Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.08.2017 10:44:13 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks.


Sõrmejäljega avamine on palju mugavam ja kiirem kui koodi või mustri toksimine. Enne ei mõista kuni ise korralikult toimivat lahendust proovinud ei ole.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.08.2017 10:45:54 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
tarmac kirjutas:
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks.


Sõrmejäljega avamine on palju mugavam ja kiirem kui koodi või mustri toksimine. Enne ei mõista kuni ise korralikult toimivat lahendust proovinud ei ole.


kusjuures nii on. Kui kasutad mõnda aega sõrmejäljelugejaga aparaati ja siis pead kasutama mingil põhjusel ilma selleta, siis ajab ikka närvi küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 15.08.2017 13:04:10 vasta tsitaadiga

Järgmine mure icon_smile.gif
Kas see on Samsungi eripära või Android N teema aga näiteks erinevad Bluetooth kaudu automatiseerimised (a la käivita mingi rakendus kui BT seade ühendub) ei tööta stabiilselt. Enamasti nagu töötab aga mitte alati ...
Eelmine telefon oli Android 6-ga Sony ja seal toimis kõik probleemideta icon_rolleyes.gif .

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 15.08.2017 15:25:19 vasta tsitaadiga

Proovi settingutes appide all bluetoothile clear cache teha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 15.08.2017 15:48:10 vasta tsitaadiga



Erand kinnitab vist reeglit - viimati kulus aku nii kiiresti kui adblock Google musicu segaseks ajas ja akut sööma sündis.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2017 10:15:40 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Järgmine mure icon_smile.gif
Kas see on Samsungi eripära või Android N teema aga näiteks erinevad Bluetooth kaudu automatiseerimised (a la käivita mingi rakendus kui BT seade ühendub) ei tööta stabiilselt. Enamasti nagu töötab aga mitte alati ...
Eelmine telefon oli Android 6-ga Sony ja seal toimis kõik probleemideta icon_rolleyes.gif .

terv
Kris.


Kas sa kasutad Sony "Smart connect" rakendust selleks Samsungi peal?
Varasemad kogemused S5'ga ütlevad, et see Sony rakendus Samsa peal töötab väga juhuslikult.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 16.08.2017 12:35:53 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas sa kasutad Sony "Smart connect" rakendust selleks Samsungi peal?
Varasemad kogemused S5'ga ütlevad, et see Sony rakendus Samsa peal töötab väga juhuslikult.

Alguses proovisin "Bluetooth AutoStart Launcher"-t aga see tekitas effekti, et telefon hakkas ise Back nuppu vajutama. Tegin korra isegi täis reseti kuna ei osanud neid kahte asja seostada.
Praegu katsetan "MacroDroid"-i. Kummaline on veel see et mõlemi kasutamine ajab lolliks Android SmartLock funktsiooni (lukustab telefoni lahti kui tuntud BT seade on ühendatud). Näed ekraanil et automaatika on Waze-i käivitanud aga kui avad ekraani siis küsib lukukoodi!?!? Kui lähed tagasi ja proovid uuesti siis enam ei küsi. Nagu tekitaks viivituse vms ... Igatahes ilma automaatikata sellist probleemi ei ole.
Proovin ka puhvri tühjendamist nagu eespool soovitati aga esialgu pole olnud aega pikemalt näppida.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 16.08.2017 14:17:41 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi siis siit mingi aeg käis läbi küsimus, mis mulle ka huvi pakub. Nimelt kuidas teha nii, et saaks ka vee all filmida või veega kokku puutudes. Hetkel on probleem et kui telefoniga näiteks vette minna, siis telefoni veealla pannes läheb telefoni ekraan lolliks. Põhimõtteliselt mida teha, et saaks telefoni filmima panna nii et ekraan samaaegselt lukus oleks kuni mõne füüsilise nupu vajutamiseni?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 16.08.2017 14:20:09 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kui ma ei eksi siis siit mingi aeg käis läbi küsimus, mis mulle ka huvi pakub. Nimelt kuidas teha nii, et saaks ka vee all filmida või veega kokku puutudes. Hetkel on probleem et kui telefoniga näiteks vette minna, siis telefoni veealla pannes läheb telefoni ekraan lolliks. Põhimõtteliselt mida teha, et saaks telefoni filmima panna nii et ekraan samaaegselt lukus oleks kuni mõne füüsilise nupu vajutamiseni?
iPhone tagasi võtta? Olen nii magedas vees kui ka ookeani all pilte teinud, volüüminupuga saab ilusti teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 16.08.2017 16:08:05 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
mario20031 kirjutas:
Kui ma ei eksi siis siit mingi aeg käis läbi küsimus, mis mulle ka huvi pakub. Nimelt kuidas teha nii, et saaks ka vee all filmida või veega kokku puutudes. Hetkel on probleem et kui telefoniga näiteks vette minna, siis telefoni veealla pannes läheb telefoni ekraan lolliks. Põhimõtteliselt mida teha, et saaks telefoni filmima panna nii et ekraan samaaegselt lukus oleks kuni mõne füüsilise nupu vajutamiseni?
iPhone tagasi võtta? Olen nii magedas vees kui ka ookeani all pilte teinud, volüüminupuga saab ilusti teha.
Ma tahan videosid teha mitte pildistada. Ma juba paari "pritsmekindlat" iP 7't olen näinud kuhu vesi sisse on läinud - tänan ei icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 16.08.2017 17:10:43 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
raxz kirjutas:
mario20031 kirjutas:
Kui ma ei eksi siis siit mingi aeg käis läbi küsimus, mis mulle ka huvi pakub. Nimelt kuidas teha nii, et saaks ka vee all filmida või veega kokku puutudes. Hetkel on probleem et kui telefoniga näiteks vette minna, siis telefoni veealla pannes läheb telefoni ekraan lolliks. Põhimõtteliselt mida teha, et saaks telefoni filmima panna nii et ekraan samaaegselt lukus oleks kuni mõne füüsilise nupu vajutamiseni?
iPhone tagasi võtta? Olen nii magedas vees kui ka ookeani all pilte teinud, volüüminupuga saab ilusti teha.
Ma tahan videosid teha mitte pildistada. Ma juba paari "pritsmekindlat" iP 7't olen näinud kuhu vesi sisse on läinud - tänan ei icon_biggrin.gif
Äkki homme satun randa, siis proovin filmimise ka ära.
Kui telefon on juba korra maha visatud, siis pole sealt erilist “pritsmekindlust” mõtet oodata.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 16.08.2017 18:25:39 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kui ma ei eksi siis siit mingi aeg käis läbi küsimus, mis mulle ka huvi pakub. Nimelt kuidas teha nii, et saaks ka vee all filmida või veega kokku puutudes. Hetkel on probleem et kui telefoniga näiteks vette minna, siis telefoni veealla pannes läheb telefoni ekraan lolliks. Põhimõtteliselt mida teha, et saaks telefoni filmima panna nii et ekraan samaaegselt lukus oleks kuni mõne füüsilise nupu vajutamiseni?

Pole ise proovinud aga vaata kas see äpp aitab:
https://play.google.com/store/apps/details?id=am.tir.z.proximitycamera

Või siis touch locki äpp:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kidscrape.king&hl=en
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.08.2017 22:25:39 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
raxz kirjutas:
mario20031 kirjutas:
Kui ma ei eksi siis siit mingi aeg käis läbi küsimus, mis mulle ka huvi pakub. Nimelt kuidas teha nii, et saaks ka vee all filmida või veega kokku puutudes. Hetkel on probleem et kui telefoniga näiteks vette minna, siis telefoni veealla pannes läheb telefoni ekraan lolliks. Põhimõtteliselt mida teha, et saaks telefoni filmima panna nii et ekraan samaaegselt lukus oleks kuni mõne füüsilise nupu vajutamiseni?
iPhone tagasi võtta? Olen nii magedas vees kui ka ookeani all pilte teinud, volüüminupuga saab ilusti teha.
Ma tahan videosid teha mitte pildistada. Ma juba paari "pritsmekindlat" iP 7't olen näinud kuhu vesi sisse on läinud - tänan ei icon_biggrin.gif



https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.GoogleCamera
Saad sättida helinuppu pildistama-filmima.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 17.08.2017 22:15:01 vasta tsitaadiga

Mis puudutab 1080p ja 60fps valikut YouTubes.

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 22:54:26 vasta tsitaadiga

Milleks peavad Bixby kaardid lukus telefonilt ilma autentimiseta lahti tulema vajutades Bixby nuppu?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 22.08.2017 22:42:18 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Milleks peavad Bixby kaardid lukus telefonilt ilma autentimiseta lahti tulema vajutades Bixby nuppu?


Küsi Bixby voice käest! icon_biggrin.gif

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2017 13:42:19 vasta tsitaadiga

... juhtmeta laadijate võrdlus:
Spoiler Spoiler Spoiler

... võtsin paar Ankerit prooviks thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 24.08.2017 16:18:57 vasta tsitaadiga

Täna pakkus ~600megast update-i.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 25.08.2017 11:37:12 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Milleks peavad Bixby kaardid lukus telefonilt ilma autentimiseta lahti tulema vajutades Bixby nuppu?

Bixby Home seadetes peaks minu teada saama ilusti määrata, milliseid kaarte võib lukuekraanil kuvada, milliseid mitte. Parandagu keegi kui eksin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 27.08.2017 09:19:49 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Milleks peavad Bixby kaardid lukus telefonilt ilma autentimiseta lahti tulema vajutades Bixby nuppu?

Bixby Home seadetes peaks minu teada saama ilusti määrata, milliseid kaarte võib lukuekraanil kuvada, milliseid mitte. Parandagu keegi kui eksin.


Ei eksi ! icon_biggrin.gif

Bixby - Bixby seaded - lukustusekraanil kuvamine...

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 27.08.2017 11:06:37 vasta tsitaadiga



Eile õhtul mingi hetk lambist tuli ette see moisture kiri, siis arvasin, et hea küll äkki kuidagi sai märjaks (natuke mõeldes hiljem,siis võimatu) ja kuivatasin isegi fööniga, sest mul oli kiire ja oli vaja telefon laadima panna.

Ei läinud ikka eest ära ja tegin restardi ning restardi ajal panin laadima - toimis ning laadijat tagant võttes oli see moisure kiri ka kadunud.

Üks hetk eile õhtul laual vedeledes ilmus moisture kiri lampi tagasi ning siiamaani on see kiri nüüd ees - Kas võib olla, et midagi on lolliks läinud (Loe-> Kas seda on kellelgi teisel veel esinenud)?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 27.08.2017 11:34:38 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
... Kas seda on kellelgi teisel veel esinenud?

Kirjuta Google otsingusse "check port moisture" - ehk on abi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 27.08.2017 11:55:44 vasta tsitaadiga

#FML

Tundub mainstream probleem:
https://us.community.samsung.com/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/GalaxyS/thread-id/32664/page/1

Eks see vist seetõttu ole, et uue iPhone välja tulemine on nii lähedale jõudnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2017 20:09:35 vasta tsitaadiga

maq85 kirjutas:

Kaamera tööle pannes, ei fokusseeri see pilti ära, väike nips telefoni pihta ja siis alles saab pilti teha.
Päris viitsin kohe hakata mingi garantiisse jooksma.


Kas sa läksid selle jamaga garantiisse? Ma vaatan ,et see on suht laialt levinud jama. Link.

Mul sama jama ,aga kardan et kui garantiisse viin siis tehakse enne kolm korda tarkvara uuendust enne kui aru saadakse ,et mingi riistvaraline jama kuna see probleem ei ole kahjuks koguaeg olemas.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maq85
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011




sõnum 27.08.2017 23:50:56 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
maq85 kirjutas:

Kaamera tööle pannes, ei fokusseeri see pilti ära, väike nips telefoni pihta ja siis alles saab pilti teha.
Päris viitsin kohe hakata mingi garantiisse jooksma.


Kas sa läksid selle jamaga garantiisse? Ma vaatan ,et see on suht laialt levinud jama. Link.

Mul sama jama ,aga kardan et kui garantiisse viin siis tehakse enne kolm korda tarkvara uuendust enne kui aru saadakse ,et mingi riistvaraline jama kuna see probleem ei ole kahjuks koguaeg olemas.


Ei ole veel viinud. Käib küll nats pinda, kui igakord pildistama hakates peab nipsu telefoni pihta tegema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.