Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 303, 304, 305 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 14.09.2017 11:02:13 vasta tsitaadiga

oled sa insider buildidel, kõige sellega kaasnevaga?
tavaversioonil ei ole veel, fall creator's update, alates 17. oktoobrist.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 16.09.2017 03:28:58 vasta tsitaadiga



viimati muutis dvd vader 26.09.2017 19:04:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.09.2017 11:17:02 vasta tsitaadiga

http://www.nirsoft.net/utils/shell_bags_view.html

Võtmesõnadeks on 'shell' 'bags' 'regedit'. Edasi võid ise kaevata/googeldada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 12:01:52 vasta tsitaadiga

Eile panin uuesti update enabled. Sikutas saja megase neti otsas oma kümmekond mintsa uuendusi alla ja oppa, kõik suutis selga ajada ja tänaseni pole ainsatki anomaaliat.
Mingid uued progejad vist tööle võetud icon_lol.gif

[LISA] Täna kolm resa teinud. Update History ning Cumulative septembri kuu uuendus kolm korda feilinud.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi


viimati muutis kjaups 16.09.2017 13:57:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 12:09:23 vasta tsitaadiga

polegi ju probleeme kunagi olnud icon_rolleyes.gif
V.a kui audio driver korra reinstalli vajas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 20:35:52 vasta tsitaadiga

Win10 ja AVG küpsetasid sellise koogi kokku, et mitu tundi tuli kõva tööd teha. Olukord oli sarnane: https://support.avg.com/answers?id=906b0000000DryuAAC aga mul oli veateateks SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION + siis vihje avgNetSec.sys pihta. Kusjuures ma sain ka targemaks, et Win10'l pole enam klassikalist "safe mode"-t vaid peab kas väliste utikatega lähenema või palvetama, et saaks peale kolmandat ebaõnnestumist "automatic repair" järel tulevatesse menüüdesse. "Lahe" oli veel see, et enamus netis olevaid õpetusi olid selleks jaoks, kui Windows ise ikka buudib. Mul oli aga boot loop, kus BSOD (tegelikult GSOD) tuli mõni sekund peale Windowsi laadimist.

Kusjuures ega näiteks USB'l oleva Win10 installikaga lähenedes ei aidanud ka ükski variant (kõik need "reset PC" jms, mis "troubleshoot" alt tulevad), kõik ütlesid üsna ruttu, et unable/fail jmt.

Igaljuhul kui kellelgi peaks samasugune nuss olema siis aitab kui %windir%\System32\drivers alt kas kõik "avg*" - või minu juhul siis avgNetSec.sys - kas kustutada või ümber nimetada, et Windows neid ära ei tunneks. Häda tekkis Creators update mingi versiooni (ma olen seda vist kolm korda juba installinud, buildi numbrit pole kontrollinud, et kas muutub) automaatsel paigaldusel.

Ahjaa - põnev oli veel see, et ühtegi system restore punkti polnud ka, millest taastada. Ning ma olen vägagi kindel, et olen selle võimaluse sisse keeranud, teen seda kõigil enda Windowsitel. Millal see option on "off"-i läinud - kes teab, Win10 install on üle 1,5 aasta vana... enne pole sellise kaliibriga häda ka olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.09.2017 12:15:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Ahjaa - põnev oli veel see, et ühtegi system restore punkti polnud ka, millest taastada. Ning ma olen vägagi kindel, et olen selle võimaluse sisse keeranud, teen seda kõigil enda Windowsitel. Millal see option on "off"-i läinud - kes teab, Win10 install on üle 1,5 aasta vana... enne pole sellise kaliibriga häda ka olnud.

Kas mitte ei tulnud Windows10-nel mõnedel juhtudel natuke hoopis mingit eri keemiat teha, et varasemalt tuttavat system restore tööle saada.
http://www.thewindowsclub.com/system-restore-disabled-turn-on-system-restore-windows
https://www.tekrevue.com/how-to-enable-system-restore-windows-10/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2017 12:24:26 vasta tsitaadiga

seeru, kas see just keemia on... nii täpselt ju käibki sisse/väljalülitamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.09.2017 12:41:06 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
seeru, kas see just keemia on... nii täpselt ju käibki sisse/väljalülitamine.

Loe parem neid Linke kus selgelt ja üheselt öeldakse, et SSD-ga ongi Default seade: OFF. icon_cool.gif
Ning see kõik on teada juba alastes sellest ajast kui Windows 10 välja tuli. beer_yum.gif

Kasvõi järgmine link kus siis sellest ka "rahvasuu pajatab"...

Windows 10: System Restore and SSD?

https://www.tenforums.com/backup-restore/40697-system-restore-ssd.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.09.2017 16:29:18 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
seeru, kas see just keemia on... nii täpselt ju käibki sisse/väljalülitamine.

Loomulikult pole ülal linkidel antu mingi keemia. icon_lol.gif
Kuid ma olen näinud juhuseid, kui "täpselt nii see käibki" ei käi kohe mitte kuidagi.
Siis läheb keemiaks ja ma ei mõtle mitte seda
tsitaat:
If System Restore is not working and system restore points are not created, you may want to open Run box from the WinX menu, type services.msc to open the Services Manager and ensure that the Volume Shadow Copy & Task Scheduler & Microsoft Software Shadow Copy Provider Service is Running and set on Automatic.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.09.2017 22:33:55 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp... Kõigest 1,5 kuud läks aega, et Creators Update ennast ära suudaks paigaldada.
Kõigest igal nädalal 2 korda proovimist ja lõpuks siis läks õnneks thumbs_up.gif
Seni hangus alati 32% peal ära, kusjuures viimasel korral ei suutnud korralikult buutida isegi end ja peale arvuti jõuga restartimist otsustas edasi lasta (varasemalt tähendas see revertimist).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 20.09.2017 08:02:34 vasta tsitaadiga

nx6125 talvel proovisin paigaldusabilisega uuendada 1703 peale ja tulemuseks oli, et võrgudraiverid olid puudu ja mingi valemiga ei õnnestunud neid ka peale suruda. Nüüd paar kuud tagasi tuli siis WU kaudu peale ja seekord võrk igatpidi olemas. Tea,.mis vahe oli, aga vähemalt toimib.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.09.2017 09:02:42 vasta tsitaadiga

Korras kah, hommikul ei suutnud enam üheski asendis Win üles buutida. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Mälud, taktid kõik korras. Eile peale CU paigaldust sai paar korda restarti tehtud ja siis toimis. Ei teagi, mis tal nüüd häda oli nii kapitaalselt.
Reset tuli ära teha. Õnneks suuremat installirallit pole vaja teha kuna üsna minimaalne installitud progrede hulk oli eelnevalt peal. System restore'i aktiveerin küll seekord. icon_redface.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.09.2017 19:31:58 vasta tsitaadiga

softis, see 32% peal seisma jäämine on googeldades tavaline probleem. Mul ka alati versiooninumbri uuenedes jääb 32 peal toppama. Nüüd olen nii teinud, et ainult USB hiir on sabas ja muud seadmed ühendan lahti selleks ajaks. Siis läheb kohe ilusti sellest 32% edasi võiduka lõpuni icon_smile.gif

https://www.easeus.com/computer-instruction/fix-windows-10-anniversary-update-stuck-at-32.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.09.2017 08:56:27 vasta tsitaadiga

Mul teeb ilusasti uuenduse ära, aga pärast restarti viskab recovery-sse ning siis uuesti laadib Windowsi ja ütleb, et ebaõnnestus. Veateadet hetkel käepärast ei ole.

Võibolla keerasin igasugu "häkkimistega" windowsi katki - keerasin kraanid kinni, et ei saaks jälitada jne.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.09.2017 10:16:19 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
softis, see 32% peal seisma jäämine on googeldades tavaline probleem. Mul ka alati versiooninumbri uuenedes jääb 32 peal toppama. Nüüd olen nii teinud, et ainult USB hiir on sabas ja muud seadmed ühendan lahti selleks ajaks. Siis läheb kohe ilusti sellest 32% edasi võiduka lõpuni icon_smile.gif

https://www.easeus.com/computer-instruction/fix-windows-10-anniversary-update-stuck-at-32.html


Ma olen erinevaid proovinud nii palju, ükski ei aidanud icon_smile.gif
Peale reseti jäi uus versioon peale ja seega korras. Ootan põnevusega Fall Update'i icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 21.09.2017 10:39:23 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi väitis windows 10 uuendavat wifi mingit draiverit ja andis uuendusel veateate, et antud draiver ei oma korrektset signeeringut või midagi sarnast, tuleb uuesti alla laadida korrektne draiver - ainuke häda, et wifi enam selle draiveri uuendamise jama peale ei tööta ja midagi kuskil alla laadida ei saanud. 'Device managerist' kustutasin wifi adapteriga seonduva ära, et äkki alglaadimisel paneb vanad draiverid käiku, aga ei miskit, ikka topib sama veaakent, et draiveri signeeringud ei sobi.
Lauasahtlis vedeles eelmisest arvutist jäänud väline USB wifi trendnet nimega pulk, millele Windows 10 õnneks leidis sisemistest ressurssidest draiverid, sain internetiühenduse püsti, ja sai windows vist oma vajalikud korrektsed draiverid alla laetud, sest mingit veateadet enam ei tulnud ja wifi ühenduse lasi ilusti internetti ühendada.

Viimasel paaril nädalal on failidega toimetamisel imelik hangumine ja aeglus, ei tea kas win10 seotud või muu teema. Kui avan FileExploreri akna ja tahan seal midagi teha, siis ei toimi miski nii nagu varem. Näiteks pakin zip lahti, siis lahtipakitud faile ei näita, teen hüpikmenüüst "refresh" - ikka ei näita, üritan uuesti lahti pakkida, küsib kas failid üle kirjutada, teen uuesti "refresh" ja lahtipakitud failid ilmuvad nimekirja.
Sama teema uue kataloogi loomisega, valin 'new folder' - mitte midagi ei juhtu, valin teist korda, kolmandat, neljandat ja ühtäkki ilmub ritta "New folder", "New folder (2)" jne, niipalju kui ma neid tegin.
Sisuliselt on nagu failide ja kataloogidega majandamisel mitme sekundiline viiteaeg sees - millest see tuleneda võib, kuskohast viga otsida.
Mida olen teinud, Samsungi SSD lasin tehase utiliidiga üle vaadata - ei ütle ühtegi viga ja mina sealt ka midagi kahtlast ei märka välja lugeda - SSD kiirused testi järgi OK.
Task manageris vaatasin, kas failidega toimetamine äkki proset kooma ei tõmba - i7 ja prose koormus kõigub seal 1-3% vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.09.2017 21:54:08 vasta tsitaadiga

Peale seda windows creators update ta ei lasegi seda windows old kausta kustutada ?? mul ei ole ju vaja hoida seda icon_rolleyes.gif see ei kustuta ju windowsi vajalikke faile ära kuna ju peale seda n.ö creators update tõsteti ju vajalikud failid ümber ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 21:55:53 vasta tsitaadiga

Disk cleanupi kaudu peaks ikka saama selle ära kustutada. Või enam ei saa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.09.2017 23:35:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Disk cleanupi kaudu peaks ikka saama selle ära kustutada. Või enam ei saa?



ssd kettale vast ei tohtinud teha seda disk cleanupi ??? kuskilt olen nagu seda lugenud icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 23:51:37 vasta tsitaadiga

Defragment oli see vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 23:59:11 vasta tsitaadiga

jep cleanuppi võid igast asendist teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2017 00:09:11 vasta tsitaadiga

defrag pole ka kuskilt otsast keelustatud. pole soovivtatav, kuid keelatud ka mitte
_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2017 00:12:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Defragment oli see vist.


SSD puhul teeb see Trim'i... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2017 00:29:27 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
defrag pole ka kuskilt otsast keelustatud. pole soovivtatav, kuid keelatud ka mitte


Pole keelatud, aga kasu on sellest vähe(natuke ikka on) ja kahju võib olla suurem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 303, 304, 305 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.