Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  DVD esitamiseks kodukino mitmekõlari toega programmi. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Andresasja
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2016




sõnum 20.08.2017 13:35:09 DVD esitamiseks kodukino mitmekõlari toega programmi. vasta tsitaadiga

Põkkusin ka kokku et W10 ei esita DVD plaate. Isegi ennemuiste tuntud VLC kõigemängija küsib lisasummat. Kuna W10 ei lasknud ennest XP peale kirjutada (minu piiratud oskused), siis XP mul endiselt istub teisel kettal. Liigun: XP, Program files, VLC, avaneb vanem VLC variant ja näe esitab DVD. Mingit lisaraha ka ei küsi ja isegi pole kohta reklaamide esitamiseks. Super 
Aga, kõlarite seadistamise värki pole olemas. Kirjutab et lubatud ainult stereo. Varem (kodukino) esitamiseks XP kasutasin PowerDVD 5 ja valikuvõimalus kuni 8 speaker. See kirjutab mulle nüüd sama, et olemasolev litsend võimaldab stereo. Kui vajutan upgerade, avaneb leht, siis saate kõik millest unistate 40 dollari eest .
Win e-pood pakub esimesena DVD mängija nimega programmi. Kirjeldusega tutvudes saan 15 eurtsi eest aktiveerida programmi mingi 5 või 10-s arvutis. Peres ongi mitu arvutit, et 15 eurtsi , mitme arvuti peale polegi väga röögatav. Aga kus ma tean, kas ta ka selle 15.- eest mul seda mitme kõlari värki mängib, võik küsib samuti 40 dollarist lisa 
Selle 15 ma olen nõus kui tõesti tasuta enam kusagilt ei saa (kõik kraanid kinni keeratud).
Kui ta vastab minu ootustele (5.1; 7.1) ja läheb mitme arvitu peale.
Kui keegi lisaks sõna sekka: DVD esitamiseks kodukino mitmekõlari toega programmi. Haed ja kas tasuta või siis mitte 40 dollari eest . Mida kodukino fanatid kasutavad .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 13:40:42 vasta tsitaadiga

Proovi Kodi, see peaks kõike mängima ja on tasuta.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.08.2017 13:54:05 vasta tsitaadiga

Mpc-HC ka alternatiiv

Edit. Kohe huvi pärast võtsin DVD plaadi, panin VLC vahendusel mängima ja töötab täiesti. Olin juba ära unustanud, kui palju neid tüütuid FBI hoitusi enne filmi näha sai icon_evil.gif

Igatahes. Windows 10, VLC 2.2.6 Umbrelle ja DVD esitamisega probleeme ei ole.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 20.08.2017 14:01:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 14:04:22 vasta tsitaadiga

Bsplayer

Vlc mängib ka dvdsid. See tuleb tõmmata vlc lehelt mitte poest
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andresasja
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2016




sõnum 20.08.2017 16:01:37 vasta tsitaadiga

võtsin kodi esimese pakutava. Jah, mitme kõlari valik on olemas, on aktiivne ja selle eest lisaraha ei küsi. Ei meeldi mulle see W8, W10 laadne kujundus. Vanemaga nii harjunud. Mul vaatamiseks lisaekraaniks telekas. Kui telekas on põhiekraan, siis on ebamugav mingit kirjatööd teha j.n.e. Kodid ei õnnestunud lihtsalt hiirega lisaekraanile lohistada. Põhiekraanil (monitoris) raudnaelaga kinni. Proovisin settingutes other displays minna. Jooksis kokku. Hetkel kirjutan ja ootan, kas jookseb ise lahti või peab lahtijooksmise nuppu kasutama.

Jooksis lahti. Pilt läks lisaekraanile üle ja monitoris pilt puudub. Ise harjunud, et monitori pilt säilib, koos muu windowsiga, ja video ainult lisaekraanil. Eks ta vajab süvenemist, aga mitteprohvina mingi tulemus saada on jälle jube ajakulu.

Sain mõlemad ekraanid tööle ja pildi lisaekraanile (telekasse). Pleyer ise läheb koos pildiga kaasa. Kael on kange teleka peal pleyeri settingutes lappamisest. Valikut full ekraan ei leia. Automaatselt üritab pilti sättida monitori formaati, teleka ekraanil. Ehk siis telekasse täisekraan ei õnnestunud saada ja pleierit ekraanist ei õnnestunud lahutada. Peale 3 tunnist jändamist tundub liiga keeruline seadistada mulle ja vaatan teisi pakutud programme. Programm võib olla kindlasti hea ühe monitori jaoks. Kuid ühe hiiretõmbega eraldada pilt pleierist ja lohistada lisaekraanile (suurele ekraanile) mul igaljuhul ei õnnestunud. Nagu varemalt PowerDVD 5-ga. Ei õnnestunud ka 3 tundi settingutes katsetades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 16:04:36 vasta tsitaadiga

Aga mis osas vlc sul pidurdama jääb?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andresasja
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2016




sõnum 20.08.2017 16:13:27 vasta tsitaadiga

poest tõmmatud tasuta VLC ei tee üldse midagi. DVD puhul küsib mingit raha. Vana XP ketta pealt avades (millegipärast avab ja mingit raha ei küsi, asub teisel kettal, XP program files) see mängib ilusti DVD. Aga tal ainult stereo valik. Puuduvad need 5.1 ja 7,1 j.n.e valikuvõimalused. Mul neid kõlareid rohkem kui 2. Et hea oleks mingi kodukino võimalusega mängija. Aga ma nüüd hakkav süvenema, kus parema VLC saab, kui poest, kohe tegelen sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.08.2017 16:16:13 vasta tsitaadiga

Andresasja, sulle juba vihjati, et tömba päris VLC, mitte mikisofti poe oma.
https://get.videolan.org/vlc/2.2.6/win32/vlc-2.2.6-win32.exe

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 16:28:55 vasta tsitaadiga

Kahjuks puudub kogemus mikisofti poe saastaga.
Mul kogu pere kasutab dvd ja bluray mängimiseks vlc'd
4 läpparit, 3 lauakasti ja kõigil vlc töötab.
Samas windows store'i ei kasuta keegi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andresasja
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2016




sõnum 20.08.2017 18:23:00 vasta tsitaadiga

Jah, tänud. See vihje tuli natsa hiljem, kui ma olin juba kodi jõudnud installida ja selles nikerdama hakata.

Lingilt VLC tõmmatud. Kõik toimib, kerge hiireliigutusega. Mängib DVD, telekas on täisekraan, pleier on ekraanist lihtsalt eraldatav.
Hetkel ma ei leidnud valikut: 5.1; 7.1. . võimalik valida auto, stereo ja windowsi sätted. Aga kui mul windows on seadistatud mitmele kõlarile, see realtek HD audio. siis loogika järgi ju peaks toimima.
Ja mis jamas see on, plaadi eesotsas olevaid reklaamfilme ei näidanud, kohe alustas filmi vaatamise ja keelevaliku menüüst icon_smile.gif

Jah, mitmekõlari heli kah toimib. Kuigi nendesse tagumistesse kõlaritesse tekib heli suht harva, aga on kuuldes tajutav, et see eirineb esimestest icon_smile.gif

Üldiselt tänud kõigile. 4 tundi jändamist, 6 tassi kohvi, natuke netti, ja soovitud tulemus on käes.

Küsiks veel, et kas VLC -l saab kuskilt määrata, et neid reklaamfilmikesi ka näitaks icon_smile.gif

Juba ebamugav üllatus. Võtsin Kodi maha, tegin restardi. Panin VLC mängima. Eelmised sätted pole meeles. Uuesti lohistasin suurele ekraanile, valisin täisekraan, lohistasin pleieri monitori ekraanile. Siis avastasin, et heli on stereo. Võtsin uuesti täisekraanilt maha, seadsin heli väljundiks Realtek HD,. Seadistamine on lihtne. Aga iga kord seadistada, kui arvuti on vahepeal välja lülitatud, on ka natsa tüütu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.08.2017 08:38:42 vasta tsitaadiga

Filmide heli ongi maksimaalselt 5.1.
Ainult mängud kasutavad 7.1

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.08.2017 09:18:59 vasta tsitaadiga

Dogbert, kas sa mõtled DVD võimalike helikanalite arvu? icon_eek.gif
Muidugi on neid helikanaleid hulgliselt rohkem, kuid ise olen ka 5.1 heli kasutaja, olenemata lisavõimaluste suurusest

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.08.2017 13:24:53 vasta tsitaadiga

Olen vist ajast maha jäänud selles osas natuke icon_smile.gif. Nii et oleks pidanud kirjutama, et filmide heli on peamiselt maksimaalselt 5.1 siiamaani. Ja samuti, et see käib ainult kodukino-filmide kohta, st DVD ja Bluray. Kinos on arvatavasti ikka rohkem kanaleid.

Aga jah, wiki andmetel on küll tehniline võimekus olemas isegi DVD-l, ainult et seda on siiani leida väga-väga vähestel filmidel: https://en.wikipedia.org/wiki/7.1_surround_sound#Cinema

Küsimus on ilmselt selles, kui palju maksab kahe kanali lisamine ja kui vähe see seejuures efekti lisab (põhimõtteliselt annab ainult kõrgusmõõtme juurde, mis inimese stereoskoopilise kuulmise juures ei tekita helide suuna tajumises kuigi suurt märgatavat erinevust, kui just otseselt selle jälgimise peal väljas ei ole).

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 21.08.2017 13:35:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2017 13:26:34 vasta tsitaadiga

Bluraydel liigub 7.1 toega filme samuti icon_smile.gif. Netis liikuv kraam kipub jah pigem 2.0 või 5.1 olema.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.08.2017 13:41:03 vasta tsitaadiga

Ja mina ei ole ilmselt nende, peamiselt Disney stuudio filmide tarbija, seega ei ole ette tulnud ei DVD-del, Bluray-del ega ka mingist muust allikast pärit filmidel icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  DVD esitamiseks kodukino mitmekõlari toega programmi.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.