Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Linux & UNIX »  Linuxi peale üle, milline distro valida? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Hinnavaatlus :: m.hv.ee :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2017 12:52 vasta tsitaadiga

Manjaros on pakihalduriks ka pacman nagu arch-is? Otsisid pacmaniga ka, mitte ainult selles graafilises halduris?
Näiteks buntudes kasutusel olnud mitmed graafilised haldurid teatud pakke üldse näidata ei taha, ma ei tea küll, kuidas sellega Manjaros on.

Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2017 13:44 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Manjaros on pakihalduriks ka pacman nagu arch-is? Otsisid pacmaniga ka, mitte ainult selles graafilises halduris?
Näiteks buntudes kasutusel olnud mitmed graafilised haldurid teatud pakke üldse näidata ei taha, ma ei tea küll, kuidas sellega Manjaros on.

Ma ka ei teadnud. Ja ei viitsinud hakata tunde oma aega sinna matma hakata. Tõenäoliselt oleks see OpenSSH olnud leitav (ikkagi Archi variant). Aga ma oleks ikkagi pidanud keevitama kokku OpenRC initskripti OpenSSH'le. Võimalik et Gentoo'st oleks saanud "laenata" aga ei viitsinud mässata. Kui on desktop-linux, siis ma eeldan et asjad saab aetud GUI kaudu, muidu pole neil GUIdel nagu väga pointi. Konsoolidistrod/OSid on sellise kapotialuse nikerdamise jaoks palju meeldivam materjal.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Linux & UNIX »  Linuxi peale üle, milline distro valida? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.