Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 403, 404, 405  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
1%
 1%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 6 ]
20-25"
17%
 17%  [ 44 ]
25-30"
42%
 42%  [ 107 ]
30-35"
25%
 25%  [ 63 ]
35" või suurem
10%
 10%  [ 27 ]
hääli kokku : 250

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.03.2018 01:26:30 vasta tsitaadiga

Asuse 32" monitoride puhul samuti loto, seeriat kahjuks ei mäleta. Peaaegu oleks ühe ära tellinud, aga õnneks uurisin veel enne internetist ja veaprotsent ikka päris suur. Kui tarneaeg juba nädal on ja garantiisse saatmisega vähemalt sama kaua läheb, siis jäädki seda lotot mängima. icon_sad.gif
Muidugi kui monitor juba olemas, siis tasub proovida ikka.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 12:17:00 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
No see on ikka jube seal pildil. Mu 8 aastat vana HP ZR24w IPS on palju parem.

Pildil! Justnimelt! Suva nutitelefonmiga tehtud pilt võimendab seda 10x. Tehke pilt suvalisest non-OLED paneelist nutitelefoniga ja tulemuseks on kohutav pilt. Tahate korralikku pimedas tehtud pilti näha vaadake TFT Central ülevaateid.
angel kirjutas:
Aga kui ennast ei häir ebakvaliteetne käkkerdis siis on hästi.

Tead jah 1440p 165Hz G-Sync IPS jne ei häiri tõesti.
angel kirjutas:
Minuarust sellise raha eest selline taustavalgustuse läbikumamine on vastuvõetamatu.

Kuule tänapäeval on 5x kallimatel asjadel samuti puudusi. Ei sina ega enamus meist ei suudaks omada täiesti puuduste vabu tooteid. Need oleks ulmekallid käsitöö tõttu.
Kõigil paneelitehnoloogiatel on puudused. Isegi OLED ja see maksab 5K vms. Muidugi oleks parem kui mingit läbikumamist poleks aga see on ebarealistlik eesmärk sõltumata monitori hinnast. Ainult OLED suudab seda tagada aga sellel jälle omad puudused.

EDIT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.03.2018 12:35:15 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Mu 8 aastat vana HP ZR24w IPS on palju parem.
huvitav.

tftcentral (mis on reeglina päris usaldusväärne) leiab, et zr24w black point kalibreerituna on 50% kõrgemal kui pg279q oma ja kontrast ka umbes 50% väiksem. igasugustes muudes seadetes hullem, sest see hp on kole hele. uniformity on veidi parem aga mitte väga palju.
http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_zr24w.htm
http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_rog_swift_pg279q.htm

ja pg279q on iseenesest päris halb ips.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 12:47:00 vasta tsitaadiga

Siin midagi uut tulemas http://4k.com/news/new-acer-asus-144hz-4k-uhd-monitors-with-g-sync-hdr-finally-coming-23489/
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.03.2018 13:00:18 vasta tsitaadiga

krt, mängimise eesmärgil tahaks seda uhd reso ikka juba vähemalt 32" kuvaril näha :/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 14:16:11 vasta tsitaadiga

täpselt, uhd paluks 32"+ peal, ideaalis kuskil 36-42" vahemikus.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.03.2018 14:41:30 vasta tsitaadiga

43" uhd telekaga olen prooviks mänginud. see on juba puhtfüüsiliselt liiga suur. aga pikslitiheduse osas mul küll etteheiteid ei olnud, samas suurusjärgus kui 1440p@27" või 1080p@22".
mängimiseks pole väga suurest pikslitihedusest kasu ka, piksleid häirivalt ei näe.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 22.03.2018 15:09:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
von Wu kirjutas:
No see on ikka jube seal pildil. Mu 8 aastat vana HP ZR24w IPS on palju parem.

Pildil! Justnimelt! Suva nutitelefonmiga tehtud pilt võimendab seda 10x. Tehke pilt suvalisest non-OLED paneelist nutitelefoniga ja tulemuseks on kohutav pilt. Tahate korralikku pimedas tehtud pilti näha vaadake TFT Central ülevaateid.
angel kirjutas:
Aga kui ennast ei häir ebakvaliteetne käkkerdis siis on hästi.

Tead jah 1440p 165Hz G-Sync IPS jne ei häiri tõesti.
angel kirjutas:
Minuarust sellise raha eest selline taustavalgustuse läbikumamine on vastuvõetamatu.

Kuule tänapäeval on 5x kallimatel asjadel samuti puudusi. Ei sina ega enamus meist ei suudaks omada täiesti puuduste vabu tooteid. Need oleks ulmekallid käsitöö tõttu.
Kõigil paneelitehnoloogiatel on puudused. Isegi OLED ja see maksab 5K vms. Muidugi oleks parem kui mingit läbikumamist poleks aga see on ebarealistlik eesmärk sõltumata monitori hinnast. Ainult OLED suudab seda tagada aga sellel jälle omad puudused.

EDIT:
Spoiler Spoiler Spoiler


See 1440p 165Hz Gsynx ips kõlab palju paremini kui kätte saada reviews olevad isendid, millel neid probleeme ei esine. Vähemalt need reviewd mida mäletan ei omanud sellist taustavalguste probleemi mida osadel kasutajatel on. Ühe asuse gsync game monitori puhul oli isegi 10 isendit välja otsitud ja igal ühel oli ühest äärmusest teise ekraani heledus pekkis. Seega Asusel on tõsine kvaliteedi probleem.
Seda ei saa ajada IPS paneeli tüübi vea kätte ehk siis sinu poolt vihjatud "igal tehnoloogial on omad murekohad". Jah on aga on olemas ka lihtsalt halb kvaliteet. Kuidas muidu põhjendada seda, et on olemas paremad isendid ja mitte vaid üksikud. IPS glow näiteks peaks kõigil neist olema. Ehk siis kui on ühel on ka teisel. Mitte ei ole nii, et ei tea kas tuleb see efekt esile või mitte.

Sellega olen nõus, et ekraani taustavalgustuse "läbi kumamist" on raske pildistada. Selleks on teatud vahendid/tehnika nagu aru olen saanud. Proovisin kah huvipärast tava fotokaga ja pilt tuli kohutavam kui see reaalsuses on. Aga ikkagist oli näha kus kohas on natuke heledam, tumedam koht. Lihtsalt tava tingimustes pildi tegemine võimendas kõik teised korras olevad kohad kah üle.

Eks probleemse monitori kasutaja ise teab kui hästi reaalsuses seda läbikumamist näha on ja kui palju see asi pildil hullem välja paistab.

Aga see "lepime sellega" on sama hea kui näed reklaami vägeva auto kohta. Ostad ära ja saad mõlkidega isendi ja kiidad veel takka, et vahet pole , kiirendab ikka vägevalt ja juhitavus on super. Mis sest, et kvaliteet pole päris see mida reklaamiti.

Terve net on täis nende Asuse "probleemidest". Need kes on hea isendi saanud on rahul.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.03.2018 15:31:28 vasta tsitaadiga

nende piltide puhul tuleb vahet teha erinevatel probleemidel.
- backlight bleed on see kui sisselülitatud kuvarit otse ja musta pildiga vaadates on ebaühtlane.
- ips paneelitüübil on veaks ips glow. selline hele kuma üle terve ekraani kui nurga alt vaadata. antud paneelil on see ausalt öeldes ikka päris halb. on ips paneele, kus see tüüpviga on vähem nähtav ja praktiliselt elimineeritud.

pg279q ja acer/aoc sama paneeli baasil mudelid on muidugi kõikuva kvaliteedi poolest kurikuulsad aga ma ei ütleks, et ülevaadetes tingimata head mudelid on. ei tasu unustada, et ülevaateid tehakse kindlate parameetritega (näiteks 100-120 nit heledus) ja kalibreeritult. pg279q puhul on see tftcentrali ülevaates näiteks heledus 26 ja kontrast 50. eriti heleduse osas ei ole see minu kogemuse järgi just päris tavaline seadistus.

backlight bleedi pädevalt pildistada on väga keeruline, suvalistelt piltidelt ei ole mingit mõtet hinnata heledust vaid just ühtlust.
ülevaadete tegijad pildistavad neid pimedas ja väga kindlate kuvari seadistuste ja pildistamisparameetritega, et vähemalt nende enda tulemused oleksid omavahel võrreldavad. minu mäletamist mööda näiteks tftcentralis oli kuskil nende seaded ilusti detailselt üles kirjutatud. suvalise automaatse seadistusega pildistamine lõpeb pea alati liiga heleda pildiga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.03.2018 16:58:36 vasta tsitaadiga

londiste, word. Ise pildistasin ka nutikaga auto seades, pilt sai siia ka üles pandud. Hiljem kaine pilguga üle vaadates sai pilte erinevate seadetega tehtud ning tulemus ei olnud nii jube enam. Eriti kui sai kõrvutatud monitoriga. Siiski on see AU optronics paneel kehv, blacklight glow oli mul ka hullem kui 22" LG säästu-IPS-l,mis omal ajal maksis ulme vähe.

Aga hetkel premat ka võtta ei ole kui tahta IPS144x2.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.03.2018 17:49:42 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
pg279q puhul on see tftcentrali ülevaates näiteks heledus 26 ja kontrast 50. eriti heleduse osas ei ole see minu kogemuse järgi just päris tavaline seadistus.


Heledust natuke liiga palju jah. Võib-olla on pisut nõrgema valgusega monitor?
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 22.03.2018 19:37:58 vasta tsitaadiga

Kas need BLB laigud väljenduvadki valgel taustal sinakatena? Või see on mingi "boonus" veel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 20:03:32 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
See 1440p 165Hz Gsynx ips kõlab palju paremini kui kätte saada reviews olevad isendid, millel neid probleeme ei esine.

Esineb küll aga ülevaadetes ei paista nii hull, kuna pildistatud parema rauaga.
angel kirjutas:
Vähemalt need reviewd mida mäletan ei omanud sellist taustavalguste probleemi mida osadel kasutajatel on.

Nt TFT Centrali PG279Q ülevaates on see bleed täiesti olemas. Eriti paremas all nurgas. Samas kuna see on palju adekvaatsem pilt ei paista see nii hull.
angel kirjutas:
Seda ei saa ajada IPS paneeli tüübi vea kätte ehk siis sinu poolt vihjatud "igal tehnoloogial on omad murekohad".

IPS süüks üldiselt mitte. Lihtsalt konkreetse AUO paneeli süüks. Arvad, et Aceril ja AOC'l kes kasutavad sama paneeli see probleem puudub? Ma ei mõista miks sa just ASUS't kirud antud juhul. Tootjad saavad tehasest paneelid. Kui kalibreerimine välja arvata ei saa nad suurt enam teha, et tagantjärgi bleedi vähendada. Ainus võimalus ongi ära kalibreerida või siis shippida madala heledusega kus see efekt pole nii märgatav. TFT Centrali ülevaates on heledus 26 ja kontrast 50. MInul on heledus 45 ja kontrast 50. Kui ma tavakasutuses silmi pingutan, siis suudan ehk paremas all nurgas kergelt heledamat osa märgata aga see on seetõttu, et kasutan musta HV teemat kus valge tekst tumedal taustal.
angel kirjutas:
Aga see "lepime sellega" on sama hea kui näed reklaami vägeva auto kohta. Ostad ära ja saad mõlkidega isendi ja kiidad veel takka, et vahet pole , kiirendab ikka vägevalt ja juhitavus on super. Mis sest, et kvaliteet pole päris see mida reklaamiti.

No see pole päris pädev võrdlus. See teeks sama kui osta surnud pikslitega või korpuses mõlk/tükk väljas monitor. Antud juhul on see pigem nii, et esiklaasil on justkui mingi tumeduse/heleduse moonutus paremas all nurgas. See ei muuda autot automaatselt kehvaks. Ma ei ütle, et me peaksime sellega leppima aga reaalsus on see, et 3! aastat pole ükski tootja suutnud ka midagi paremat asemele pakkuda. Antud AUO paneel on jätkuvalt ainus jack of all trades. Nüüd lõpuks hakkavad teised sinna lähedale jõüudma oma 3440x1440 120Hz IPS G-Sync jms asjadega aga läheb veel aega, et päris matchida.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.03.2018 20:05:23 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
londiste kirjutas:
pg279q puhul on see tftcentrali ülevaates näiteks heledus 26 ja kontrast 50. eriti heleduse osas ei ole see minu kogemuse järgi just päris tavaline seadistus.
Heledust natuke liiga palju jah. Võib-olla on pisut nõrgema valgusega monitor?
pidasin pigem seda silmas, et out-of-box on heledus 80 peal ja enamik inimesi paistab eelistavad kole eredat pilti icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 20:28:07 vasta tsitaadiga

londiste, Ma ei tea kes need enamus inimesi küll on. Heleduse mahakeeramine on esimene asi mida ma teen pärast monitori ostu.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 20:36:34 vasta tsitaadiga

Pg278q on ostust saati 20% brightness olnud, karbist välja tuleb vist 100% peal?
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2018 00:54:36 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/ultra-hd-monitors-with-g-sync-and-hdr-should-arrive-by-next-month.html
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2018 00:58:15 vasta tsitaadiga

4K GSYNC HDR ja 144HZ+ võtaks küll, rahakotile see vist küll ei meeldi.
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 29.03.2018 22:17:47 vasta tsitaadiga

Sai kaks Acer XB271HU prooviks võetud.
Esimesel oli kinnine piksel ja korralik BLB.
Teisel puhul algul vaatasin, kas tõesti loto võit tuli, kuid pärast 30min soojenemist oli kergelt bleedimas ikkagi.
Eelnevate puhul häiris eriti bleedimise kohal valge asemel sinakad laigud.
Üldjuhul võib vast viimasega rahule jääda. thumbs_up.gif Hind oli ka PG279Q'ga võrreldes ~120€ odavam
Vast ei hõisanud liiga vara.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2018 12:48:31 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi siit kogemusi LG 32GK850G icon_question.gif
Mida üldjoontes arvate?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2018 13:33:03 vasta tsitaadiga

http://www.tftcentral.co.uk/news_archive/39.htm#aoc_x24p1

Blast from the past 1080p 1920x1200 16:10.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 30.03.2018 14:01:38 vasta tsitaadiga

Näed siis Tomorrow jõudis kõik ära seletada icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.04.2018 12:39:27 vasta tsitaadiga

Helseth kirjutas:
Sai kaks Acer XB271HU prooviks võetud.
Esimesel oli kinnine piksel ja korralik BLB.
Teisel puhul algul vaatasin, kas tõesti loto võit tuli, kuid pärast 30min soojenemist oli kergelt bleedimas ikkagi.
Eelnevate puhul häiris eriti bleedimise kohal valge asemel sinakad laigud.
Üldjuhul võib vast viimasega rahule jääda. thumbs_up.gif Hind oli ka PG279Q'ga võrreldes ~120€ odavam
Vast ei hõisanud liiga vara.



kui sa mõtled seda monitori link siis see on päris hea hinnaga isegi ... ma ise ka mõtlen selle poole... lihtsalt ei tea veel mida võtta... on see IPS paneeli siis tõesti nii hea kui seda kõik kiidavad ? ma ei tea kas võtta see dell aga see on TN paneeliga ? on sel vahet ? mängimiseks ei sobi IPS nagu siin mõned väidavad icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 02.04.2018 12:41:34 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mängimiseks ei sobi IPS nagu siin mõned väidavad icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
see on üsna vale väide, tänapäeval ei ole mängumonitori osas paneelitüüp enam küll määrava tähtsusega.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2018 14:10:28 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Gap kirjutas:
mängimiseks ei sobi IPS nagu siin mõned väidavad :-? :roll:
see on üsna vale väide, tänapäeval ei ole mängumonitori osas paneelitüüp enam küll määrava tähtsusega.
...täpsemalt siis on TN selles mõttes kindel valik, et saad selle, mille saama peab. Saad TNi oma plusside ja miinustega. IPS on 60hz/fps paneeli puhul äärmiselt hea, suurem mure on aga just nende levinud IPS paneelidega, millest mängurimonitore tehakse. Täpsemalt siis pole enam pilt nii ühtlase ja hea kvaliteediga kui 60Hz isenditel.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 403, 404, 405  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.