Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 08.09.2017 19:29:17 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Isegi tähtajalise lepinguga ei keeldu ükski operaator enamasti paketti kallima vastu vahetamast ehk niikaua kui reaalselt rohkem kätte ei saa, ei ole mõtet selle tuvi eest katusel maksta.

Offtopic: Näe, Telia keeldub! Järelmaksuga ehk kõnekompoti komplekti ei saa ei vähemaks ega suuremaks vahetada icon_evil.gif Ma lihtsalt pidin oma viha siia teemasse ka külvama.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.09.2017 20:28:24 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
napoleon kirjutas:
Isegi tähtajalise lepinguga ei keeldu ükski operaator enamasti paketti kallima vastu vahetamast ehk niikaua kui reaalselt rohkem kätte ei saa, ei ole mõtet selle tuvi eest katusel maksta.

Offtopic: Näe, Telia keeldub! Järelmaksuga ehk kõnekompoti komplekti ei saa ei vähemaks ega suuremaks vahetada icon_evil.gif Ma lihtsalt pidin oma viha siia teemasse ka külvama.


sama kõikidel opekatel, mingid siduvad ja kindlad paketid on reaalselt ka lepingule vastavad.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2017 13:43:06 vasta tsitaadiga

Tervitused, võtan ka siin teemas esmakordselt sõna. Vahetasin elupaika, ning uues kohas "seinast" üle 12/1 ADSL'i ei pakuta. Asukoht Tartus Tammelinnas, mast 850m ja otsenähtavuses. On sellistel tingimustel lootust F4G'ga ka korraliku stabiilset ja kiiret ühendust saada?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.09.2017 14:09:16 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Tervitused, võtan ka siin teemas esmakordselt sõna. Vahetasin elupaika, ning uues kohas "seinast" üle 12/1 ADSL'i ei pakuta. Asukoht Tartus Tammelinnas, mast 850m ja otsenähtavuses. On sellistel tingimustel lootust F4G'ga ka korraliku stabiilset ja kiiret ühendust saada?
Lootus ongi 4G-d kõige iseloomustavam sõna - on lootus saada lubatud kiirused, kui masti/sektoris kasutuskoormus teatud kellaaegadel kasvab ja kiirused langevad kordades, on lootus, et äkki on tegemist ajutise nähtusega, kui probleem ei lahene onlootus, et väline antenn parandab olukorda ja on lootust lukustuda kõrgematele ja loodetavasti vähemkoormatud sagedustele, edasi nendel sagedustel samad lootused kasutjakoormuse tihenedes korduvad. Alati antakse lootust, et operaator teeb erinevaid parandustöid, mis annavad lootust olukorra paranemisele.
Kui ühe operaatoriga lootus kaob, on võimalik kogu lootusete rada korrata teise operaatoriga.
Lootust on, kindlasti on icon_smile.gif ja mis peamine - kunagi ei hakka igav, hoiad pidevalt detailideni kursis nende mastide, suundade, antennide, sageduste ja speedtest.net-ist saab veebilehitseja avaleht.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2017 14:13:18 vasta tsitaadiga

H_K, sellist vastust ma lootsingi. Eks tarbime vaske edasi kuniks Telia ise saab oma võrgud arendatud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.09.2017 14:20:39 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
H_K, sellist vastust ma lootsingi. Eks tarbime vaske edasi kuniks Telia ise saab oma võrgud arendatud.
Ma ei tea kuidas linnades olukord on, võibolla enamusel kaabel ja üle õhu eetris keegi kannatama ei pea.
Prooviks tasub ikka võtta ja kui tundub, et parem kui senine ühendus, siis miks mitte. Aga üleõhu internet paraku oma stabiilsus jääb kaablile alla ja kiiruse langusteks, katkemisteks peab valmis olema.
Mingi vahe kasutasin skeemi, kus netipulga&ruuteriga mobiilne nett oli ühe operaatori oma ja telefonis teise operaatori kaart - sai vähemalt ühe ikaldumisel teisega asjad ära aetud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 12.09.2017 08:48:58 vasta tsitaadiga

Etsike, kui kaabel olemas, ei ole mõtet 4G jännata. Isegi kui hetkel toimib, siis suure tõenäosusega avastad mingi hetk, et ühendus on tipptundidel umbes ja kiirused maas. Kui seadmed olemas, võid ju testida, aga ise eelistaks iga kell stabiiliset kaablit, kui küsitava kvaliteediga 4G-d.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 15.09.2017 19:39:30 vasta tsitaadiga

Nonii, olen jõudnud madalaimasse puntki. Mul jookseb enne närv kokku kui speedtesti lehe avab ja testi läbi teeb icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.09.2017 19:49:59 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Nonii, olen jõudnud madalaimasse puntki. Mul jookseb enne närv kokku kui speedtesti lehe avab ja testi läbi teeb icon_lol.gif icon_lol.gif


su viimane postitus oli, et kolisid Tele2 peale.
miks siis ruuteriga mitte kui selles võrgus antud kohas kiirus olemas?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 15.09.2017 20:24:41 vasta tsitaadiga

Ma proovin Levikomi ära, tehnik tõenäoliselt tuleb paigaldama järgmine nädal. Ei hakka mingit uut mobiilset ühendust tegema kui on mingi alternatiiv.

Ja noh Telia on suutnud minus isegi suurema pettumuse valmistada kui Tele2 siin mõned aastad tagasi. Oli see Tele2 mobiilne mis oli aga otseselt öeldus nii s*tt nagu see asi on polnud ta kunagi.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 20:34:08 vasta tsitaadiga

Proovitud, tuleb täie toruga sõltumata kellaajast. Eks näis kas müüvad ennast lõhki, kiusatus on kindlasti suur, kuigi isegi kasutustingimustes räägitakse tagatud kiirustest mitte "kuni" vms.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 15.09.2017 20:40:22 vasta tsitaadiga

elukaz, No ehk on siis lootust, et maapiirkondades ikkagi on võimalik toimivat asja saada. Mulle sobiks 12/2 ühendus ka kui see ainult püsivalt olemas oleks. Ei jõua tõesti käia mööda erinevaid teenusepakkuijaid ja proovida mis kõige paremini toimetab. Telia toimis mul ka 15 kuud kuniks läks täiesti p*rse. Ja peale klienditoe ükskõikset vastust sai minu mõõt täis.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.09.2017 20:49:43 vasta tsitaadiga

midagi pole tõesti teha. on enamik kohti kus on elu lill aga on ka musti auke kas levi või kiiruse osas.
alati pole alternatiive seega ongi mõni pakkuja viimane õlekõrs.

nagu vahepeal postitus tuli...rebin täie raha eest, eks siis teised kannatavad, muidu need võrgud kooma ei läheks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 15.09.2017 21:37:48 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
nagu vahepeal postitus tuli...rebin täie raha eest, eks siis teised kannatavad, muidu need võrgud kooma ei läheks.

Et siis kogu "häda" on selles, et inimesed va sindrinahad kasutavadki teenust mida neile müüdi?

Pigem on asi ikka selles, et müüakse olemasolevat ressurssi ilma süümepiinadeta üle. Kas nn "kuumad kohad" on Teiliale teada? On. Kas see takistab sinna täiendavaid ühendusi müümast? Ei. Tõestuseks kasvõi mu üleaedsed, kellest vaid mõni aeg tagasi said Telia 4G "õnnelikud" kliendid.

Kuigi jah, tõele au andes on viimane nädal olnud olukord parem. Ei teagi nüüd, kas põhjuseks kooli algus ja läheneva sügise eest põgenenud suvitajad või on tõesti lõpuks ressurssi juurde tekitatud.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 15.09.2017 22:02:13 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
midagi pole tõesti teha. on enamik kohti kus on elu lill aga on ka musti auke kas levi või kiiruse osas.

QGSM reklaamlause oli "klientidele tasuta väljasõit levialasse".
Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel oleks F4G ühendus mõnevõrragi stabiilsust üles näitav. Varahommikul võib ka lubatud 20/5 saada, enne uneaega võib sellest kahjuks unistada.

Eks peab laiskleva ootamise asemel rahakotiga hääletama hakkama, sest restartimise ja eksperimenteerimise peale aja raiskamine mingit tulu ei too, käes järjekordne õhtu kus iga mastisektori pealt erineval sagedusel ~1mbit kiirust näidatakse üsnagi mõistlikult asustatud paigas.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.09.2017 22:23:29 vasta tsitaadiga

Jah, sõbrad, tsiteerige mu tervikpildist mõni lause. Peaks isegi pisut muigama.
Mind tõesti ei morjenda need sõnad, ma saan täiesti aru, et mõnes kohas võib olla kiiruseks 1Mbit/s ja teises kohas midagi muud, seda et 4G kiirus on päeval suurem ja õhtul väiksem, usun täiesti.
Seda kas tegemist on Telia, Elisa või Tele2 võrguga, usun samuti.
Tegin testi telefoniga õues masti läheduses päeval:

ja just praegu toas betooni vahel:


numbrid on erinevad ja ma arvan. et siin polegi mõtet vaielda, Telia on täiega alla käinud...
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 22:31:45 vasta tsitaadiga

Tsiteeri tervikpildist mõned kiirustestid ja probleemid on ainult lammaste peas thumbs_up.gif
Paneb muigama tõesti.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 06:56:37 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel oleks F4G ühendus mõnevõrragi stabiilsust üles näitav.


Ee, aga saame tuttavaks siis. Eelmine suvi vaid korra oli jama, muidu on väga normilt toimetanud.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 16.09.2017 09:15:48 vasta tsitaadiga

Vanasti, kui maailm loodi, oli selline asi et wifi AP'l oli max kliente toimivalt küljes kuni 22. Kui ilmus Kõu, oli hard limit 27klienti sektori kohta, 28 tulija pushis esimesena tulnud aga prioriteedita kasutaja välja. Jah, siis olid kiirused korda 10 madalamad. Nüüd müüakse kontrollimatult 20Mbps downloadi põhimõttel "raha mulle, õhk sulle", sektor laseb läbi 370Mbps ja siis imestame miks siis kui üle 18 mobiilse kunde küljes on kodunetti tarbimas, nett kehvaks läheb.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.09.2017 11:46:19 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
avax kirjutas:

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel oleks F4G ühendus mõnevõrragi stabiilsust üles näitav.


Ee, aga saame tuttavaks siis. Eelmine suvi vaid korra oli jama, muidu on väga normilt toimetanud.

Endal samamoodi mingeid jamasid või katkestusi minimaalselt olnud ning kiirus on 24/7 olnud tagatud sellest ajast, kui F4G tekkis.
Seda siis Tallinnas, Mustjõe asumis, 2600 Mhz sageduse peal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PontuLontu
HV kasutaja


liitunud: 22.07.2002




sõnum 18.09.2017 19:36:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Piir tulebki ette seal, nagu näiteks on Aespa/Vilivere piirkond, mõni on neid veel, sadu suvila majasid mis hakkavad elamiseks sobiva maja ilmet võtma. Kaablivõrk puudub ja teenust pakuvad kõik traadita neti pakkujad. Tugijaamad on maksimaalselt antenne täis ja ikka jääb puudu. Lahenduseks on lisa mast teises asula servas.

kas on teada, millal olukord muutuda võiks ?

_________________
Life is a beach, Surf.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 18.09.2017 21:19:00 vasta tsitaadiga

...Siis kui see piirkond ära kolib levialasse. Koormus langeb siis ja saab ehk isegi 2/3 "kuni" kiirusest ette.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 19:25:28 vasta tsitaadiga

Pärnus siis täna õhtul nii icon_lol.gif

Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.09.2017 19:27:05 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
Pärnus siis täna õhtul nii icon_lol.gif



selliseid olukordi näeb siin seal täna õhtul täiesti kindlasti, küll aga on pärnu suur ja lai, sõida autoga 500M ja näed võibolla juba telefonis teisi numbreid.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2017 19:39:15 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
-kasutaja- kirjutas:
Pärnus siis täna õhtul nii icon_lol.gif


selliseid olukordi näeb siin seal täna õhtul täiesti kindlasti, küll aga on pärnu suur ja lai, sõida autoga 500M ja näed võibolla juba telefonis teisi numbreid.


Ja kuidas peaks suuremad kiirused kodunt eemal telefonis aitama koduinterneti puhul? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.