Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Roccat Kova märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 25.12.2009 18:28:06 Ülevaade: Roccat Kova vasta tsitaadiga


Nagu ikka, iga korralikum mängur omab mängimiseks mõeldud hiirt. Sellepärast hakkasin ka ise otsima hiirt, mis sobiks minule. Kuna olen mänginud mitmeid aastaid kõige odavama Logitech hiirega, siis käsi on ka harjunud vastava kujuga. Et leida seda õiget, olen proovinud mitmete firmade eri hiiri: Razeri, Logitechi, Roccati, Trusit jne. Kuid kõige paremini sobis käele G5, kuid seda ei olnud korraga saada ja samas soovisin uuema aja hiirt.

Kuna Roccat Kone pidi olema suht sarnane G5-le, siis mõtlesin et prooviks seda, kuid see osutus siiski ebamugavaks. Niisiis jätkasin otsinguid. 23.dets kui sattusin Photopoint esindusse kinke ostma, otsustasin ka küsisin, ega neile juhtumisi uut Roccat Kova hiirt ei ole müüki tulnud? Mõni tund enne mind, toodi aluse täis uut kaupa, kust leiti ka see hiir. Proovisin seda ja ära ka ostsin, kuigi eestis otseselt müüügis veel ei olnud. Hinnaks oli umbes 650.-

Pakend
Pakend ise on suht väike. Seest leiad Kova, Case Inari koos Roccat ID kaardiga ja Kiire Piagaldamise Juhendi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Väike video Kova lahti pakkimisest ja valgustuse "hingamisest".
Spoiler Spoiler Spoiler

Funktsioonid
Spoiler Spoiler Spoiler


Tehnilised Andmed:
3200dpi optiline sensor
maksimaalne kiirus 40tolli sekundis
20G kiirendus
Integreeritud valgustus
2m pikk USB juhe
Suurim pikkus 12cm
Suurim laius 6.5cm
Kaaluks umbes 90G

Hiirest
Kova on mõeldud nii parema- kui ka vasakukäelistele, neile kes tahavad, et hiir oleks kerge(raskusi ei saa lisada). Hiir töötab stabiilselt 500hz-l(reageerimis kiirus 2ms vms). Hiire hz alal pole teadja mees, kuid mida kõrgem, seda kiiremini hiir reageerib ja seda "sujuvam" see on. Ütleks, et Kova on kujult, kui käes hoida, sarnane G5-le, isegi rohkem kui Kone. Küljenuppude all on kummist kohad, et hiir ei libiseks käest ja et oleks mugav hoida. Ka rullik on kummiga kaetud. Ülejäänud hiir on palstikust. Lisaks ma märkasin, et hiir on kuidagi soe, teine hiir(see Logitech) kõrval täiesti külm. Ei oska öelda, kas see on optilistele hiirtele omane või mitte, või millest see tuleneb, aga enam vast näpud ei pea külmetama kui toas peaks jahe olema. icon_lol.gif
Kova on välimuse poolest kohati sarnane sport auto Lambroghini Reventon-ga.
Küljenupud
Küljenuppe on kokku neli, millest saab kasutada kahte(mängimisel ja veebi lehitsemisel), kuigi võiksi kõik 4 nuppu töötada. Küljenuppudega toimub ka hiire seadistamine: Vasaku/paremakäeliseks, valgustus, DPI. Vasakul küljel on nupud nubritega 4 ja 5(esimene-tagumine) ja paremal küljel vastavalt 6 ja 7.
Hiir on algseadistatud paremakäelistele, kuid seda saab väga lihtsalt muuda vasakukäeliseks. Selleks peab vajutama ja hoidma küljenuppe 4 ja 6 kui ühendada hiir arvutiga.
Valgustus
Värvi toone on kuus Punane, Sinine, Roheline, Violetne, Helesinine, "Valge"(mis on aga helsinine, kuid heledam)
Valgustuse juures on valik rikkalik. Saab valida: "Hingav"(tulede aeglast süttimist ega kustumis), täis(lihtsalt põleb) või valgustust ei ole. Selleks peab kasutama nuppe 4 ja 6.
Hingav Valgustus Selle juures saab valida(nuppude 4 ja 7 abil), kas valguse värv muutuks pärast ühte, kahte või kolme hingamist VÕI hoiab ühte värvi hingamisel.
Põlev Valgustus Selle valiku puhul ei ole hingamist. Saab valida, kas värvid vahetuvad(saab valida kui kaua üks värv põleb, vastavalt kui kaua kestab 1, 2 või 3 hingamist[nupud 4 ja 7]) või põleb ainult üks värv, mida saab muuta nuppude 5 ja 6 abil.
DPI muutmine
DPI-d on juba eelseadistatu ja muutmise korral(vajutades nuppe 5 ja 7) vilgub ka vastav värvi toon kaks korda: 400(punane), 800(violetne), 1600(roheline) ja 3200(sinine). DPI vahetuse korral hiir ei tööta umbes pool sekundit. Kuid seda ma miinuseks ei loeks, sest mängimise aeg ma DPI-d muutma küll ei hakka.
Tallad/padjad
Padjad on Teflanist. Hiirematt, mida kasutan, on SteelSeries QCK+ Heavy. Selle peal liigub hiir kergelt ja sujuvalt. Parimakls hiirematiks on vast Roccat Sota, sest nii Sota kui ka Kova on üks osa SDMS-st.

Draiverid
Üks väga hea omadus selle hiire puhul on see, et draivereid pole vaja. Kõik muudatused ja seadistused saab teha kahte eri nuppu samaaegselt vajutades(küljenupud 4, 5, 6 ja 7).

Mängimine
Sihtimine FPS mängudes muutus täpsemaks ja palju sujuvamaks. Väga heaks muudatuseks oli ka see, et nüüdsest võin hiirega teha palju kiiremaid ja äkilisemaid liigutusi, mis tavaliselt lõppesid sellega, et hiir küll liikus, kuid pilt ei liikunud kuskile. (Liiga kiire/äkiline liigutus hiire jaoks icon_lol.gif ) Küljenuppude kasutamise juures ma probleeme ei leia, väga heas kohas, ei ole liiga väikesed ega suured. Pole kordagi suutnud kogemata neid vajutada.

Kokkuvõte
Hiirt on väga hea käes hoida, kerge ja lihtne kasutada. Täna oma ergonoomilisele kujule on kova mugav. Mängudes väga sujuv ja täpne. Hind selle hiire kohta on väga hea.


thumbs_up.gif Hind
thumbs_up.gif Kerge
thumbs_up.gif Mugav
thumbs_up.gif Ilus
thumbs_up.gif Draiverite vaba
thumbs_up.gif Lihtne seadistada
thumbs_up.gif Valgustus ja selle muutmine vastavalt soovidele
thumbs_up.gif DPI muutmise võimalus
thumbs_up.gif Nii vasaku kui ka parema käe eelistajatele sobilik
thumbs_up.gif Mugavad küljenupud
thumbs_up.gif Kummiga kaetud rullik
thumbs_up.gif Hiir ei ole külm
thumbs_up.gif Külgedel kummist kohad, kust on hea ja mugav kinni hoida
thumbs_up.gif Maksimaalne kiirus ja kiirendus lubavad ka väga äkilisi liigutusi

thumbs_up.gif thumbs_down.gif Kõik küljenupud võiksid töötada mängmisel ja veebis lehitsedes


viimati muutis maxman321 22.01.2010 16:35:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004




sõnum 25.12.2009 22:07:12 vasta tsitaadiga

Väga pro ülevaade.Ise olen ka selle hiire peale mõelnud, kena kui nüüd leiaks koha kus müüakse seda.

Aga räägi mis värk selle inari id kaardi ja koodiga on, lugesin kodukalt aga kas ma liiga purjus vai lihtsalt väsind, no ei saa pihta icon_biggrin.gif

Ette tänades Jean.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 26.12.2009 00:18:40 vasta tsitaadiga

suht "kova" sõna tundub olevat see hiir. välimus kah ilus, imo.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 26.12.2009 03:10:37 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Väga pro ülevaade.Ise olen ka selle hiire peale mõelnud, kena kui nüüd leiaks koha kus müüakse seda.

Aga räägi mis värk selle inari id kaardi ja koodiga on, lugesin kodukalt aga kas ma liiga purjus vai lihtsalt väsind, no ei saa pihta icon_biggrin.gif

Ette tänades Jean.

Seda hiirt leiab Photopoint esindustest. ID-kaardiga... hmm, mul juba 3-s kaart... Kuid kui sellel olevat koodi kasutada ja end roccat kodukal ära regada, saab sealt igasugu infot, osavõtta üritustest jms ja servereid rentida(soodsamalt...)... täpselt ma seda ID teemat ei tea, pole just väga huvitatud icon_lol.gif
DeTHiCa. kirjutas:
suht "kova" sõna tundub olevat see hiir. välimus kah ilus, imo.

Kui võimalus tekib, viska käpp peale ja proovi icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 26.12.2009 15:11:58 vasta tsitaadiga

Kas valgustus töötab ka siis kui nt filmi vaatad vms? Siis peaks ju suht häirima see, mina lisaks selle miinuseks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 26.12.2009 18:27:23 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Kas valgustus töötab ka siis kui nt filmi vaatad vms? Siis peaks ju suht häirima see, mina lisaks selle miinuseks icon_rolleyes.gif


Mina seda miinuseks küll ei lisa, sest seda saab täiesti välja lülitada või soovikorra võib põleda ainult üks toon... Ülevaates see ometigi kirjas...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 26.12.2009 21:37:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

thumbs_up.gif Hiir ei ole külm

Mida see tähendab?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kolmas
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2005




sõnum 27.12.2009 13:05:39 vasta tsitaadiga

Svenx kirjutas:
tsitaat:

thumbs_up.gif Hiir ei ole külm

Mida see tähendab?


Ülevaataes leidub ka väike seletus:
tsitaat:

Lisaks ma märkasin, et hiir on kuidagi soe, teine hiir(see Logitech) kõrval täiesti külm. Ei oska öelda, kas see on optilistele hiirtele omane või mitte, või millest see tuleneb, aga enam vast näpud ei pea külmetama kui toas peaks jahe olema. icon_lol.gif

_________________
-III-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2009 14:15:59 vasta tsitaadiga

Kus seda hiirt Eestis näppida saaks? Photopointis küll kirjas, et selline hiir olemas ja peagi lettidel aga kas võib loota, et netis ei ole aga poes täitsa saadaval?
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 27.12.2009 20:59:37 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kus seda hiirt Eestis näppida saaks? Photopointis küll kirjas, et selline hiir olemas ja peagi lettidel aga kas võib loota, et netis ei ole aga poes täitsa saadaval?

Hiir ON juba lettidel, kuidas ma muidu selle rakvere esindusest kätte sain.. astu läbi ja proovi icon_wink.gif thumbs_up.gif
Ei sa garanteerida et poes olemas on, kuid võib ette helistada ja küsida või saata väikene e-kiri küsimusega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2009 23:42:19 vasta tsitaadiga

Tegelikult saigi juba neile kiri saadetud ja päritud, vastus paraku veel saabumata. Mõtlen just seda, et enne Razer Diamondback 3g mängisin koguaeg veitsa suurema ( just kõrgema profiiliga) hiirega ja ehk on mugavam see nüüd Roccat Kova vastu välja vahetada, kuigi ega suuri etteheiteid ei saa DB-le teha.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 27.12.2009 23:49:21 vasta tsitaadiga

praeguseks võib olla see teema, et oled harjunud Db-ga, ehk siis madala profiiliga ja kova võib tunduda kõrge icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2009 00:00:20 vasta tsitaadiga

Harjunud olen nii-ja-naa, sest käsi on pigem claw´na seal peal mitte palmina
http://img175.imageshack.us/img175/5669/mousegriphu7.jpg

Seega peaks minu (pigem suur käsi) olema ehk kova peal mugavamas asendis
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 28.12.2009 00:15:02 vasta tsitaadiga

Kui lähed proovima, siis võid küsida ka Kone proovimiseks, see veel natuke kõrgem kui kova, vb kone on veelgi parem kätte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2009 00:23:57 vasta tsitaadiga

Kui nüüd mõelda, siis kone´t olen mõni minut näppida saanud ja täitsa ok...aga igatahes tasuks võrdlemist. Eks kui kirja saan kas tartus ka olemas, tõttan proovima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 28.12.2009 10:56:12 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Kas valgustus töötab ka siis kui nt filmi vaatad vms? Siis peaks ju suht häirima see, mina lisaks selle miinuseks icon_rolleyes.gif

Roccat Konel on samamoodi valgus koguaeg peal aga seda sai sättida vastavast kontrol paneelist. Ise seda väga häirivaks ei pea.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 28.12.2009 11:47:07 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Kas valgustus töötab ka siis kui nt filmi vaatad vms? Siis peaks ju suht häirima see, mina lisaks selle miinuseks icon_rolleyes.gif

Roccat Konel on samamoodi valgus koguaeg peal aga seda sai sättida vastavast kontrol paneelist. Ise seda väga häirivaks ei pea.

Häiriv või mittte, aga ise saad seda muuta vastavalt oma soovidele(värvitoonid jne või üldse kinni panna. Kovalsaab seda väga lihtsalt, kiirelt ja kergelt teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2009 19:39:23 vasta tsitaadiga

jubedalt vilgub, oma razeri kakkusin kohe lahti ja näpitsatega rebisin kõik ledid küljest icon_smile.gif
aga kena välimuselt küll.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2009 21:49:00 vasta tsitaadiga

Igatahes sain Photopointist kirja, et nüüd kõikides esindustes see olemas. Kahjuks hinda ei öeldud, aga ilmselt sama mis ülevaate tegijal ehk umbes 650.-

Krt, sooviks teada kellegi arvamust selle hiire kohta, kes razeri omasid on ka kasutanud. Diamondback küll kallim, aga kas just parem
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 29.12.2009 23:57:42 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Igatahes sain Photopointist kirja, et nüüd kõikides esindustes see olemas. Kahjuks hinda ei öeldud, aga ilmselt sama mis ülevaate tegijal ehk umbes 650.-

Krt, sooviks teada kellegi arvamust selle hiire kohta, kes razeri omasid on ka kasutanud. Diamondback küll kallim, aga kas just parem

Kui ma ostsin, siis hiir veel otseselt müügis ei olnud, kuid aheti 649.- selle eest... ei tahaks uskuda, et nüüd rohkem küsivad...
Samas kui ostadki selle hiire ja ei sobi, saab seda 14 päeva jooksul poodi tagastada.(seadus ütleb sedasi).
Neid kes razeriga on tavaliselt mänginud vms ja kes on ka seda proovinud.... neid vist on väääga raske leida icon_rolleyes.gif ... pead vist esimene olema icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007




sõnum 31.12.2009 20:56:55 vasta tsitaadiga

qzxcs kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Igatahes sain Photopointist kirja, et nüüd kõikides esindustes see olemas. Kahjuks hinda ei öeldud, aga ilmselt sama mis ülevaate tegijal ehk umbes 650.-

Krt, sooviks teada kellegi arvamust selle hiire kohta, kes razeri omasid on ka kasutanud. Diamondback küll kallim, aga kas just parem

Kui ma ostsin, siis hiir veel otseselt müügis ei olnud, kuid aheti 649.- selle eest... ei tahaks uskuda, et nüüd rohkem küsivad...
Samas kui ostadki selle hiire ja ei sobi, saab seda 14 päeva jooksul poodi tagastada.(seadus ütleb sedasi).
Neid kes razeriga on tavaliselt mänginud vms ja kes on ka seda proovinud.... neid vist on väääga raske leida icon_rolleyes.gif ... pead vist esimene olema icon_razz.gif


ma olen eks deathadderi kasutaja (läks pidevalt katki ja viskas üle) ning ostsin rocca al marest selle hiire, letis oli täitsa olemas ja 650.- . Ütleme nii et see hiir tõesti üllatas mind et selle hinna juures on sama hea kui deathadder ning sama mugav icon_razz.gif (kui deathadder tuleb garantiist tagasi, siis läheb too müüki icon_razz.gif)

imo küll soovitaksin kovat diamondbacki ees. icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 01.01.2010 17:46:52 vasta tsitaadiga

n0bzter kirjutas:
qzxcs kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Igatahes sain Photopointist kirja, et nüüd kõikides esindustes see olemas. Kahjuks hinda ei öeldud, aga ilmselt sama mis ülevaate tegijal ehk umbes 650.-

Krt, sooviks teada kellegi arvamust selle hiire kohta, kes razeri omasid on ka kasutanud. Diamondback küll kallim, aga kas just parem

Kui ma ostsin, siis hiir veel otseselt müügis ei olnud, kuid aheti 649.- selle eest... ei tahaks uskuda, et nüüd rohkem küsivad...
Samas kui ostadki selle hiire ja ei sobi, saab seda 14 päeva jooksul poodi tagastada.(seadus ütleb sedasi).
Neid kes razeriga on tavaliselt mänginud vms ja kes on ka seda proovinud.... neid vist on väääga raske leida icon_rolleyes.gif ... pead vist esimene olema icon_razz.gif


ma olen eks deathadderi kasutaja (läks pidevalt katki ja viskas üle) ning ostsin rocca al marest selle hiire, letis oli täitsa olemas ja 650.- . Ütleme nii et see hiir tõesti üllatas mind et selle hinna juures on sama hea kui deathadder ning sama mugav icon_razz.gif (kui deathadder tuleb garantiist tagasi, siis läheb too müüki icon_razz.gif)

imo küll soovitaksin kovat diamondbacki ees. icon_smile.gif

Ma olin ka pidev deathadderi kasutaja aga ma ei julge osta kovat , sest arvamused ,et ei sobi^^. Kas kova on umbes sama kõrge kui deathadder? On üldse mugav? Minu arust oli deathadder üks parimaid minu käe all^^. mx518 ka. Mõtlesin uut hiirt osta ja vaatasin ,et roccati poolt uus ohoh. Et tahaks oma küsimustele vastuseid:D.

Tänud ette,
owndyaa
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007




sõnum 01.01.2010 21:56:13 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
n0bzter kirjutas:
qzxcs kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Igatahes sain Photopointist kirja, et nüüd kõikides esindustes see olemas. Kahjuks hinda ei öeldud, aga ilmselt sama mis ülevaate tegijal ehk umbes 650.-

Krt, sooviks teada kellegi arvamust selle hiire kohta, kes razeri omasid on ka kasutanud. Diamondback küll kallim, aga kas just parem

Kui ma ostsin, siis hiir veel otseselt müügis ei olnud, kuid aheti 649.- selle eest... ei tahaks uskuda, et nüüd rohkem küsivad...
Samas kui ostadki selle hiire ja ei sobi, saab seda 14 päeva jooksul poodi tagastada.(seadus ütleb sedasi).
Neid kes razeriga on tavaliselt mänginud vms ja kes on ka seda proovinud.... neid vist on väääga raske leida icon_rolleyes.gif ... pead vist esimene olema icon_razz.gif


ma olen eks deathadderi kasutaja (läks pidevalt katki ja viskas üle) ning ostsin rocca al marest selle hiire, letis oli täitsa olemas ja 650.- . Ütleme nii et see hiir tõesti üllatas mind et selle hinna juures on sama hea kui deathadder ning sama mugav icon_razz.gif (kui deathadder tuleb garantiist tagasi, siis läheb too müüki icon_razz.gif)

imo küll soovitaksin kovat diamondbacki ees. icon_smile.gif

Ma olin ka pidev deathadderi kasutaja aga ma ei julge osta kovat , sest arvamused ,et ei sobi^^. Kas kova on umbes sama kõrge kui deathadder? On üldse mugav? Minu arust oli deathadder üks parimaid minu käe all^^. mx518 ka. Mõtlesin uut hiirt osta ja vaatasin ,et roccati poolt uus ohoh. Et tahaks oma küsimustele vastuseid:D.

Tänud ette,
owndyaa


sorry, net oli kadunud aastavahetusel icon_razz.gif

anyways, kova on väiksem ning suht-koht sama kõrgusega ja üldiselt vajab harjumist, kuid minu käele sobib perfektselt icon_razz.gif kui ostma lähed siis soovitan küsida proovida ja siis vaata kas ikka sobib, ise ei oska küll nii soovitada, pärast veel ei meeldi icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 03.01.2010 13:19:13 vasta tsitaadiga

Aga kui võrrelda a4tech x750 ja seda, kas nad on enavähem ühekõrgused? Kunagi ammu kasutasin paar kuud Razeri DB'd see ei olnud nii mugav minu käe järgi kui mu praegune x750.
ja kuidas rullikuga on, kas saab kõrvale kah liigutada) ? Roccat KONE'l on see suht nõrk, tean päris mitmeid kellel otsad andnud...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 03.01.2010 13:36:46 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Aga kui võrrelda a4tech x750 ja seda, kas nad on enavähem ühekõrgused? Kunagi ammu kasutasin paar kuud Razeri DB'd see ei olnud nii mugav minu käe järgi kui mu praegune x750.
ja kuidas rullikuga on, kas saab kõrvale kah liigutada) ? Roccat KONE'l on see suht nõrk, tean päris mitmeid kellel otsad andnud...

Roccat Konel on väljas V2, millel ei tohiks seda viga enam olla. Kova rulliku ei käi kõrvale(nupuna).a4tech x750-ga ei osska võrrelda...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Roccat Kova mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.