Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Levikom pakub uudset kaablivaba telelahendust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mehka
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 12:20:33 vasta tsitaadiga

Olen pikaajaline klient. Kui sa oled kortermajas ainuke klient siis nad ei taha seda pakkuda.
Ja kiirused sõltuvad piirkonna võimekusest. Ma ei ole suutnud neid oma piirkonna arendamisse
investeerima meelitada.
TV teenuseid ei ole kasutanud, hetkel suht rõõmus et Kanal 2 ja TV3 kadunud. Seda
reklaami hullust nikuinii välja ei kannatanud. Ja nende kanalite sisu jooksis kaarega mööda.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.08.2017 13:45:52 vasta tsitaadiga

Kui sa neid kanaleid nagunii ei vaadanud siis miks sind üldse puudutab, et need nüüd kadunud on? Millest see rõõm tekkis?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.08.2017 09:52:12 vasta tsitaadiga

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/levikomi-vorguuksus-sai-uue-juhi?id=79181236
tsitaat:
„Levikom on otsustanud võtta Eesti hajaasutustega maa- ja äärelinnade piirkondades ülikiire interneti ja sellel toimivate TV-, telefoni jt. teenuste tagamisel vedava rolli, kasutades selleks enda üleriigilist VirtuaalFiiberTM juhtmeta lairibavõrku. Kohalike kommertskanalite vabalevist lahkumine tekitas suure nõudluse just maapiirkondades, mistõttu on hea meel, et meile suuri väljakutseid esitava üleriigilise lairibavõrgu arendust ja opereerimist hakkab juhtima selles valdkonnas ühe pikaajalisema juhtimiskogemusega tippspetsialiste,“ sõnas Levikomi juhatuse esimees Toomas Peek. Peek rõhutas, et Reinaru antud strateegilisele ametikohale valimise eelduseks oli tema selge nägemus Eesti lairiba ja TV-teenuste turu ja väärtusahela toimimisest ning sobivus osanike poolt defineeritud ettevõtte põhiväärtuste ja juhtimise kultuuriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2017 18:26:37 vasta tsitaadiga

18 päeva läks aega ning lõpuks võeti minuga ühendust. Sain teada niipalju, et mõned kuud peab veel ootama, kuna tööd on palju. See iseenesest ei ole negatiivne, sest tähendab et tegemist on hea asjaga kui kõik seda tahavad, kuid kahjuks igalpool nad soovitud kiiruseid pakkuda ei suuda ning mulle öeldi, et sajast kiirust mina ei saa, kuid 50/20 saavad nad mulle pakkuda küll. Väike tagasilöök, kuid eks mõne kuu pärast saab teada, kuidas siis teenus ka on.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Levikom pakub uudset kaablivaba telelahendust mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.