Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
appler
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 16:21:33 vasta tsitaadiga

Täna tuli välja 4.5.6 hot fix mis parandab "911" probleem.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2017 08:54:22 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Kui keegi OnePlus' ist tellimas midagi, hüppaks ka kampa, soov kesta järele, maru libe on ikka käes.
Kaks päeva kasutanud seda, jellyt ei näe, aku peb hästi, nõksa paremini kui OP3. Üks häiriv, mis avastasin, et kui kõne alustada, läheb mingi 10-15 sek enne kui kutsum hakkab. Ja mingil hetkel ütles helistajale proovijale "ei saa hetkel vastata" vms


See viimane mure, et hakkab kaua kutsuma ja annab kellelegi kes üritab mulle helistada teada, et "isik ei saa hetkel vastata" vms, probleemid olid Tele2 poolsed ja seoses numbri üleviimisega, hetkel neid probleeme enam ei ole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 23.07.2017 04:47:10 vasta tsitaadiga

muidumees kirjutas:
Kas OP3T oleks kindlam valik?
Eeldada, et OP3T bugid juba välja juuritud, siis SD821 peaks ikka veel suhteliselt tuleviku kindel olema ja igapäeva kaustuses SD835ga väga suurt erinevust ei märka?


Mul sama küsimus neile, kes on OP3T pealt OP5 peale üle läinud. On tuntav vahe? icon_rolleyes.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 23.07.2017 06:33:19 vasta tsitaadiga

Isegi paljud youtuber'id räägivad, et 3T ja 5 vahe on liiga insignificant, edasiminek ei ole asja väärt. Isiklikust vinklist, kui saaks 3T vähemalt 100 eurot odavamalt võtaks selle. Kui vahe väiksem, siis tasuks võib-olla tarkvara uuenduste suhtes tuleviku peale mõelda, neid saab 5 vast ikka rohkem.

Reaalselt tavalist 3 ja 5 näppinud, ei tunneta vahet.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.07.2017 20:11:27 vasta tsitaadiga

Täpselt, ei tundud ka erilist vahet ja seetõttu tagasi saatsin, nüüd toimetan 3-ga ilusti edasi. Ainukesed erinevused olid aku kestvus ja kaamera.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2017 09:01:10 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Täpselt, ei tundud ka erilist vahet ja seetõttu tagasi saatsin, nüüd toimetan 3-ga ilusti edasi. Ainukesed erinevused olid aku kestvus ja kaamera.


Palju aku kestvuse vahe oli?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.07.2017 12:50:59 vasta tsitaadiga

Õhtuks oli ikka 20% alles, praegu 3ga üldiselt magama minnes on alla 10 alati.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2017 10:20:53 vasta tsitaadiga

Telia, voLTE ja oneplus 5. Kellelgi töötab?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2017 11:35:15 vasta tsitaadiga

jaani8, sügavalt kahtlen. viimati ei olnud telia volte konfiguratsiooni telefonis.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 28.07.2017 21:27:13 vasta tsitaadiga

Tellisin 128GB versiooni pühapäeval, kätte sain reedel. Sai tellitud, kuna mu 2,5a vana Oneplus One hakkas vaikselt ära väsima - läks kasutamise ajal tuliseks, tahtis korra päevas restarti ja aku ei pidanud enam midagi.
Oneplus 5 esmamuljed siis sellised - akut laeb mõnusalt kiirelt ja tühjeneb ka aeglasemalt, ei pea enam koguaeg juhe järel olema. Ekraan on harjumatult kollakas või selline teise tooniga. See "tarretise" efekt on suht häiriv esialgu, kerimiselt lainetab ikka tuntavat, umbes nagu kineskoobiga telekas saatelõpu tiitrid üle ekraani joostes lainetavad, vast harjub kunagi ära. Alumised äärmised nupud on natuke kaugemal servadest, seega vajutan pidevalt mööda.
Tagumine kaas paistab olema metallist, kuna on katsudes külm. Kaameral paistab päris palju uut ja põnevat olema. 3T led on veits tugevam (sai kõrvuti võrrelda taskulampidena).
Ei saanud Tele2 Smart kõnekaardiga mobiilset andmesidet tööle (samamoodi nagu ei tööta see Oneplus 3T-ga, proovitud 3 erinevat sim-i). Zen-iga sain 4G kohe toimima.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2017 21:37:00 vasta tsitaadiga

Tele2 interneti seaded on paigas? APN jms
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2017 23:32:19 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
Ei saanud Tele2 Smart kõnekaardiga mobiilset andmesidet tööle (samamoodi nagu ei tööta see Oneplus 3T-ga, proovitud 3 erinevat sim-i). Zen-iga sain 4G kohe toimima.

Ostsin ise ka ühe Smardi stardika ning samuti internetiühendust püsti ei võta, telefoniks OP3, ongi mingi Oneplusi enda jama või?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2017 08:04:48 vasta tsitaadiga

Kui mul T2 internet ei töötanud peale uuendust, sain abi siit. https://tele2.ee/abi/teenused-telefonis/seadistamine
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 30.07.2017 09:34:44 vasta tsitaadiga

No ei tööta Tele2 Smart kõnekaardi mobiilne andmeside ei Oneplus 3T ega 5 puhul. Proovitud kolme erinevat sim-i. Täiesti uus karbist võetud Oneplus 5 ei ühendu, Zen kõnekaardiga oli kohe 4G olemas. Eelpool olev õpetus on ka juba mitmeid kordi läbi tehtud.
Kas keegi on mingi nipiga siiski toimima saanud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps2
HV kasutaja


liitunud: 26.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2017 13:39:05 vasta tsitaadiga

kellelgi klaasi on äkki üle? Äkki saab kaubale
Enda omad ple veel kohale jõudnud
Telefon muidu hea, aku peab hästi, kiiruse kohta ei saa midagi halba öelda. Kaamera on hea icon_smile.gif Aga föönilt üle tulla oli natuke harjumatu, kuid mitte midagi hullu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 02.08.2017 18:37:23 vasta tsitaadiga

Kas see jelly efekt on ainult mingites kindlates appides? Sest Chrome'is, seadetes, Google Now-s või appdraweris mina seda küll kuidagi esile ei suuda kutsuda. Facebooke, instagramme ja twittereid ei kasuta.
Telefoni muidu kaks nädalat kasutanud. Lollakalt õhuke ja libedavõitu on ainult. Muud nagu Nexus 5-lt üle minnes silma ei kriibi ülearu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2017 19:11:51 vasta tsitaadiga

Jelly suht loterii, mõnel telefonil esineb, teisel mitte.
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 403 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 355
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franz
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2010




sõnum 03.08.2017 07:28:10 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
No ei tööta Tele2 Smart kõnekaardi mobiilne andmeside ei Oneplus 3T ega 5 puhul. Proovitud kolme erinevat sim-i. Täiesti uus karbist võetud Oneplus 5 ei ühendu, Zen kõnekaardiga oli kohe 4G olemas. Eelpool olev õpetus on ka juba mitmeid kordi läbi tehtud.
Kas keegi on mingi nipiga siiski toimima saanud?


OnePlus 3 teemast tuli välja lahendus mis tõesti toimib:
Maarjano kirjutas:

Tele2 leidis meie murele lahenduse.
Smart kaarti puhul tuleb Access Point MVNO type muuta IMSI'ks (lepingulise kaarti puhul on see None). Ja 4G hakkas tööle icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.08.2017 09:08:03 vasta tsitaadiga

Saage üle sellest Jelly scrollingust, seda ei eksisteeri ju. See eksisteerib hetkel ainult teie mõistuses ehk siis mõni hakkab tahtma seda näha ja siis näebki.

See video mis alguses levis oli ju tehtud telefoniga mis oli ju pre-sale või ma eksin? Siiani pole ükski Oneplus 5 kasutaja selle probleemi üle kurtnud ja ma tean vähemalt nelja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardu
HV vaatleja
Mardu

liitunud: 23.08.2003




sõnum 03.08.2017 09:42:52 vasta tsitaadiga

Jelly on täiesti olemas (olen OnePlusi kasutaja) ja nagu ma siia juba enne kirjutasin, siis panin tähele juba enne, kui ma kuskilt selle kohta midagi lugesin. Telefon Elisast ostetud ja tõenäoliselt pole mingi pre-sale variant. Selle olemasolu on KÕIGIL OP5 telefonidel kinnitanud ka OnePlus ise. Põhjuseks pole mitte kellegi ettekujutus, vaid see, et ekraani värskendatakse harjumuspärase ülevalt alla suuna asemel alt üles. Vahe on ainult selles, kes seda tähele paneb ja kui palju. Mina olen juba ära harjunud (niikuinii segas alguses ainult natuke) ja suhtun sellesse kui mingisse efekti.
_________________
Kogu meie mõttetus on meie olemuse tulemus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armido15
HV kasutaja
armido15

liitunud: 24.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2017 00:50:59 vasta tsitaadiga

On keegi Tartu kandis huvitatud Oneplus 5'le ümbrise tellimisest. Plaanis Spiegen neo hybrid tellida. https://www.spigen.com/products/oneplus-5-case-neo-hybrid
Sama tüüpi ümbris oli mul kunagi ka nexus 5'l peal, peab väga hästi vastu ja kannatas mitu asfaldile kukkumist ära. Kuna post ise tuleb kuskil 20€ oleks mõistlik korraga tellida rohkem, kui 1 ja postitasu omavahel ära jagada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 04.08.2017 01:47:45 vasta tsitaadiga

Mardu kirjutas:
Selle olemasolu on KÕIGIL OP5 telefonidel kinnitanud ka OnePlus ise. Põhjuseks pole mitte kellegi ettekujutus, vaid see, et ekraani värskendatakse harjumuspärase ülevalt alla suuna asemel alt üles. Vahe on ainult selles, kes seda tähele paneb ja kui palju. Mina olen juba ära harjunud (niikuinii segas alguses ainult natuke) ja suhtun sellesse kui mingisse efekti.

Kui põhjuseks on tõesti ekraani värskendamise suund, siis on selline jelly märgatav kõigi telefonidega, kui telefon pöörata teist pidi? Aga landsscape asendis uuendatakse ekraani ju vasakult paremale või paremalt vasakule?
Igatahes minu telefonil (ostetud Oneplus lehelt) seda viidatud videol olevat jellyt ei ole. Viidatud videos näen ma jellyt selgelt, st põhjus ei ole selles, et ma seda ära ei tunneks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardu
HV vaatleja
Mardu

liitunud: 23.08.2003




sõnum 04.08.2017 08:56:24 vasta tsitaadiga

Jah, jelly ongi ka teistel telefonidel, kui nad tagurpidi pöörata. Proovisin oma vanadega ja kõigil näha. Landscape'i peal on näha, et vasak ja parem pool on väga vähe nihkes ja seda olen ma igal nutiseadmel näinud. Kui neid asju ei näe, siis on hästi läinud ja silmad heas mõttes aeglased. Inimesed ongi erinevad ja kõik ei näe samamoodi, lisaks sõltub selle tähelepanemine suuresti ka keritavast sisust - nt kui ma vaikimisi zoomiga siin foorumis kerin, pole üldse midagi aru saada, kuigi mujal näen.
_________________
Kogu meie mõttetus on meie olemuse tulemus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2017 16:51:16 vasta tsitaadiga

Mardu kirjutas:
Jelly on täiesti olemas (olen OnePlusi kasutaja) ja nagu ma siia juba enne kirjutasin, siis panin tähele juba enne, kui ma kuskilt selle kohta midagi lugesin. Telefon Elisast ostetud ja tõenäoliselt pole mingi pre-sale variant. Selle olemasolu on KÕIGIL OP5 telefonidel kinnitanud ka OnePlus ise. Põhjuseks pole mitte kellegi ettekujutus, vaid see, et ekraani värskendatakse harjumuspärase ülevalt alla suuna asemel alt üles. Vahe on ainult selles, kes seda tähele paneb ja kui palju. Mina olen juba ära harjunud (niikuinii segas alguses ainult natuke) ja suhtun sellesse kui mingisse efekti.

Mu OP3-l on näiteks nii, et ekraani allpool on valge värv punakama tooniga, kui üleval pool. Esimene nädal peale telefoni kättesaamist oli küll tunne, et saadan tagasi, kuid ei saatnud ja teine nädal olin sellega juba harjunud. Ega täiesti perfektset telefoni ei leiagi, küsimus on selles kui ruttu sa telefoni vigadega ära harjud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 08.08.2017 14:21:19 vasta tsitaadiga

Tele2 on ka müüki võtnud: https://tele2.ee/pood#manufactor=627
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.