Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Quake Champions märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2017 00:31:40 vasta tsitaadiga

Kilu kirjutas:
Dj-E kirjutas:

PS! Üldiselt see mäng on siiski piix koos kogu oma armorite jms juraga, mis rikuvad mängu ära. Q3A-s tõmbas railgun ühe laksuga maha. Selles mängus tänu armorile pead minimaalselt 2 lasku pihta saama, et vastane sureks. Headshote on selles mängus ikka väga vähe.

q3a-s ju samamoodi railgun teeb 100 dämmi ehk kui vastasel rohkem elusid (megahealth) või armor, siis ei piisa ühest laksust..

Ja ometi võetakse mind ühe laksuga maha railguni abil kuigi ma olen tank tihtipeale (megahealth+full armor) icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2017 10:20:22 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kilu kirjutas:
Dj-E kirjutas:

PS! Üldiselt see mäng on siiski piix koos kogu oma armorite jms juraga, mis rikuvad mängu ära. Q3A-s tõmbas railgun ühe laksuga maha. Selles mängus tänu armorile pead minimaalselt 2 lasku pihta saama, et vastane sureks. Headshote on selles mängus ikka väga vähe.

q3a-s ju samamoodi railgun teeb 100 dämmi ehk kui vastasel rohkem elusid (megahealth) või armor, siis ei piisa ühest laksust..

Ja ometi võetakse mind ühe laksuga maha railguni abil kuigi ma olen tank tihtipeale (megahealth+full armor) icon_eek.gif

Äkki headshot?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2017 15:45:17 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kilu kirjutas:
Dj-E kirjutas:

PS! Üldiselt see mäng on siiski piix koos kogu oma armorite jms juraga, mis rikuvad mängu ära. Q3A-s tõmbas railgun ühe laksuga maha. Selles mängus tänu armorile pead minimaalselt 2 lasku pihta saama, et vastane sureks. Headshote on selles mängus ikka väga vähe.

q3a-s ju samamoodi railgun teeb 100 dämmi ehk kui vastasel rohkem elusid (megahealth) või armor, siis ei piisa ühest laksust..

Ja ometi võetakse mind ühe laksuga maha railguni abil kuigi ma olen tank tihtipeale (megahealth+full armor) icon_eek.gif

Äkki headshot?
headshoti ei ole siin mängus...

e: Dj-E ehk pakub see sulle huvi
Link
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2017 16:06:42 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
e: Dj-E ehk pakub see sulle huvi

Milleks neid suvalisi videosid siia panna? Selleasemel võiks kamba kokku saada ja koos madistada. Aga need 2 titte jooksid minema, kes siin isegi minu liikumise kallal virisesid. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2017 16:33:19 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
ertr2 kirjutas:
e: Dj-E ehk pakub see sulle huvi

Milleks neid suvalisi videosid siia panna? Selleasemel võiks kamba kokku saada ja koos madistada. Aga need 2 titte jooksid minema, kes siin isegi minu liikumise kallal virisesid. icon_lol.gif
Ma käisin nädalavahetusel Tartus lanil, olin 16 tundi seal ja siis sõitsin otse Tallinna tagasi, väga täna nagu mängida ei jõua ja homme läheb beta kinni, niiet sellega läheb keeruliseks.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2017 16:37:09 vasta tsitaadiga

Headshotid on täitsa olemas. Olen ise paar korda saanud neid medaleid. Jään vastuse võlgu kas need ka rohkem dämmi teevad. Ma eeldaks, et teevad. See seletaks seda kuidas keegi mul tankist ära killib aga siis peab ka super aim olema, et liikuvale sihtmärgile headshot teha.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2017 16:52:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Headshotid on täitsa olemas. Olen ise paar korda saanud neid medaleid. Jään vastuse võlgu kas need ka rohkem dämmi teevad. Ma eeldaks, et teevad. See seletaks seda kuidas keegi mul tankist ära killib aga siis peab ka super aim olema, et liikuvale sihtmärgile headshot teha.
ei, headshot ei tee lisa damaget
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2017 17:26:35 vasta tsitaadiga

Tavaline railgun võtab 80% eludest. Minuarust kui pähe suudad lasta siis on one shot one kill.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2017 18:59:37 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Tavaline railgun võtab 80% eludest. Minuarust kui pähe suudad lasta siis on one shot one kill.
ma ei tea kust te võtate seda icon_biggrin.gif railgun ilma scopeta teeb 80dmg scopega 90dmg headshot annab medali aga ei tee lisa dmgit. Muidu eile filmisin sõbrale väikse gameplay, mängisin ka nö "aju väljalülitatult" polnud klappe isegi peas ja üsna raske oli, vastased said enamus powerupe jne. ehk keegi tahab näha icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2017 19:15:47 vasta tsitaadiga

Lol ma vaatan, et ega kellelegi eriti see burial chamber map ei meeldi. Enamus hääletusi mida mida ma olen näinud on 9-1 suhtega läinud selle mapi vastu.
Täna lollitasin veidi ringi. Kuna statid nullitakse niikuinii, siis tegin paar roundi lollusi kus üritasin esimesel võimalusel suicide teha ja lõpetasin mõlemal korral -13 killi ja ~35 surma skooriga ja teine kord tegin hdtanel challenge ehk melee god icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2017 19:33:25 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Lol ma vaatan, et ega kellelegi eriti see burial chamber map ei meeldi. Enamus hääletusi mida mida ma olen näinud on 9-1 suhtega läinud selle mapi vastu.
Täna lollitasin veidi ringi. Kuna statid nullitakse niikuinii, siis tegin paar roundi lollusi kus üritasin esimesel võimalusel suicide teha ja lõpetasin mõlemal korral -13 killi ja ~35 surma skooriga ja teine kord tegin hdtanel challenge ehk melee god icon_lol.gif
devid streamisid twitchis paar päeva tagasi ja ütlesid et statsid nullitakse aga matchmaking rating jääb paika
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 21.05.2017 23:18:47 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:

Milleks neid suvalisi videosid siia panna? Selleasemel võiks kamba kokku saada ja koos madistada. Aga need 2 titte jooksid minema, kes siin isegi minu liikumise kallal virisesid. icon_lol.gif


kopp.gif
Videode mõte oli sulle näidata, mis on skill selles mängus. Sul see puudub ja sa ei tea, mis see on. See tuleb välja sellest, mis sa siin kirjutasid ja kuidas mängisid.
Ma tsiteerin:
tsitaat:
"Jah ikka metsikut skilli vajab see mäng. icon_biggrin.gif Ärge nüüd ikka üle kah pingutage. Quake ja UT on kõige labasemad FPS-id kus aju võib välja lülitada, sest mõtlema seal ei pea. Kui te vajate mingit erilist skilli selle mängu jaoks siis peate veel arenema. icon_biggrin.gif Ma pigem ei saa hakkama BF1-s, sest seal mul "skill" puutub või on siis asi väga sitas hiires. icon_biggrin.gif "


Millest ma aga aru ei saa, on su tahtmine teiste gameplayd näha. Teiste oskused ei näita, kas nad on teadlikud kuivõrd häid oskusi mängus vaja läheb, et tippu jõuda.
Sulle juba kaks korda soovitati "rapha" videosid vaadata, aga selle asemel on sul jultumus kirjutada:
tsitaat:
"PS! Ja selles "rapha" videos ma näen vaid väljalõigatud juppe õnnestumistest. Ma võin kah selliseid videosid teha. Ega see tähenda, et ma kohe mingi pro oleks. icon_biggrin.gif "

Youtubeis on tal Quake Championsi matchid üleval. Pole mingit lõikumist. Istu, vaata, õpi, aga EI.
No ma ei tea.
Sinuga on mõttetu vestlust jätkata, sest sa keeldud õppimast ja oma vigu tunnistamast.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2017 06:00:39 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Dj-E kirjutas:

Milleks neid suvalisi videosid siia panna? Selleasemel võiks kamba kokku saada ja koos madistada. Aga need 2 titte jooksid minema, kes siin isegi minu liikumise kallal virisesid. icon_lol.gif


kopp.gif
Videode mõte oli sulle näidata, mis on skill selles mängus. Sul see puudub ja sa ei tea, mis see on. See tuleb välja sellest, mis sa siin kirjutasid ja kuidas mängisid.
Ma tsiteerin:
tsitaat:
"Jah ikka metsikut skilli vajab see mäng. icon_biggrin.gif Ärge nüüd ikka üle kah pingutage. Quake ja UT on kõige labasemad FPS-id kus aju võib välja lülitada, sest mõtlema seal ei pea. Kui te vajate mingit erilist skilli selle mängu jaoks siis peate veel arenema. icon_biggrin.gif Ma pigem ei saa hakkama BF1-s, sest seal mul "skill" puutub või on siis asi väga sitas hiires. icon_biggrin.gif "


Millest ma aga aru ei saa, on su tahtmine teiste gameplayd näha. Teiste oskused ei näita, kas nad on teadlikud kuivõrd häid oskusi mängus vaja läheb, et tippu jõuda.
Sulle juba kaks korda soovitati "rapha" videosid vaadata, aga selle asemel on sul jultumus kirjutada:
tsitaat:
"PS! Ja selles "rapha" videos ma näen vaid väljalõigatud juppe õnnestumistest. Ma võin kah selliseid videosid teha. Ega see tähenda, et ma kohe mingi pro oleks. icon_biggrin.gif "

Youtubeis on tal Quake Championsi matchid üleval. Pole mingit lõikumist. Istu, vaata, õpi, aga EI.
No ma ei tea.
Sinuga on mõttetu vestlust jätkata, sest sa keeldud õppimast ja oma vigu tunnistamast.
Ise ka aru saad kui lolli juttu räägid??? Aga noh eks see ole ikka nii, et kõige suuremad/targemad õpetajad on need, kes ise ei oska. Tundub, et sa ise pole ei Q3A-d ega ka QC-e mänginudki ja targutad siin vaid mingite Youtube videotega. icon_lol.gif

PS! Ja mille põhjal sa väidad, et mul see "skill" puudub? Ilma "skillita" esikolmikusse ei pääse. Või ju ma siis olen nii osav ikkagi, et saan ilma "skillita" poodiumil olla. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.05.2017 06:23:37 vasta tsitaadiga

Leidsite ka mängud, mida võrrelda...

BF1 ei ole kohe kindlasti fast-paced arena FPS.
Ning on küll seal skilli vaja. Seal on ülimalt oluline asukoha- ja situatsioonitunnetus. Samuti pead sa väga hästi kuulama ja sõna otseses mõttes ülitäpselt nuppe vajutama. Kui on high-skill mäng, siis piisab ühest nupuvajutusest 1vs1 situatsioonist ja ongi kõik.
BF1 on andestavam, aeglasem, seal on rohkem üldine strateegia olulisem, kuid kiireks mänguks seda nimetada ei saa.

Kuna mina isiklikult mängin üpris hästi fast-paced FPSe, siis Battlefield seerias puhas "jalamees" oskan ma väga hästi olla. Sõidukitega liigelda ei oska.

Dj-E, soovitused omalt poolt - kui naeruvääristad kellegi juttu ("Ise ka aru saad kui lolli juttu räägid???"), siis proovi seda ka viidata. Hetkel sa seda ei tee ning ühtegi täpset informatsiooni ka välja ei anna ("Ilma "skillita" esikolmikusse ei pääse.")

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2017 11:33:58 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Leidsite ka mängud, mida võrrelda...

BF1 ei ole kohe kindlasti fast-paced arena FPS.
Ning on küll seal skilli vaja. Seal on ülimalt oluline asukoha- ja situatsioonitunnetus. Samuti pead sa väga hästi kuulama ja sõna otseses mõttes ülitäpselt nuppe vajutama. Kui on high-skill mäng, siis piisab ühest nupuvajutusest 1vs1 situatsioonist ja ongi kõik.
BF1 on andestavam, aeglasem, seal on rohkem üldine strateegia olulisem, kuid kiireks mänguks seda nimetada ei saa.

Kuna mina isiklikult mängin üpris hästi fast-paced FPSe, siis Battlefield seerias puhas "jalamees" oskan ma väga hästi olla. Sõidukitega liigelda ei oska.

Dj-E, soovitused omalt poolt - kui naeruvääristad kellegi juttu ("Ise ka aru saad kui lolli juttu räägid???"), siis proovi seda ka viidata. Hetkel sa seda ei tee ning ühtegi täpset informatsiooni ka välja ei anna ("Ilma "skillita" esikolmikusse ei pääse.")
Minu seisukoht ongi see, et näiteks BF1-s on skilli palju rohkem vaja kui QC-s. Ma ise olen BF1-s totaalne äpu. QC-s ok on vaja elementaarset fps-i oskust aga väga suure osa mängib seal lihtsalt luck, et kas vadtane jookseb su rocketlauncheri raketi ette või mitte. Ainus asi mis seal tõsist skilli vajab on railgun - see on siis nagu snaiperi kuvand ja sellega on ikka päris raske vastast tabada.

Huvitab ka see, et kas selles Betas ka cheatereid juba oli? Kohati oli tunne, et tulista vastast palju tahes ta ikka surma ei saanud ja samal ajal piisas paarist kuulist, et ise kutu olla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2017 19:01:36 vasta tsitaadiga

Dj-E, Kindlasti oli - pole mängu milles ei petetaks. Seepärast ma PvP mängude fänn polegi, sest sa kunagi ei tea täie kindlusega, et mängija kes su ära killis oli lihtsalt nii hea või oli ta cheater.
PvE ja Co-Op on rohkem minu teema.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.05.2017 19:26:21 vasta tsitaadiga

ülipaljud kasutasid halba netcode ära ja togglesid oma pingi.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r2pt0r
HV kasutaja
r2pt0r

liitunud: 21.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 07:25:56 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
LKits kirjutas:
Leidsite ka mängud, mida võrrelda...

BF1 ei ole kohe kindlasti fast-paced arena FPS.
Ning on küll seal skilli vaja. Seal on ülimalt oluline asukoha- ja situatsioonitunnetus. Samuti pead sa väga hästi kuulama ja sõna otseses mõttes ülitäpselt nuppe vajutama. Kui on high-skill mäng, siis piisab ühest nupuvajutusest 1vs1 situatsioonist ja ongi kõik.
BF1 on andestavam, aeglasem, seal on rohkem üldine strateegia olulisem, kuid kiireks mänguks seda nimetada ei saa.

Kuna mina isiklikult mängin üpris hästi fast-paced FPSe, siis Battlefield seerias puhas "jalamees" oskan ma väga hästi olla. Sõidukitega liigelda ei oska.

Dj-E, soovitused omalt poolt - kui naeruvääristad kellegi juttu ("Ise ka aru saad kui lolli juttu räägid???"), siis proovi seda ka viidata. Hetkel sa seda ei tee ning ühtegi täpset informatsiooni ka välja ei anna ("Ilma "skillita" esikolmikusse ei pääse.")
Minu seisukoht ongi see, et näiteks BF1-s on skilli palju rohkem vaja kui QC-s. Ma ise olen BF1-s totaalne äpu. QC-s ok on vaja elementaarset fps-i oskust aga väga suure osa mängib seal lihtsalt luck, et kas vadtane jookseb su rocketlauncheri raketi ette või mitte. Ainus asi mis seal tõsist skilli vajab on railgun - see on siis nagu snaiperi kuvand ja sellega on ikka päris raske vastast tabada.

Huvitab ka see, et kas selles Betas ka cheatereid juba oli? Kohati oli tunne, et tulista vastast palju tahes ta ikka surma ei saanud ja samal ajal piisas paarist kuulist, et ise kutu olla.


Luck on ainult siis kui ise ei suuda raketti õigesse kohta suunata ja arvestada sellega kuhu vastane liigub. See ongi skill kui sul on kogemus / oskus ja tead kuhu raketid lasta, et vastane pihta saaks.
QC-s on vaja osata strafe jumpida ja ajastada itemeid. BF1-s on see eest väga straight forward.. ehk siis press W and shoot!
Võiks veidi toone maha võtta ja lugeda / õppida / vaadata selle asemel, et siin targutada ja end teiste ees lolliks teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005




sõnum 24.05.2017 08:22:45 vasta tsitaadiga

neile kes väidavad et tegemist on luckiga- proovige mängida kellegi vastu kes teab mis ta teeb 1v1. üks suvaline rakett või railguni tabamus ei päästa mitte midagi. see on ainuke luck mis sellises mängus juhtub.
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
verylame
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 22:19:01 vasta tsitaadiga

DM'is on ikka natuke luck'i olemas - näiteks need momendid kui teised varastavad frag'i. Kuid DM on selline JustForFun mode, keegi ei võta seda tõsiselt.
Main feature selles mängus on see, et sa pead kontrollima mapi. Võtad need nn "random" või "luck" itemid, et teised need ei saa - arvutad ja oled just õigel ajal õigel kohal kui need spawnivad (igaks juhuks kui keegi ei tea QuadDamage iga 2 minutit, Suur Armor ja MegaHealth 30 sek, väike armor 15sek)
Kui enemy on "fat" ja sul jääb vähe HPd siis jooksed minema ja sööd asju. Pead mäletama, et iga sinu surm on teise tiimi score. K/D ratio peab ikka pluusis olema.
Duelis sa pead igal hetkel teadma kus enemy on (jalle kes ei tea, QC's on üks uus feature - kui vajutad shifti, ehk siis "WALK" - sa kuuled palju paremini kõik need mapi hääled), palju tal hp/ap on, mis relvid tal on ja mis ta hakkab edasi tegema. Ja alati arvutad - võtsin MH @ 8:51, järgmine 8:21, varsti on armor @ 8:45 pean jõudma jne.

p.s. panen siis ka oma video, pole ühest mängust täis versiooni salvestanud, aint lühikesed 3min insta replaid. pole ka ammu QL mänginud ja ise näen et praegu liigun mängus nagu sitt icon_smile.gif


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 25.05.2017 22:26:53 vasta tsitaadiga

freezetag kohta teab keegi?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 16:20:28 vasta tsitaadiga

Kui offline ehk bottide vastu võitlemise võimalus ka tuleb, siis võiks isegi huvi pakkuda.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2017 02:12:33 vasta tsitaadiga

keegi praegult mängida soovib tund-kaks veel?Asume siin: https://discord.gg/0jl7RfamEnmTqRQi

E3ga tuli megasuur update!

- Mängida saab koguaeg, mitte ainult nädalavahetustel!
- Uus champion- B.J. Blazkowicz wolfentseinist! Abilityks relvade dual wield
- Uus relv, Tri-Bolt!
- 3 Uut mapi, s.h. Blood Run Quake 3st
- Custom Game et sõpradega koos mängida
- Spectator mode!
- UI tehti paremaks aga ikka sitt
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2017 20:41:02 vasta tsitaadiga

Järgmise nädala teisipäeval liigub mäng siis Betast --> Early Accessi
https://bethesda.net/en/article/TjBBCfxxymoAECG06kwaq/quake-champions-early-access?

Tuleb palju muudatusi. DOOM Marine, Uued mapid jms thumbs_up.gif
Early Access käib siis Steami kaudu. F2P tuleb hiljem, aga Betas osalenud saavad jätkata mängimist F2P režiimis kasutades Bethesda launcherit samades serverites kus ka Early Accessi kasutajad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.11.2017 18:26:18 vasta tsitaadiga

Hetkel saab ebayst odavalt champions packe! https://www.ebay.com/itm/Quake-Champions-Pack-Digital-Download-with-Email-Delivery/263256708006
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Quake Champions mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.