Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.07.2017 16:29:34 vasta tsitaadiga

15.2 driveritega proovisid?
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 16:36:11 vasta tsitaadiga

Milleks driveri fix kui modimata kaardid? Ja ma olen täheldanud et draiverist ei sõltu töötavate kaartide kogus, kui ei tööta siis mitte ükski. Või siis need millel error 43 vms. Int video võib ka segadust tekitada. Proovi -di võtmega mis kombod töötavad.
8 ei ole vähe.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 20.07.2017 16:37:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
15.2 driveritega proovisid?


rx580 oli siis alles idee faasis vist kui see draiver välja lasti icon_smile.gif aga ei ma nii kaugele tagasi ei ole veel läinud. Claymore readme ise ka ütleb tegelikult, et polaar kaardid saavad viimaseid draivereid kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 20.07.2017 16:39:14 vasta tsitaadiga

karusloom, toide on piisav? Minul esines selliseid anomaaliaid senimaani kuni teise toite kõrvale lükkasin. Kuigi "kirjade järgi" oleks võinud ühest piisata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 16:40:23 vasta tsitaadiga

RX500 tahab alates 17.4 vms.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 20.07.2017 16:42:16 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Milleks driveri fix kui modimata kaardid? Ja ma olen täheldanud et draiverist ei sõltu töötavate kaartide kogus, kui ei tööta siis mitte ükski. Või siis need millel error 43 vms. Int video võib ka segadust tekitada. Proovi -di võtmega mis kombod töötavad.
8 ei ole vähe.


driveri fix vajalik et w10 6 kaarti üldse tunnistaks vastasel juhul ei suuda ka windows 6x580 kaarte üles korjata

raitl kirjutas:
karusloom, toide on piisav? Minul esines selliseid anomaaliaid senimaani kuni teise toite kõrvale lükkasin. Kuigi "kirjade järgi" oleks võinud ühest piisata.


toidet on 1700w
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 17:04:31 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
elukaz kirjutas:
Milleks driveri fix kui modimata kaardid? Ja ma olen täheldanud et draiverist ei sõltu töötavate kaartide kogus, kui ei tööta siis mitte ükski. Või siis need millel error 43 vms. Int video võib ka segadust tekitada. Proovi -di võtmega mis kombod töötavad.
8 ei ole vähe.


driveri fix vajalik et w10 6 kaarti üldse tunnistaks vastasel juhul ei suuda ka windows 6x580 kaarte üles korjata

raitl kirjutas:
karusloom, toide on piisav? Minul esines selliseid anomaaliaid senimaani kuni teise toite kõrvale lükkasin. Kuigi "kirjade järgi" oleks võinud ühest piisata.


toidet on 1700w


W10 tunnistab 6 kaarti ilma fixita ka. Kui kuidagi muidu ei saa, too siia, paneme tööle. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 20.07.2017 17:36:28 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
... Proovi -di võtmega mis kombod töötavad.
8 ei ole vähe.


pull värk, -di võtmega noppisin 3 hashivat kaarti välja ( 2kaardi kaupa testides crashe ei olnud) ja niikui sisestasin -di võtmesse töötavad kaardid pakkis ethminer end kokku.

edit: täiesti amd draiveri vaba win, keelatud ka automaatne draiveri paigaldus ja jooksutadesnäiteks 17.4.3 draiverit teeb masin resa. Peab vist masina laiali kiskuma ja ükshaaval hakkama kaarte lisama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 17:45:48 vasta tsitaadiga

Pane teine toide lisaks, mõni rail või pistik võib järgi anda. Mitu riserit ühe juhtme taga on?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 20.07.2017 17:50:05 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Pane teine toide lisaks, mõni rail või pistik võib järgi anda. Mitu riserit ühe juhtme taga on?


iga juhtme kyljes 2, sama seadega 6x480 töötas kui kulda, täna vahetasin ainult kaardid ja sai kinnitatud tõdemus, et töötavat asja ära näpi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 17:58:33 vasta tsitaadiga

Ampertangid on? Kaardid on erinevad, 470 pulse näiteks imeb riserist 6A ja 6-pinist 4A mis on täiesti ebanormaalne ja võib edukalt molex raili kooma tõmmata. Keera prooviks kellad täiesti maha, näiteks 500/500/750mV, sellega võiks voolutarve pooleks minna.

Kuigi ma oletan et pigem siiski softi teema.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 18:15:31 vasta tsitaadiga

Mujalt ei saa sellele molex railile voolu võtta? Ma olen spetsjomm üleminekuid teinud et 4 rail toiteploki kahte cpu raili koormuse jaotuseks kasutada...

Ntks cpu 4 pin to 2x 6pin gpu; cpu 8 pin to 2x 8pin gpu . Imeasju leidub veel icon_biggrin.gif, aga 12v raja koormusi ei tohi üle kasutada seda reeglit pean silmas ainult ja ongi kogu lugu. Kahe toiteka jaoks aitab vana hea 12v relee nt udutulede oma ja vanalt ide kõvakettalt molex pistik, vanalt emaplaadilt see edev ots toiteploki külge ühendamiseks. Serveri toiteplokid on veel kõrgem tase, leiaks ainult kuskilt hea hinnaga gpu 6 pin ja 8 pin isaseid toite otsi ja klemme, siis oleks puhas lust ja lillepidu icon_biggrin.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 19:47:52 vasta tsitaadiga

Vana hea relee ja arvuti ei käi kokku, lahti lülitusel annab ebameeldiva pulsi mähisest välja. Piisab rohelised kokku ja kogu moos.
Aga jagamiseks olen teinud isegi sellise ülemineku mis võtab pcie-st 12V ja molexist 5V ja sellega riseritele putru suhu toppind. RX ikka suht piixus seeria ses suhtes.

Juhtmete tegemiseks käärid kätte ja: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Delock-kaabel-PCI-Express-toiteplokk-6-pin-naissoost-2-x-8-pin-meessoost-160762
Kui kalliks jääb siis võib ka nii: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Phobya-VGA-Power-Connector-6-2Pin-male-incl-8-Pins-2-pcs-black-214466 aga see võtab päris palju aega.
Serverite plokid on hea kraam jah, 2kW platinum toidet 25-50 euri eest thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 20.07.2017 19:56:02 vasta tsitaadiga

tis is fuked up ....icon_smile.gif tassisin kone koju, unetu öö tarbeks, naine ei tahtnud üle ukse läve lubada icon_smile.gif, aga asjast....ma kahtlen toite puudujäägis. Rig-i toitab Platimax 1700. See monstrum omab 6 eraldi 12v raili ning sülitab rail 1 ja 2 20A ning kõik muud railid 30A per rail, selle kogusega saan ma lisaks kaevamisele midagi paralleelselt ka kokku keevitada. Kiskusin kone pulkadeks ja proovin kõik kaardid üksaaval läbi iga pci.e siini peal. Miskipärast ma kardan, et win ja draiverid ei ole just parimad sõbrad omavahel kuna ma ei suuda ka lihtsalt clean installi teha 6 kaardiga. kui kaardid on ilma draiverita winni küljes siis masin sõidab aga tundmatute reisijatega ning niikui hakkad reisijaid tutvustama siis kuuenda näo tuvastamisega tõmmatakse masin tee äärde ja vsjoh. Küll aga läheb asi käima kui 16.11.5 sisu kopeerida 17.4.x ja edasi draiverite peale ja installides draiverid käsitsi. Varsti hakkan vahetust otsima icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 20:21:16 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Vana hea relee ja arvuti ei käi kokku, lahti lülitusel annab ebameeldiva pulsi mähisest välja. Piisab rohelised kokku ja kogu moos.
Aga jagamiseks olen teinud isegi sellise ülemineku mis võtab pcie-st 12V ja molexist 5V ja sellega riseritele putru suhu toppind. RX ikka suht piixus seeria ses suhtes.

Juhtmete tegemiseks käärid kätte ja: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Delock-kaabel-PCI-Express-toiteplokk-6-pin-naissoost-2-x-8-pin-meessoost-160762
Kui kalliks jääb siis võib ka nii: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Phobya-VGA-Power-Connector-6-2Pin-male-incl-8-Pins-2-pcs-black-214466 aga see võtab päris palju aega.
Serverite plokid on hea kraam jah, 2kW platinum toidet 25-50 euri eest thumbs_up.gif


viska täpsem info ps nende serveritoidete kohta beer_yum.gif . mingi 1eur pcie pistiku eest on kallimapoolne, 5 paari mingeid üliedevevaid auto veekindlaid 8 pin pistikuid st mõlemad otsad ja klemmid kuskil 3 eur icon_biggrin.gif, tõstan ringi edasi siis juhtmeotsi...

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 20:34:15 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka psitada, siuke asi: https://archive.litecointalk.org/index.php?topic=5854.0
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 20:39:54 vasta tsitaadiga

elukaz, ma olen selle modimisega kursis, aga mis koha pealt ma saan 25eur eest 2kw serveritoite? Ehk valgustad mind selles osas thumbs_up.gif . Breakout panel maksab ka midagi esteetilise välimuse jaoks aga see teisejärguline icon_biggrin.gif.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 20:41:52 vasta tsitaadiga

Mina korjasin ahvide käest kellel eelmisest lainest kätte olid jäänud, kes sai 25 kes 40 dollariga ebayst. Tänast seisu ei tea.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 20:46:13 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Mina korjasin ahvide käest kellel eelmisest lainest kätte olid jäänud, kes sai 25 kes 40 dollariga ebayst. Tänast seisu ei tea.


Vedas siis, asic hullus on serveritoidete hinnad lakke ajanud, katsun otse serverimeestelt uurida.

Kasutatud 750w 80+ bronze atx toiteid olen 15eur eest saanud, 6x rx480 veab välja veel icon_biggrin.gif. 2kw toitest jaguks kolmele masinale või biostar emaplaadile, mis 12 videokaardi toega on, muidu osta topelt toiteid ainult icon_lol.gif ...

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 20.07.2017 23:03:06 vasta tsitaadiga

täitsa kellad ikka, üksikult kõik kaardid uhavad nagu muiste igas pesas ja isegi 4 kaarti toimivad täiesti plug'n play igas configuratsioonis, 5 -s kaart saab hyyumärgi ja 6 ndaga võin ise labida järgi haarata. tehes selle juhendi järgi on win häppi (näiliselt) aga claymore käivitades hakkavad tööle ainult 2 kaarti. Kontorisse jäi h81 r2.0 mobo, homme proovin selle peal ja kui ei siis lihtsalt asuse rx580 dual oc 8gb x6 on winnile esialgu liiga palju. Võin proovida veel lisa toidet aga ma kahtlen et 580 2x janusem on kui 480.


edit: üks uitmõte on 580 kaardid reflashida 480 ks.....need more beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


viimati muutis karusloom 20.07.2017 23:31:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2017 00:49:24 vasta tsitaadiga

Ei ole liiga palju see Windowsile. Ausõna, võta miner sülle ja tule külla, paneme kasti tööle.

Mure lahendatud üle teamvieweri, kõik töötab. Bon Voyage. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 21.07.2017 08:38:10 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Ei ole liiga palju see Windowsile. Ausõna, võta miner sülle ja tule külla, paneme kasti tööle.

Mure lahendatud üle teamvieweri, kõik töötab. Bon Voyage. icon_smile.gif


Peaaegu icon_smile.gif , hetkel on ikka nii, et kui kõik kaardid küljes siis hashib minuti ja siis hakkavad kaardid tagant ära kukkuma kuniks peale 3nda kaardi ära kukkumist viskab bsod "Thread_stuck_in_device_driver". Kella 5ni pusisin ja sain vähemalt kaardid nii kaugele, et eraldi teeb iga kaart dualis 28+Mh/s. Nüüd vaja vaid selgeks saada mis selle bsodi põhjustab ja olekski asi valma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2017 08:56:47 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
yerba kirjutas:
Ei ole liiga palju see Windowsile. Ausõna, võta miner sülle ja tule külla, paneme kasti tööle.

Mure lahendatud üle teamvieweri, kõik töötab. Bon Voyage. icon_smile.gif


Peaaegu icon_smile.gif , hetkel on ikka nii, et kui kõik kaardid küljes siis hashib minuti ja siis hakkavad kaardid tagant ära kukkuma kuniks peale 3nda kaardi ära kukkumist viskab bsod "Thread_stuck_in_device_driver". Kella 5ni pusisin ja sain vähemalt kaardid nii kaugele, et eraldi teeb iga kaart dualis 28+Mh/s. Nüüd vaja vaid selgeks saada mis selle bsodi põhjustab ja olekski asi valma.


mul üks aparaat tegi sama tsirkust suvaliselt viskas iga mitme tunni tagant pildi tasku, peale 4. või 5. restarti käib juba kuu jutti icon_lol.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2017 09:23:15 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
yerba kirjutas:
Ei ole liiga palju see Windowsile. Ausõna, võta miner sülle ja tule külla, paneme kasti tööle.

Mure lahendatud üle teamvieweri, kõik töötab. Bon Voyage. icon_smile.gif


Peaaegu icon_smile.gif , hetkel on ikka nii, et kui kõik kaardid küljes siis hashib minuti ja siis hakkavad kaardid tagant ära kukkuma kuniks peale 3nda kaardi ära kukkumist viskab bsod "Thread_stuck_in_device_driver". Kella 5ni pusisin ja sain vähemalt kaardid nii kaugele, et eraldi teeb iga kaart dualis 28+Mh/s. Nüüd vaja vaid selgeks saada mis selle bsodi põhjustab ja olekski asi valma.


Thread stuck peaks ilmnema tavaliselt driveri installi ajal ja näitab vigast riistvara. Kas see toimus moditud biosiga kaartidega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 21.07.2017 09:29:12 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
karusloom kirjutas:
yerba kirjutas:
Ei ole liiga palju see Windowsile. Ausõna, võta miner sülle ja tule külla, paneme kasti tööle.

Mure lahendatud üle teamvieweri, kõik töötab. Bon Voyage. icon_smile.gif


Peaaegu icon_smile.gif , hetkel on ikka nii, et kui kõik kaardid küljes siis hashib minuti ja siis hakkavad kaardid tagant ära kukkuma kuniks peale 3nda kaardi ära kukkumist viskab bsod "Thread_stuck_in_device_driver". Kella 5ni pusisin ja sain vähemalt kaardid nii kaugele, et eraldi teeb iga kaart dualis 28+Mh/s. Nüüd vaja vaid selgeks saada mis selle bsodi põhjustab ja olekski asi valma.


Thread stuck peaks ilmnema tavaliselt driveri installi ajal ja näitab vigast riistvara. Kas see toimus moditud biosiga kaartidega?



Selle vea viskab nii moditud kui modimata kaartidega ja ainult juhul kui kõik 6 kaarti küljes on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.