Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech Performance MX märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2013 22:11:24 vasta tsitaadiga

Mul originaalakuna oli küll kaasas 2050mAh
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.10.2013 23:41:09 vasta tsitaadiga

Panin nädal tagasi GP EkoPower 1050 mAh aku sisse, siiani toimib paremini kui mu vanad GP 2700 mAh'sed.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2016 19:02:36 vasta tsitaadiga

On kellelgi äkki infot kust veel sellist uut saada (tean, et toode EOL)? Nt mõni eraisikust müüja või midagi. Kahjuks hakkas double clickima ja garantiist saan suht kindlalt raha tagasi. Logi support ei olnud nõus isegi mx masteri vastu vahetama kuna eesti garantiiaeg pole veel läbi. Sellest küll väga hullu pole, kuna MX master mulle väga ei istu. Teiste alternatiividena vaatasin G700/G700S, aga nö pöidlakliki puudumine on veits kurb ja üleüldse see g700 krobeline pind tundub kuidagi odav. Iseenesest kuju poolest üsna sarnane performance mx'ile. Tulemas veel G900 (eestis hind umbes 190 tuuri) ja G602 (ilmselt ca 80€). Esimene liiga kallis, teine ehk lubab midagi.

Iseenesest võiks lihtsalt kliki ka ära vahetada/lasta vahetada, aga uus oleks ikka uhkem.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2016 19:11:36 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
On kellelgi äkki infot kust veel sellist uut saada (tean, et toode EOL)? Nt mõni eraisikust müüja või midagi. Kahjuks hakkas double clickima ja garantiist saan suht kindlalt raha tagasi. Logi support ei olnud nõus isegi mx masteri vastu vahetama kuna eesti garantiiaeg pole veel läbi. Sellest küll väga hullu pole, kuna MX master mulle väga ei istu. Teiste alternatiividena vaatasin G700/G700S, aga nö pöidlakliki puudumine on veits kurb ja üleüldse see g700 krobeline pind tundub kuidagi odav. Iseenesest kuju poolest üsna sarnane performance mx'ile. Tulemas veel G900 (eestis hind umbes 190 tuuri) ja G602 (ilmselt ca 80€). Esimene liiga kallis, teine ehk lubab midagi.

Iseenesest võiks lihtsalt kliki ka ära vahetada/lasta vahetada, aga uus oleks ikka uhkem.


amazon.de
Hind on muidugi muidugi üpris soolane (mx master on pea poole odavam seal hetkel).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2016 19:52:20 vasta tsitaadiga

Seal isegi enamvähem mõistlikud hinnad. Aitäh!
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 01.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2017 06:29:13 vasta tsitaadiga

Usute või mitte, see hiir on mul senimaani igapäeva töö tegemise hiir ja leiab peaaegu et igapäev ka kasutust.
Kontorisse sai vahepeal teine samasugune leitud, siis sai kodune hiir vähem kasutust.
Nüüd, kus teadmata ajaks maailma rändan, on see hiir koguaeg seljakotis ja töötab troopilises kliimas sama hästi.

Väliselt on küll kõvasti vatti saanud, aga funktsionaalsust see ei kärbi.
Filipiinidel hiired või mõni muu näriline ampsas natuke kummi aga see samuti töö tegemist ei sega.
Akukaas on katki üheltpoolt läinud aga hoiab kinni.
Aku vahetasin ka aastalõpus välja ja ostsin 2tk Sony 2700mh akusid.

Eluiga arvestades super bang for the buch kaup.

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:

Hiljuti hakkas vasak pool tegema topelt klikki (kas siis vanus või seljakotis vatti saanud ja olnud vales asendis). Kiire google ütles, et suht tüüpliline probleem ja võib esineda ka peaaegu värsketel hiirtel.
Alguses katsetasin staatilise elektri teooriat, aku välja ja minut aega klikkimist - ei aitanud.

Siis monteerisin hiire lahti ja tegin vastavalt all olevale õpetus videole.
Vasak klikk toimib jälle ideaalselt. Seda imepeenikest keelt/vedru polnud vaja välja võtta, selle sirgemaks ajamiseks (pidavat suht tüütu olema tagasi saada, eriti kui head tööriistad puuduvad, nagu mul hetkel).
Vasak toimib nüüd tugevamalt kui parempoolne ja oleks võinud ka parempoolset veits pingutada icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=82z-OpHdBgE

EDIT 2:

Wow, hiir on ju 7 aastat vana nüüdseks ja leidnud kasutust peaaegu igapäevaselt tavakasutusel ja disaini tööks.
Ma ei mäleta, mis hinnaga ma selle hiire ostsin, ilmselt oli pisut alla 100 euri. Aga 100 euri puhul teeb see päeva hinnaks 0,039€ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 14:34:18 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et logitech on seda hiirt uuesti tootma hakanud. icon_cool.gif
http://www.logitech.com/en-us/product/performance-mouse-mx

AT'st juba saab tellida ja mina sain enda oma ka kätte juba. Karp uue disainiga, nagu teistelgi logitechidel. https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/LOGI-Performance-Mouse-MX-24GHZ-910-004808-261869
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 04.04.2017 14:42:26 vasta tsitaadiga

Märkasin ka mingi aeg. Kindel, et ei ole refurbished? Kole kummalise nimega.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 14:46:34 vasta tsitaadiga

Nimi tekitas segadust jah, aga mitte ükski asi ei viita sellele, et tegu oleks refurb hiirega. Nagu mainisin, siis uue disainiga karbis, kõik komplektne, hiire peal ka uue fondiga logo. Ja isegi kui on, siis vahet pole kuna tootjagarantii 2a.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.04.2017 15:12:30 vasta tsitaadiga

2015 artikkel väidab, et siis oli veel tootmises see, millal väidate ära olema kadunud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 15:13:38 vasta tsitaadiga

Mina enda oma ostsingi 2015 ja üsna peale seda minuarust seda enam saada polnud ka. Ükski koht sellele tarnet pakkuda ei suutnud ning logitechi support pakkus garantiikorras asenduseks MX Masterit.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 04.04.2017 15:20:06 vasta tsitaadiga

mikk36, Mingi aeg pärast Masteri tulekut hakkasid seni langenud Performance'i hinnad kiirelt tõusma. Napsasin 50€ pealt 2tk tagavaraks ja hetkel USA amazonis 55 juures ja ka logitech ise pakub müügiks. Põhjuseks kas sahtli põhjast avastatud tohutu laovaru või tootmise taastamine, rohkem variante ei oska välja mõelda.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 15:52:42 vasta tsitaadiga

EU saidil teda küll ei paista olema. samamoodi pole EU saidil näiteks G700s mis US omas olemas. http://www.logitech.com/en-roeu/mice-pointers/mice
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2017 18:57:48 vasta tsitaadiga

Soetasin Performance Combo MX800 [K800 + Performance MX]. Mõlemad tooted tip-top tooted, kui tihe laadimine v.a.
Mõtlesin et vahetan siis juba majapidamises olevate Eneloopide vastu, aga etskae! - klaviatuuris juba istus 1900mAh Eneloop'id ja hiires GP ReCyko+ 2050mAh.

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 01.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2020 11:18:10 vasta tsitaadiga

Pmst aasta jälle mõõdas ja toimetab ikka, peale double clicki remonti on ka see viga kadunud.

Suveks kodumaale tulles leidsin veel ühe uueväärse samasuguse hiire kontorilaualt ja tassisin kaasa.
Samas vana toimetab ja vajadust uue järgi hetkel nagu pole.

Ükshetk käis peast läbi mõte, et peaks uut MX Masterit proovima aga peale põidla scrolli midagi liiga kasulikku ja uut minujaoks ei ole.

Spoiler Spoiler Spoiler



tomz kirjutas:


EDIT 2:

Wow, hiir on ju 7 aastat vana nüüdseks ja leidnud kasutust peaaegu igapäevaselt tavakasutusel ja disaini tööks.
Ma ei mäleta, mis hinnaga ma selle hiire ostsin, ilmselt oli pisut alla 100 euri. Aga 100 euri puhul teeb see päeva hinnaks 0,039€ icon_biggrin.gif


----

UPDATE: 20.06.2020

Esimene hiir pidas vastu 7 aastat.
Teine hiir pidas vastu 4 aastat + 3a osalist kasutust kontoris (kokku siis samuti pea 7a).

Teine hakkas juba varasemalt topelt klikki korra tegema, kuid võtsin vanast hiirest parema klahvi jupi ja panin sisse. See andis nüüd ka alla ja saatsin performance mx hiire ametlikult puhkusele.
Kokku 10a igapäevast produktiivsust 2 hiire peale (töötan disainerina ja hiir saab stabiilselt klikke) on minu arust hea value icon_smile.gif

Asemele tuli mx master 3.

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech Performance MX mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.