Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Nexus 5X (2015) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 14.07.2017 18:42:06 vasta tsitaadiga

Lasin oma Nexuse korda teha (bootloop), vahetati emaplaat ära ja nüüd töötab. Iseasi kui kauaks, aga seni kuni töötab, võib öelda, et läks õnneks icon_smile.gif

Täpselt 2 nädalat läks aega remonti viimisest kuni telefoni kätte saamiseni. Teostati töö TSC-s. Alguses hakati ka mingit täkete juttu ajama, kuigi mobla on väga heas korras. Jah, paar väikest täket/kriimustust korpuse alumises osas on, aga neid on esialgu palja silmaga keeruline näha. Mingeid muid kahjustusi pole ja vett pole ka saanud. Natukene vaidlemist oli, aga lõpuks olid nõus garantiikorras korda tegema. Kuuldavasti pidavat olema LG poliitika, et igat täket tuleb luubiga vaadata. Tobe küll jah, aga lõpp hea, kõik hea. Kellel MTTC-ga probleeme, siis soovitan TSC-sse pöörduda ja on lootus, et saate telefoni korda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 14.07.2017 20:47:04 vasta tsitaadiga

Suht kehv siis ikka. Mul on veits sügavam kriim mille sain paar kuud peale ostu kohe, seega pole garantiid olnudki icon_lol.gif Nüüd saba peaks andma siis on ikka see kriim süüdi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 14.07.2017 21:38:41 vasta tsitaadiga

Mul ikka korpusel väike täke, kui seda pingsalt vaadata.. siis näeb aga kui peaks bootloop tulema.. ostan uue telefoni. Enam LG ei puuduta kunagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2017 22:12:01 vasta tsitaadiga

Kõige hullem on see, et bootloopi kartuses ei saa ma custom ROMi peale panna. Või noh, ei taha mässata, mine tea mis välja mõtlevad... icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 14.07.2017 22:39:12 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Kõige hullem on see, et bootloopi kartuses ei saa ma custom ROMi peale panna. Või noh, ei taha mässata, mine tea mis välja mõtlevad... icon_lol.gif


Kui korpus ideaalne, siis leitakse niiskuse kahjustus icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ise ei põe enam, kui bootloop tuleb, siis viskan otse prügikasti. Pole aega, et MTTC sugustega tõmmelda.
Sellise suhtumisega on mul telefonid suht kaua vastu pidanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2017 22:46:11 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Kõige hullem on see, et bootloopi kartuses ei saa ma custom ROMi peale panna. Või noh, ei taha mässata, mine tea mis välja mõtlevad... icon_lol.gif


Kui korpus ideaalne, siis leitakse niiskuse kahjustus icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ise ei põe enam, kui bootloop tuleb, siis viskan otse prügikasti. Pole aega, et MTTC sugustega tõmmelda.
Sellise suhtumisega on mul telefonid suht kaua vastu pidanud icon_smile.gif

Minul vastupidi: Hoian nagu si*** pilpa peal. Nimme, kuna tean, et viga ei ole minus. "Tahaks näha" icon_wink.gif

Aga nagu ma juba arvasin (+ RedFusion jutt on sellele mõningane kinnitus), siis tegemist ikkagi LG poolse "lappimisega". Ehk et üritatakse nii väänata, et nendepoolne kahju oleks minimaalne. Mõistagi peavad garantii teostajad saatma LGle pilte ja mida veel, aga LG lihtsalt taganeb oma tootja poolsest vastutusest. #Never LG minu poolt. Tuttavaid ja muidu sõpru on küllalt, kes tehnika ostuga minu poole pöörduvad. LG imeb ses osas ludinal, mis sest, et televiisorid võivad neil head olla (endalgi üks, täitsa OK). Põhimõtte pärast on mul täielik boikott. Sama on Motorolaga (Moto G 2013 mudeli kaamera värk...).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.07.2017 19:46:41 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
DJope kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Kõige hullem on see, et bootloopi kartuses ei saa ma custom ROMi peale panna. Või noh, ei taha mässata, mine tea mis välja mõtlevad... icon_lol.gif


Kui korpus ideaalne, siis leitakse niiskuse kahjustus icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ise ei põe enam, kui bootloop tuleb, siis viskan otse prügikasti. Pole aega, et MTTC sugustega tõmmelda.
Sellise suhtumisega on mul telefonid suht kaua vastu pidanud icon_smile.gif

Minul vastupidi: Hoian nagu si*** pilpa peal. Nimme, kuna tean, et viga ei ole minus. "Tahaks näha" icon_wink.gif

Aga nagu ma juba arvasin (+ RedFusion jutt on sellele mõningane kinnitus), siis tegemist ikkagi LG poolse "lappimisega". Ehk et üritatakse nii väänata, et nendepoolne kahju oleks minimaalne. Mõistagi peavad garantii teostajad saatma LGle pilte ja mida veel, aga LG lihtsalt taganeb oma tootja poolsest vastutusest. #Never LG minu poolt. Tuttavaid ja muidu sõpru on küllalt, kes tehnika ostuga minu poole pöörduvad. LG imeb ses osas ludinal, mis sest, et televiisorid võivad neil head olla (endalgi üks, täitsa OK). Põhimõtte pärast on mul täielik boikott. Sama on Motorolaga (Moto G 2013 mudeli kaamera värk...).


Ja näed, Motorola tegi täitsa pandava Nexus 6...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 17.07.2017 04:54:41 vasta tsitaadiga

Tegelikult on jube hea Nexust jälle kasutada. Vahepeal kasutasin asendustelefonina odavat Asus Zenfone Go ZB500KL. Olen positiivselt üllatunud, et nii odavalt saab tänapäeval täiesti asise nutitelefoni. Suur mängur ei ole ja jõudlusest eriti puudust ei tekkinudki. Muidugi Nexus on kiirem ja sujuvam, parema ekraaniga. Toon veel paar asja välja, millest asendustelefoni kasutades kõige rohkem puudust tundsin:

1. Kiirlaadimine - ausaltöeldes Nexuse USB-C pealt tavalisele microUSB-le üleminek on üsna valulik. Laadimisaeg muutus poole pikemaks ja 2 tundi ootamist aku laadimiseks on liig. USB-C on tulevik ja mida kiiremini microUSB unustuste hõlma jääb, seda parem.
2. Hea kaamera - meeldib palju pildistada ja Nexusega on seda lust teha, odava lutsuga mitte. Pildikvaliteedi erinevus oli mäekõrgune, eriti pimedas pildistades.
3. Sõrmejälje lugeja - jällegi, tänapäeval must-have asi, kui tahad korralikku telefoni. Tundub väike asi, aga kui selle kasutamisega ära harjud, siis ilma selleta...tänan, ei.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2017 14:36:44 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Lasin oma Nexuse korda teha (bootloop), vahetati emaplaat ära ja nüüd töötab. Iseasi kui kauaks, aga seni kuni töötab, võib öelda, et läks õnneks icon_smile.gif

Täpselt 2 nädalat läks aega remonti viimisest kuni telefoni kätte saamiseni. Teostati töö TSC-s. Alguses hakati ka mingit täkete juttu ajama, kuigi mobla on väga heas korras. Jah, paar väikest täket/kriimustust korpuse alumises osas on, aga neid on esialgu palja silmaga keeruline näha. Mingeid muid kahjustusi pole ja vett pole ka saanud. Natukene vaidlemist oli, aga lõpuks olid nõus garantiikorras korda tegema. Kuuldavasti pidavat olema LG poliitika, et igat täket tuleb luubiga vaadata. Tobe küll jah, aga lõpp hea, kõik hea. Kellel MTTC-ga probleeme, siis soovitan TSC-sse pöörduda ja on lootus, et saate telefoni korda thumbs_up.gif


Helistati TSC-st, telefon garantiiremondist tagasi. Ei läinud 24h ka. OK, vastu võttes mainiti kriime/muljumisi, aga kunas N5x emaplaadivahetus seal suuremas mahus juba, võeti töösse.
Klick ja tema MTTC, kindlasti kirjutan neile ja annan teada.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk351
HV veteran
mikk351

liitunud: 22.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2017 14:04:13 vasta tsitaadiga

Äkki on mõne kasu:
https://www.neowin.net/news/nexus-6p-and-5x-have-finally-received-an-unofficial-bootloop-fix
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2017 13:36:14 vasta tsitaadiga

Veel üks Nexus 5x MTTC lugu. Ilus kooselu minu ja tema (siis Nexuse, mitte MTTC) vahel kestis 1,5 aastat, aga lõppes kahjuks ootamatult ja koleda bootloopiga. Garantiisse võtmine läks kusjuures libedalt, väliseid vigu ei leitud ja ma tõesti olin suutnud seda telefoni kuidagi viisakalt pintsakutaskus hoida. Ka MTTC tracking oli lubav - võetud töösse, leitud viga, tellitud varuosad. Kõik sujus. Siis saabusid juba varuosad, toimus parandamine ja ... "vedelikukahjustus.garantii kehtivus lopetatud, vajab alusplaadi vahetust,hind 239 eur.Kas klient soovib maksta ?".

Klient minu näol ei suuda kuidagi tõestada, et see konkreetne telefon on vett ainult pildistanud. Ilmselt ei mõju ka see, kui too kuulus bootloop fix telefoni tööle aitab. Sest see on sel juhul küll olnud üks maagiline vedelik, mis tekitab täpselt samasuguse bootloopi, kui on ilmnenud tuhandetel icon_question.gif teistel Nexustel. Järgmise telefoni ostsin Amazonist, eeldusel, et nii õnnestub kodumaist järelteenindust vältida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2017 14:40:08 vasta tsitaadiga

sleepwalking kirjutas:
Veel üks Nexus 5x MTTC lugu. Ilus kooselu minu ja tema (siis Nexuse, mitte MTTC) vahel kestis 1,5 aastat, aga lõppes kahjuks ootamatult ja koleda bootloopiga. Garantiisse võtmine läks kusjuures libedalt, väliseid vigu ei leitud ja ma tõesti olin suutnud seda telefoni kuidagi viisakalt pintsakutaskus hoida. Ka MTTC tracking oli lubav - võetud töösse, leitud viga, tellitud varuosad. Kõik sujus. Siis saabusid juba varuosad, toimus parandamine ja ... "vedelikukahjustus.garantii kehtivus lopetatud, vajab alusplaadi vahetust,hind 239 eur.Kas klient soovib maksta ?".

Klient minu näol ei suuda kuidagi tõestada, et see konkreetne telefon on vett ainult pildistanud. Ilmselt ei mõju ka see, kui too kuulus bootloop fix telefoni tööle aitab. Sest see on sel juhul küll olnud üks maagiline vedelik, mis tekitab täpselt samasuguse bootloopi, kui on ilmnenud tuhandetel icon_question.gif teistel Nexustel. Järgmise telefoni ostsin Amazonist, eeldusel, et nii õnnestub kodumaist järelteenindust vältida.


Maksa MTTC'le "käsitlemiskulu" ja vii TSC'sse, teevad korda. MTTC'st tegin arupärimise, et kuidas saab määrata telefoni garantii kehtivuse lõppenuks, aga TSC tegi garantiiremondi. Nad ka ei uskunud, soovisid TSC pabereid näha, peale mida lubati ühendust võtta ja teada anda. Aga ei midagi. Oeh, palun teeme selle MTTC'ga midagi!


viimati muutis jaani8 04.08.2017 14:48:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.08.2017 14:48:47 vasta tsitaadiga

jaani8, ärge viige asju mttc'sse enam ja korras ja ei maksa ka remondi eest. meediasse ka kuskile pealtnägijasse ja kaua võib.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.08.2017 15:10:52 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi siinseist hädalistest on DAS, siis mida sealt selle peale kostetaks?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2017 16:52:55 vasta tsitaadiga

Kui mõni terrorist midagi õhku soovib lasta, siis palun olgu see MTTC juhatuse kontor koos seal viibivate inimestega.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2017 20:31:03 vasta tsitaadiga

sleepwalking kirjutas:
Veel üks Nexus 5x MTTC lugu. Ilus kooselu minu ja tema (siis Nexuse, mitte MTTC) vahel kestis 1,5 aastat, aga lõppes kahjuks ootamatult ja koleda bootloopiga. Garantiisse võtmine läks kusjuures libedalt, väliseid vigu ei leitud ja ma tõesti olin suutnud seda telefoni kuidagi viisakalt pintsakutaskus hoida. Ka MTTC tracking oli lubav - võetud töösse, leitud viga, tellitud varuosad. Kõik sujus. Siis saabusid juba varuosad, toimus parandamine ja ... "vedelikukahjustus.garantii kehtivus lopetatud, vajab alusplaadi vahetust,hind 239 eur.Kas klient soovib maksta ?".

Klient minu näol ei suuda kuidagi tõestada, et see konkreetne telefon on vett ainult pildistanud. Ilmselt ei mõju ka see, kui too kuulus bootloop fix telefoni tööle aitab. Sest see on sel juhul küll olnud üks maagiline vedelik, mis tekitab täpselt samasuguse bootloopi, kui on ilmnenud tuhandetel icon_question.gif teistel Nexustel. Järgmise telefoni ostsin Amazonist, eeldusel, et nii õnnestub kodumaist järelteenindust vältida.

Idiootsus icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2017 00:34:56 vasta tsitaadiga

Mõni Bootloopiga oma zombist lahti saada ei tahaks?
Naise 5X ämblikus aga hiinakate ekraan on jube tume, heli plekine ning levi kõvasti viletsam (PCB ei istu päris täpselt). Kuna PCB on peale bootloopi vahetatud, võiks mõnelt õnnetult ekraani ja raami võtta...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2017 12:18:09 vasta tsitaadiga

Sai Android O peale pandud (liitudes Beetaga peaks saama stable reliisi).

Väga midagi muutunud ei ole. Kergelt UI ja siit-sealt. Ma ei tea kas mulle lihtsalt tundub, aga sõrmejälje lugeja on kuidagi kiirem...
Ahjaa, käivitub ka kiiremini.

Üks hea asi veel: Andmeside läheb nüüd ühe vajutusega sisse. Lõpuks thumbs_up.gif !
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 23.08.2017 13:29:35 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Sai Android O peale pandud (liitudes Beetaga peaks saama stable reliisi).

Väga midagi muutunud ei ole. Kergelt UI ja siit-sealt. Ma ei tea kas mulle lihtsalt tundub, aga sõrmejälje lugeja on kuidagi kiirem...
Ahjaa, käivitub ka kiiremini.

Üks hea asi veel: Andmeside läheb nüüd ühe vajutusega sisse. Lõpuks thumbs_up.gif !


Sa pead silmas, et andmesidet saab nüüd ühe vajutusega lülitada ka täitsa plangis droidis, ilma mingite lisanditeta. Sest mul on ta nagu iidamast-aadamast ühe vajutusega käinud... Power Toggles widgeti nupust.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 23.08.2017 13:36:06 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Sai Android O peale pandud (liitudes Beetaga peaks saama stable reliisi).

Väga midagi muutunud ei ole. Kergelt UI ja siit-sealt. Ma ei tea kas mulle lihtsalt tundub, aga sõrmejälje lugeja on kuidagi kiirem...
Ahjaa, käivitub ka kiiremini.

Üks hea asi veel: Andmeside läheb nüüd ühe vajutusega sisse. Lõpuks thumbs_up.gif !


Sa pead silmas, et andmesidet saab nüüd ühe vajutusega lülitada ka täitsa plangis droidis, ilma mingite lisanditeta. Sest mul on ta nagu iidamast-aadamast ühe vajutusega käinud... Power Toggles widgeti nupust.

kunagi töötas see ja siis mingil ajal hakkas see lülitama võrguvalikut 2g ja 3g vahel. sõltus ka telefonist vast.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2017 16:40:08 vasta tsitaadiga

Pean silmas seda üleval quick menus olevat togglet. Varem pidi sellele vajutama ning siis on/off switchile. Nüüd peab ainult togglele vajutama ja andmeside on sees thumbs_up.gif.

PS: Räägin stock ROMist.


viimati muutis Lord Ami 23.08.2017 21:55:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 23.08.2017 19:51:33 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Sai Android O peale pandud (liitudes Beetaga peaks saama stable reliisi).

Väga midagi muutunud ei ole. Kergelt UI ja siit-sealt. Ma ei tea kas mulle lihtsalt tundub, aga sõrmejälje lugeja on kuidagi kiirem...
Ahjaa, käivitub ka kiiremini.

Üks hea asi veel: Andmeside läheb nüüd ühe vajutusega sisse. Lõpuks thumbs_up.gif !


Sa pead silmas, et andmesidet saab nüüd ühe vajutusega lülitada ka täitsa plangis droidis, ilma mingite lisanditeta. Sest mul on ta nagu iidamast-aadamast ühe vajutusega käinud... Power Toggles widgeti nupust.

kunagi töötas see ja siis mingil ajal hakkas see lülitama võrguvalikut 2g ja 3g vahel. sõltus ka telefonist vast.

Seal on 2G-3G toggle nupp ka olemas, kui soovi selle järele on, aga ma pean ikka silmas andmeside sisse-välja lülitamist. Selle jaoks on ka oma nupp. Ainult et äpp peab sel juhul olema süsteemiäpina paigaldatud, see eeldab jälle rootimist.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2017 12:50:57 vasta tsitaadiga

Droid 8 on umbes 2 nädalat peal olnud ja kõhutunde järgi nagu läägab rohkem kui enne. Rakenduste avamine, nende vahel vahetamine jms tekitab sekundilisi viiteid.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2017 15:36:17 vasta tsitaadiga

Mul midagi sarnast vist. Ei tahaks uskuda, et riistvara juba vähem kui 2a. vanusel telol jalgu hakkab jääma.
Esimene nädal tundus, et nagu kiirem oleks, teine nädal tõi juba läägi thumbs_down.gif. Nädala pärast Pixel 2 esitlus, vaatame, mis sealt tuleb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2017 16:17:08 vasta tsitaadiga

Huvitaval kombel mul sama teema. Õrnalt aeglasem tundub, aga eks tulevased uuendused peaksid asja parandama. Nagu ikka, siis uus tarkvara vajab vähe timmimist, enne kui õigesti jooksma hakkab. Vähemasti loodetavalt.

Tädil läks selle uuendusega sõrmejälje lugeja "peeti". Ei tööta ja annab veateadet, vist tuleb reset teha.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Nexus 5X (2015) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.