Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 602, 603, 604 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.10.2018 07:24:06 vasta tsitaadiga

raxz, Ükskõik kumba võrguga seadistusi teed, Apply tallamisel katkestatakse hetkeks mõlemad raadiod. Taastub ainult see, mida lubanud oled.
Kinni ära keera mitte raadiot vaid võrk, seal kus näed 2,4 võrgu nime, pane disable. 5Ghz võrgule võid 5 lõppu panna küll ja saab neid võrke kasutada ka erineva nimega üheaegselt.
Kui nii hakkama ei saa, teen õhtuks screenshoti.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 03.10.2018 10:02:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
raxz, Ükskõik kumba võrguga seadistusi teed, Apply tallamisel katkestatakse hetkeks mõlemad raadiod. Taastub ainult see, mida lubanud oled.
Kinni ära keera mitte raadiot vaid võrk, seal kus näed 2,4 võrgu nime, pane disable. 5Ghz võrgule võid 5 lõppu panna küll ja saab neid võrke kasutada ka erineva nimega üheaegselt.
Kui nii hakkama ei saa, teen õhtuks screenshoti.
Jah, nii tegin. Ma esimest korda võrke ei seadista. Täna õhtul ehk proovin restarti ka ruuterile.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 03.10.2018 14:35:53 vasta tsitaadiga

Nüüd sain ka VDSL tg789vn najal aga otsides mitu päeva sedasama HV teemat ei saanud õiget töötavat Telneti käsku mis lülitaks tg789vn-i sillaks. On kedagi siin veel kellel on see kiviaegne ruuter? ja sillas?

Näiteks: "eth bridge vlan ifadd name=vlanKmInet intf=ethport4" saab vastuseks "Bad value for parameter 'name vlanKmInet'" kui soovin port 4 teha sillaks et vana TP-Link panna sappa. TG784-ga töötas küll mingi .ini mis muutis sillaks ja oli palju palju aastaid muretu.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 15:12:05 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mis see vastus olema peaks, kui mitte selgitus?
mind hämmastab lihtsalt see, et isegi nutikad spetsialistid tulevad ise lolli küsimusega lagedale, et tüli norida või vähemalt leida põhjus, et kellegagi nokkida või paukuda.
Tahad osta endale kasvõi garanteeritud link puntist a punkti b, kodukasutaja ei näe selle kopika eest mingit garanteeritud kiirust olgu siis fiiber või vask. seni kuni ping eesti sees läbi käib, on oma raha eest saadud küll.
thumbs_up.gif


Ma euroliidu rahasid päris kopikateks ei nimetaks. Eriti neid, mida praegu elasa tööde raames siiani maha on maetud. Sealt on saadud ikka päris hea baas käibe oluliseks suurendamiseks. Kusjuures mind hämmastab hoopis see, et ma siiamaani pole kohanud telias ainsatki spetsialisti.


Etsike kirjutas:
bitCON, tule oma kivi alt välja ja vaata ringi. Konkurendid ju tegutsevad.


Nimeta mulle ÜKS konkurent, kes tegutseb ÜLE EESTI pakkudes netti optikal?

Inspiro kirjutas:
Tahad? Milles probleem? Telli, maksa optika ehituse eest ja naudi kiiret internetti. thumbs_up.gif


Inspiro tahtis kangesti et telliks töö ja maksaks. Tähendab, selleks, et saada kaabliots oma krundi piiri, peaks ma tellima töö teisest maakonnast ja selle eest maksma, aga teeme siis juba nii, et ma ostan sult maja aja auto - aga maksa sina nende eest, kuna mina maksan ju teiste töö eest jne jne.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cpuboy
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2006




sõnum 03.10.2018 17:42:41 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
indrpo kirjutas:
Mis see vastus olema peaks, kui mitte selgitus?
mind hämmastab lihtsalt see, et isegi nutikad spetsialistid tulevad ise lolli küsimusega lagedale, et tüli norida või vähemalt leida põhjus, et kellegagi nokkida või paukuda.
Tahad osta endale kasvõi garanteeritud link puntist a punkti b, kodukasutaja ei näe selle kopika eest mingit garanteeritud kiirust olgu siis fiiber või vask. seni kuni ping eesti sees läbi käib, on oma raha eest saadud küll.
thumbs_up.gif


Ma euroliidu rahasid päris kopikateks ei nimetaks. Eriti neid, mida praegu elasa tööde raames siiani maha on maetud. Sealt on saadud ikka päris hea baas käibe oluliseks suurendamiseks. Kusjuures mind hämmastab hoopis see, et ma siiamaani pole kohanud telias ainsatki spetsialisti.


Etsike kirjutas:
bitCON, tule oma kivi alt välja ja vaata ringi. Konkurendid ju tegutsevad.


Nimeta mulle ÜKS konkurent, kes tegutseb ÜLE EESTI pakkudes netti optikal?

Inspiro kirjutas:
Tahad? Milles probleem? Telli, maksa optika ehituse eest ja naudi kiiret internetti. thumbs_up.gif


Inspiro tahtis kangesti et telliks töö ja maksaks. Tähendab, selleks, et saada kaabliots oma krundi piiri, peaks ma tellima töö teisest maakonnast ja selle eest maksma, aga teeme siis juba nii, et ma ostan sult maja aja auto - aga maksa sina nende eest, kuna mina maksan ju teiste töö eest jne jne.


Sa ise ka aru saad mis jama sa vahutad? Tahad ühendust, telli, maksa ja kasuta.
Kui Telia on pahapaha ja röövib, kasuta teisi ettevõtteid, valikut ju on? Ja see, mis maakonnast või isegi riigist töö tellid ei puutu ju mitte kuidagi teemasse..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 18:25:07 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:

Etsike kirjutas:
bitCON, tule oma kivi alt välja ja vaata ringi. Konkurendid ju tegutsevad.

Nimeta mulle ÜKS konkurent, kes tegutseb ÜLE EESTI pakkudes netti optikal?

Konkurenti kellele? Sest Telia ka ei paku optikat kaugeltki üle Eesti. Kiire interneti jaoks on ka muid tehnoloogiaid peale optika.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 20:53:47 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
Nüüd sain ka VDSL tg789vn najal aga otsides mitu päeva sedasama HV teemat ei saanud õiget töötavat Telneti käsku mis lülitaks tg789vn-i sillaks. On kedagi siin veel kellel on see kiviaegne ruuter? ja sillas?

Näiteks: "eth bridge vlan ifadd name=vlanKmInet intf=ethport4" saab vastuseks "Bad value for parameter 'name vlanKmInet'" kui soovin port 4 teha sillaks et vana TP-Link panna sappa. TG784-ga töötas küll mingi .ini mis muutis sillaks ja oli palju palju aastaid muretu.


Pista oma ruuter WAN auku (punane) ja peaks möllma küll kui sul staatilist IP teenust ei ole. Ja vlanKmInet ei ole jah sul seal väärtuseks, see tavalislt korrusmaja neti otsas olevatel ruuteritel. Sul seal peak selleks olema VdslInet või midagi sellist. Täpse saad ka telnetis teada kui kolad veits icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.10.2018 22:08:07 vasta tsitaadiga

medicopter, see juhend sind ei aita?
Ma kunagi ikka kasutasin ja siis töötas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7624304#7624304

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 03.10.2018 22:55:50 vasta tsitaadiga

cpuboy kirjutas:
RCC kirjutas:
indrpo kirjutas:
Mis see vastus olema peaks, kui mitte selgitus?
mind hämmastab lihtsalt see, et isegi nutikad spetsialistid tulevad ise lolli küsimusega lagedale, et tüli norida või vähemalt leida põhjus, et kellegagi nokkida või paukuda.
Tahad osta endale kasvõi garanteeritud link puntist a punkti b, kodukasutaja ei näe selle kopika eest mingit garanteeritud kiirust olgu siis fiiber või vask. seni kuni ping eesti sees läbi käib, on oma raha eest saadud küll.
thumbs_up.gif


Ma euroliidu rahasid päris kopikateks ei nimetaks. Eriti neid, mida praegu elasa tööde raames siiani maha on maetud. Sealt on saadud ikka päris hea baas käibe oluliseks suurendamiseks. Kusjuures mind hämmastab hoopis see, et ma siiamaani pole kohanud telias ainsatki spetsialisti.


Etsike kirjutas:
bitCON, tule oma kivi alt välja ja vaata ringi. Konkurendid ju tegutsevad.


Nimeta mulle ÜKS konkurent, kes tegutseb ÜLE EESTI pakkudes netti optikal?

Inspiro kirjutas:
Tahad? Milles probleem? Telli, maksa optika ehituse eest ja naudi kiiret internetti. thumbs_up.gif


Inspiro tahtis kangesti et telliks töö ja maksaks. Tähendab, selleks, et saada kaabliots oma krundi piiri, peaks ma tellima töö teisest maakonnast ja selle eest maksma, aga teeme siis juba nii, et ma ostan sult maja aja auto - aga maksa sina nende eest, kuna mina maksan ju teiste töö eest jne jne.


Sa ise ka aru saad mis jama sa vahutad? Tahad ühendust, telli, maksa ja kasuta.
Kui Telia on pahapaha ja röövib, kasuta teisi ettevõtteid, valikut ju on? Ja see, mis maakonnast või isegi riigist töö tellid ei puutu ju mitte kuidagi teemasse..


Veelkord, minu probleem oli see, et kui ma oma raha eest tahtsin optikat tellida, siis nõudis Telia kogu tänava üles kaevamist. Õhukaablid ei olevat halal.

Nüüd kui Telia enda raha eest Nõmmel optikat veab, siis tehakse seda justnimelt õhukaablitega!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 22:56:58 vasta tsitaadiga

Kui Telia ise veab siis on kosher... icon_cool.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 04.10.2018 00:26:09 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
medicopter, see juhend sind ei aita?
Ma kunagi ikka kasutasin ja siis töötas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7624304#7624304


Sealt võtsingi eelnimetatud käsu mis ei funkand aga eks testin enne selle WAN pordi ära ja vaatab mis saab kas on bridge ja siis proovin leida telnetis mis se õige interface on kui WAN variant ei funka. Eks katsetan aegamööda.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 06:38:25 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
medicopter kirjutas:
Nüüd sain ka VDSL tg789vn najal aga otsides mitu päeva sedasama HV teemat ei saanud õiget töötavat Telneti käsku mis lülitaks tg789vn-i sillaks. On kedagi siin veel kellel on see kiviaegne ruuter? ja sillas?

Näiteks: "eth bridge vlan ifadd name=vlanKmInet intf=ethport4" saab vastuseks "Bad value for parameter 'name vlanKmInet'" kui soovin port 4 teha sillaks et vana TP-Link panna sappa. TG784-ga töötas küll mingi .ini mis muutis sillaks ja oli palju palju aastaid muretu.


Pista oma ruuter WAN auku (punane) ja peaks möllma küll kui sul staatilist IP teenust ei ole. Ja vlanKmInet ei ole jah sul seal väärtuseks, see tavalislt korrusmaja neti otsas olevatel ruuteritel. Sul seal peak selleks olema VdslInet või midagi sellist. Täpse saad ka telnetis teada kui kolad veits icon_razz.gif

vlanKmInet oli täiesti VDSL2 otsas kasutatav VLAN nimi. Kahjuks endal pole enam seda ruuterit, ei saa vaadata mis uus nimi võiks olla.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.10.2018 08:55:10 vasta tsitaadiga

Iga jumala kord, kui Telia veebilehel diagnostika teen, soovitatakse ruuterile tarkvarauuendus teha.
Veebist seda käivitades aga mitte midagi ei muutu ruuteris, ikka sama vanavesrsioon, mida uus test Telia lehel ka kinnitab ja uuesti soovitab uuendada.
Eile just oli jälle sama soovitus, ei aita seal ruuteri eelnev restart ega miskit.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV vaatleja
Oompa

liitunud: 18.03.2009




sõnum 04.10.2018 09:15:53 vasta tsitaadiga

Oompa kirjutas:
ax100 kirjutas:
Mul lükkub tulevik järjest kaugemale, nagu kunagi kommunism.
Seal https://www.telia.ee/era/kodu/internet/tulevikuinternet aadressi sisestades sain talvel vastuseks - valmib 3.kvartali jooksul, kevadel muutus see - valmib 4.kvartali jooksul ja nüüd - on planeerimisel.

Minu puhul oli samuti kirjas 3. kvartali jooksul, siis kuu viimastel päevadel muutus see, et on olemas 100/25 võimekus, aga tellida ei saanud. Teisest andmebaasist (tulevikuinternet-> telli) kaotati mu aadress üldse ära, nüüdseks on tagasi. Uurisin neilt, öeldi, et peaks olema võimekus, tegelevad ja annavad teada. Tänasest samuti "Kiirem internet on planeerimisel".


Natuke selle jätkuks - eile võeti ühendust, et aadressidega segadus ja minu aadressil ei ole seda võimalust veel. Ütles, et see aasta ei luba ka midagi.

_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 09:19:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Iga jumala kord, kui Telia veebilehel diagnostika teen, soovitatakse ruuterile tarkvarauuendus teha.
Veebist seda käivitades aga mitte midagi ei muutu ruuteris, ikka sama vanavesrsioon, mida uus test Telia lehel ka kinnitab ja uuesti soovitab uuendada.
Eile just oli jälle sama soovitus, ei aita seal ruuteri eelnev restart ega miskit.

Mul eelmise ruuteriga oli samamoodi. Mingi aeg helistasin tehnikule muu teemaga, siis tema nägi ka, et väga vana soft peal.
Kokkuvõttes ei õnnestunud temal uuendada, minul uuendada...üldiselt uuendamatu ruuter thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 09:30:21 vasta tsitaadiga

Kui mul veel rendiruuter oli siis esimesel ei õnnestunud ka mingil hetkel enam see uuendamine ja sai esinduses ringi vahetatud.
Aga jah, mul ka see "iseteenindus" pakub et uuendame! aga miskit ei juhtu...
Füüsilist reseti pole viitsinud veel teha, sain aru et ega seal mingeid väga olulisi uuendusi polnud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 09:36:12 vasta tsitaadiga

Füüsiline reset ka midagi ei teinud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 04.10.2018 09:37:19 vasta tsitaadiga

Helista Telia toele ja palu su ruuteri settingud sealtpoolt üle vaadata.
Või vähemalt las proovivad sealt poolt uuendamist alustada ja kui ei õnnestu, siis saavad veateateid/logisi vaadata
Arvatavasti on kuskilt tulnud sisse kas mingi vigane pordisuunamine või Static Lease, mida sa ise ruuteri seadetest ei näe.
Mul oli sama jama.

bladerunner kirjutas:
Kui mul veel rendiruuter oli siis esimesel ei õnnestunud ka mingil hetkel enam see uuendamine ja sai esinduses ringi vahetatud.
Aga jah, mul ka see "iseteenindus" pakub et uuendame! aga miskit ei juhtu...
Füüsilist reseti pole viitsinud veel teha, sain aru et ega seal mingeid väga olulisi uuendusi polnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 04.10.2018 11:54:47 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
medicopter kirjutas:
Nüüd sain ka VDSL tg789vn najal aga otsides mitu päeva sedasama HV teemat ei saanud õiget töötavat Telneti käsku mis lülitaks tg789vn-i sillaks. On kedagi siin veel kellel on see kiviaegne ruuter? ja sillas?

Näiteks: "eth bridge vlan ifadd name=vlanKmInet intf=ethport4" saab vastuseks "Bad value for parameter 'name vlanKmInet'" kui soovin port 4 teha sillaks et vana TP-Link panna sappa. TG784-ga töötas küll mingi .ini mis muutis sillaks ja oli palju palju aastaid muretu.


Pista oma ruuter WAN auku (punane) ja peaks möllma küll kui sul staatilist IP teenust ei ole. Ja vlanKmInet ei ole jah sul seal väärtuseks, see tavalislt korrusmaja neti otsas olevatel ruuteritel. Sul seal peak selleks olema VdslInet või midagi sellist. Täpse saad ka telnetis teada kui kolad veits icon_razz.gif



Tänud, ei uskunud et TG789vn nii lihtsalt käib et WAN pesa on sild, isegi vana TG784 polnud nii ja vajas eriliselt moditud .ini faili mille sain kuskilt Eesti netilehelt/foorumist eitea hetke enam.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 07.10.2018 21:59:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi vana thomson tg784 ruuteri username ja passwordi mäletab, et saaks http://192.168.1.254/ lehel ruuterile ligi? Peale Plex update ei tööta remote access enam, vaja vähe uurida neid porte.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2018 22:04:56 vasta tsitaadiga

Administrator ja modem access code põhja alt.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002




sõnum 09.10.2018 13:04:54 vasta tsitaadiga

Oskab mõni Teliaga rohkem seotud olev inimene vihjata, kas Rae valda, Peetri alevikku Kopli tee 1, 3 jne on ka optikaga/vasega interneti lootust? Tegu siis uusarendusega.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.10.2018 14:05:45 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Oskab mõni Teliaga rohkem seotud olev inimene vihjata, kas Rae valda, Peetri alevikku Kopli tee 1, 3 jne on ka optikaga/vasega interneti lootust? Tegu siis uusarendusega.

Terve Peetri ainult fiiber ongi, kuna sinu nimetatud kruntidel on kaardil alles soo ja põld siis küllap arendaja rajab kõik kommunikatsioonid, tänava alguses Telia kanal ja fiiber olemas, ei tohiks probleemi olla.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.10.2018 14:44:59 vasta tsitaadiga

Arendaja ei pruugi midagi arendada, kui kohustust just pole. Tuleb ise arendajalt uurida ja kasvõi lepingusse panna, et optika olgu veetud krundile.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.10.2018 15:07:49 vasta tsitaadiga

Tänapäeval on arendajad juba pisut targemaks saanud ja loodetavasti on tegemist sama arendajaga kes ülejäänud piirkonda on kõik vajaliku rajanud.
Muidugi on ka erandeid sest võrk rajatakse koos teenusepakkujaga ning nii mõneski kohas on ainult Telia, ainult Elisa või ainult STV.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 602, 603, 604 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.