Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 575, 576, 577 ... 831, 832, 833  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 22.09.2017 15:33:11 vasta tsitaadiga

Mitu programmi korraga saab lõpuks kasutada ka uute õuntega + ios 11?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.09.2017 15:39:08 vasta tsitaadiga

Mitut programmi sul korraga vaja on? Kas soovid koduekraanile manada ka upload/download kiiruseid ning vaba mälu hulka?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 22.09.2017 15:46:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mitut programmi sul korraga vaja on? Kas soovid koduekraanile manada ka upload/download kiiruseid ning vaba mälu hulka?


Messenger chat heads + delfi on hea kombo või youtuub + facebook tead.
Ära keera deb*ilseks normaalse küsimuse peale, jäta vastamata kui mõistlikut vastust ei tule. See, et sinul vaja pole ei koti absul.

Sony viskab üle uimasuse poole pealt.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.09.2017 16:18:51 vasta tsitaadiga

Youtube ei mängi ka androidil taustal ilma häkkimata. Äppide vahel switchida saad ju ilusti nagu iga telefoniga. Või mismoodi sa fb ja yt korraga kasutad?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 22.09.2017 16:25:01 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Youtube ei mängi ka androidil taustal ilma häkkimata. Äppide vahel switchida saad ju ilusti nagu iga telefoniga. Või mismoodi sa fb ja yt korraga kasutad?


Pooleks ekraan. Korraga max 3 appi töötab ühel ekraanil, näiteks youtuub, gps ja messenger. Ilma häkkimata töötab, vähemalt kui sul android 7 peal. Suure ekraani peal mõnus lahendus.

8 plus ikka päris ahvatlev, sellepärast uuringi.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 22.09.2017 16:26:46 vasta tsitaadiga

iOS 11 laseb ekraani pooleks lüüa ainult iPadi peal.

hkurujo88r kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Youtube ei mängi ka androidil taustal ilma häkkimata. Äppide vahel switchida saad ju ilusti nagu iga telefoniga. Või mismoodi sa fb ja yt korraga kasutad?


Pooleks ekraan. Korraga max 3 appi töötab ühel ekraanil, näiteks youtuub, gps ja messenger. Ilma häkkimata töötab, vähemalt kui sul android 7 peal. Suure ekraani peal mõnus lahendus.

8 plus ikka päris ahvatlev, sellepärast uuringi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 22.09.2017 16:32:49 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Mis toimub ? Eelmine aasta müüdi telias telefonid mõne hetkega välja öösel kui müüki tulid aga hetkel hommikul kell 10 ikka saada veel. icon_lol.gif

64GB suurus ei kõiguta kuidagi üldse. Samahästi võiks need mudelid olemata olla.


nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi icon_wink.gif ...mulle just sobib et 64gb on olemas, 32gb oli liiga vähe ja 128/256gb pmst ple vaja!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.09.2017 16:51:47 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
d3t kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Mis toimub ? Eelmine aasta müüdi telias telefonid mõne hetkega välja öösel kui müüki tulid aga hetkel hommikul kell 10 ikka saada veel. icon_lol.gif

64GB suurus ei kõiguta kuidagi üldse. Samahästi võiks need mudelid olemata olla.


nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi icon_wink.gif ...mulle just sobib et 64gb on olemas, 32gb oli liiga vähe ja 128/256gb pmst ple vaja!


Mulle piisaks ka 16gigasest versioonist icon_biggrin.gif.
Ei hoia telefonis peale äppide midagi ja neidki mõned üksikud. Kodus oma pilv ja kõik tuleb üle võrgu, samuti salvestatakse pildid otse kodusesse pilve.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.09.2017 20:07:40 vasta tsitaadiga

kus nad siis olid kui maht oleks ammu pidanud min 32 olema.
16 kippus isegi tavakasutuses mõned rakendused, üks väike tripp piltidega, kitsaks jääma.
32 piisas täielikult kuni mitme ürituse lõpuni ja piltide varundamiseni millest on ikkagi enam kui küll.
64 on nüüd juba puhtalt priiskamine, et me nüüd siis anname ka nagu teised ning väiksema mahuga odavamaid mudeleid enam ei hakka tegemagi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.09.2017 20:09:33 vasta tsitaadiga

Mis inimene sa oled, et ühest mingist tripist teed tuhandeid pilte? Mul pole peegelkaamera 4GB CF kaart veel kordagi pudelikaelaks saanud...
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 20:45:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT, mul x compact ja 32GB saab pikema tripiga täis küll. 8MB per pilt, videotega saab veel eriti ruttu täis. (Edit: mul mussi ka telefonis, ent olen vähendanud, et mahuks pilte).
Mis inimene sa oled, et teiste vajadusi hindad? icon_wink.gif
Mitu korraliku peegelkaamera pilti 4GB kaardile mahub? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.09.2017 20:52:19 vasta tsitaadiga

Ma ei ole megapixel mythiga kaasa läinud ja hetkel counter näitab 999

http://www.kenrockwell.com/tech/mpmyth.htm


Ma lihtsalt tahakski teada, kas need tuhanded pildid mida mõni reisil teeb kuskile kunagi jõuavad või on need 10 nurga alt tehtud pildid igast mõttetusest mida näha?

Okei, olen ise ka raevutsenud reisil: 6 kuud austraalias ja 4113 faili (kolmandik nendest resize koopiad) ning 5,77GB

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.09.2017 21:28:54 vasta tsitaadiga

indrekp, Kui pildid pilve otse lähevad siis tripi kas või aasta otsa mööda maailma. Rahvusvaheline korralik nett sees nii et välismaalgi saab nautida 50megast netti.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 22.09.2017 22:38:12 vasta tsitaadiga

Sold OUT, vidjod võtavad rohkem ruumi, fotod jah savi.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 23:01:06 vasta tsitaadiga

Sold OUT, ma olen teinud mõnepäevase tripiga 500 pilti näiteks, lisaks mõned videod. Pildistan väga erinevaid asju ja erinevate mõtetega.
Üldiselt võiks lõpetada ära teistele ette dikteerimise, palju ja milleks neil midagi vaja on. Teeb palju pilte? Las teeb. Parem oleks, et hiljem kasutab-vaatab ka neid.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 22.09.2017 23:12:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Sold OUT, ma olen teinud mõnepäevase tripiga 500 pilti näiteks, lisaks mõned videod. Pildistan väga erinevaid asju ja erinevate mõtetega.
Üldiselt võiks lõpetada ära teistele ette dikteerimise, palju ja milleks neil midagi vaja on. Teeb palju pilte? Las teeb. Parem oleks, et hiljem kasutab-vaatab ka neid.
Ei, sa ei tohi nii palju pilte teha. Ruum saab otsa.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 23.09.2017 10:31:45 vasta tsitaadiga

Minu meelest on mõistlik täiesti, et kaovad 16 ja 32GB suurused ära, 64GB on ruumi nii palju, et tee pilte palju jaksad. Lisaks videosid ka. LOomulik asjade areng. Teemasse ka - Ma ise ootan 8 plus'i ära ja siis otsustan, sest kergelt põen , et vb ei mahu teksa taskussse ära. Samas see kolmanda maailma mure muidugi:)
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2017 10:44:16 vasta tsitaadiga

6/7/8 plusid on ju ühesuurused? Mõni mikromeeter siia-sinna. 3 aastaga on samas 30g kaalu lisandunud, see võib juba taskut venitama hakata küll.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.09.2017 11:31:41 vasta tsitaadiga

Istuda ei saa ja bendib nii palju, et lööb 360” coveril servad lahti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsallan
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2011




sõnum 23.09.2017 13:35:20 vasta tsitaadiga

Panen ka endapoolsed muljed kirja.
Alustanud iPhone'i kasutamist 3G mudelist, sealt liikunud 5S-i peale ning nüüd maandunud 7-e peal. Vahepealsed mudelit nimelt vahele jäetud, kuna erilist nii suurt arengut minu jaoks ei olnud ning iga aasta uut telefoni ka ei raatsi tingiva põhjuseta osta.

Praegu kasutan 128GB 7 teemantmusta. Viimase uuenduse käigus sai mälu juurde võetud ja natuke ka disaini peale mõeldud. Senini telefoniga rahul.
Näinud Apple'i tootetutvustuse ära, siis erilisi suuri emotsioone ei tekitanud. 8 üpriski sarnane praegusele 7-le, ainus hinnatav lisaväärtus oleks juhtmevaba laadimine, kuigi seda väga ei igatse. Plus versiooni peale ei ole kunagi mõelnud, sest minu jaoks ei ole see enam mugavas suuruses telefon, mis tasku ei mahu. X-i puhul on äärest ääreni ekraan tore ja ilus, kuid riivab silma veidi ülemine kaamera riba.

Üldised arvamused uutest mudelitest:
Juhtmevaba laadimise osas olen küll veidi skeptiline, sest telefonile läheks kindlasti eraldi ümbris ümber ning siis oleks juhtmevaba laadimise kasutamine juba problemaatiline. Eraldi probleem on ka klaasist tagakaas. Eriline kobakäpp ei ole, kuid alati võib sinna mõni kriips-kraaps või mõra tekkida ja siis seda vahetamise muret.
Face-ID on küll huvitav uus lahendus, kuid endale meeldib siiski Touch-ID rohkem. Sõrm kodunupu peale ja kasutuseks valmis. Ei näe mõtet telefoniga näo ees vehkida. Touch-ID abil laua peal ka palju mugavam telefoni lukust lahti teha. Uue mudeliga peaks telefoni ikkagi laualt tõstma ja nägu tuvastama.

Sarnaselt teisele postitajatele kuulen ka igapäevaseks kommentaare, et telefon mõttetult kallis ja edevuse asi. Siinkohal olen mingil määral nõus, et telefon tõesti veidi ülehinnatud ning see on juba iga inimese enda otsustada, kas ajab igal aastal seda kõige uuemat taga ja käib suuri summasid välja või planeerib telefoni ikka mitu aastat kasutada kuni see lõpuks ennast ammendab. Edevuse asi on see ka, kuid rohkem neile kes kasutavadki telefoni teistele näitamiseks, netis istumiseks.
Põhimõte miks kasutan iPhone-i on selles, et minu jaoks on see väga mugav, kasutajasõbralik ja ühildub hästi teiste seadmetega. Olen varasemalt kasutanud ka Androidi ning ei olnud minu jaoks nii töökindel süsteem kui lootsin. iOS ei ole kordagi kokku jooksnud. Kuna oman ka teisi Apple'i seadmeid, siis omavaheline ühilduvus ja sellest tulenev kasutusmugavus on minu jaoks peamine. Vastan kõnedele ja sõnumitele ükskõik millisest seadmest, kas tahvlilt, kellalt või sülearvutist.

Kindlasti arvavad nüüd inimesed, et olen järjekordne Apple-i fanaatik ja arvan et õun on kõikse parem ja ilusam. Ei kiida ega laida Apple ega teiste tootjate seadmeid, sest igal asjal omad head ja vead. Nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi.

_________________
Lugupidamisega,
tsallan
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2017 14:30:23 vasta tsitaadiga

tsallan, hea postitus. Mis Androidi kogemus oli, et töökindel ei olnud?
See ühe ekosüsteemi teiste seadmete kasutus on muidugi nagu ta on, sama iga brändiga.

See ülehinnatuse ving on sama õudne nagu iga uue ülehinnatud mudeli järele jooksmine. Sinu case tundub mõistlik, mõne aja tagant tippmudel ja kasutada seda pikemat aega.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsallan
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2011




sõnum 23.09.2017 15:09:06 vasta tsitaadiga

Töötelefoniks anti Samsung J5, täpset Androidi versiooni ei mäleta. Jooksis pidevalt kokku ja andmete sünkroniseerimine ei toiminud soovitult. Kindlasti ei saa süüdistada ka ainult Androidi. Ei ole Samsung J5 just teab mis lipulaev. Tuttavatelt oleks ka kuulnud muresid Androidi uuenduste kohta. Et uuendab kaua ja vaevaliselt.

Selline mõne aasta tagune vahetus tundub minu arvates mõistlik. Eks iga seadme sisemus vananeb ja jääb ikka tehnoloogiale ja tarkvarale jalgu.
Ülehinnatuse ving on iga inimese enda teha. Kui oled endale juba kord iPhone-i ostnud ja teise tootja peale tagasi minna ei taha, siis pole mõtet ka vinguda et uus on kallis. Meelehärmi tekitavad inimesed, kes ise ei ole asju kasutanud ja siis vinguvad, et kallis ja mõttetu.

_________________
Lugupidamisega,
tsallan
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 23.09.2017 15:23:25 vasta tsitaadiga

tsallan kirjutas:
Töötelefoniks anti Samsung J5, täpset Androidi versiooni ei mäleta. Jooksis pidevalt kokku ja andmete sünkroniseerimine ei toiminud soovitult. Kindlasti ei saa süüdistada ka ainult Androidi. Ei ole Samsung J5 just teab mis lipulaev. Tuttavatelt oleks ka kuulnud muresid Androidi uuenduste kohta. Et uuendab kaua ja vaevaliselt.

Selline mõne aasta tagune vahetus tundub minu arvates mõistlik. Eks iga seadme sisemus vananeb ja jääb ikka tehnoloogiale ja tarkvarale jalgu.
Ülehinnatuse ving on iga inimese enda teha. Kui oled endale juba kord iPhone-i ostnud ja teise tootja peale tagasi minna ei taha, siis pole mõtet ka vinguda et uus on kallis. Meelehärmi tekitavad inimesed, kes ise ei ole asju kasutanud ja siis vinguvad, et kallis ja mõttetu.


Kas just mõttetu kuid kallis küll

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 23.09.2017 15:30:37 vasta tsitaadiga

tsallan, J-seeria ongi jama. Nexuste puhul pole Androidi kokkujooksmisi täheldanud, pole ka ime, sest soft ja raud on hästi optimeeritud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2017 16:21:36 vasta tsitaadiga

ot:
Abikaasal mul on 2015a J seeria, pole küll kunagi midagi kurtnud (peale mälu vähesuse). Mul omal Moto G3, kah pole kunagi midagi kokku jooksnud. Paar "õuna" on ka kodus (vanim aastast 2012), needki toimivad kenasti. Niiet see kokkujooksmine on enamasti ikka pigem kasutajas rohkem kinni.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 575, 576, 577 ... 831, 832, 833  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.