Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2017 16:28:20 vasta tsitaadiga

Oli sama probleem, goldi trialit ei lasnud aktiveerida, aitas samuti regiooni muudatus.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2017 21:26:55 vasta tsitaadiga

mis teil kasutajad on?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2017 10:45:59 vasta tsitaadiga

Imelik juhus, peale Blizzard Mountain DLC installi saab mõni minut mängida ja viskab desktopile. Varem sarnast jama nagu ei ole kohanud, tegin mängule reseti ja nüüd tirib uuesti DLC´d.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 08:05:32 vasta tsitaadiga

Kuni 12. juulini Porsche Car Pack allahinnatud (mõne euro eest on seal värki küll).

xheix1712 kirjutas:
Imelik juhus, peale Blizzard Mountain DLC installi saab mõni minut mängida ja viskab desktopile. Varem sarnast jama nagu ei ole kohanud, tegin mängule reseti ja nüüd tirib uuesti DLC´d.


BM'i ei saanud peale HW expansioni välja tulekut PC peal üldse mängida. Hilisem uuendus parandas selle ära. Võibolla oli sul see konkreetne parandus tõmbamata.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 22:31:10 vasta tsitaadiga

HPN, kõik oli tol hetkel up to date, aga proovisin ja nüüd toimis. Hetkel otsimas uut kaarti masinasse, intel hd peal ei anna sellist asja mängida paraku.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 06.08.2017 21:20:21 vasta tsitaadiga

Sai ajaviiteks tehtud Eesti driftikunnide Team Ghosti kujundus

viimati muutis systxix 26.12.2017 17:24:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.08.2017 21:21:34 vasta tsitaadiga

sai targa peaga mäng ostetud, leiaks aja, liidaks gruppi.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2017 00:47:09 vasta tsitaadiga

Kui vaid saaks vilkurid kah külge. icon_razz.gif
Päris tore oli meisterdada. icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.08.2017 10:20:42 vasta tsitaadiga

Dj-E, haige icon_lol.gif järgmisena proovi kiirabi auto valmis meisterdada! beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 17.09.2017 17:44:31 vasta tsitaadiga

Kas keegi co-op-i viitsib? Forzathonilt tahaks Porchet icon_cool.gif
Gamertag: R33VERS
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 25.11.2017 12:07:17 vasta tsitaadiga

Ei ole küll õige teema aga tean, et paljud siin oskavad midagi tarka öelda. Sai siis poisile ostetud rool logitech g29 ja mäng Forza Horizon 3. Aga kahjuks on rooliga palju raskem autot juhtida kui klaveri ja hiirega!? Ma ei saa aru kas mina loll ja ei oska rooli seadistada. Olen paar korda proovinud YouTube kaudu seadistada aga ei saa ikka öelda, et rooliga on kergem mängida kui klaviatuuriga. Kas tõesti peab asja juurde käima mingi raketiteadus? Miks ei või olla et juhtmed taha ja "voilaa".
Sama jama oli selle Logitech Extreme 3D Pro-ga arvasin, et kohe olen lendur milline kui juhtme taha panen. Kaks päeva proovisin ja nüüd seisab asi riulis.
Kas tahab asi tõesti palju harjutamist või tõesti ei oska ma seadeid timmida? Või asi mängus ka kinni, et kõigil mängudel asi ei toimi üldse?
Hetkel küll selline tunne et müün maha, kuu tagasi ostsin kõik karbid paberid olemas. Hinnaks oleks 230.-

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 13:02:48 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Ei ole küll õige teema aga tean, et paljud siin oskavad midagi tarka öelda. Sai siis poisile ostetud rool logitech g29 ja mäng Forza Horizon 3. Aga kahjuks on rooliga palju raskem autot juhtida kui klaveri ja hiirega!? Ma ei saa aru kas mina loll ja ei oska rooli seadistada. Olen paar korda proovinud YouTube kaudu seadistada aga ei saa ikka öelda, et rooliga on kergem mängida kui klaviatuuriga. Kas tõesti peab asja juurde käima mingi raketiteadus? Miks ei või olla et juhtmed taha ja "voilaa".
Sama jama oli selle Logitech Extreme 3D Pro-ga arvasin, et kohe olen lendur milline kui juhtme taha panen. Kaks päeva proovisin ja nüüd seisab asi riulis.
Kas tahab asi tõesti palju harjutamist või tõesti ei oska ma seadeid timmida? Või asi mängus ka kinni, et kõigil mängudel asi ei toimi üldse?
Hetkel küll selline tunne et müün maha, kuu tagasi ostsin kõik karbid paberid olemas. Hinnaks oleks 230.-


Ei raskem kindlasti mitte, klaviatuur on ''käpas'' kuna seda aastaid kasutanud. 2-3 nädalat harjutada ja saab rooli ja joysticiga sama või isegi parema tulemuse kätte.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 14:11:26 vasta tsitaadiga

Ütleks ka, et võta aega ja harjuta natukene aega... endal oli pultidega nii, et ei mänginud pea kunagi ja siis hakkasin sellele sobivaid mänge puldiga teleka taga mängima ja hiljuti mängisin esimest korda dirt3 puldiga ja oli kõvasti lihtsam kui klaviatuuriga minu silmis... arvan, et rooli-pedaalidega oleks sama.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 04.12.2017 20:21:32 vasta tsitaadiga

Täna oli mingi update ja enam options alt ei luba frame rate 30fps pealt 60 peale muuta. icon_confused.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2017 22:50:06 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Ei ole küll õige teema aga tean, et paljud siin oskavad midagi tarka öelda. Sai siis poisile ostetud rool logitech g29 ja mäng Forza Horizon 3. Aga kahjuks on rooliga palju raskem autot juhtida kui klaveri ja hiirega!? Ma ei saa aru kas mina loll ja ei oska rooli seadistada. Olen paar korda proovinud YouTube kaudu seadistada aga ei saa ikka öelda, et rooliga on kergem mängida kui klaviatuuriga. Kas tõesti peab asja juurde käima mingi raketiteadus? Miks ei või olla et juhtmed taha ja "voilaa".
Sama jama oli selle Logitech Extreme 3D Pro-ga arvasin, et kohe olen lendur milline kui juhtme taha panen. Kaks päeva proovisin ja nüüd seisab asi riulis.
Kas tahab asi tõesti palju harjutamist või tõesti ei oska ma seadeid timmida? Või asi mängus ka kinni, et kõigil mängudel asi ei toimi üldse?
Hetkel küll selline tunne et müün maha, kuu tagasi ostsin kõik karbid paberid olemas. Hinnaks oleks 230.-
forza horizon ei ole rooliga mängitav, ostsin ka omale g29, järelturult mitmed kuud tagasi 180€ icon_idea.gif
forza horizon 3 ja üldse forza seeria on roolivaenulik

ka forza 7 on paras pain rooliga ja kohati tuleb pulti eelistada - forza apex on ainus, kus roolist pigem eelist näha

ma sinu asemel jätaks selle rooli alles ja ostaks mõne teise mängu, kus seda rooli saab reaalselt nautida: assetto corsa või project cars 2

horizon 3 pelasin kuni viimase horizon cari hankimiseni puldiga edasi - rooliga olid vaid nõrkused, kuna kogu füüsika toetab kunstlikult puldi kasutamist - lisaks on xbox1 puldiga feedback kordades parem, kui rooliga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 12.12.2017 11:25:02 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on reegel see, et kui on tolereeritud külgsuunas liikumine, siis on seda parem teha puldiga. Äärmuslikud näited siin on jäärada ja ovaal, eraldi case on muidugi streetrace kus vastutulevate autode tõttu tuleb teha väga kiireid ja järske manöövreid, ja siis võib rool jääda lihtsalt raskeks ning aeglaseks liigutada. Samas ovaali, kus iga väiksemgi rehvikiunatus tähendab 0,1sek ajakadu, pole mõeldavgi puldiga kiiresti sõita.
Hea näide on FM7 kaaneauto, mis on nii alajuhitav, et enne igat kurvi tuleb auto külglibisemisse väänata, et nina kogu aeg õiges suunas oleks, ja seda on loomulikult puldiga parem teha.
Puldi miinuseks on muidugi see, et klahvide käigud on nii lühikesed, et sisuliselt sõidad sa duaalmoodis, 0 ja 1, kui tahad vahepealset saada, siis pead kogu aeg üles-alla liigutama.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 15:28:23 vasta tsitaadiga

10,5 € = Blizzard Mountain + Hot Wheels expansion: https://www.microsoft.com/et-ee/store/p/forza-horizon-3-expansion-pass/9nblggh4t5ft
Standard Edition samuti hetkel 50% all (teised natuke vähem).

Otsetõlge ilma üle kontrollimata pole just eriti hea mõte:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 26.12.2017 17:23:09 vasta tsitaadiga

Ütleks, et Blizzard Mountain on siiamaani kõige rohkem põnevust pakkunud thumbs_up.gif

Kes ei tea, siis pildil M-Spordi kujundusega Ford Gymkhana 9 Focus RS RX mille saab tasuta peale The KingMaker sõidu tegemist või ostes oksjonilt kalli raha eest.

Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 28.12.2017 01:11:16 vasta tsitaadiga

Kuidas PC peal kesisest graafikast lahti saada? Kui V-Sync on sees, siis frame limiteri üle 30 fps panna ei luba. Kui V-Sync maha võtta ja frame limiter samuti, siis fps counter näitab küll keskmiselt 70-80 fps aga siiski on tuntav lag sees. icon_sad.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 28.12.2017 01:45:48 vasta tsitaadiga

Dinkz kirjutas:
Kuidas PC peal kesisest graafikast lahti saada? Kui V-Sync on sees, siis frame limiteri üle 30 fps panna ei luba. Kui V-Sync maha võtta ja frame limiter samuti, siis fps counter näitab küll keskmiselt 70-80 fps aga siiski on tuntav lag sees. icon_sad.gif


http://www.player.one/forza-horizon-3-pc-performance-guide-5-tips-better-framerate-and-less-stuttering-559732

Mingeid selliseid tip'e juba proovisid?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.12.2017 05:03:27 vasta tsitaadiga

Dinkz kirjutas:
Kuidas PC peal kesisest graafikast lahti saada? Kui V-Sync on sees, siis frame limiteri üle 30 fps panna ei luba. Kui V-Sync maha võtta ja frame limiter samuti, siis fps counter näitab küll keskmiselt 70-80 fps aga siiski on tuntav lag sees. icon_sad.gif
settingutes ju selgelt võimalik fps target 60fps panna
ise kasutasi unlimited ja siis vsync

pole küll installitud, aga mälu järgi oli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 28.12.2017 11:00:18 vasta tsitaadiga

juhuks kui keegi sama häda otsa jookseb:
jooksin fall update ikalduse pihta, kus windows store mängud (fh3, gow4) tööle ei läinud. splash screen ja siis desktopile tagasi.
lahendus oli windows storest suvalise muu tasuta mängu sikutamine.

Dinkzil on muidu point, nad on settingutes midagi jälle tuksi keeranud. vsynciga oli valikus vaid pool sagedusest ja allapoole - 60hz monitoriga 30hz.
vsync maha tötöab muidugi, siis saab kõrgemat fpsi sättida.
vsync, prerendered frames ja võib-olla ka frame smoothing maha peaks läägi koha pealt aitama.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2017 13:16:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
juhuks kui keegi sama häda otsa jookseb:
jooksin fall update ikalduse pihta, kus windows store mängud (fh3, gow4) tööle ei läinud. splash screen ja siis desktopile tagasi.
lahendus oli windows storest suvalise muu tasuta mängu sikutamine.
Kusjuures alla ei peagi suvalist asja sikutama. Piisab kui paned downloadima ja sel hetkel kui tekib katkestamis võimalus võib ära katkestada downloadi. Ta sikutab mingi litsentsi ära ja sellest piisab. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 28.12.2017 17:53:51 vasta tsitaadiga

saab näha, kuidas profiilimasinaga lippab asi, võtsin ka ligi, varsti mängu.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.12.2017 13:34:10 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
juhuks kui keegi sama häda otsa jookseb:
jooksin fall update ikalduse pihta, kus windows store mängud (fh3, gow4) tööle ei läinud. splash screen ja siis desktopile tagasi.
lahendus oli windows storest suvalise muu tasuta mängu sikutamine.



Oskad sa öelda ega see trikk vist Forza 7 puhul ei aita ? mul nimelt see jookseb sõitudes ilusti ja ei crashi aga kui olen menüüs või siis peale paari sõitu viskab samamoodi desktopile lambist icon_neutral.gif ja see windows maintance näitab veapõhjuseks moappcrash ja googlist otsides seda väidetakse et seda põhjustab just windows store ? samas fh3-ga mul sellist probleemi polnud...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.