Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Fox bitrate märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2017 13:53:47 Fox bitrate vasta tsitaadiga

Milline teenusepakkuja pakub hetkel Eestis parima voogedastusega(bitrate) FOX kanalit(eesti keelsete subtiitritega)?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.08.2017 22:22:36 vasta tsitaadiga

Mis asi on "parim bitrate", peaksid vist täpsustama. icon_smile.gif

TV teenuse pakkujale ja mobiilse ühenduse otsas istujale on parim bitrate kõige väiksem, mis tema meelest vaadatavat pilti edastab.
100Mbit/s kaabli otsas olevale või SAT-ilt saadavat signaali püüdvale kliendile on parimaks kõige paremat pildikvaliteeti edastava striimi bitrate.

Kusjuures bitrate üksi ei ütle pildikvaliteedi kohta palju. Suurema bitrate-ga striimi pilt võib olla ka viletsam kui madalama bitrate-ga striimi oma. Kõik sõltub kasutatavast kompressioonist ja teenusepakkuja valikutest ja eelistustest selle striimi kompressimisel.
Nutikam oleks küsida parimat pildikvaliteeti ja lisada juurde ka see, kas eelistad Telia TV kompressiooni, kus staatiline pilt on teravam, aga liikumised on "prügisemad" või Starmani ZUUMtv tüüpi, mille pilt on üldiselt ühtlaselt "udusem", kuid "prügi" näed hetkeliselt ainult väga kiirel liikumisel või pildi vahetumisel.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 21:40:34 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt sain vastuse kätte. Kastikesi kiiretel liikumistel ekraanil ma vaadata ei kannata, nt veebist edastatava ETV-ga ma rahul ei ole. Võimalik, et asi ei ole err-s vaid veebilehitsejas, mida kasutan. Samas netflixi olen kunagi kasutanud, IE-st sai parima pildi ja ka teiste veebilehitsejate pilt oli väga hea(Starmani 100Mbit/s). Isegi suht viletsa interneti ühendusega sai talutava pildi.

viimati muutis murjam 19.08.2017 21:46:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 21:44:10 vasta tsitaadiga

murjam kirjutas:
Põhimõtteliselt sain vastuse kätte. Kastikesi kiiretel liikumistel ekraanil ma vaadata ei kannata, nt veebist edastatava ETV-ga ma rahul ei ole. Võimalik, et asi ei ole err-s vaid veebilehitsejas, mida kasutan. Samas netflixi olen kunagi kasutanud, IE-st sai parima pildi ja ka teiste veebilehitsejate pilt oli väga hea. Isegi suht viletsa interneti ühendusega sai talutava pildi.


netflix on suht ulme jah 4k HDR content võtab max bitrate 15,6mb ja töötab ka 11.6mb pilt on siga hea.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Fox bitrate
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.