin,et mis aku laetus % on teil olnud seadmel karbist väljavõttes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 16.04.2014 17:13:17 vasta tsitaadiga

Nii täpselt ei mäletagi. Esimesel tahvlil oli piisavalt, et sai käima panna ja rakendusi näppida. Pärast garantiid sain uue ja sellel oli aku täiesti tühi. Ei võtnud pilti enne ette, kui sai laadima visatud.

Aku jama praegu pole, aga nüüd Goclever on ekraanile 4 imeliku valget laiku jätnud. Ei tea, kas see ka mingi garantii alla läheb?
Teatud nurga alt või teatud taustvärvuse puhul on eriti seda näha.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006




sõnum 13.09.2014 10:28:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi GoClever TAB ORION 785 või GoClever TAB Aries 785 kohta oskab midagi rääkida?

Mõtlesin, et prooviks ära mingi tahvli.
Välimuse järgi meeldivad just need taolises hinnaklassis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 13.09.2014 10:40:04 vasta tsitaadiga

Võta midagi muud, näitajad on GoCleveril tõesti head riistvarana, softi optimeering lahja thumbs_down.gif
_________________
Kamehameha in your face!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2014 10:42:23 vasta tsitaadiga

Nii on. Selle raha eest saad kasutatud Nexus 7 2013, mis on kordades üle neist.
Olen omanud 3 erinevat GoCleverit ja kõigil on sama probleem, et soft ei ole valmis. Katsetamiseks on toredad tahvlid, aga kui kasutada tahad siis ei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006




sõnum 13.09.2014 12:18:36 vasta tsitaadiga

Kui hull asi ikka olla saab peamiselt neti jaoks? Ise mõtlen et äkki akud pasad neil?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2014 12:40:33 vasta tsitaadiga

Mitu tabi Chromes lahti, siis unustab eelmised ära ja hakkab uuesti laadima kui neid avad. Klaviatuuri avamine võtab terve igaviku. Suvalisel hetkel jääb pilt seisma ja ei saa liikuda lehel.
Mul on küll kogemusi ainult RockChipi variantidega, sinu pakututel Allwinner ja Mediatek. Äkki on paremad, ei tea.
Positiivsest küljest on minu proovitud tahvlitel olnud Gocleveri lehel olevad akuajad õiged.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 13.09.2014 12:49:43 vasta tsitaadiga

Eriti mõnus on kui kokku jookseb ja järgmisel boodil on reseti teinud kõigele
_________________
Kamehameha in your face!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 17.09.2014 16:27:03 vasta tsitaadiga

Õele ostsin meediamasina puldiks Orion 785. Ei ole midagi halba öelda selle kohta, teeb sama edukalt kõik asjad ära naq mu Xperia Z-gi. Sellele on Kitkat ka olemas, isiklikult jätsin 4.2 peale, kuna seda sai rootida. Selle raha eest kõvasti masinat thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 25.09.2014 10:41:50 vasta tsitaadiga

TAB R974.2
9.7" IPS1024x768/ Cortex A9 Dual Core 1.6GHz, 1GB RAM/ Android 4.1 Jelly Bean/
Wi-Fi/ Bluetooth/ G-Sensor/ 2 x Camera (2MP Front, 2MP Back)/
16GB + MicroSD Slot/ miniHDMI/ microUSB 2.0/
normaalne masin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 30.09.2014 12:31:10 vasta tsitaadiga

tools kirjutas:
TAB R974.2
9.7" IPS1024x768/ Cortex A9 Dual Core 1.6GHz, 1GB RAM/ Android 4.1 Jelly Bean/
Wi-Fi/ Bluetooth/ G-Sensor/ 2 x Camera (2MP Front, 2MP Back)/
16GB + MicroSD Slot/ miniHDMI/ microUSB 2.0/
normaalne masin


Resolutsioon 1024x768 on ikka natuke nadi nii suure ekraani jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uuziwuuzi
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 11.10.2014 00:59:17 vasta tsitaadiga

Kas see GoClever tõesti nii lahja?
Naisel on vaja dokumenteerimiseks ja interneti jaoks koolis ja tööl 10-13 tollist masinad, kerget ning klaviatuuriga. Hetkel tal sülearvuti olemas 15,4 tolline aga raskem ja tema sõnul liiga suur selle jaoks ja natuke pointless oleks nüüd 13 tollise sülearvuti eest 400 vms välja käia.
Mõtlesin hea odava alternatiivina http://www.1a.ee/arvutitehnika/tahvelarvutid/goclever_tab_orion_101_16gb_white. Aga kui ta mõnekuuga katki ja garantiis enamus ajast ei näe küll sellel mõtet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 11.10.2014 11:33:52 vasta tsitaadiga

uuziwuuzi kirjutas:
Naisel on vaja dokumenteerimiseks ja interneti jaoks koolis ja tööl 10-13 tollist masinad, kerget ning klaviatuuriga. Hetkel tal sülearvuti olemas 15,4 tolline aga raskem ja tema sõnul liiga suur selle jaoks ja natuke pointless oleks nüüd 13 tollise sülearvuti eest 400 vms välja käia. Mõtlesin hea odava alternatiivina http://www.1a.ee/arvutitehnika/tahvelarvutid/goclever_tab_orion_101_16gb_white Aga kui ta mõnekuuga katki ja garantiis enamus ajast ei näe küll sellel mõtet.

Käib vast kah, aga eks ta oma odavust kipub kogu aeg ka meelde tuletama. Mingi jämedama eepose kirjutamist ilmselt sellega ette ei tahas võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  GoClever tahvlid mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.