Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 20:38:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.09.2017 20:41:33 vasta tsitaadiga

HPN, sry aga ei saa aru sellest ülevaatest ?? mina mitte ei laadi seda alla ?? nii umbes v ? siis ma ei hakkagi praegu proovima ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 21:03:08 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas ainult mul on nii aga menüüd on jube sitad. Nii heli kui ka pilt menüüs nõkkab. Gameplay on nii ja naa. Ei ole enam seda vanat head Forza tunnet sees kuna mängin pc-l. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 21:11:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
HPN, sry aga ei saa aru sellest ülevaatest ?? mina mitte ei laadi seda alla ?? nii umbes v ? siis ma ei hakkagi praegu proovima ...


Mulle lihtsalt tundus see nö ülevaade koomiline, aga ju siis ei ole piisavalt koomiline. icon_rolleyes.gif

Seni kuni downloadi ootate võite streami vaadata: https://www.twitch.tv/forzamotorsport

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 21:25:00 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et see mäng on mängitav vaid 4WD masinatega. Vähemalt selle Porschega oli pea igal kiirusel ja igas kurvis külglibisemine nagu mingi NFS Shift, olenemata, et kõik abid olid peal ja arvestades, et sellised autod peaks olema oma aerodünaamika abil asfaldile kleebitud. Nissaniga oli juhitavus kohe palju parem. Aga oma raha ma praegu selle mängu alla Demo põhjal ei julgeks paigutada. Pigem eelistaks COD WW2 kuigi selles jõuab veel äkki järgmine NV open beta ajal pettuda ja siis mõtlen ehk uuesti Forza peale. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.09.2017 21:59:33 vasta tsitaadiga

kas oli siis nii jube võrreldes forza horizoniga ? E3 videote põhjal tundus küll norm olevat...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.09.2017 22:02:42 vasta tsitaadiga

positiivne oli roolita cockpit kaamera, kui seda poleks, siis rooliga täiesti võimatu sõita

häirisid framedropid, kus sõidab ilusasti 60fps ja siis lambist viskab 58 peale ja ehk hetkeks madalamalegi
videomälu palju ei kasuta, rami ilmselt rohkem ja see võib mu masina puhul vast tõrkeks ollagi

2160p peal ultras oli neid drope rohkem, kui 1440p peal, samas ka 2160p peal sai 60fps sujuvalt liikuda
Gap kirjutas:
kas oli siis nii jube võrreldes forza horizoniga ? E3 videote põhjal tundus küll norm olevat...
horizon on hoopis teine dela, pigem on see võrreldav forza motorsport apexiga, mille saad windows storest tasuta PC'le alla laadida
_________________
☠


viimati muutis libe 19.09.2017 22:03:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 22:03:03 vasta tsitaadiga

Pole just väga hea algus:
Spoiler Spoiler Spoiler


Alguses oli kõik korras, aga peale esimest ringi hakkas nalja tegema. Näpin ja katsetan veel seadetega.
Minu meelest camera motion effectsi ei saa täielikult välja lülitada. Off peal olles on ikka kaamera veider ja vibab (eriti häirib chase vaates olles, in car vaates väga ei häiri).

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 22:14:54 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
2160p peal ultras oli neid drope rohkem, kui 1440p peal, samas ka 2160p peal sai 60fps sujuvalt liikuda

Järjekordne jobu, kes arvab, et mängib 4K-s kuigi ei oma 4K monitori/TV-d. icon_razz.gif Tramaeivõi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.09.2017 22:28:27 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
2160p peal ultras oli neid drope rohkem, kui 1440p peal, samas ka 2160p peal sai 60fps sujuvalt liikuda

Järjekordne jobu, kes arvab, et mängib 4K-s kuigi ei oma 4K monitori/TV-d. icon_razz.gif Tramaeivõi. icon_lol.gif
DSR'is arvuti töötleb pilti 2160p, ressurssi tarbib hoolimata monitorist - kui sul see käärudesse kinni jääb, siis las ta olla, kuid
kui riistvaral ressurssi on, siis saab selle DSR'iga supersamplingu üles ajada ja pildi siledamaks saada

4k jõudluse kohalt võin rahulikult sõna võtta, ilma et keegi plärisema peaks

kui sa tainas arvasid, et ma arvan selle rohkem piksleid nägevat, siis tule eile meile icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 22:33:10 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:


Minu meelest camera motion effectsi ei saa täielikult välja lülitada. Off peal olles on ikka kaamera veider ja vibab (eriti häirib chase vaates olles, in car vaates väga ei häiri).


Saab küll, tuleb panna OFF ja siis restart teha.
Lausa uskumatu kui palju rohkem nauditavamaks muutus seda tehes.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kondekas
HV kasutaja
kondekas

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 23:01:02 vasta tsitaadiga

Mnjah, jookseb küll kenasti ja näeb ilus välja aga rooliga sõita on küll päris kole ehk see asi jääb minul küll ostmata.Puldiga ei viitsinud proovida, selleks on Forza Horizon.
Loodame et PC2 tuleb parem.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 23:38:55 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
2160p peal ultras oli neid drope rohkem, kui 1440p peal, samas ka 2160p peal sai 60fps sujuvalt liikuda

Järjekordne jobu, kes arvab, et mängib 4K-s kuigi ei oma 4K monitori/TV-d. icon_razz.gif Tramaeivõi. icon_lol.gif
DSR'is arvuti töötleb pilti 2160p, ressurssi tarbib hoolimata monitorist - kui sul see käärudesse kinni jääb, siis las ta olla, kuid
kui riistvaral ressurssi on, siis saab selle DSR'iga supersamplingu üles ajada ja pildi siledamaks saada

4k jõudluse kohalt võin rahulikult sõna võtta, ilma et keegi plärisema peaks

kui sa tainas arvasid, et ma arvan selle rohkem piksleid nägevat, siis tule eile meile icon_rolleyes.gif

Pista see DSR omale sinna kannikate vahele. Sa oled veel rumalam kui lauajalg. Imetle siis oma fake 4K-d. PS! Pane ignore tagasi peale oinas.

Demo põhjal tundub see mäng ikka päris sitt. See, et mida sitem juhitavus ei tähenda, et kohe on reaalne. IMO Project CARS-is on parem juhitavus. Kõige mõnusam oli reka ralli.


viimati muutis Dj-E 19.09.2017 23:39:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.09.2017 23:38:55 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
2160p peal ultras oli neid drope rohkem, kui 1440p peal, samas ka 2160p peal sai 60fps sujuvalt liikuda

Järjekordne jobu, kes arvab, et mängib 4K-s kuigi ei oma 4K monitori/TV-d. icon_razz.gif Tramaeivõi. icon_lol.gif
DSR'is arvuti töötleb pilti 2160p, ressurssi tarbib hoolimata monitorist - kui sul see käärudesse kinni jääb, siis las ta olla, kuid
kui riistvaral ressurssi on, siis saab selle DSR'iga supersamplingu üles ajada ja pildi siledamaks saada

4k jõudluse kohalt võin rahulikult sõna võtta, ilma et keegi plärisema peaks

kui sa tainas arvasid, et ma arvan selle rohkem piksleid nägevat, siis tule eile meile icon_rolleyes.gif

Pista see DSR omale sinna kannikate vahele. Sa oled veel rumalam kui lauajalg. Imetle siis oma fake 4K-d. PS! Pane ignore tagasi peale oinas.
ma ei mõista, mida sa jaurad
ma rääkisin 4k jõudlusest eelkõige
Ei rääkinud pildist ega silmailust, mis enamatest pikslitest tuleb, kuid sa hakkasid mingit nuga kohe teritama.
DSR on suhtkoht sarnane sellega, kui pelada 1080p, kuid scaling seadetest valida 200% vms (forzas täitsa olemas)

ja nüüd siis läks sul miskit hinge ja muutusid ikka täiega isiklikuks


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 23:43:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ma ei mõista, mida sa jaurad

Muidugi sa ei mõista midagi, sest sinu ja lauajala vahele võib võrdusmärgi panna. Minu arust need DSR-ga kiitlevad mehikesed on ühed lollimad üldse.
Aga sa pane igno peale tagasi ja mine naudi seda demo edasi oma super-hyper-mega samplingutega. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.09.2017 23:47:29 vasta tsitaadiga

Dj-E, nagu ütlesin, mulle meeldib sile pilt icon_idea.gif
kuid siinsed lugejad ilmselt juba võivad omad järeldused teha, et meil on siin tujutseja - ei maksa väitlema hakata, head nahka sealt ei tule icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2017 11:48:06 vasta tsitaadiga

- RWD GT2 RS alajuhitav, kogu jõud justkui oleks auto tagaumises osas ja seetõttu laperdab pidevalt paremale-vasakule. Kui auto hakkab käest ära minema, siis enam tagasi seda pole võimalik tuua (šikaanimoodi asjandusi läbida on ikka väga jube). Võimalik, et tuunimisega saab täiesti sõidukõlbuliku masina, aga seda kahjuks demos teha ei saa. Neljandast kohast paremat higly skilled peal pole seni suutnud saavutada.
- AI on Forzale omaselt klassikaliselt halb ja agressiivne (USA politsei võtted, tuimalt vajutakse sulle peale, naelutatud tee külge, AI autode võimed ja füüsika, mis neile mõjub, on nagu mingist teisest dimensoonist... samas FH3-s oli hullem).
- HUD shakingu eest võiks Darwini auhinna välja jagada (õnneks saab välja lülitada, vajab mängule restarti)
- kummide vilin endiselt ebareaalne (ei meeldinud mulle see Apexis, ei meeldi ka siin) ja kõigil autodel vist sarnane
- ei tea, kuidas see neil õnnestus, aga minimap on suudetud ka suhteliselt kasutuskõlbmatuks muuta nende suurte kuubikutega
- pit-stop on paras nali (mtte ühtegi inimest autoga toimetamas; menüüde taustaks neid kiivriga hampelmanne suutsid sinna vibreerima panna, aga boksimeeskonna tegemine käis üle jõu)
- visuaalselt auto sisuliselt katki ei lähe, selline näeb välja paar korde otse seina sõitnud auto:
Spoiler Spoiler Spoiler

- hiire kursor ei kao automaatselt ekraanilt ära, vaid peab kusagile ekraani serva lükkama ise (FH3 oli algul see sama probleem)
- mäng kasutab põhiliselt ainult ühte CPU tuuma, mis omakorda on algallikaks igasugustele tehnilistele probleemidele
- tekstuuri probleemid (nagu mu eelmises postituses, lisaks aeg-ajalt mõnede autode disainid tegid pop ini ja outi)

~ eelistaks eelmiste Forzade sarnast menüüde muusikat
~ A klassi AI autod võidavad tuimalt S ja R klassi AI autode ees (võimalik, et põhjus oli stardipositsioonis ja ainult 2 ringises sõidu pikkuses)
~ veeloigud ei ole enam õnneks sellise surmava efektiga nagu Apexis, täiesti normaalne on vihmas sõita (võib öelda, et täitsa meeldis); mõne arvates võibolla liiga lihtne?
~ liiv, muru, kruus võibolla ei mõjuta auto kiirust ja juhitavust nii palju, kui oleks võibolla alguses eeldanud

Rohkem ei olegi hetkel asju, mille üle vinguda icon_lol.gif Forza nagu Forza ikka. AI teeb isegi sõiduvigu, mis on ainult positiivne. Rooliga ei ole veel proovinud (mingi päev katsetan selle ka ära).

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2017 12:38:51 vasta tsitaadiga

Porsche saab laperdamisest välja tuua gaasi lahti lastes aga nii ei ole võimalik sõite võita.

AI on nagu kleebitud ideaaltrajektoorile. Panevad tuimalt sulle kümpi.

Kas sul menüü taust kah nõkkab?

Kõige mõnusam oli ikkagi rekaga kihutamine.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 20.09.2017 17:16:43 vasta tsitaadiga

Mul ka tiritud, aga peale seda kus alguses palub enter vajutada jääbki loadingu ratas keerlema aga edasi ei lähe :S
Restarte ka proovitud ei miskit...
kellelgi veel sellist probleemi?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2017 18:50:19 vasta tsitaadiga

Kust te oma FPS-i jälgite, sellist settingut mina ei leia icon_confused.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2017 18:55:15 vasta tsitaadiga

Mul ikka metsik input lag selles mängus, pool sekundit vähemalt. Rooliks Thrustmaster T150.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.09.2017 19:45:29 vasta tsitaadiga

Player1 kirjutas:
Kust te oma FPS-i jälgite, sellist settingut mina ei leia icon_confused.gif
rivatuner statistics
7.0 beta versioon toetab ka microsofti forzasid
http://www.guru3d.com/files-details/rtss-rivatuner-statistics-server-download.html

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.09.2017 22:13:53 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Gap kirjutas:
kas oli siis nii jube võrreldes forza horizoniga ? E3 videote põhjal tundus küll norm olevat...
horizon on hoopis teine dela, pigem on see võrreldav forza motorsport apexiga, mille saad windows storest tasuta PC'le alla laadida



apex juba ammu läbi mängitud ja olemas ... suht normaalne pela on ,kahju et oli ainult n.ö testmäng st et vähe radu ja autosi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 10:00:08 vasta tsitaadiga

Nvidial uued driverid väljas Forza 7 (ja Project CARS 2) jaoks.

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postsm769942_-PC--Game-utilizes-only-one-thread-core.aspx#post_769942
tsitaat:
Hello everyone,

Some users may notice that the game utilizes nearly 100% of one of their processor cores. This is expected behavior; we intentionally run in this manner so we can react as fast as possible in order to minimize input latency. Users on power-constrained devices, such as laptops and tablets, might want to use a Performance Target of “30 FPS (V-SYNC),” which will reduce processor usage and minimize power consumption.


shocking.gif eusa_wall.gif

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 14:44:55 vasta tsitaadiga

No ma ei tea! Mäng mänguks, aga jõudluse kohapealt on küll pettumus see demo.

Päris korralikud frame dropit sõidu ajal, menüüdes ka, aga see las olla. Dynamic sättetel oli eriti hull, veits sätteid muutes ja uute driveritega sai paremaks aga ikkagi. Fps näidiku järgi ei ole drop üldse suur, aga mäng arvab teistmoodi, ei kannata normaalselt mängida. Ma ei tea mida nad mõtlesid, aastal 2017 ja 1 tuuma peal mdv.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.