Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Cleveron paigaldas Tallinnasse maailma esimese nutipostkasti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: m.hv.ee :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 16:00 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Esimene maailm ongi sellepärast esimene maailm, et seal ei raisata nt paki kättesaamiseks pool tööpäeva, vaid kasutatakse aega efektiivsemalt.
PS: igapäevase ühistranspordikasutajana olen teravalt teadlik sellest, kui palju minuteid kasutuskõlblikku aega on minu päevas vähem võrreldes nende tegelastega, kes igale poole paari minutiga treppi sõidavad. Naerma see ei aja, nutma teinekord küll.

Igapäevase ühistranspordikasutajana peaksid olema teravalt teadlik, et pakiautomaate on rohkem kui üks ja esimese maailma elanikuna on sul võime mõelda ning lasta pakk saata kohta, kus see jääb optimaalsele kaugusele su trajektoorist.
Kommentaarid: 294 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 235
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

sõnum 11.06.2017 22:07 vasta tsitaadiga

Läheb teemasse:

Stokkeris paigaldati Eesti esimene jaekaupluse kiirteenindaja
Kiirteenindaja on pakiautomaat, mis on integreeritud Stokkeri e-poega ning automatiseerib nii kauba edastust kui ka kliendisuhtlust. Stokker ostab Cleveronilt riistvara ning tarbib igakuiselt Collect.Net tarkvara kuulitsentsi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
HV kasutaja

sõnum 12.06.2017 14:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
netcat kirjutas:
Esimene maailm ongi sellepärast esimene maailm, et seal ei raisata nt paki kättesaamiseks pool tööpäeva, vaid kasutatakse aega efektiivsemalt.
PS: igapäevase ühistranspordikasutajana olen teravalt teadlik sellest, kui palju minuteid kasutuskõlblikku aega on minu päevas vähem võrreldes nende tegelastega, kes igale poole paari minutiga treppi sõidavad. Naerma see ei aja, nutma teinekord küll.

Igapäevase ühistranspordikasutajana peaksid olema teravalt teadlik, et pakiautomaate on rohkem kui üks ja esimese maailma elanikuna on sul võime mõelda ning lasta pakk saata kohta, kus see jääb optimaalsele kaugusele su trajektoorist.

Jah, just. Seda ma teengi. Kogu vaidlus käis siin selle ümber, et ühe inimese jaoks oli hüsteeriliselt naljakas, et mõni teine vend ei viitsi alati paar kilomeetrit jala minna paki järele. Ja mina avaldasin nende toetuseks meelt, et selles pole tõesti midagi imelikku, kui vahel on konteksti arvestades ka 1 km kaugusel olev asi ebamugavalt kaugel.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

sõnum 17.07.2017 19:38 vasta tsitaadiga

Link

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

sõnum 28.07.2017 22:00 vasta tsitaadiga

https://arstechnica.com/information-technology/2017/07/amazon-made-a-package-delivery-locker-specifically-for-apartments/

kana või muna? Kommentaaride järgi ei ole tegelikult üldse uudne asi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Cleveron paigaldas Tallinnasse maailma esimese nutipostkasti mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.