Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 641, 642, 643 ... 883, 884, 885  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KapiNukk
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2017




sõnum 17.08.2017 12:47:30 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
KapiNukk kirjutas:
pppd kirjutas:
misasi on "starmani levi"? Kui sa juhuslikult pead silmas wifit, milel taga on starmani ühendus või mida teeb starmani ruuter, siis ehk kõigepealt vaatad, mis eetris toimub ja ega sa kõikide naabritega koos sama või lähedaste wifi kanalite peal ei istu...

Levi ulatus pigem. Ruuter ühes toas ise olen paar meetrit eemal teises. Wifit mõtlen jah, ainult mina kasutan seda wifit.


see ei loe ,et ainult sina kasutad.
vaata palju on naabritel wifi ruutereid ja pead kontrollima ega sa samal kanalil nendega ei ole...
kui see tehtud alles siis saad edasi vaadata.


Ja kuidas seda kõike teha saab. Sorry pole varem väga wifi kasutaja olnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2017 12:56:22 vasta tsitaadiga

KapiNukk kirjutas:
siven kirjutas:
KapiNukk kirjutas:
pppd kirjutas:
misasi on "starmani levi"? Kui sa juhuslikult pead silmas wifit, milel taga on starmani ühendus või mida teeb starmani ruuter, siis ehk kõigepealt vaatad, mis eetris toimub ja ega sa kõikide naabritega koos sama või lähedaste wifi kanalite peal ei istu...

Levi ulatus pigem. Ruuter ühes toas ise olen paar meetrit eemal teises. Wifit mõtlen jah, ainult mina kasutan seda wifit.


see ei loe ,et ainult sina kasutad.
vaata palju on naabritel wifi ruutereid ja pead kontrollima ega sa samal kanalil nendega ei ole...
kui see tehtud alles siis saad edasi vaadata.


Ja kuidas seda kõike teha saab. Sorry pole varem väga wifi kasutaja olnud


googelda wifi analyzer siis kas android telefonile ja peaks olemas ka arvutile...
sealt vaatad palju wifisid üldse sinu korterisse ulatub ja ta näitab ära ka kui keegi on sinuga samal kanalil.
kui selgub ,et naaber sinuga samal kanalil lähed ruuterisse wifi seadete alla ja vahetad sealt kanali ära sellise peale kus ühtegi naabrit wifit pole.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KapiNukk
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2017




sõnum 17.08.2017 12:58:13 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
KapiNukk kirjutas:
siven kirjutas:
KapiNukk kirjutas:
pppd kirjutas:
misasi on "starmani levi"? Kui sa juhuslikult pead silmas wifit, milel taga on starmani ühendus või mida teeb starmani ruuter, siis ehk kõigepealt vaatad, mis eetris toimub ja ega sa kõikide naabritega koos sama või lähedaste wifi kanalite peal ei istu...

Levi ulatus pigem. Ruuter ühes toas ise olen paar meetrit eemal teises. Wifit mõtlen jah, ainult mina kasutan seda wifit.


see ei loe ,et ainult sina kasutad.
vaata palju on naabritel wifi ruutereid ja pead kontrollima ega sa samal kanalil nendega ei ole...
kui see tehtud alles siis saad edasi vaadata.


Ja kuidas seda kõike teha saab. Sorry pole varem väga wifi kasutaja olnud


googelda wifi analyzer siis kas android telefonile ja peaks olemas ka arvutile...
sealt vaatad palju wifisid üldse sinu korterisse ulatub ja ta näitab ära ka kui keegi on sinuga samal kanalil.
kui selgub ,et naaber sinuga samal kanalil lähed ruuterisse wifi seadete alla ja vahetad sealt kanali ära sellise peale kus ühtegi naabrit wifit pole.


Suuur aitäh, koju jõuan siis proovin kohe järgi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 17.08.2017 13:38:07 vasta tsitaadiga

Cisco EPC3928 on võimeline igatahes paneelist ise ka skännima, et mis kanali peal keegi istub.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2017 13:54:07 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Cisco EPC3928 on võimeline igatahes paneelist ise ka skännima, et mis kanali peal keegi istub.

Kuidas see välja näeb? Kas wifi signaali saab kusagilt suuremaks/vähemaks ka keerata?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2017 14:20:53 vasta tsitaadiga

Android telefonile tõmba see:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer&hl=et

ning vaata seda vaadet:
Spoiler Spoiler Spoiler


Siis näed ära kus sinu võrk ja kus naabrite omad. Kolid oma võrgu sinna kus teisi vähem.

See vaade oskab sinu võrgule parimat kanalit soovitada (rohkem tärne = tühjem kanal):
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga ettevaatlik tuleks olla 12, 13, 14 kanalitega - mul näiteks ühe tuttava vana Dell läpakas ei tunnista 11st kõrgemaid kanaleid. Samas kui sinu kõik masinad tunnistavad siis on need hea valik, kuna kõikidele seadmetele ei sobi seega on need "vähemasustatud" tavaliselt.


viimati muutis Draqula 17.08.2017 14:21:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2017 14:21:01 vasta tsitaadiga

KapiNukk, ise täiesti roheline selles vallas ja kohe sajatama. mis iganes seadmed sa said, need enamasti ei ole nii kehvad, et paari meetri pealt levi ei saa. mul on diagonaalis nt. läbi korteri ruuter. väikses toas on üks lauakas, millel migni trendneti nanopulk küljes on. see näeb võrku ja kiiritab sinna aga link on kuskil 15mbit ja ping on suur. samas võtan kõrvale T420 i, millel on kõik very good ja ruuteriga lepivad omavahel kuskile 90mbit peale lingi kiiruseks. pakett on ise vana M=50/10 ja seadmeks 3940. mainit wifi analyzer abiks mis kanalil võrke on ja asjad. tubades võib pilt totaalselt erinev olla.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003




sõnum 17.08.2017 18:30:00 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Kas starboxi ja zuumtv vaatajakaart on sama? Saab näiteks võtta starboxist kaardi ja pista selle conaxi moodulisse millel antenn järgi?


Tehnilisi takistusi ilmselt pole.
Mingid aastad tagasi oli Starmanil selline teenus, et võis linnakorterist kaabliboxist kaardi kaasa võtta ja selle suvilas zuumboxi lükata.
Aga see aeg ammu läbi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KapiNukk
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2017




sõnum 17.08.2017 20:29:20 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
KapiNukk, ise täiesti roheline selles vallas ja kohe sajatama. mis iganes seadmed sa said, need enamasti ei ole nii kehvad, et paari meetri pealt levi ei saa. mul on diagonaalis nt. läbi korteri ruuter. väikses toas on üks lauakas, millel migni trendneti nanopulk küljes on. see näeb võrku ja kiiritab sinna aga link on kuskil 15mbit ja ping on suur. samas võtan kõrvale T420 i, millel on kõik very good ja ruuteriga lepivad omavahel kuskile 90mbit peale lingi kiiruseks. pakett on ise vana M=50/10 ja seadmeks 3940. mainit wifi analyzer abiks mis kanalil võrke on ja asjad. tubades võib pilt totaalselt erinev olla.


Seadmeks on samuti CISCO EPC3940, probleem tekkis sellest, et esimene nädal oli kõik okei (igas toas töötas wifi suurepäraselt), aga peale seda ei saa enam üheski teises toas enam täisteenust kasutada, kuna tuleb see nn ms/latency asi sisse iga 30sec/minuti tagant. Aga proovin selle kanalite vahetuse ära kui koju jõuan nvl.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004




sõnum 18.08.2017 08:20:26 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Lisaks see karp on ju paralleelselt antenniga võimeline vastu võtma FTA ETV FHD-kanaleid.


Viskasin Binge vahelt ära, no minu subjektiivsel hinnangul käkib see Binge FTA HD pildi ka mingiks ebamääraseks "gemüüseks". Otse telerist tulev ETV HD on ikka palju puhtam...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 18.08.2017 08:47:46 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
seeru kirjutas:
Lisaks see karp on ju paralleelselt antenniga võimeline vastu võtma FTA ETV FHD-kanaleid.


Viskasin Binge vahelt ära, no minu subjektiivsel hinnangul käkib see Binge FTA HD pildi ka mingiks ebamääraseks "gemüüseks". Otse telerist tulev ETV HD on ikka palju puhtam...

minul jälle tundus, et kõik oli korras. pilt ilus ja terav... aga no sellel telekal ei ole mul dvb-t2 tüünerit endal sees.. ei oska öelda milline ta ilma binge-ta on..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 18.08.2017 11:30:08 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Cisco EPC3928 on võimeline igatahes paneelist ise ka skännima, et mis kanali peal keegi istub.

Kuidas see välja näeb? Kas wifi signaali saab kusagilt suuremaks/vähemaks ka keerata?

Spoiler Spoiler Spoiler

Antennivõimsuse näppimist ma küll kuskil ei leidnud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 18.08.2017 22:20:37 vasta tsitaadiga

Mina ka nüüdseks päeva katsetanud, iseenesest kõik toimib. Kui nüüd võrrelda Teliaga, siis mind häirivad järgmised asjad:
1. Pildikvaliteet on tunduvalt halvem
2. Digiboks tundub, et tahab otse nähtavust, ehk ei saa kuskile teleka taha ära peita
3. Pult on ebamugav ja vist? ei saa korraga panna juhtima nii telekat kui boksi, ehk et kõik toimiks on vaja kahte pulti. Minu samsa teleka pult suudab peaaegu kõike Binge-s teha aga "back" nupp ei toimi, mis kahjuks on üks olulisemaid.

Plussid jällegi:
1. Süsteem tõesti väga lihtne ja kasutajaliides suhteliselt mugav, eriti meeldib mulle, et nii youtube kui ka netflix on kohe olemas.
2. Võimalus boks ükskõik kuhu kaasa võtta ja kõik töötab praktiliselt ükskõik millise ühenduse taga.

Katsetan edasi, hetkel olen Lasnamäel korteris, mõne päeva pärast Rae vallas majas, eks siis näeb kuidas elisa 4G toimib ja kas kõik töötab sama hästi kui praegu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.08.2017 22:39:56 vasta tsitaadiga

Pro7, kas Sa tahad öelda et see karp toetab HDMI-CEC'i või leidsid Sa universal remote setup'ist selle seadme?
Kui Sul on samsungi nutipult ja see karp on tõesti HDMI-CEC kaudu juhitav, siis proovi korra puldi tagasi nuppu 2 sekundit all hoida, siis ilmselt saadab tagasi käsu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 19.08.2017 00:11:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud nende kahe Starboxi Inteki karpide USB augus WiFi pulka, kas tunnistavad? (Pole käepärast aga hangiks kui toimib)
Ja kas viimase softiga kaotati kõigil ära seadete alt kanalinimekirja värskenduse võimalus?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 07:06:05 vasta tsitaadiga

see usb on seal maintenance port rohkem.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 19.08.2017 07:48:52 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Pro7, kas Sa tahad öelda et see karp toetab HDMI-CEC'i või leidsid Sa universal remote setup'ist selle seadme?
Kui Sul on samsungi nutipult ja see karp on tõesti HDMI-CEC kaudu juhitav, siis proovi korra puldi tagasi nuppu 2 sekundit all hoida, siis ilmselt saadab tagasi käsu.

Tänud! Toimib tõesti. Võtan võrdluseks Telia üleõhu lahenduse ka prooviks, kuna siiani siiski Telia kasutamine tundub mugavam. Eks siis näis mille kasuks otsus langeb.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 18:22:47 vasta tsitaadiga

Kas kellegi veel esineb peale viimast uuendust ajamasinas vaadates pidevalt viga: server side error 1306 ?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 19:03:12 vasta tsitaadiga

mhmh.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.08.2017 19:06:35 vasta tsitaadiga

Täna viskas mingit errorit korraks. Rohkem pole täheldanud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 19.08.2017 21:32:15 vasta tsitaadiga

Sama siin. Tüütab veidi juba ära, sest neid tõrkeid Ajamasinaga on rohkemgi ette tulnud viimasel ajal.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 19.08.2017 21:40:52 vasta tsitaadiga

Mul nett kuidagi eriti halvaks läinud viimasel ajal. Vähe sellest, et katkestused mängudes on (vanasti lükkas lihtsalt pingi üles, nüüd packet loss 5 sekundi ulatuses ja 100%), on youtubes hakanud ka jaurama.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 21:48:06 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Mul nett kuidagi eriti halvaks läinud viimasel ajal. Vähe sellest, et katkestused mängudes on (vanasti lükkas lihtsalt pingi üles, nüüd packet loss 5 sekundi ulatuses ja 100%), on youtubes hakanud ka jaurama.


welcome to the club..
maadlesin ka sama probleemiga .
ja lahendust pole prime timel ja nv on tavaline tax.
kahjuks hetkel elukohta tõttu pole võimalik teliat võtta nii kui tekib võimalus kasutan...
üks häda ja viletsus selle starmaniga ainult.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KapiNukk
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2017




sõnum 19.08.2017 21:52:07 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, proovisin kodus neid starman'i wifi kanaleid muuta, midagi ei muutunud (kui just hullemaks ei läinud, esines veel rohkem seda pingi kõikumist ja tihedamini kui 30 sec). Panin vana kanali tagasi ja eks ma siis lepin sellega icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 06:38:56 vasta tsitaadiga

KapiNukk, kui veel seadmeid on, katseta kõigiga ning kui see ka ei aita, tuleb siiski tehnik uut modemit tooma. see telia vs. starman asi on teistpidi kah. kui ma veel tehnik olin, oli päris palju neid kohti, kus telia teema samasugune oli, et midagi ei toimi nagu peab. nt. olen ma põltsamaal 45 minutit mingit netiraadiot kuulanud kolmest seadmest enne kui mulle allkirja anti.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 641, 642, 643 ... 883, 884, 885  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.