Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 15.07.2017 13:00:00 vasta tsitaadiga

Nonii - esmane suurem rapsakas Windows 10-ga.
Nimelt õhtul panin arvuti kinni, uuendas (update and shut down) ja hommikul jääbki Windowsi laadima (laadimisringikesed ei laadi ära).
Safe Mode-i ei laadi (ei tule isegi laadimisringikest ette), Startup Repair ei aita, Recovery eelnevatele punktidele ei aita, sfc /scannow ei aita, chkdsk ei aita, "Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth" ei aita, ainuke, millega süsteemi sisse laadib on "driver signature enforcement" (DSE) mahavõtmine.
Järeldan sellest, et mingi draiveriga jama, tegin signatuuri skänni draiveritele ning üks draiver oli signeerimata - lasin selle maha, jätkuvalt ei laadi.

Kus on vana hea ekraanil logimisega safe-mode, et näha, millise komponendi laadimisega häda tekib? Varem oli nii mõnus vaadata, mis komponente (draiverid, DLL-id jne) järjest süsteemi minnes laaditakse ja siis saab näha, mille taha toppama jääb.

Igal juhul - jube nõme, peab vist re-install tegema ning mulle sellised lahendused ei meeldi...

EDIT: On kellelgi viimasel ajal kogemust, et mis juhtub, kui tuimalt kasutaja user kataloogist (s.h appdata) tuimalt tagavarakoopia teha, Windows re-install ja kataloog tagasi kopeerida? Lähevad asjad katki või on suudetud tänasel päeval normaalselt lahendada? Ei viitsi tegeleda erinevate programmide seadistamisega...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2017 14:46:34 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

aga pildi töötluse suhtes mind kindlasti ei rahulda Irfan ja jumalteab mitmed pluginad. PS teeb täpselt mida ma tahan, millal ma tahan, kuidas ma tahan. Photoshop on põhjusega industry standard. kedagi ei koti, et sa veel ei oska sellega midagi peale hakata. aga sul on võimalus õppida juurde. ja ei tule kuskilt kahtlastest kohtadest kahtlase väärtusega pluginaid taga ajada (aga võimalus on).


Ja sa tahad nüüd tõsimeeli väita, et kodukasutaja kellel on vaja mõni puhkusepilt suuremaks/pisemaks teha, teravust peale/maha keerata, suuremast pildist üks tükk välja lõigata jms. lihtsamaid asju teha peaks endale PS ostma kui ta 99% selle funktsionaalusest kunagi ei kasuta? Samahästi võida aiapidajatele soovitada, et lillede istutamiseks oleks mõistlikum labida asemel ekskavaator osta icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2017 14:53:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
arm2004, Tundub, et tabasin hella kohta kui selliseks PS kaitsmiseks läks. Järelikult on ostetud kalli raha eest ja nüüd on vaja õigustada ostu.
Kasutan lühendeid jah. Parem kui vigaselt igas teises lauses täisnimetus välja kirjutada. Isegi lühenditega tulevad kohati vead sisse.

Su jutt on kah vastukäiv - ühest küljest sind rahuldab Win enda oma aga teisest küljest IV mitte ja ainult PS on see täisväärne asi. Otsusta siis ära. Isegi lihtsalt vaaturina on IV Win enda omast mäekõrguselt üle nii kiiruse kui ka funktsionaalsuse ja kohaldatavuse osas. Seetõttu seda kasutavadki inimesed kes ei taha poolpidust Win oma aga samas ka mitte mingit kallist profitööriista. Kahtlastest kohtadest pluginaid taga ajada? Lol mees pluginate pakk on IV enda kodulehel olemas. Ei pea ükshaaval midagi taga ajama ega "kahtlastest icon_rolleyes.gif " kohtadest alla laadima. Kuigi tõsi, et plugina arendaja enda lehel võib olla uuem versioon mingil hetkel.

mis kuradi funktsionaalsust sa tahad vaaturist? ma tahan, et vahetaks pilte kiiresti ja oleks võimeline sisse-välja suumima. kõik! ja sellega saab minu masinates Win vägagi edukalt hakkama. ma ei viitsi nii andetut virtukat teha, et su "mäekõrgune" vahe kuskilt otsast kõrvugi näitaks...
ja ei ole ma midagi ostnud, stating a fact. küll aga töötasin aastaid PS-ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2017 15:00:01 vasta tsitaadiga

napoleon, kindlasti ei väida seda. pildi töötlus ja selle vahendid on sügavalt maitse asi. kes muljub kontrasti juures +-nuppu ja kes läheneb asjale PS-ga. kumbki pole vale.
aga siin Tomorrow üritab justkui selgeks teha, et IV ongi justkui absoluutne tõde, parim kõigeks!

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2017 17:29:33 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
arm2004, Tundub, et tabasin hella kohta kui selliseks PS kaitsmiseks läks. Järelikult on ostetud kalli raha eest ja nüüd on vaja õigustada ostu.
Kasutan lühendeid jah. Parem kui vigaselt igas teises lauses täisnimetus välja kirjutada. Isegi lühenditega tulevad kohati vead sisse.

Su jutt on kah vastukäiv - ühest küljest sind rahuldab Win enda oma aga teisest küljest IV mitte ja ainult PS on see täisväärne asi. Otsusta siis ära. Isegi lihtsalt vaaturina on IV Win enda omast mäekõrguselt üle nii kiiruse kui ka funktsionaalsuse ja kohaldatavuse osas. Seetõttu seda kasutavadki inimesed kes ei taha poolpidust Win oma aga samas ka mitte mingit kallist profitööriista. Kahtlastest kohtadest pluginaid taga ajada? Lol mees pluginate pakk on IV enda kodulehel olemas. Ei pea ükshaaval midagi taga ajama ega "kahtlastest icon_rolleyes.gif " kohtadest alla laadima. Kuigi tõsi, et plugina arendaja enda lehel võib olla uuem versioon mingil hetkel.

mis kuradi funktsionaalsust sa tahad vaaturist? ma tahan, et vahetaks pilte kiiresti ja oleks võimeline sisse-välja suumima. kõik! ja sellega saab minu masinates Win vägagi edukalt hakkama. ma ei viitsi nii andetut virtukat teha, et su "mäekõrgune" vahe kuskilt otsast kõrvugi näitaks...
ja ei ole ma midagi ostnud, stating a fact. küll aga töötasin aastaid PS-ga.

Zoomil ja zoomil on ka vahe. Kasutan IV tihtipeale, et zoomida mingile kindlale detailile pildil. Eeldan, et def win vaaturi puhul tuleb panna käsitsi zoom paika ja siis hakata hiirega pilti üles-alla vasakule-paremale kerima, et õiget objekti üles leida. Ja kui vastav zoom level on liiga suur või väike, siis protsessi otsast alustada. Keerukamatest funktsioonidest ma ei räägigi.
arm2004 kirjutas:
napoleon, kindlasti ei väida seda. pildi töötlus ja selle vahendid on sügavalt maitse asi. kes muljub kontrasti juures +-nuppu ja kes läheneb asjale PS-ga. kumbki pole vale.
aga siin Tomorrow üritab justkui selgeks teha, et IV ongi justkui absoluutne tõde, parim kõigeks!

Ei ole parim kõigeks. Tõin selle ka eespool välja. Sinu jaoks samas tundub, et midagi vahepealset ei eksisteeri. Sinu jutu põhjal peaks tavakasutajale def vaaturist justkui piisavalt olema (ja tõenäoliselt ongi) ja profile PS-st (mis on samuti tõsi), aga on palju inimesi kes tahavad midagi võimekamat, kui win enda tööriistad, aga ei taha profitööriista (isegi kui see juhtub tasuta trial, light vms versioon olema). Selliste inimeste jaoks (mina k.a) sobib IV ideaalselt ja on sobinud juba aastaid. Hei ma ei ütle, et IV nüüd ideaalne oleks või et alternatiive poleks. Im just stating a fact.

Kas lõpetame selle vaidluse siin ära või kolime võitlustandrisse?
Tegu ikka Win 10 teemaga.

Teemasse kah:
Windows 10 Process-Termination Bug Slows Down Mighty 24-Core System to a Crawl
https://www.techpowerup.com/235169/windows-10-process-termination-bug-slows-down-mighty-24-core-system-to-a-crawl
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.07.2017 22:39:55 vasta tsitaadiga

dvd vader, auto arrange icons aktiivseks määratud äkki view all?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 15.07.2017 23:11:09 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Zoomil ja zoomil on ka vahe. Kasutan IV tihtipeale, et zoomida mingile kindlale detailile pildil. Eeldan, et def win vaaturi puhul tuleb panna käsitsi zoom paika ja siis hakata hiirega pilti üles-alla vasakule-paremale kerima, et õiget objekti üles leida.

W10-s peaks vaatamiseks default olema "Photos" app. Avad pildi, viid hiire end huvitava detaili juurde ja lükkad kerimisnuppu üles. Suumib. Niipalju kui kerid, niipalju suumib. Välja saad alla kerides. Pildiseerias saad liikuda nooleklahvidega vasakule/paremale. Kõik on ülilihtne ja kiire.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.07.2017 08:42:27 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal windozaga 1 probleem tekkinud. OneDriveSetup.exe (32bit) viskab mu prose kasutuse 25% peale ja see sööb läpaka akut väga kõvasti. Killimisest on teatud aja abi, aga see tekib tagas.
Kusjuures 32bit ei saa ma installida, ei lase. Lasin 64bitise peale, aga tutkit vasja, ikka jamab.
Praegu tegin selle lehe järgi, äkki lõppeb see jama ära, kuigi ma kahtlen selles icon_lol.gif
https://superuser.com/questions/1224681/onedrivesetup-exe-causes-high-cpu-usage/1224682

Kellelgi veel sama jama olnud?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2017 09:14:13 vasta tsitaadiga

jeesus188, Telemeetria icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2017 09:15:59 vasta tsitaadiga

kui asjalikud nüüd Windows 10 enda firewall ja defender on? Win7-ga kasutan Comodo tulemüüri ja MSE-le lisaks veel Malwarebytes AM-i. On 10 puhul vaja kolmanda osapoole kaitsjaid kasutada/juurde võtta või on need juba täitsa ok?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.07.2017 09:30:38 vasta tsitaadiga

ei ole w7 ega W10 ajal mingeid alternatiive kasutanud. Piisab enda omadest
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2017 09:50:04 vasta tsitaadiga

a selge, muidu telemeetria - on see võimalik konkreetselt ka kuskilt (muidugi peidetuna) "kinni keerata" suures osas? Windowsi seadetest vast kõike ei leia. Ma hetkel seadistan seal...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 19.07.2017 10:36:34 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
arm2004 kirjutas:

aga pildi töötluse suhtes mind kindlasti ei rahulda Irfan ja jumalteab mitmed pluginad. PS teeb täpselt mida ma tahan, millal ma tahan, kuidas ma tahan. Photoshop on põhjusega industry standard. kedagi ei koti, et sa veel ei oska sellega midagi peale hakata. aga sul on võimalus õppida juurde. ja ei tule kuskilt kahtlastest kohtadest kahtlase väärtusega pluginaid taga ajada (aga võimalus on).


Ja sa tahad nüüd tõsimeeli väita, et kodukasutaja kellel on vaja mõni puhkusepilt suuremaks/pisemaks teha, teravust peale/maha keerata, suuremast pildist üks tükk välja lõigata jms. lihtsamaid asju teha peaks endale PS ostma kui ta 99% selle funktsionaalusest kunagi ei kasuta? Samahästi võida aiapidajatele soovitada, et lillede istutamiseks oleks mõistlikum labida asemel ekskavaator osta icon_biggrin.gif


endal kõlbas selleks ulead photoexpressi, see tuli agfa scanneriga kaasa. mind rahuldas, pedante ei rahuldanud.
tagasi üles
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.07.2017 11:18:24 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
a selge, muidu telemeetria - on see võimalik konkreetselt ka kuskilt (muidugi peidetuna) "kinni keerata" suures osas? Windowsi seadetest vast kõike ei leia. Ma hetkel seadistan seal...

Selle jaoks on olemas kui huvitab
DWS Lite
http://www.majorgeeks.com/files/details/destroy_windows_10_spying.html
(mõni leht väidab, et keerab võibolla liiga palju kinni, mingid olulised updated meibi... ise seda kinnitada ei saa, sest kasutan ja turvauuendused tulevad ilusti peale)
ja nt telemeetria kinni keeramiseks veel
http://www.majorgeeks.com/files/details/spybot_anti_beacon_for_windows_10.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2017 11:32:54 vasta tsitaadiga

tänud, uurib neid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.07.2017 11:47:25 vasta tsitaadiga

Ise ei usalda, CIS Free on kõikjal.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.07.2017 11:58:31 vasta tsitaadiga

Win 10 "lobisemise" ja isetegevuse kinnikeeramiseks soovitan endiselt kasutada O&O ShutUp10 - http://www.oo-software.com/en/shutup10
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 11:19:32 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Varsti saab see kabjanägu kinga ja lähen W7 peale tagasi.
Valus on juba kasutada. Kolmel läpakal interneti jamad, Wifi võrkude otsimine võtab ca 1 minut aega või kaotab üldsegi kogu listi korraks ära. Minu enda oma restardib pidevalt. Sleep mode on shut down, kuigi kogu krempel on pandud sleebi peale. Kaotab usb pesas oleva koostöölepingu ära, selle seadmega konkreetses pesas, mis restardi ajal ühendatud on (va hiire).



Vaatasin, et mingi uus uuendus selle kuu oma väljas.
Panin siis uuesti laadima. Sikutas kolm asja, vana update, uus update ja siis see defination piix.
Restardi tegi ära, siis teavitas, et süsteemi ei saanud kahjuks uuendada. Update paneelis kiri, et failedsystem update, kuid süsteem on ajakohane icon_lol.gif
okse.gif

Ja Wifi asjus ka nii kaugele jõudnud, et 2,4Ghz on no go igast asendist. Selleks kasutan eraldiseisvat usb pulka.
5GHz töötab nagu siidi.
Proovinud vanu, uusi jne draivereid, kuid ei miskit. Ja terve internet sama jamaga W10 kasutajaid täis. Silma jäänud ainult, et W7 peale downgrade ja probleemid kadunud.

Hakkavad endalgi W7e murevabad päevad meenuma thumbs_up.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 12:33:32 vasta tsitaadiga

Mul pole kolme erineva masinaga küll 5GHz wifiga probleeme olnud. Kaks neist on läpakad millel on sisemine wifi kaart ja üks lauaarvuti, millel on USB pulk. Seega pigem kahtlustaks, et süüdi on tootja vigased draiverid mitte windows ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 20.07.2017 12:34:56 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:



5GHz töötab nagu siidi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 12:41:12 vasta tsitaadiga

Professionaalsest kretinismist tõlgendasin seda nii, et 2,4GHz pole kasutatav kuna eeter on umbes ja 5GHz ei saa kasutada kuna windows pirtsutab selle peale. Aga pole mul win 10-ga 2,4GHz wifiga ka probleeme olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 20.07.2017 13:02:58 vasta tsitaadiga

Wifiga ma olen täheldanud seda, et nt DD-WRT ruuterite otsa ühendamisel on mõne kaardiga probleem (ja ei ühendagi ära, mitte kunagi). Süüdi ei ole muidugi OS, vaid ikka tootja draiverid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 13:11:47 vasta tsitaadiga

napoleon, naljavend.
Maal 200+ meetri raadiuses kokku 3 2.4GHz ruuterit. Kõik ülejäänud aparaadid töötavad, minu AC 3160 imeb muna. Ühendab ära wifisse, ca 5 seki laeb kõike ilusti ja siis vsjo.
Telefoni 2.4GHz annab sama jama.
Kodus 2x2.4GHz sama jama.

Kaks ruuterit, kaks telefoni 5GHz võimekusega, kõigiga ilma ühengi probleemita.


Eelnevalt kirjutanud ka, et jama hakkas peale alates mingist W10 peale surutud uuendusest. Draiverite viga, yeah right.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 20.07.2017 13:47:59 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
napoleon, naljavend.
Maal 200+ meetri raadiuses kokku 3 2.4GHz ruuterit. Kõik ülejäänud aparaadid töötavad, minu AC 3160 imeb muna. Ühendab ära wifisse, ca 5 seki laeb kõike ilusti ja siis vsjo.
Telefoni 2.4GHz annab sama jama.
Kodus 2x2.4GHz sama jama.

Kaks ruuterit, kaks telefoni 5GHz võimekusega, kõigiga ilma ühengi probleemita.


Eelnevalt kirjutanud ka, et jama hakkas peale alates mingist W10 peale surutud uuendusest. Draiverite viga, yeah right.
sinu teksti lugedes kipub vägisi pähe mõte, et see uuendus oli just nimelt draiveri uuendus, et w10 tunneb miskipärast su wifi-kaardi vale mudelina ära ja tahab peale suruda valet draiverit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 14:33:01 vasta tsitaadiga

Mnator, olen eelnevalt lasknud wifi kaardi draivereid maha ja uusi/vanu/muldvanu peale.

Hetkel käsitsi pandud Intel AC 3160 version 18.33.7.2

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.