Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Corsair VS650 ventika plärin märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raino12
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2013




sõnum 12.09.2017 12:40:01 Corsair VS650 ventika plärin vasta tsitaadiga

Panin hiljaaegu omale uue arvuti kokku (jubinaid näeb vajadusel siit: https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcbBAcAgDAOxlRxI4Fz23wtSvUQZvjihYOafgtFhU7PjlPQyyvLurGT55QI%3D, sellele lisaks arvutitargast korpus ning videokaart: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/235539)

Kõik toimib ilusti, aga juba peale paari päeva hakkas corsair VS650 toiteplokk tegema imelikke klõginaid, uurisin netist erinevaid teemasid ning olin üsna veendunud et asi on tuksis. Sain siis lõpuks garantiiga asjad korda aetud ning sain tutika corsair VS650'e ning paar päev hiljem hakkas uus toiteplokk täpselt samasuguseid helisid tegema. Olen ka mitmeid teemasid siit samast nende imelike toiteplokkide kohta lugenud, aga mingit kindlat vastust nagu kuskilt ei saanud, seega kirjutangi uuesti. Kas võib tõesti olla, et sain teist korda ka omale vigase toiteploki või on hoopis mu emaplaat või mõni muu jupp vigane? Eriti veider on see, et see heli ei ole stabiilselt kogu aeg, vaid tuleb tavaliselt alles pärast seda kui arvuti on juba mõned tunnid käinud. Kuskilt lugesin, et soovitati teha emaplaadile reset, aga sellega ei kiirustaks kui reaalselt seda vaja pole. Lisaks veel mainiks ära et ka protsessori stock cooler teeb kahtlaselt kõrgeid helisid isegi idles seistes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maichal16
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2017 18:00:00 vasta tsitaadiga

Oot, mis asi see nüüd heli teeb, plokk või ventilaator? Ventilaatori puhul ei imesta, nende säästu-corsairide puhul kipuvad ka tutikad ventikad kõrisema. Lihtne kontrollida - hoia näpuga venti kinni ja kohe selge, mis seal häält teeb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raino12
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2013




sõnum 12.09.2017 18:29:28 vasta tsitaadiga

Selle vaiksema heli asukohta pole veel suutnud kindlaks teha, sest alati kui see on toimuma hakanud siis on toitekas olnud korpuses sees ja sealt ma fanile ligi ei pääse, küll aga hakkas eile fan ikka ulmeliselt kõva häält tegema, nagu reaalselt oleks keegi kruvikeerajat hoidnud fani laba vastas, põrises seni kuni arvutile resa tegin. Täna võtsin toiteka korpusest välja, seisab niisama arvuti kõrval, niiet kui ta uuesti tõrisema peaks hakkama siis ma testin ära kust see vaiksem tõrin ka tuleb. Toitekas istub muidu arvutis fan allapoole, täna päevotsa fan istunud laua peal ülespoole, seni pole ühtegi probleemi tähendanud, see ka veider...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011




sõnum 12.09.2017 18:31:01 vasta tsitaadiga

Aseta psu ikka samas asendis nagu korpuses on. No midagi pane servadele alla toeks, et õhku ka saaks.
_________________
Valguslahendused eramajadele.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2017 19:44:01 vasta tsitaadiga

Mis korpusega tegu - äkki kuskilt natuke mingi liide kehvasti ja hakkab peale mõnda aega vibrama ja resonantsi tootma?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raino12
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2013




sõnum 12.09.2017 20:47:44 vasta tsitaadiga

Korpus: http://www.onoff.ee/arvutid-ja-lisad/arvuti-komponendid/arvuti-kastid/deepcool-xdcdukase/

Ei oska öelda kas on korpusest, igastahes mingeid juhtmeid ega muid anomaaliaid pole mu enda arvutist fani vastu hõõrunud selles olen ma kindel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Corsair VS650 ventika plärin
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.