Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 17.09.2017 15:48:19 vasta tsitaadiga

Nii siis, pillasin note 4'ja maha ja ämblikus. Mis siis sellise 160 eurise telefoniga tehakse kui sellel ekraan katki läheb? Sahtlisse seisma ja uus asemele, ekaan + vahetus võiks jääda ilmselt sinna auku kus ka kõigil teistel telefonidel?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2017 16:24:09 vasta tsitaadiga

nexus4, http://www.mttc.ee/Samsung/Galaxy-Note-4-SM-N910F.html
targem on uus osta
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2017 16:36:39 vasta tsitaadiga

villu70, nexus4 vast mõtles ikka Xiaomi Redmi Note 4, kuna see siin on "hiinakate" teema. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 17.09.2017 17:18:50 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Nii siis, pillasin note 4'ja maha ja ämblikus. Mis siis sellise 160 eurise telefoniga tehakse kui sellel ekraan katki läheb? Sahtlisse seisma ja uus asemele, ekaan + vahetus võiks jääda ilmselt sinna auku kus ka kõigil teistel telefonidel?

Kui ise vahetada siis uue ekraanimooduli hind aliexpressis on 20€ ringi.
https://www.youtube.com/watch?v=MQazwoEssN0
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20170917061003&SearchText=xiaomi+redmi+note+4+screen+replace
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 18.09.2017 01:49:16 vasta tsitaadiga


Telefon siis k4000pro, sisemälu on 16GB, huvitav kus kõik on, kas oleks mingit spetsiifilisemat programmi mis näitaks? icon_rolleyes.gif Telefon ja windows näitab et on 2GB/12GB'st vaba aga koos 'peidetud' failidega näitab kogumahuks kokku 723MB (pildil).

Edit:
'System data' võtab enda alla 9GB, kas see on normaalne või saaks kuidagi kärpida?


Edit2:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a0soft.gphone.acc.free
See programm vabastas ~5GB app cache. Nüüd jäi alles sinna ~3.5GB millega võib vist leppida...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 18.09.2017 08:45:52 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Nii siis, pillasin note 4'ja maha ja ämblikus. Mis siis sellise 160 eurise telefoniga tehakse kui sellel ekraan katki läheb? Sahtlisse seisma ja uus asemele, ekaan + vahetus võiks jääda ilmselt sinna auku kus ka kõigil teistel telefonidel?

See käis küll kähku. Kui mitu päeva kasutada said? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 18.09.2017 08:48:24 vasta tsitaadiga

08.09 käisin omnivast järel ja 10.09 hakkasin kasutama icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 13:52:19 vasta tsitaadiga

Ulefone Armor 2 on keegi proovinud?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.09.2017 22:56:44 vasta tsitaadiga

Kas selle KM peab maksma ära siis, kui see Eesti posti jõuab ja sealt kiri tuleb või siis kui GB on mulle saatmise info saatnud ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 23:01:01 vasta tsitaadiga

Ikka Eesti olles
Teoreetiliselt võiks ette ka maksta vist, aga see anyway mõttetu tegevus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 23:36:33 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kas selle KM peab maksma ära siis, kui see Eesti posti jõuab ja sealt kiri tuleb või siis kui GB on mulle saatmise info saatnud ?


Kui see Eestisse jõuab, siis kas laekub sulle e-mail, et pakk on tollis ja tuleb deklareerida (mille võid lasta vist mingi 25€ vms tasu eest omnival ajada või tegeled ise maksu-ja tolliametiga), või mõnikord panevad hiinlased pakile väikese summa ostuhinnaks ja nii võib see tollist läbi tulla ja siis tuleb lihtsalt kohale (siis on oma eetikatunde küsimus, kas lähed rahapakk näpus maksuametisse, et näed tahaks ikka maksud ära maksta). Ette pole minuteada vaja midagi ajada. Ehk siis oota kas kirja omivast või pakki ennast.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 19.09.2017 00:19:57 vasta tsitaadiga

Mõne päeva nüüd Umidigi C2't saanud kasutada.
Lotegrii-allegrii läks tolli, niiet koguhind tsipa alla 150.
Harjumatult suur on ikka peale Xperia X Compact'i kasutamist, kuid ehk saab käppa.
Ekraan ei jookse korpusega sujuvalt kokku, vaid omab veits alla mm kõrgust serva, mis käes natsa imelik tundub (samas otseselt ei häiri). Piltidelt ei saanud miskit aru, ega olekski osanud ilma kogemuseta nii vaadata.
Ees asuv näpujäljelugeja on mugav. Samuti on olemas notification LED, mida enamasti kuskil kirjeldustes mainitud polnud või siis hoopis puuduvaks märgitud, seega mulle positiivne uudis.
UMI OS tundub olema suht tuimalt 360 OS'i peale tehtud koopia.
Seadistamise poolest paistab, et päris kõike ikka oma käe järgi sääda ei õnnestu, kuid katastroofiline pole. Enamuse mittevajalikku softi saab kas eemaldada või disable'ida. Ka aku kestus kasvas peale seda oluliselt. Samas rakenduste akukasutust sisaldav menüü näitab suht aiateibaid (loodetavasti paraneb softiuuendustega).
Sakslaste review's laitust leidnud "reklaamid" pole muud, kui tavaline news feed (mulle näidati normaalseid eestikeelseid uudiseid seal dildode asemel), mille saab täiesti vabalt kinni keerata.
Trojan paistab olema Cloud Service'i osa. Milleks kasutatakse, kas info pätsamiseks või kasutajale telefoni kaotuse/varguse puhuks juurdepääsu tagamiseks, tont teab.
Netikiirus on nii wifi kui mobiili võrgus ok. Levi tugevus norm. Mobiil ID toimib (ainult SIM1 pesas olen proovinud). Helistada saab.
Hetkel muud ei oska nagu väga välja tuua lühikese kasutamise peale. Üldiselt võib öelda, et ostuga rahul.
PS. Silikoonist kantoss ja ekraani kaitsekile olid kah by default kaasas, kui kellelegi boonuseks peaks olema.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 19.09.2017 10:25:38 vasta tsitaadiga

Pärast seda mida ma siit lugenud olen ja vaadanud ei kipu kohe üldse ostma iPhone X. Nii odava raha eest saab põhimõtteliselt samaväärsed telefonid... pigem küsin, et millist sarnast hiinakat soovitate?
Vaatasin, et Elephone S8 tundub huvitav.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 19.09.2017 11:02:27 vasta tsitaadiga

Mis selle Gearbest iga on et viimasel ajal ainult uimavad?
Kui tahan kirjutada neile siis kontrollkoodi ei võeta vastu???
Eelmine kord lasin rahi tagasi maksta,kas nüüd uuesti...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 11:30:03 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
Pärast seda mida ma siit lugenud olen ja vaadanud ei kipu kohe üldse ostma iPhone X. Nii odava raha eest saab põhimõtteliselt samaväärsed telefonid... pigem küsin, et millist sarnast hiinakat soovitate?
Vaatasin, et Elephone S8 tundub huvitav.


Tõmbaks sae käima icon_smile.gif
Esiteks: igale oma, aga...
iPhone puhul maksad sa raua ja softi ideaalse koostoime eest. Piiratud funktsionaalsus, mis töötab ideaalselt.
Lisaks pikk tugi, uuenduste näol ja veel pikem turvauuenduste tugi.
Kellel seda vaja on, kellel ei ole, igaüks ise teab.

Mina lapsele ostsin odava Xiaomi, kuna ta võib esimese telefoni maha pillata või ära kaotada, pole draamat vaja, las harjutab odava aparaadiga.
Endale ostsin Samsungi eelmise aasta S7 EDGE (mõistlik jõudlus, superkaamera, kuid hind piisavalt ulmest alla tulnud) sest naise Samsungi pealt nägin, et isegi vana mudel sai regulaarselt turvauuendusi (S5 siiani on saanud) ja praeguses maailmas, kus iga natukese aja tagant tuleb välja mingi uus suur oht (viimane siis Bluetooth kaudu leviv BlueBorne), on see minu jaoks oluline.

Kokkuvõtteks:
Kui vaadata ainult toorest raua jõudlust siis saab ligilähedase jõudlusega hiinaka tõesti palju soodsamalt kätte, kuid vaadates laiemat pilti ei ole asi siiski samaväärne. Minu jaoks on telefon töövahend, mulle on stabiilsus olulisim. Kelle jaoks aga eelkõige lustikummut ja mängumasin - loomulikult on siis prioriteedid teised.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 19.09.2017 13:05:37 vasta tsitaadiga

Huvitav mille poolest on Vietnamis tehtud (50% juhtudest) Samsung stabiilsem http://www.businesskorea.co.kr/english/news/industry/8785-samsung-made-vietnam-50-samsung-mobile-phones-made-vietnam
kui hiinas tehtud hiinakas? Endal aasta vana redmi note 3 ja ei ole küll täheldanud probleeme jõudluses või hakanud läägima/restarte tegema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 19.09.2017 13:09:05 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Divisor kirjutas:
Pärast seda mida ma siit lugenud olen ja vaadanud ei kipu kohe üldse ostma iPhone X. Nii odava raha eest saab põhimõtteliselt samaväärsed telefonid... pigem küsin, et millist sarnast hiinakat soovitate?
Vaatasin, et Elephone S8 tundub huvitav.


Tõmbaks sae käima icon_smile.gif
Esiteks: igale oma, aga...
iPhone puhul maksad sa raua ja softi ideaalse koostoime eest. Piiratud funktsionaalsus, mis töötab ideaalselt.
Lisaks pikk tugi, uuenduste näol ja veel pikem turvauuenduste tugi.
Kellel seda vaja on, kellel ei ole, igaüks ise teab.

Mina lapsele ostsin odava Xiaomi, kuna ta võib esimese telefoni maha pillata või ära kaotada, pole draamat vaja, las harjutab odava aparaadiga.
Endale ostsin Samsungi eelmise aasta S7 EDGE (mõistlik jõudlus, superkaamera, kuid hind piisavalt ulmest alla tulnud) sest naise Samsungi pealt nägin, et isegi vana mudel sai regulaarselt turvauuendusi (S5 siiani on saanud) ja praeguses maailmas, kus iga natukese aja tagant tuleb välja mingi uus suur oht (viimane siis Bluetooth kaudu leviv BlueBorne), on see minu jaoks oluline.

Kokkuvõtteks:
Kui vaadata ainult toorest raua jõudlust siis saab ligilähedase jõudlusega hiinaka tõesti palju soodsamalt kätte, kuid vaadates laiemat pilti ei ole asi siiski samaväärne. Minu jaoks on telefon töövahend, mulle on stabiilsus olulisim. Kelle jaoks aga eelkõige lustikummut ja mängumasin - loomulikult on siis prioriteedid teised.


Tegelt see point täna ongi juba selles, et kõik hiinakad ei ole need päris "hiinakad" enam. Näiteks Mi telefonid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2017 13:36:59 vasta tsitaadiga

Kui sa mänge ei mängi, siis milleks sulle mingi Samsung 7 edge ? See ju pmst loodud mängimiseks.
Stock androidiga telefone vaata siis pigem Nokia omi millel on ka raudvara nagu odaval telefonil, kuid hind on brandi toote oma.

Maze Alpha on 150 euro 4GB versiooni eest ja 175 euro 6GB versiooni eest ja sellel pidi ka olema stock android peal.
Kuna ma telefoniga ei mängi, siis 100 euro telefon ongi hea minu jaoks. Ja no kuna kõik telefonide koostisosad tänapäeval tehakse kas siis ainult Hiinas või Aasia maades.
Kasutusaeg on ka kuni 2 aastat tänapäeval telefonidel. Sisse ehitatud akut ei saa vahetada ja vahetamine juba enamvähem sama et osta uus telefon või võtab see ulme kaua aega.

Ma näiteks oma telefonidel pole kunagi olnud ekraani kaitse kile või siis silikoon ümbrist. Ma ei näe pointi neil. Milleks ma pean oma niigi suure lutsu veel suuremaks ja raskemaks tegema mingi silikoon ümbrisega.
Samas see on jälle hea kui see kaasas on ja kui tulevikus tekib vajadus selle kasutamisele, siis on olemas ja ei pea lolliks otsima end. Nagu mu Lumia 830 millele pmst silikoon ümbrist ja ekraani kile Eestis kohapeal ei leidnud ja isegi Rootsis
tänava kauplustes polnud midagi selle mudeli jaoks. Ebay ja aliexpress oleks leidnud midagi.

Olen nüüd mõnda video review vaadanud sellestt Kiicaa Mix-st ja neil pole ühelgi kaasas usb C pealt 3.5mm peale converterit, kuigi paki koostises on see kirjas.
Kaasa annavad vähemalt usb C kõrvaklapid, kuna sellel mudelil puudub see 3.5mm klapi auk.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 13:38:50 vasta tsitaadiga

Mumeelest peamine erinevust bränditelefonidel ja hiinakatel on siiski katsetamisse investeeritud tundide arv. iPhone on selles suhtes vist suurusjärkude jagu kõigest muust ees - telefoni prototüüp antakse enne masstootmist vist lausa rohkem kui ühele inimesele testimiseks, nii et karbist välja võttes pole muud, kui pane oma andmed sisse ja anna tuld. Samsung jne bränditelefonid kasutavad vist üht testijat, ning kui selle meelest asi enam-vähem töötab, siis võib tootmisse panna. Hiinakatel tundub see testimisfaas olevat ca pool tundi, sest muud selgitust on raske leida, miks UI iseendale otsa jookseb, kaamera optimeerimata on, aku kuskile mutiauku tühjaks jookseb jne. Ma siiani ei saa üle sellest, et korraks asendustelefonina iPhone 4 kasutades töötas absoluutselt kõik ilma mingi confimiseta, ning mitte ainsagi androidi seadmega ei saa ma üüriarvetki vaadata, sest KÕIK androidi tabelirakendused lähevad koma või punkti väärkasutuse peale lihtsalt lolliks. Praegune luts on pool aastat olnud ja ma pole siiani välja mõelnud, kuidas ma saaks mp3 helinaks määrata. Iga väikseimgi asi avaneb mitte-intuitiivselt kuskile kolmandasse.

Aga päeva lõpuks on mul telefoni vaja kaardi, FBs passimise ja sõnumite saatmise jaoks, selle jaoks 1000€ iPhone on veidi palju. Rohkem inimesi võiks sellest aru saada, ning seeläbi hindasid alla tuua.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 13:45:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Praegune luts on pool aastat olnud ja ma pole siiani välja mõelnud, kuidas ma saaks mp3 helinaks määrata

Lihtsaim on tõsta soovitud fail helinate kausta

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 14:50:10 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kui sa mänge ei mängi, siis milleks sulle mingi Samsung 7 edge ? See ju pmst loodud mängimiseks.
Stock androidiga telefone vaata siis pigem Nokia omi millel on ka raudvara nagu odaval telefonil, kuid hind on brandi toote oma.


Kui see küsimus oli mulle siis:
S7E sai võetud järgmistel põhjustel:
- Aasta turul olnud = lapsehaigused põetud (S8 puhul näiteks võib lugeda järjest isenditest millel kaamera fokuseerimiseks peab koputama korpuse pihta, BT jamas jne, värskel mudelil mida suure hooga toodetakse juhtub)
- Suur ekraan ja suur reso - päris palju on vaja veebilehti ja dokumente vaadata lennus olles
- Aku pidamine - ei vaja kommentaari
- Eelmise aasta parim mobiilifotokas
- Suur tootja, kes annab välja regulaarseid turvauuendusi

Kui küsimus ei olnud mulle siis vabandan teema reostamise pärast icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 19.09.2017 15:57:48 vasta tsitaadiga

Teema läks päris kõrvale. Keegi võiks siis nüüd mulle ka midagi soovitada.
Peamiselt kasutan pildistamiseks, tööasjad kiireks ajamiseks (sotsiaalmeedia jms) ja harva mängimiseks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 19.09.2017 17:16:04 vasta tsitaadiga

Kui kasutad peamiselt pildistamiseks, siis võib-olla tõesti vaata mingi parema kaameraga telefon. Hiinakatest on OP5 esimene, mille kaameraga olen rahul. Selle hind pole küll enam "hiinakale" kohane, vaid pigem S6/S7 kanti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2017 17:23:04 vasta tsitaadiga

Divisor, Alla 300 euro vist pole mõtet väga loota, et saad hea kaameraga telefoni mis on ka uus mudel.
Eks neid heade kaameratega lutse leidub seal 200-300 vahel ka kindlasti, kuid sellepeale ei saa väga lootma jääda.

See Elephone S8 muidu tundub et on norm kaamera 21mp aga megapixel väga ei loe ka kui on mingi kehv chip sees.
tuleb avada youtube ja reviewsid kuulata/vaadata või siis läbi googli otsida kaamera review-sid

Miski ZTE Nubia on ka välja tulemas millel on bezel vaba ekraan. 5.73 tolline ekraan ja bezel on 3mm üleval ja all.
Muu raua kohta pole juttu ja kaamera kohta.
http://www.gsmarena.com/zte_nubia_nx595j_a_bezelless_wonder-news-27351.php

Draqula, Oli jah sulle mõeldud. Samas jälle tuleb endale ka selgeks teha milleks on telefoni vaja ja millist.
Need argumendid saaks täidetud ka odavamate telefonidega kui samsungi tippulaeva mudeliga.
Jah odavama puhul peab järeleandmisi tegema mõne asja poolest. Kaamerad pole kindlasti head odavatel, kuid pilte tehtakse ikkagi peegelkaameraga
ja telefon on selline nagu ikka digiseebikas on läbi aegade olnud. Ajab asja ära, aga mingit väga kvaliteetset pilti ei oota.
Ja no minu arvamus on ka muidugi see, et kui ma oleks tõsiselt huvitatud pildistamisest, siis ikka ei ostaks kallist telefoni.
Selle raha eest saab normaalse kasutatud peegelkaamera ja jääb raha üle et osta ka luts telefon juurde.
Aga lõppkokkuvõttes on igalühel oma maitse ja arvamus maailmast ja asju ostetakse ikka endale mitte teistele eputamiseks.
Pealegi tänapäeval on kõigil silikoon kestad ümber ka ja siis vahet pole milline luts kellelgi seal sees varjatud on

Kui softi uuendus on tähtis, siis pigem minna stock androidi teed mille valik on ka juba piisavalt suur. Nokial juba oma 6 mudelit 2, 3, 5, 6, 8 ja 9
Xiaomi Mi A1, Maze Alpha ja kindlasti veel neid hiinakaid ja muid firmasid kes lasevad kuskil Aasia tehastes oma luts kokku panna ja siis massidele müüa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2017 19:41:52 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
PCSTO'l ka mitu varianti ja küsisin ekstra üle konkreetse lingi kohta ja kinnitati, et Global Versioon: http://pcsto.ee/product.php?id_product=918993

Sain täna kätte ja kinnitan, et Global Versioon.

Näppisin natukene (sim kaardita) läbi ja ütleks, et kui ise kasutama hakkaks, siis häiriks:
libedus
5GHz wifi puudmine
navigatsiooni nupud on valgustuseta (palju nad ikka särtsu võtaks?)
nõrk kaamera

muidu tundus igati ok asi. natukene suur ka mujaoks.

lopes39, su jutt, et need tingimused saab täidetud ja samas, et kaamerat ei maksa oodata, ei lähe kokku. Ise otsin ka sellist telefoni, mis on hea kaameraga ja X Compacti kaameraga olen väga rahul. Võiks parem olla, ent teeb ikka väga häid pilte. Alla selle enam minna ei taha. icon_smile.gif
Ei viitsi kaamerat kaasas tassida, ent pilte teha meeldib.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.