Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Täna avalikustasid Elisa ja Starman esimese ühise teenuse – Binge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 30.07.2017 02:27:47 vasta tsitaadiga

Probleem ongi selles, et poes olevate telekate võimekus on kohalikest kanalitest ja operaatorite rämpslistis olevatest kanalitest ees. Selleks et poes olevate telerite võimekust ära kasutada tuleks Eestis nii mõnelgi juhul püsti ajada sat taldrik. suure erandina siis Telia ja Tähemehe korrusmajalahendused, kus HD on rohkem esindatud.
Mul on 2012 ja 2013 aasta LG telerid. Mõlemad toetavad FullHD-d (S2/T2), mida Eesti kanalite puhul saan kasutada vaid ERR kanalite puhul. Seda siis maapealse digi puhul. Zuumis ei hakata kunagi HD kanaleid edastama, sest tähemees ei jaksaks datavoo ülekande mahu eest maksta- tarbijaid ootaks hinnatõus.
Seega, selleks et 4K resoga paneel ära tasuks peaks kodus olema SAT ning soovitud kanal siis ka huvipakkuv (4K sat kanaleid on veel vähevõitu). Enamik saksa Kanaleid AStra peal on 720p, mõned ka 1080i. Aga selleks, et neist kasu oleks, võiks keelt osata.
Kokkuvõttes, pole uuematest telekatest Eestis mingit kasu. Ainuke eelis on võrgutugi, ehk võimalus vaadata meediasisu striimi abil. Lisaks hübriidtüünerid mis võimaldavad elukohta vahetades ka operaatori vahetusel teenusega lihtsamalt liituda. Muid eeliseid paraku ei ole.
Eestis on lihtsam meediasisu tarbida arvuti abil. Kuna üle võrgu on võimalik edastada ka HD-d internetiühenduse tehnoloogiast sõltumata. Kahjuks on kohalikke meediasisu pakkujaid onlines suht vähe. Netflix ei lähe arvesse, sest tegemist on nišitootega (sisuliselt videolaenutus) ja seda ei saa võtta laias laastus alternatiivina sest kohalikke uudiseid ja päevakajalisi saateid+ omatoodangut sealt ikkagi ei näe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2017 15:26:32 vasta tsitaadiga

Nuvot, seda tahtsingi öelda, et kui kasutada telekat peamiselt teleka vaatamiseks, siis pole mingit vajadust tormata poodi tehnika viimast sõna ostma kui olemasolev FHD ekraaniga isend töötab.
Ju siis olen vana peer, aga tõesti ei näe pointi osta midagi vaid selleks et naabrist parem olla kui mul seda tegelikult vaja ei ole.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuera
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2010




sõnum 01.08.2017 12:43:47 vasta tsitaadiga

Antud reklaamtekst on selline udu ajamine, et 90% sihtgrupist ei saa sellest üldse arugi.

Tehtagu TV+internet pakett, kus pole mingit kanalivalikut, vaid maksan selle eest kui vaatan ja minutipõhiselt.
Siis oleks ka kanalitel stiimul näidata midagi huvitavat, sest muidu reklaamirahad ei laeku.

Praegune olukord TV maastikul on ilmselgelt enesehävituslik - 30% reklaam ja ühte ja sama saadet näidatakse 6 kuud järjest.
Igasugu paketid ja lahendused ei aita ärile kaasa kui SISU, mida edastada ei ole.

Inimesed pigem kaaluvad üldse lepingute ülesütlemist kui uute lahenduste kasutuselevõttu.
Kui kiiresti midagi ette ei võeta, siis kärbub TV kui selline üldse ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.08.2017 14:18:24 vasta tsitaadiga

tonuera, statistika ja faktid või sinu unenäod?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.08.2017 18:23:49 vasta tsitaadiga

tonuera kirjutas:
Kui kiiresti midagi ette ei võeta, siis kärbub TV kui selline üldse ära.

Siin ta sul kärbub
http://kultuur.postimees.ee/3969799/eelmisel-aastal-pustitasime-telerivaatamise-rekordi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 18:56:43 vasta tsitaadiga

Kui kanalitel oleks minutipõhine arveldamine, siis peaks sisu ilma reklaamideta olema. Mina oleks küll päris kuri, kui reklaamide vaatamise eest veel minutipõhiselt peale peab maksma.
Aga minutipõhisega ei jõuaks keegi seda seakisa ära kuulata, mis siis tulema hakkaks.
Tänapäeval paistab see suht levinud käitumine olema, et hommikul esimese asjana pannakse telekas käima ja siis alles pannakse riidesse ning õhtul koju tulles läheb telekas käima enne kui kingad jalast võetakse. Suva mis kanal, aga peaasi et lõugaks nurgas. Isiklikult ma sellele pihta ei saa, kui pole ikka parajasti s_ttagi vaadata, siis ma telekat käima ei pane kuna mind häirib kui mingi mitte huvi pakkuv saade taustaks käib, aga olen neid päris palju näinud, kes teleka ainult siis kinni panevad kui magama või kodust ära lähevad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 01.08.2017 22:18:45 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui kanalitel oleks minutipõhine arveldamine, siis peaks sisu ilma reklaamideta olema. Mina oleks küll päris kuri, kui reklaamide vaatamise eest veel minutipõhiselt peale peab maksma.
Aga minutipõhisega ei jõuaks keegi seda seakisa ära kuulata, mis siis tulema hakkaks.
Tänapäeval paistab see suht levinud käitumine olema, et hommikul esimese asjana pannakse telekas käima ja siis alles pannakse riidesse ning õhtul koju tulles läheb telekas käima enne kui kingad jalast võetakse. Suva mis kanal, aga peaasi et lõugaks nurgas. Isiklikult ma sellele pihta ei saa, kui pole ikka parajasti s_ttagi vaadata, siis ma telekat käima ei pane kuna mind häirib kui mingi mitte huvi pakkuv saade taustaks käib, aga olen neid päris palju näinud, kes teleka ainult siis kinni panevad kui magama või kodust ära lähevad.


välismaal on kaablioperaatoritel sellised kioskipõhised teenused, kus maksad sisu eest ja reklaami ei sekunditki. tavaliselt arveldatakse tükihinnaga- üks seeria- film, üks jalkamatš 1 hind.Arveldusperioodi lõpus maksad arve alusel. Mõned jälle teevad nii, et avavad sulle 24-ks tunniks või kuni nõudmise esitad, terve kanali. Siis on päevapõhine hind. Tellimine käib tellimiskeskkonnas läbi telekapuldi. Umbes nagu Telia Filmiriiul, ainsa vahega, et valik palju laiem. ja Kvaliteet HD-s. EEstis poleks võimalik minutipõhist ülekannet rakendada, sest sisu kvaliteedi-hinna suhe oleks kõvasti paigast ära. Maksta nt K2-TV3 sisu eest? Ei iial. Enne olen ilma. Sisuliselt ma võiks toaantenni nüüd üldse ära korjata endal. Milleks hoida voolu all seadet, millest enam absoluutselt kasu ei ole. Ja ei hakka enam ka sugulased EEsti kanalite jaoks mult pulti küsima. Ma ütlesin juba kõigile, et kui K2 ja TV3 vabakast ära lähevad siis raha eest ma neid kanaleid küll tellima ei hakka. ERR on järelvaadatav tasuta ja onlines. Öelge mulle, milleks mulle maapealne digi??? See projekt on tegelikult täiega läbi kukkunud, sisuliselt juba teist korda. Vahepeal oli varjusurmas, siis tuli veidi kanaleid ja lõpuks, pole peaaegu midagi. TallinnaTV järele pole kunagi igatsenud. Kui ka see kinni läheks, oleks täiesti poogen. Tõsi, välismaal on telekamaks, mis liidetakse kas kaablioperaatori või kommunaalteenuste osutaja arvele või maksad otse selleks eraldatud arvele läbi panga- postkontori. Välismaal on TV vaatamine palju kallim lõbu, eriti kui arvestada tasumäärasid ja palgasuhet, siis meil Eestis võrduks Telekamaks täieliku absurdiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Täna avalikustasid Elisa ja Starman esimese ühise teenuse – Binge mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.