Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa viib mobiilse interneti massidesse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.05.2010 10:57:08 Elisa viib mobiilse interneti massidesse vasta tsitaadiga

link :: Elisa


PRESSITEADE - Elisa toob tulevast esmaspäevast turule mobiilse interneti paketid, kus pole mahupiiranguid ning, mille hind on püsiinternetist soodsam. Lisaks laiendab Elisa sel aastal jõuliselt 3,5G leviala, kattes aasta lõpuks Eesti territooriumist 50%.

Elisa juhatuse esimehe Sami Seppäneni sõnul on Elisa käesoleva aasta eesmärgiks välja ehitada suurim ja kiireim 3,5G leviala. „Viimase paari aasta jooksul on mobiilne internet tänu arvestusväärsetele kiirustele tõusnud koduinternetile võrdväärseks konkurendiks,“ ütles Sami Seppänen. „Ennustan, et paari aasta pärast ei kasuta kliendid internetiteenuseid enam üldse kaabli, vaid ainult õhu kaudu ehk tarbivad üksnes mobiilset internetti.“

„Kuna läbimurre paaril viimasel aastal on toimunud tänu seadmete: sülearvutite, netipulkade ja nutitelefonide hinnalangusele ja kiiruste kasvule, on üheltpoolt oluline tuua ka teenuse kasutamise hind alla ning teisalt jätkata hoogsat investeerimist 3,5G levialadesse,“ ütles Sami Seppänen.

Sami Seppäneni sõnul on Elisa 3,5G levialade rajamisel maapiirkondadesse konkurentidega võrreldes selgel liidripositsioonil. Konkurendid on keskendunud 3,5G võrgu rajamisele linnadesse, mis ei võimalda kliendil kasutada kiiret mobiilset internetti igal pool ning jätab maapiirkondade elanikud üldse selle teenuse kasutamise võimalusest ilma,“ tõdes Sami Seppänen.

Elisa eesmärgiks on lisaks 47 Eesti linnale katta kiiret mobiilset internetti võimaldava võrguga ka maapiirkonnad. Kaks aastat tagasi oli Elisa esimene operaator, kes võttis kasutusele uudse UMTS900 tehnoloogia ja hakkas 3,5G võrku rajama ka maapiirkondadesse. Tänaseks on Elisa 3,5G levialaga katnud kolm maakonda ning aasta lõpuks on neid maakondi kokku juba kuus.

„Elisa kiire mobiilne internet jõuab käesoleva aasta lõpus miljoni Eesti elanikuni ning Eesti territooriumist saab kaetud 50%,“ sõnas Elisa juhatuse esimees. „See on kõva edumaa konkurentide ees ning kavatseme seda positsiooni jõuliselt hoida.“

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on mobiilne internet täna elitaarne toode, mis hinnaklassi ja piiratud kasutusmahu tõttu pole jõukohane igale kliendile. „Uuringutest on välja tulnud, et suur osa Eesti inimestest kasutaks mobiilset internetti, kui hind oleks taskukohane ja poleks hirmu kasutusmahtu ületades hiigelarvet saada,“ sõnas Andrus Hiiepuu.

TNS Emori poolt 2010. aasta aprillis läbi viidud küsitlus näitas, et 80% inimestest on huvitatud m-internetist, kuid neist 60% peavad võimalikuks m-interneti kasutuselevõttu, kui hind ei ületa 100 krooni kuus.



Andrus Hiiepuu rõhutas, et Elisa kaotab kõikides mobiilse interneti pakettides mahupiirangud. „Tänu sellele kaob üks inimeste suurimatest hirmudest ning kliendil pole vaja enam pead murda, kui palju mahtu võtab ühe e-kirja lugemine või faili allalaadimine,“ ütles Andrus Hiiepuu.

Kardinaalse muudatuse läbivad ka mobiilse interneti pakettide hinnad. „Elisa MINT pakettides on hinnad püsiinternetist soodsamad,“ sõnas Andrus Hiiepuu. Näiteks 1 Mbit/s kiirust võimaldav MINT pakett maksab kliendile kõigest 99 krooni, lisaks saab klient kaasa ka tasuta netipulga.

Praegu on Elisa UMTS900 tehnoloogial põhinevad 3,5G levialad avanud Pärnu- ja Tartumaal ning Paide-Mäo piirkonnas. Sel aastal laieneb leviala Järva-, Rapla- ja Viljandimaale. Lisaks laiendab Elisa veelgi 3,5G leviala Harjumaal.

Tänavu kattis Elisa esimese operaatorina mobiilse internetiga Saaremaa ja Hiiumaa praamiühendused, pakkudes m-internetti nii Virtsu, Rohuküla, Heltermaa, Kuivastu sadamates kui ka kogu praamiteekonna ulatuses.


Eesti suurimat 3,5G leviala omav Elisa on kuni 21 megabitist andmeside kiirust võimaldava mobiilse interneti levialaga katnud juba 25 Eesti linna: Tapa, Lihula, Tõrva, Abja-Paluoja, Karksi-Nuia, Mõisaküla, Võhma, Suure-Jaani, Viljandi, Valga, Kilingi-Nõmme, Tallinna, Tartu, Pärnu, Rakvere, Haapsalu, Jõhvi, Paide, Paldiski, Kuressaare, Maardu, Keila, Sindi, Elva ja Saue.

Elisa (www.elisa.ee) on Eesti esimene täissideoperaator, mis pakub mobiili-, tavatelefoni ja internetiteenuseid terves riigis. Elisa teenuseid saab kasutada nii kodus, kontoris kui ka liikvel olles. Elisa pakub Interneti püsiühendust kogu Eestis - Elisa WiMAXi traadita internetivõrk jõuab 80% Eesti elanikest ning DSL2+ standardil põhineva kiire kodu- ja kontoriinternetiga on Elisa katnud Tallinna, Tartu, Pärnu, Maardu, Saku ja osa Harjumaast. Elisa mobiilsidevõrgu levialas elab 99% Eesti elanikkonnast. Elisa ja globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt Elisa ja Vodafone pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Ettevõtte 2009. aasta käive oli 1,406 miljardit krooni ning tegevuskasum ulatus 478 miljoni kroonini.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.05.2010 11:18:07 vasta tsitaadiga

Tanel: Väikse ääremärkusena: Selles Pressiteates on viga, muide, sees, kuna see mahupiirangu mahavõtmine puudutab MINT-i pakette, mitte aga vanemaid, alles kasutusel olevaid M99, M199 jms. pakette. Neil jääb kõik vanaviisi.

Seda, et kas muudatuste jutt käib ka vanemate pakettide kohta, uurisin enda tarbeks täna hommikul Elisast, kuna kasutan M99 paketti ja pole seda MINT-i vastu ringi vahetanud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.05.2010 11:28:25 vasta tsitaadiga

tahanteada, antud juhul jutt käibki uutest MINT pakettidest icon_idea.gif
See, mis vanemate pakettide mahupiirangutega toimuma hakkab, selgub esmaspäeval.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 07.05.2010 11:34:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

„Ennustan, et paari aasta pärast ei kasuta kliendid internetiteenuseid enam üldse kaabli, vaid ainult õhu kaudu ehk tarbivad üksnes mobiilset internetti.“

see mees on ju hull, kui ta midagi sellist arvab ja elab kusagil helesinistes soovunelmates icon_rolleyes.gif miks siis starman, elion ja kesiganes veel sadu miljoneid kaablitesse matavad, kui hr Seppäneni meelest paari aasta pärast keegi nende teenuseid enam ei kasutagi. sellist asja nagu nüüd pressiteatesse ikka ei paneks
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.05.2010 11:43:11 vasta tsitaadiga

Natuke ülepingutatud väide jah, aga tõenäoliselt pidas ta silmas seda, et internet liigub järjest rohkem mobiilsetesse seadmetesse. Ja mõnedes Eesti maapiirkondades ei ole senini rentaabel vaske/fiibrit vedada, vaid mõistlikum õhu kaudu.

3,5G teoreetiline jagatud kiirus praegu 21Mbit/s (reaalselt 3-5Mbit/s), lähitulevikus võimalik ka 42Mbit/s, kui kliendiseadmed järgi tuleks. 4G on maapiirkondade jaoks üldse mõttetu, seega lähemate aastate jooksul võidakse mitmeski kohas Kõu vahetada kiirema Elisa UMTS900 vastu.

Jutt on siis 900MHz, mitte tavapärasest 3,5G 2,1GHz sagedusest.

Siin selle Elisa UMTS 900MHz kohta rohkem juttu -> http://foorum.wifi.ee/viewtopic.php?f=2&t=3675

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ponier
HV kasutaja
ponier

liitunud: 07.11.2001




sõnum 07.05.2010 12:01:10 vasta tsitaadiga

kas see on kusagil mustvalgel näha ka juba, et seal lepingus ääremärkusena ei ole, et mahupiiranguta = "kehtib mõistliku kasutuse printsiip", mis omakorda tähendab, et kui kasutad rohkem kui e-maili ja tekstipõhise veebi jaoks, siis maksad suht kiiresti ikkagi iga megabaidi eest? icon_smile.gif

kusjuures, lahe on lugeda kiitlemist, et Valgas ja veel mõnes väiksemas kohas on 3,5G, kui Valgast 30km Võru poole, põhimaantee ääres, pole telefonikõne levigi ... heal juhul saab aida juures tasakesi ühe jala peal seistes Läti roamingusse, aga samas külas on EMT ja Tele2 levi täiesti normaalne icon_cool.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.05.2010 12:05:22 vasta tsitaadiga

Sai eelmine aasta liitutud Elisa 400 täissidepaketiga just selle 3.5G interneti pärast, eelmine KÕU ühendus olematu üleslaadimis kiirusega jäi ammu ajale jalgu.
Ühenduse kvaliteeti hindaks viiapallisüsteemis neljaga, katkestusi on ja kiiremini saab ühenduse tagasi tehes ruuterile restardi. Ise saan selle restardiga paari hiireklikiga hakkama, aga ülejäänud peret
ei ole viitsinud sundida selliste tehniliste küsimustega tegelema.
Aga asja juurde, nädal tagasi tuli Elisast kiri, kus Elisa 400 paketi tingimusi muudeti, väidetavalt klientide soovidele vastu tulles.
Kui enne jagunes 400.- kroonine tasu järgmiselt: koduinternet 3.5G tasuta (kuni 15GB kuus) ja kuni 400.- krooni eest kõnesid või SMS, MMS-sse.
Edaspidi hakkab olema 150.- interneti eest ja 250.- mobiilikõnedele - tahaks kohe näha neid klientide horde kes seda soovisid ja kellele vastu tuldi icon_smile.gif
Ja nagu alati, on keeruline ka lepingust taganeda, sest tasuta modem ja digibox olid tasuta ainult tingimusel, et 48 kuud 400.- neile täissidepaketis maksan.
Sai päris põhjalikult kaalutud ja pidasin too liitumise hetk Elisa pakkumist üliheaks - mu kulud internetiühendusele ja mobiilile vähenesid peaaegu 3x ja internetiühenduse kiirus paranes samuti märgatavalt - ausalt, üle pika aja ma olin rahul, et saan kellelegi 400. - maksta, seda nagu asja eest - ei jäänud palju puudu, et peale 12 aastast tõsist EMT sponsoreerimist saanuks minust veendunud Elisa fänn icon_smile.gif
Kuna ma ei ole mingi naiivne inimene omast arust ja alati arvanud et tasuta lõunaid ei ole, saabus minu tõehetk 7 kuud pärast liitumist - lihtsalt tahan öelda et Elisa on tavaline s.tapeadest suurfirma, kes meelitab soodsate tingimustega hulga kliente kokku ja siis asub neidsamu tingimusi omale kasulikus suunas ühepoolselt muutma. Ei imestaks, kui see neil juba täissidepaketi väljatöötamisel äriplaani oli sissekirjutatud, et aasta jagu kampaaniat, tuhanded kliendid siduda 48 kuuks lepinguga ja esimesel võimalusel "klientide tungival soovil" muuta lepingu tingimused firmale tulutoovamaks. icon_evil.gif

See Elisa saadetud kiri oleks nagu kirjutatud algharidusega lammastele, tekst pakatamas positiivsusest ja kiidulaulust kuidas Elisa klientide soovidele vastu tuleb jne kuigi tegeliku sisu poolest võeti 150.- krooni eest kõneaega lihtsalt vähemaks. Igaljuhul nende juristinärakad ja PR spetsid oma preemia auga välja teeninud!

Nüüd siis tuuakse järgmistele tuhandetele potentsiaalsetele klientidele kuu taevast alla thumbs_down.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 07.05.2010 12:23:12 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Sai eelmine aasta liitutud Elisa 400 täissidepaketiga just selle 3.5G interneti pärast, eelmine KÕU ühendus olematu üleslaadimis kiirusega jäi ammu ajale jalgu.
Ühenduse kvaliteeti hindaks viiapallisüsteemis neljaga, katkestusi on ja kiiremini saab ühenduse tagasi tehes ruuterile restardi. Ise saan selle restardiga paari hiireklikiga hakkama, aga ülejäänud peret
ei ole viitsinud sundida selliste tehniliste küsimustega tegelema.
Aga asja juurde, nädal tagasi tuli Elisast kiri, kus Elisa 400 paketi tingimusi muudeti, väidetavalt klientide soovidele vastu tulles.
Kui enne jagunes 400.- kroonine tasu järgmiselt: koduinternet 3.5G tasuta (kuni 15GB kuus) ja kuni 400.- krooni eest kõnesid või SMS, MMS-sse.
Edaspidi hakkab olema 150.- interneti eest ja 250.- mobiilikõnedele - tahaks kohe näha neid klientide horde kes seda soovisid ja kellele vastu tuldi icon_smile.gif
Ja nagu alati, on keeruline ka lepingust taganeda, sest tasuta modem ja digibox olid tasuta ainult tingimusel, et 48 kuud 400.- neile täissidepaketis maksan.
Sai päris põhjalikult kaalutud ja pidasin too liitumise hetk Elisa pakkumist üliheaks - mu kulud internetiühendusele ja mobiilile vähenesid peaaegu 3x ja internetiühenduse kiirus paranes samuti märgatavalt - ausalt, üle pika aja ma olin rahul, et saan kellelegi 400. - maksta, seda nagu asja eest - ei jäänud palju puudu, et peale 12 aastast tõsist EMT sponsoreerimist saanuks minust veendunud Elisa fänn icon_smile.gif
Kuna ma ei ole mingi naiivne inimene omast arust ja alati arvanud et tasuta lõunaid ei ole, saabus minu tõehetk 7 kuud pärast liitumist - lihtsalt tahan öelda et Elisa on tavaline s.tapeadest suurfirma, kes meelitab soodsate tingimustega hulga kliente kokku ja siis asub neidsamu tingimusi omale kasulikus suunas ühepoolselt muutma. Ei imestaks, kui see neil juba täissidepaketi väljatöötamisel äriplaani oli sissekirjutatud, et aasta jagu kampaaniat, tuhanded kliendid siduda 48 kuuks lepinguga ja esimesel võimalusel "klientide tungival soovil" muuta lepingu tingimused firmale tulutoovamaks. icon_evil.gif

See Elisa saadetud kiri oleks nagu kirjutatud algharidusega lammastele, tekst pakatamas positiivsusest ja kiidulaulust kuidas Elisa klientide soovidele vastu tuleb jne kuigi tegeliku sisu poolest võeti 150.- krooni eest kõneaega lihtsalt vähemaks. Igaljuhul nende juristinärakad ja PR spetsid oma preemia auga välja teeninud!

Nüüd siis tuuakse järgmistele tuhandetele potentsiaalsetele klientidele kuu taevast alla thumbs_down.gif

Huvitav, et selline asi üldse seaduse poolt lubatud on.Minu silmis on absurd, et kui on kilendi ja firma vahel sõlmitud 48 kuune leping, siis firma üks hetk lihtalt otsustab lepingu tingimusi enda kasuks ja kliendi kahjuks muuta.Sellisel juhul peaks ju firma a) kas pakkuma tähtajalise lepingu tähtaja lõppemiseni samat hinnakirja, b) Lubama lepingu lõpetamist.
Samas seadused eestis vist näevad asju teisiti ette.
H_K, ehk saad selle kirja kuhugi üles riputada.Sooviks ise ka lugeda seda nalja;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.05.2010 12:52:10 vasta tsitaadiga

Elisa koduleheküljel on samuti see info üleval: http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Firmast/Kliendileht/Aprill-2010#tab01
Eelmises kommentaaris on mul üks viga sisse lipsanud, mitte 48 kuuks vaid 24 kuuks on tähtajaline leping, aga see ei muuda asja sisu.

Üldiselt on sellised ühepoolsed lepingutingimuste muutmised võimalikud küll. Ma ei viitsi isegi lepingut üles otsida, sest ma olen veendunud, et nende käik on juriidiliselt korrektne, et kuskil lepingus on peenes kirjas, et Elisa võib etteteatamisega teatud lepingutingimusi ja hindu ühepoolselt muuta.
Seaduse järgi on kaks võrdset partnerit (mina ja Elisa) vabatahtlikult sõlminud kokkuleppe ja vormistanud lepingu ja nüüd toimub lepingu täitmine icon_smile.gif Selles see asja võlu ongi, et kui Kalle ja Mati lepingu sõlmivad siis me peame loomulikuks, et nad tõesti ehk vaidlesid lepingupunktide üle, kauplesid, leidsid kompromissi ja leppisid milleski kokku. Kui lihtinimene sõlmib lepingu suurfirmaga olgu pank, kindlustusfirma, energiahiid või mobiilioperaator, siis reeglina mingit lepingupunktide üle kauplemise õigust klienditeenindajatel ei ole. Klient peab lepinguga kas nõustuma või keelduma ongi kõik. Ja need valmis lepingud on juristide poolt hoolikalt koostatud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mullavant
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2004




sõnum 07.05.2010 12:58:42 vasta tsitaadiga

Kas midagi on j22nud kodulehekyljel lugemata?! Seal all on ju kirjas selline asi:
Tähtis teada! Kui kasutad mõnd varemmüüdud täissidepaketti, siis uute pakettide müügile tulek sinu jaoks midagi ei muuda, kõik tingimused jäävad samaks. Soovi korral aga saad teha vahetuse uude paketti.

S.t. et mis on nüüd see uudis? See, et tuleb mingi uus pakett?! Mille vastu pahur ollakse? Kus on kirjas et toimub automaatne paketivahetus/paketimuutus?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 07.05.2010 13:00:33 vasta tsitaadiga

pole küll elisa klient, aga räägitakse et feissbuukis olevat kirjas, et olemasolevad paketid ei muutu
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2010 13:02:14 vasta tsitaadiga

Mustvalgel (valge-sinisel tegelikult) ju kirjas:
tsitaat:
Tähtis teada! Kui kasutad mõnd varemmüüdud täissidepaketti, siis uute pakettide müügile tulek sinu jaoks midagi ei muuda, kõik tingimused jäävad samaks. Soovi korral aga saad teha vahetuse uude paketti.
Kommentaarid: 524 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 418
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mullavant
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2004




sõnum 07.05.2010 13:04:20 vasta tsitaadiga

Varasemate pakettide mahupiirangu kohta annab ehk vihje pressiteates olnud lause:

Andrus Hiiepuu rõhutas, et Elisa kaotab kõikides mobiilse interneti pakettides mahupiirangud.

S.t. et muutus puudutab ka k6iki varaseimaid pakette k.a. M99 jms. Palun infot, mis v2idetavalt t2na hommikul klienditeenindusest saadi, veelkord t2psustada. Vajadusel yle kysida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 07.05.2010 13:10:27 vasta tsitaadiga

super hea uudis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.05.2010 13:20:03 vasta tsitaadiga

Ja krt ongi, ma ei usu oma silmi icon_eek.gif - imelik, et ma seda esimesel korral ei märganud, kui just see "TÄHTIS TEADA!" ei ole sinna lõppu hiljem tekkinud, siis kui pahased kunded telefoniliinid punaseks ajasid.
Aga kui probleemi ei ole siis, loeme minu halva lugemisoskuse süüks icon_smile.gif - ei teagi nüüd, kas oleks korrektne mu sapine kommentaar maha võtta?

Kuradi hea uudis mu jaoks tegelikult icon_smile.gif - ma olin ikka päris nördinud Elisa käigust, või sellest kuidas ma alguses aru sain.


EDIT: Leidsin ühe beta lehe kus "Tähtis teada!" all on natuke teine jutt link
Mitte, et see midagi muudaks või tõestaks, aga olen veendunud, kui selle uudiskirja sain, siis ma sealt seda välja ei lugenud, et vanad paketid samaks jäävad.
Ei ole eriti meeldiv lolliks jääda icon_smile.gif


viimati muutis H_K 07.05.2010 13:42:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.05.2010 13:22:51 vasta tsitaadiga

H_K, See on olnud aastaid niimodi, et kui elisal tuleb uus pakett müüki siis need kliendid kes kasutavad vana ei pea võtma uut ja Elisa ise ei oma õigust kliendi eest seda ära vahetada icon_idea.gif
Hiljem ei ole midagi tekkinud.
Tänu uuele süsteemile mis võeti käiku 1 jan. 2010 saab lisaks vanematesse pakettidesse uusi liitumisi teha, mida ennem ei olnud võimalik ja klient oli sunnitud tegema paketi vahetuse mis alati ei olnud optimaalne kliendi vaatenurgast.

Seega asjad on läinud ikka kordades edasi ja nüüd need Minti paketid(vanad kaasarvatud) on ikka väga pädev lükie meie Vabariigis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 07.05.2010 14:01:53 vasta tsitaadiga

Kui antud kiidujutt tõele vastab, siis saavad nad ühe kasutaja kohe juurde ja kodune Starman saab üle parda heidetud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 07.05.2010 16:30:26 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Kui antud kiidujutt tõele vastab, siis saavad nad ühe kasutaja kohe juurde ja kodune Starman saab üle parda heidetud.

sama siin: kui tõesti tuleb piiramatu ja normaalne hind, siis läheb operaatori vahetamiseks icon_biggrin.gif

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2010 16:36:56 vasta tsitaadiga

mis marki too Elisa MiNT netipulk on?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.05.2010 17:01:31 vasta tsitaadiga

esineb 3 tüüpi
e1752
e3715
A-Link 3GU
kõik 7.2 standardile vastavad ja need on tasuta tähtajalise lepinguga.
See kes tahab võrgust max välja imeda saab eraldi osta endale 21.6 standardile vastava E182e 1590.-.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 07.05.2010 19:04:45 vasta tsitaadiga

Wanawoll ehk oskad seletada. Ma pole peale uute täissidepaketi tulekut aru saanud, kas tuleb siis nüüd veel ka mobiili jaoks uus mint sõlmida, või katab täissidepakett ka mobiilisisese wap liikluse. Enne oli lihtne 400 krooni ja see kattis telefonikõned interneti ja mobiilse interneti. Nüüd on kirjas 250 kõned 150 koduinternet. Mobiilse kohta pole miskit kirjas. Kas sinna lisandub nüüd minimaalselt mint 99 seega 500 krooni.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mullavant
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2004




sõnum 07.05.2010 19:53:16 vasta tsitaadiga

Täisside lehel:
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Teenused/Taisside/Vali-sobivad-paketid

Alajaotuses: "Mobiilikõned ja sõnumid" kirjutatakse nõnda:

Miinimumarve summasse arvestatakse mobiilside kõned ja teenused (v.a lisateenuste kuumaksed, ühekordsed maksed, kõned käibemaksuvabadele annetusnumbritele, M-loto, M-parkimine, M-pilet ja M-ostud ning eritariifsed kõned ja sõnumid).


Pane tähele, juttu on _mobiilside teenustest_ . wap liiklus kuulub vist sinna kategooriasse.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.05.2010 20:08:00 vasta tsitaadiga

csprtl kirjutas:
Wanawoll ehk oskad seletada. Ma pole peale uute täissidepaketi tulekut aru saanud, kas tuleb siis nüüd veel ka mobiili jaoks uus mint sõlmida, või katab täissidepakett ka mobiilisisese wap liikluse. Enne oli lihtne 400 krooni ja see kattis telefonikõned interneti ja mobiilse interneti. Nüüd on kirjas 250 kõned 150 koduinternet. Mobiilse kohta pole miskit kirjas. Kas sinna lisandub nüüd minimaalselt mint 99 seega 500 krooni.

Sellega on jah piix icon_mad.gif
Tuleb lisaks võtta kes oma numbriga läbi telefoni netib.
3 paketti.
39.- = 5 mega
79.- = 30 mega
99.- = m@elu 500 mega
Igakuine lisa miinimumarvele.

mullavant, tava wap per. mega 35.60 läheb miinimum arvesse nagu päevapilet 15.- aga lisa paketid on lisaks miinimumarvele icon_idea.gif


viimati muutis WäntWõll 07.05.2010 20:09:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2010 20:08:50 vasta tsitaadiga

Täisside tuleks nüüd ka mahuvabaks teha.
Oleks aus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.05.2010 20:11:48 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Täisside tuleks nüüd ka mahuvabaks teha.
Oleks aus.

Ongi ju icon_rolleyes.gif
Käib sinna alla, et kõik m-neti paketid, olemas-olevad ja vanad mida ennem müüdi.
Sellest siin teemas see jutt ongi.

Kui sul on vanakooli pakett mida müüdi lisaks eelmine suvi-sügis 15GB siis nüüd mahtu ei arvestata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa viib mobiilse interneti massidesse mine lehele 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.