Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2017 18:40:24 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Hunnik kenas kindlas kõneviisis toodud valeväiteid thumbs_up.gif
PS. Mis see reaalne töö siis on? Et tuleks ikka tehases 12h päevas rahmeldada?

ma "provokatsioonidele" ei allu, nii et pole mõtet... icon_lol.gif Tahad, siis kirjuta midagi konkreetset vastu.
Mõned huvitavad mõtted (minu meelest):
"The problem with Bitcoin, and the other upstarts is that eventually the market will flood with this type of currency.
If the digital age has taught us anything, its that any data and ways of producing it can be copied, again, and again....
The concept of crypto-currency is not unique to bit coin or any digital currency enterprise. Bitcoin and its likes will continue to rise and crash hard probably a half dozen times over the next decade due to hype and people desperate to invest in something they can retire on.
eventually the world will be flooded with these types of company's to the point each one will be barely sustainable, it will be a part of future economy but will likely be the lowest denomination of currency due to its saturation and the realization that it is also vulnerable to many of the same problems fiat currency has despite currently popular belief, which is based on hope and not reality.
These types of currencies will be relegated to non essential services like rewards programs many corporations offer now, arcade ticket vendors and carnivals games...
If a cryptocurrency ever emerges as a currency (i.e. rather than primarily as an investing asset), then it could reach the dominant position of something like the US Dollar, where it's incredibly hard to displace just because so many people accept it and so many things are priced in terms of it.
I thought Bitcoin would reach this phase, but a couple of the core maintainers basically staged a coup and steadfastly refuse to increase the protocol packet size, which is needed for it to scale to the level of an actual currency. They've successfully managed to shut down any attempts to fork the currency or otherwise defy their will. So, I think it might eventually die off. We'll see.
I still believe in the idea of crypto-currencies. It'll happen, one day. There's too much demand and too many people trying to do it. Somebody will get it right, and reach that critical mass first. There might also be a second and maybe even a third player. But the bigger those top couple cryptocurrencies get, the harder they'll be to topple.
Probably the major risk they face that doesn't apply so much to conventional currencies is that of an exploit. Possibly involving quantum computing..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2017 20:59:06 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
"The problem with Bitcoin, and the other upstarts is that eventually the market will flood with this type of currency.
If the digital age has taught us anything, its that any data and ways of producing it can be copied, again, and again....


Siin on kerge viga, võib jääda mulje et ühte krüptomünti saab lõpmatult kopida, ei saa, ühtegi korda ei saa.
Kui on mõeldud et saab kopida tehnoloogiat ja teha samasugust münti uue nimega, jah saab, ja on tehtud küll ja veel, ainult et need pole saanud mingit väärtust.

Nii et mida see siis öelda tahab?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 05.07.2017 21:00:39 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
ewur kirjutas:
"The problem with Bitcoin, and the other upstarts is that eventually the market will flood with this type of currency.
If the digital age has taught us anything, its that any data and ways of producing it can be copied, again, and again....


Siin on kerge viga, võib jääda mulje et ühte krüptomünti saab lõpmatult kopida, ei saa, ühtegi korda ei saa.
Kui on mõeldud et saab kopida tehnoloogiat ja teha samasugust münti uue nimega, jah saab, ja on tehtud küll ja veel, ainult et need pole saanud mingit väärtust.

Nii et mida see siis öelda tahab?


Ewur tahab mu meelest öelda väga pikalt seda, et krüptovärk on üks paras ikaldus ja õnnetus. Saab ka lühemalt sõnastada. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 01:22:46 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
ewur kirjutas:
"The problem with Bitcoin, and the other upstarts is that eventually the market will flood with this type of currency.
If the digital age has taught us anything, its that any data and ways of producing it can be copied, again, and again....


Siin on kerge viga, võib jääda mulje et ühte krüptomünti saab lõpmatult kopida, ei saa, ühtegi korda ei saa.
Kui on mõeldud et saab kopida tehnoloogiat ja teha samasugust münti uue nimega, jah saab, ja on tehtud küll ja veel, ainult et need pole saanud mingit väärtust.

Nii et mida see siis öelda tahab?

pakun (loogiliselt), et kommenteeria mõtles teist varianti - "saab kopida tehnoloogiat ja teha samasugust münti uue nimega...".
Õige ju, erinevate nimedega münte on hetkel ju peaaegu tuhande kanti.


yerba kirjutas:
...Ewur tahab mu meelest öelda väga pikalt seda, et krüptovärk on üks paras ikaldus ja õnnetus. Saab ka lühemalt sõnastada. icon_smile.gif

Lühidalt kirjutades, siis krüptorahasse suhtun positiivselt, ei mingit vaenulikkust. Negatiivselt suhtun sellesse, kuidas krüptoraha "loomisprotsess" hetkel käib. Hetkeareng ja sellega seostuvad negatiivsed ilmingud. Aga see ju tegelikult loomulik, areng ei saa alati olla ainult läbi positiivse. Samas on üks ütlus - võid absoluutselt kõike teha, aga ainult niikaua, kuni see ei mõjuta mingil negatiivsel moel kõrvalseisjat...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 06.07.2017 10:55:56 vasta tsitaadiga

Krüptoraha loomist võib minu meelest vabalt võrrelda tootearendusega-disainiga. Ma ise ei teagi ühtegi toodet, mis oleks esimesest matsust kohe olnud selline, et midagi täiustada ja juurde nikerdada pole vaja.

Hetkeareng ja negatiivsed ilmingud on minu meelest seotud sellega, et kuna nüüd on asi jõudnud ka autoaedadesse ja juurviljapoodidesse, siis kõik tahavad ratsa rikkaks saada. Teemasse süvenemata ja asjast aru saamata. Loomulikult on sellise lolli raha ümber terve skeemitajate ja võrkturundajate kari koort riisumas, seda esmalt. Teisalt mis puutub tehnoloogilisse poolde, siis vaevalt et kunagi nišitootena disainitud-kodeeritud bitcoini kohta arvati, et 10 aasta pärast teab teda terve maailm. icon_smile.gif

OT: Läksin hommikul õue, ringutasin korda kaks ning tõin kuurist kirka. Nagu kirka maasse lõin, hakkas raha tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2017 00:23:03 vasta tsitaadiga

Kas walletist Krakenisse kandmine on tasuta/teenuse eest (igal walletil oma teenustasu)?
Wirexi kokkupuude on kellelgi olemas, tasuks vaadata midagi muud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 08.07.2017 14:30:33 vasta tsitaadiga

xheix1712, tasu sõltub sellest palju sina oled nõus minerile andma ülekande eest. "Walletil" endal ei ole tasu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 23.07.2017 02:49:29 vasta tsitaadiga

Kuidas on viimasel ajal lood suurematel vahetuspunktidel( Kraken, Coibase, Poloniex, Bitstamp) konto esmase verifitseerimisajaga?
Väidetavalt peaks aega võtma ca nädala, kuid ei tahaks väga kuud aega ja rohkem oodata, nagu mõnega juhtunud on. Sellepärast ka selline küsimus.
EDIT: lisaküsimus veel, et kaua keskmiselt võtab aega ülekanne nt SEB-st vms Eestis tegutsevast pangast ülekanne ülevalpool mainitud vahetuspunktide kontole?


viimati muutis mariokgo 23.07.2017 03:48:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 23.07.2017 03:33:12 vasta tsitaadiga

mariokgo, mida kauem ootad konto tegemisega seda hiljem saad toimetama hakata. Mul läks Krakenis Tier2 verifitseerimisega ligi kaks nädalat. Soovitan ära otsustada kus kauplema hakkad ja kohe konto ära teha ja verifitseerimisprotsess käima lükata. Samal ajal võid "kiiremat ja mugavamat" lahendust edasi otsida - vähemalt on mingi edasiminek.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2017 00:29:13 vasta tsitaadiga

Coinbase tegi ID-kaardiga verifitseerimise mõne minutiga ära.

Edit: huvitav, kas ma saan millestki valesti aru või lihtsalt veab. Eelmise kommenteerimise ja praeguse muutuse vahel tegin Krakenis verifitseerimise ära. Tier 2 staatus on "Verified".

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul134
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 19.10.2017 18:01:38 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
Tehtud icon_wink.gif See blockchain.com toimis probleemideta ja jättis väga soliidse mulje icon_idea.gif Ehk ma nüüd selle tagasisidega sain ka oma panuse foorumisse pandud icon_rolleyes.gif

Tegin minagi blockchain konto. Kui ma õigesti aru saan siis on see üks paljudest rahakottidest?
Aga, et sinna midagi peale saada, st osta eurode eest bitcoine, siis seda saab seal teha seal kasutades coinify.com teenuseid.
Tegin SEB virtuaalse kaardi, aga sellega ei saa millegipärast maksta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004




sõnum 09.11.2017 00:16:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab millistes kohtades teenustasud kõige mõistlikumad on bitcoinide ostmisel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 09.11.2017 08:42:28 vasta tsitaadiga

bastard kirjutas:
Kas keegi teab millistes kohtades teenustasud kõige mõistlikumad on bitcoinide ostmisel?


Teenustasust olulisem on jälgida hinnakõikumist:

https://www.coindesk.com/price/

Leia sobiv auk ja tegutse:

https://anycoindirect.eu/en

Kui keegi mulle headmeelt soovib valmistada, võib kasutada ka ref linki:

https://anycoindirect.eu/en/buy/bitcoins?discref=65693f95-85ce-41c5-a234-06f2f044506d
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 24.11.2017 15:59:35 vasta tsitaadiga

Kus seda Bitcoini kõige parem päris rahaks vahetada oleks ikkagi (st kuidas ma raha oma SEB kontole saan)? Proovisin erinevaid exchange testi mõttes, aga ei leidnud justkui midagi eriti head. Lisaks tahaks, et raha väljakandmine ei võtaks ka 20 päeva nagu mõndades kohtades kirjas oli.

Kraken - pole võimalik kasutajat verifitseerida: Feature Disabled This feature is not currently available.
Bittrex - pole võimalik USD/EUR välja kanda, ainule vahetus erinevate krüptorahade puhul
HitBTC - USD withdrawals are temporarily shut down for technical maintenance. Please accept our apologies for any inconvenience caused.
Jne
Coinbase - teenustasud tunduvad jube kõrged (4%?)

Tundub kuidagi sihuke lukus süsteem kust reaalset raha enam välja ei saagi. Mida soovitate?


viimati muutis yeah1000 24.11.2017 16:11:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 24.11.2017 16:07:22 vasta tsitaadiga

Bitstamp.net on minumeelest soliidne, stabiilne ja pika ajalooga koht. Ainult isiku verifitseerimine võib mingi 3-4 päeva aega võtta. SEPA väljamaksed on senimaani max 3 päeva aega võtnud. Tihti on olnud juhuseid kus hommikul kell 9:00 paiku välja võtma hakkad, siis on 17:00-ks SEB arvel juba.

Nojah, praegu on hullus lahti, verifitseerimine võtab siin ka rohkem aega https://www.cryptocoinsnews.com/bitstamp-advises-customers-of-longer-service-response-times-as-demand-increases/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2017 13:25:38 vasta tsitaadiga

Algajana küsin ka siis mõned võib-olla lollid küsimused, üritan ennast ka kogu krüptoraha asjaga kurssi viia ja natuke raha paigutada. Kui kellelgi head linki mingile videole vms. kuidas saan ennast vastustega kurssi viia siis võiks jagada.

1. Mõtlesin õnne otsimiseks neid nö. altcoine mõnesaja euro eest osta ja siis ka natuke populaarsemaid coine, kus kohast tasuks osta? Olen kuulnud Coinbasest, bitstampist ja anycoindirectist. Kas ka nendest tasuks enda kõik coinid enda isiklikku rahakotti üle kanda?
2. Saan aru, et on olemas riistvaralisi rahakotte (füüsiline) ja nö. tarkvaralisi. Kolmas variant enda coine hoida seal nö. exchange keskkonnas, ehk siis keskkonnas, kus ostan ja müün?
3. Tarkvaralise rahakoti puhul asuvad coinid mu arvutis? Ilmselt ju mõnesaja euro pärast ei ole mõtet riistvaralist rahakotti osta. Kui juhtub näiteks kõvakettaga midagi trastilist ja taastamine pole võimalik, olen ilma?
4. Tarkvaraliselt rahakotid on erinevad ja need toetavad erinevaid krüptovaluutasid? Milliseid kasutada tuntud rahade jaoks? Milliseid nö. gamblimise jaoks, kui otsid õnne? Või on tark kõike ühes koha hoida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2017 14:20:10 vasta tsitaadiga

Õnne otsimiseks on mõtet kõik oma mündid hoida müügiorderites mida saab teha ainult vahetussaitidel, ainult nii on võimalik kiires hinnahüppes osaleda. Sama kehtib ostuga, ei pea minema ja kohe kogu raha turuhinnaga laiaks lööma, võib panna orderid näiteks -50% hetkehinnast oma aega ootama. Lõpptulemuses on väga tähtis osa sisenemishinnal.

Eraldi walletil on siis mõtet kui tahad mündi aastateks kõrvale panna ja mitte sõltuda sellest kui mõni sait kiusatuse või ründe ohvriks langeb. Mina isiklikult usaldan enda teadmisi turvalisusest piisavalt vähe et online hoidmine tundub kindlam kuigi esmapilgul vastuvõetamatu.

Suure kasumi illusioone pole mõtet teha, kui esimese kuue kuuga nullis püsid on piisavalt hea tulemus. Näide mis on tänaseks saanud minu suvisest katsetusest mudaportelliga, kõike sai võetud 0.01btc eest:

Spoiler Spoiler Spoiler


Paras pudru aga kellel huvi saab ise korralikuma tabeli vormistada.
Ehk pole häid ja halbu münte vaid on ajastus.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2017 14:32:18 vasta tsitaadiga

Halbu münte on küll, nagu näiteks onecoin, dagcoin jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2017 14:41:29 vasta tsitaadiga

Anycoindirect on ainult müntide ostmiseks? Wallet peab mul kuskil online wallet keskkonnas siis, kuhu nad kanda saavad kui tehingu teen?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 03.12.2017 18:29:11 vasta tsitaadiga

Kus oleks võimalik näputäis Minexcoini rahaks teha?
Keegi siinsest rahvast ei taha osta? 6 $ pealt läinud 60 $ peale kuu ajaga thumbs_up.gif

C1rca, kui pikemaajalist mündi hoidmise plaani pole ja kümneid tuhandeid eurosid alla ei pane, siis tõesti, nagu elukaz ütles, pole mõtet walleteid installida oma arvutisse.
Genereerid näiteks Bittrexis mündi aadressi ja asi korras - võid rahulikult sinna kanda.
Disclaimer: Kui vahetuskeskkond peaks tegema Mt.Gox'i, Mintpal'i, Cryptsy't või midagi sarnast, siis palun mind mitte süüdistada!
Korduvalt kõrvetada saanuna on mul hetkel 15 sünkroniseeritud full nodet, 5 light walletit ja hunnik sünkimata rahakotte koduarvutites...


elukaz, jubedaid asju, jubedal ajal, oled kokku ostnud... pane sama tabel USD hindades vähemalt - oleks natukenegi kenam vaadata icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2017 18:33:55 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
Kus oleks võimalik näputäis Minexcoini rahaks teha?
Keegi siinsest rahvast ei taha osta? 6 $ pealt läinud 60 $ peale kuu ajaga thumbs_up.gif


Ei tea sellest coinist midagi, aga selline tootlus viitab pigem scam-le ehk tõenäoliselt on sul see $60 ainult arvutiekraanil imetlemiseks ja võib olla keeruline isegi algne investeering tagasi saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 03.12.2017 19:01:12 vasta tsitaadiga

napoleon, selline tootlus on täiesti tavaline krüptode puhul: meenuta nt. ETH'i või NEO starte icon_biggrin.gif
algne investeering on ka olematu (kaevamine madala raskusastmega + hoiustamise dividendid MinexBank'is ) ja MNX on tegelikult kaubeldav Livecoin.net keskkonnas, kus mul aga kontot pole ja ilmselt ei viitsi teha ka...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2017 19:55:41 vasta tsitaadiga

Krakenist tehtud SEPA makse (SEBi) oli järgmiseks päevaks kontol.

Ise üritan esimese 20-30 mündi seest vaadata parimaid välja. Päris lotot ka mängida ei taha.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2017 20:42:14 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Krakenist tehtud SEPA makse (SEBi) oli järgmiseks päevaks kontol.

Ise üritan esimese 20-30 mündi seest vaadata parimaid välja. Päris lotot ka mängida ei taha.


Peale errorite ei õnnestu krakenist mitte midagi enam kätte saada. Tier2 peaks olema ju piisav, et nad raha välja annaks? Hetkel hakkab tunduma, et olen rahast ilma.


keegi bitcoin.de verifitseerimise on läbi teinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2017 20:52:42 vasta tsitaadiga

Carl kirjutas:
Chaza! kirjutas:
Krakenist tehtud SEPA makse (SEBi) oli järgmiseks päevaks kontol.

Ise üritan esimese 20-30 mündi seest vaadata parimaid välja. Päris lotot ka mängida ei taha.


Peale errorite ei õnnestu krakenist mitte midagi enam kätte saada. Tier2 peaks olema ju piisav, et nad raha välja annaks? Hetkel hakkab tunduma, et olen rahast ilma.


keegi bitcoin.de verifitseerimise on läbi teinud?


Ma sain oma varanduse kätte sealt isegi, päev otsa refreshisin lehte ainult icon_biggrin.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.