Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 208, 209, 210 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 19.09.2017 21:58:00 vasta tsitaadiga

Kuldne kesktee on Huawei. Raud väga hea ja kaamera samuti super. Ning hind mõistlik. Minu arvamus muidugi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2017 23:47:42 vasta tsitaadiga

rmc, Oleks siis midagi etemat näiteks toonud kui Sony X Compact. See pole just odav telefon.
Vana mudel on üle 300 euro ja uus mudel on 500 euro kandis. Pealegi keegi peale Sony enam ei tooda alla 5 tolli mõistliku raudvara ja kaameraga telefone.
Ok Samsung A3 on 4.7 tolli ja mõistliku raudvara ja kaameraga, kuid pole ikkagi midagi head ja 250 euro pole ka nii odav selle A3 eest kui raudvara silmas pidada.
Nokia 2 pidi ka olema 4.7 tolli kuid see jookseb miski snapdragon 210 prose peal ja kaamera oli ka vist 8mp ainult.
Elephone S8 pidi olema vanem Sony tippklassi kaamera 21mp ja mingit videot ma vaatasin ja sellel olid isegi pimedas tehtud pildid söödavad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 23:49:47 vasta tsitaadiga

lopes39, ei näe X Compactil konkurente. Väike, hea akukestvusega, võimas, hea kaameraga, jne.
Ostsin selle 250€'ga. Praegu tuleb 300€ kanti maksta, jah. Ilmselt uue turuletulekul saab jälle 250€ kanti osta.

A3 2017 oli ka kaalumisel, ent tundus liiga habras.

Ehk siis point oligi, et ma ei saa hästi aru, miks räägid iseendale vastu, jne. Saab olla vaid see, et tingimused saab täidetud või see, et kaamerat ei saa icon_wink.gif

olafsand, on jäänud mulje, et Huawei kvaliteet on alla Xiaomi, kuigi tundub ka kõvasti arenenud. Sain P8 lite katsuda ja tundus enamvähem, samas ise usaldaks rohkem Xiaomit, millegipärast. Mis mudelit silmas pead?

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.09.2017 01:28:33 vasta tsitaadiga

Kui ma miski 3 kuud tagasi vaatasin siis x compact oli 350 euro ja ma vaatasin rohkem A3 poole.
Siis avastasin selle Leagoo Kiicaa mix mis on enamvähem sama suur kere poolest ja pole palju pikem kui mu praegune Lumia 830.
MS Lumia 950 ja XL on ju ka tippklassi telefoni ja need liikusid siin ka kuskil alla 300 euro ringis oma windows OS-ga.
2+ aastat vanu telefoni leidub ka kindlasti alla 200 euro mis olid tippklassid ja omavad häid kaameraid.

Aga kuidas ma endale vastu räägin, kui ma mõtlen uutest telefonides mis on viimase kvartali jooksul välja tulnud või on eelmüügis.

Huawei kohta tean ma niipalju kuipalju on mul töökaaslastel olnud või ülemusel. Kõigil on kas käes olles ise helistanud või taskus olles.
Või siis üks töökaaslane ostis p8 lite 2016 mudeli ja kohe läks garantiisse emaplaati vahetama, kuna telefon restartis iga 5 minuti tagant.
See nagu ei avalda kuidagimoodi usaldust selle Huawei vastu mis praegu on maailmas teine suurim tootja.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2017 09:54:27 vasta tsitaadiga

Ehk siis valides telefoni, parameetrid mille tähtsusele tuleks igaühe enda vaatevinklist mõelda, esitatud juhuslikus järjekorras:
- Fotoka kvaliteet: madalam - kõrgem (kräpp igas valguses < teeb valges ok pildi < teeb hämaras ok pildi)
- Uuenduste tugi: siin on keerulisem veidi, kuna tarkvarauuendused koosnevad reeglina androidi default komponendist ja tootjapoolsest custom komponendist. Android komponendi uuendused võivad olla seotud ka näiteks konkreetse rauaga - antakse google poolt või ei anta sinu telefonis oleva raua toega uuendusi. Sony Z3 compact jäi vist ühest uuest androidist ilma, kuna graafika chip ei pädenud google nägemusega järgmise androidi nõuetest (targemad võivad siinkohal täpsustada, ei mäleta täpselt).
- Füüsiline koostekvaliteet: veekindlus, kas nagiseb käes, kui kergelt tekivad füüsilised kahjustused, mis ei pruugi jääda ainult kosmeetilisteks
- Tarkvara kvaliteet: madalam - kõrgem (jookseb lambist kokku < tõrgub vahest < jookseb kuid restarti vajamata), seda siis eeldusel, et arvestame ainult tootjapoolset softi kompotti (enda poolt lisatavate kehvade äppidega on võimalik vast iga android kooma saada)
- Jõudlus ja sellest tulenev kasutajakogemus, sujuvus: mõne telefoni puhul on aru saada, et riistvara lihtsalt ei jõua vedada või veab vaid piiripeal, enamasti on siin küll küsimus tarkvara optimeerimises (ehk selle tegemata jätmises)

Varem mainiti, et kes tõesti tahab pilti teha, ostab peegli - täitsa õige.
Mul on peegel olemas, aga reaalsus on see, et parim kaamera on see, mis sul kaasas on.
Kui sul on väikesed lapsed siis sa tahad nende kiiresti mööduvat lapsepõlve jäädvustada ning sul ei ole igal hetkel võimalik peeglit haarata, seega tahan võimalikult head mobiilikaamerat - sellest piisab, et saada piisavalt hea pilt, mida kannatab hiljem ekraanilt vaadata, kuid jah, A3'na tõesti printima ei kipu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.09.2017 10:19:25 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
kes tõesti tahab pilti teha, ostab peegli - täitsa õige.


Sellega on tänapäeval juba nii ja naa. Esiteks peegelkaamerad asenduvad usinalt hübriididega, mille kvaliteet on sama hea. Ehket kõik liigub järjest kompaktsema poole. Järgmine samm ongi telefonidesse mahtumine. Sest kui pildi kvaliteet on keskeltläbi sama hea, siis milleks midagi suurt üldse kaasas tassida? Ka kaameratootjad ju tegutsevad telefoniturul järjest aktiivsemalt, alates optikast ja sensorites kuni enda telefoniarendusteni. Jah, see asenda nii peal high-end kaameraid fotograafias, aga mingi sektori võtab üle.

Hiljuti juhtusi kusagil lugema ühe fotograafi mõtisklust samal teemal, et tal ongi väga paljudel juhtudel telefon juba kaamerat asendama ka tööd tehes.

Pärast viimatise hiinaka ostmist olen ma ka järjest rohkem peegelkaamerat koju jätmas kuhugi minnes. Eelmiste telefonidega seda veel ei raatsinud teha, sest kvaliteedierinevus oli liiga suur.

Aga loomulikult, kõigi jaoks see ei ole kõige tähtsam, et kaamera hea oleks. Samamoodi, nagu minu jaoks ei ole tähtis, et telefonis mängud oleks alati uuendatud ja optimeeritud või mida iganes.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2017 15:23:57 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Need argumendid saaks täidetud ka odavamate telefonidega kui samsungi tippulaeva mudeliga.
Jah odavama puhul peab järeleandmisi tegema mõne asja poolest. Kaamerad pole kindlasti head odavatel, kuid pilte tehtakse ikkagi peegelkaameraga
ja telefon on selline nagu ikka digiseebikas on läbi aegade olnud. Ajab asja ära, aga mingit väga kvaliteetset pilti ei oota.


Need argumendid saab täidetud ja siis sujuvalt, et pildistamiseks on kaamera. Sellesmõttes icon_wink.gif

Draqula kirjutas:
Varem mainiti, et kes tõesti tahab pilti teha, ostab peegli - täitsa õige.
Mul on peegel olemas, aga reaalsus on see, et parim kaamera on see, mis sul kaasas on.

Just, thumbs_up.gif.

A, ennist ununes ära, et Xiaomi Redmi 4X Global Version'i puhul puudub eesti keel ka.. ise ei kasuta tehnikas eesti keelt, ent osadel võib häirida.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.09.2017 18:10:08 vasta tsitaadiga

Ma kasutasin mingi aasta oma windows telefonis Eesti keelt ja korralik peavalu oli see ikka.
Otse tõlked millest aru ei saa jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 20.09.2017 18:52:24 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma kasutasin mingi aasta oma windows telefonis Eesti keelt ja korralik peavalu oli see ikka.
Otse tõlked millest aru ei saa jne
neeger jääb neegriks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 20.09.2017 21:14:26 vasta tsitaadiga

Umidigi z pro kasutajad, kuidas teil akuga on? Mul päris nutune, tööpäeva lõpuks kui mitte varem on surnud ja väga vähese kasutuse juures... Mõnikord on juba lõunaks peaaegu surnud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.09.2017 21:24:45 vasta tsitaadiga

rmc, P10 mõtlesin. lopes39 mainitud probleeme pole. Ei helista ise ja ei restardi jne. Kuna avamine käib sõrmejäljega, siis ma ei kujutagi ette, et kuidas ta saaks ise helistama hakata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2017 21:27:44 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Huawei kohta tean ma niipalju kuipalju on mul töökaaslastel olnud või ülemusel. Kõigil on kas käes olles ise helistanud või taskus olles.
Või siis üks töökaaslane ostis p8 lite 2016 mudeli ja kohe läks garantiisse emaplaati vahetama, kuna telefon restartis iga 5 minuti tagant.
See nagu ei avalda kuidagimoodi usaldust selle Huawei vastu mis praegu on maailmas teine suurim tootja.


natuke võibolla OT aga ise enda huweeei või pigem siis honor 7ga ( mis tuli juuli 15) väga rahul. Kukkunud on hulga ja väga õnnetult aga siiani pole ekraan järgi andnud.Korra suutsin ära uputada ja tänu sellele ei tööta enam 1 sim pesa, sõrmejälje lugeja ning aku kestvus vähenes minu kasutuse juures 2päeavalt päevale aga muidu on väga laadna. Kaamera julgeks öelda,et on selle hinna eest super. Häirvat on vähe. Järgmiseks hiilin honor 8 või 9, aga hetke seisuga maksavad natuke palju. Enne selle telefoni ostu tahtsin tegelt hiinakat osta aga kuna tuli hea hinnaga siis sai seekord nii.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 20.09.2017 21:34:31 vasta tsitaadiga

Xiaomi Redmi Note 4 üllatas päris positiivselt. Mõtlesin, et tuleb selline ära hanguv ja aeglane telefon, tegelikult liigub päris viisakalt. 150 euro eest kaupa küll.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.09.2017 22:19:13 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Umidigi z pro kasutajad, kuidas teil akuga on? Mul päris nutune, tööpäeva lõpuks kui mitte varem on surnud ja väga vähese kasutuse juures... Mõnikord on juba lõunaks peaaegu surnud.


mul küll sellist asja pole icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 20.09.2017 22:33:29 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Umidigi z pro kasutajad, kuidas teil akuga on? Mul päris nutune, tööpäeva lõpuks kui mitte varem on surnud ja väga vähese kasutuse juures... Mõnikord on juba lõunaks peaaegu surnud.


mul küll sellist asja pole icon_rolleyes.gif

Näide:
https://photos.app.goo.gl/nMVeTKnbpqjXgimu2
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 21.09.2017 08:13:59 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Umidigi z pro kasutajad, kuidas teil akuga on? Mul päris nutune, tööpäeva lõpuks kui mitte varem on surnud ja väga vähese kasutuse juures... Mõnikord on juba lõunaks peaaegu surnud.

Peab 2 päeva edukalt vastu, või tihedama kasutuse juures õhtul laadima.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.09.2017 08:16:49 vasta tsitaadiga

Lõpus on mingi asi jõhkralt voolu hakanud võtma?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2017 09:19:05 vasta tsitaadiga

Minu tähelepanekud:
wifi õgib voolu nagu loom, isegi kui andmeliiklus ise on minimaalne.
Ekraan õgib voolu nagu loom. Asi läks veidi paremaks, kui võtsin koputamise peale avamise maha, ning soovitan ka taskus kandes ekraan väljapoole hoida. Mul sõrmejäljelugeja üritab aina mu jalga skännida läbi püksitasku, ning tõenäoliselt tunneb ka kõndimist kui toksimist.
Asendasin stock launcheri nova launcheriga, andis ka akuaega juurde. Lisaks sain asjad oma käe järgi ära confida, mida stock launcher piiras.

Üldiselt olen enda Z Pros võrdlemisi pettunud. Lenovo Vibe Shot oli pisike, kiire, terava ekraani ja suurepärase kaameraga. Z on selle kõrval nagu nüri labidas, suur ja kohmakas. Ahjaa, üks viga veel, ehk oskate aidata - sõnasoovitused ei ole õppimisvõimelised. Selline tunne on, et õppimisvõime kestis esimesed kolm päeva, sest mingil hetkel suutsin kirjutada sõna "miaku" ja sellest on saanud telefoni lemmiksõna, mida ta pakub iga teise eestikeelse sõna soovituseks, mis siis, et ma seda kunagi valinud ei ole. Iga päev kasutuses olevad sõnasid ja nimesid pole selgeks saanud.

Aga pole vist midagi teha, hiinlastele meeldivad suured ja rasked telefonid. Kõikvõimalikud alla 5.5" on ju nuditud-kärbitud niipalju kui võimalik.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik989
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013




sõnum 21.09.2017 15:01:00 vasta tsitaadiga

Tellisin Xiaomi MIX 2 ära Gearbestist. Plaanisin ibuygou'st algul tellida, aga seal oli tasumisega mingi probleem. Gearbestist lubati järgmise nädala jooksul shippida ja siis peaks juba 3-7 päeva pärast kohal olema. Loodan, et mingeid anomaaliaid ei teki.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.09.2017 18:05:58 vasta tsitaadiga

Minu luts on mingi 5 päeva Southall laos istunud ja mingit muutust trackingus pole olnud alates 16-st septembrist saadik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2017 22:13:20 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
rmc kirjutas:
PCSTO'l ka mitu varianti ja küsisin ekstra üle konkreetse lingi kohta ja kinnitati, et Global Versioon: http://pcsto.ee/product.php?id_product=918993

Sain täna kätte ja kinnitan, et Global Versioon.

Näppisin natukene (sim kaardita) läbi ja ütleks, et kui ise kasutama hakkaks, siis häiriks:
libedus
5GHz wifi puudmine
navigatsiooni nupud on valgustuseta (palju nad ikka särtsu võtaks?)
nõrk kaamera

muidu tundus igati ok asi. natukene suur ka mujaoks.

lopes39, su jutt, et need tingimused saab täidetud ja samas, et kaamerat ei maksa oodata, ei lähe kokku. Ise otsin ka sellist telefoni, mis on hea kaameraga ja X Compacti kaameraga olen väga rahul. Võiks parem olla, ent teeb ikka väga häid pilte. Alla selle enam minna ei taha. icon_smile.gif
Ei viitsi kaamerat kaasas tassida, ent pilte teha meeldib.


rmc kirjutas:
A, ennist ununes ära, et Xiaomi Redmi 4X Global Version'i puhul puudub eesti keel ka.. ise ei kasuta tehnikas eesti keelt, ent osadel võib häirida.


Täna ühendasin netti ja uuendasin softi. Väga eeskujulikult oli kirjeldatud, mis OS'i update'iga muutub, SONY puhul käib see ilgelt pinda, et selgust ei saa kuskilt. Kõik toimis sujuvalt.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 21.09.2017 22:35:30 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Lõpus on mingi asi jõhkralt voolu hakanud võtma?

Praegused päevad on sellised et päevas ca 1-2h on mul aega telefoni näppida ja see väljendub ka enamasti veebi ketramises. Laadimast võtan telefoni ca kell 6 hommikul ja kuskil 14-15 paiku on kas surnud või kohe suremas. Telefonis kõik on stock ja alles tegin ka factory reseti. Peal viimane OTA uuendus.
Brightness enamasti miinimumis, kuna olen hetkel Saksamaal, siis wifi on vist ainus asi, mis pidevalt sees on. GPS, BT jms kõik väljas. Sees ainult kui vaja.
Täna näiteks tegi 30% pealt shutdowni ja uuesti sisse lülitades kadus see 30% ikka väga kiiresti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.09.2017 08:26:45 vasta tsitaadiga

Pro7, kõlab tõesti nagu aku vist hakkab surema.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 10:51:06 vasta tsitaadiga

Soovitan mõne asjalikuma akukulu äpi peale panna, äkki sul mingi asi jobutseb taustal. Äkki mingi softijupp üritab kogu aeg mingi asjaga ühendust saada, kuid ei saa.

EDIT: kuidas teil Z Pro endlikaameraga lood on? Minu oma on tolmu triiki täis. https://photos.app.goo.gl/oJHvBhwewti6R9m32 #nofilter #udune-elu

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 22.09.2017 11:55:13 vasta tsitaadiga

Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" ei pääsegi enam löögile.
samsungid,huaweid,sonyd on jõuliselt asemele trüginud...
Äkki nende luutsudele teeks teise "kausta" et siin õigetest hiinakatest saaks rääkida...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 208, 209, 210 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.