Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 17.06.2017 00:57:30 vasta tsitaadiga

950XL, peale viimast uuendust avanevad paljud veebilehed desktop-variandis. Refresh ei aita, tuleb konkreetne tab sulgeda ning uuesti aadress kirjutada. Ning klaviatuur ei kipu ka sageli avanema kui mõnele tekstiväljale vajutada, nt otsingulahtrid erinevatel veebilehtedel. Aitab, kui vajutada korraks aadressiribale, siis tuleb klaviatuur ette, see sulgeda ning uuesti otsingulahtrile toksata. Brauseris saab veel nii kuidagi hakkama aga meili saates ei avane see klaviatuur mingi trikiga. Kui telefoni minimaalselt kasutada, kestab hommikul seitsmest õhtu seitsmeni. Kui keskmiselt, on juba lõunaks tühi. Akukestvuse osas pole mitte ükski update ega reset mitte midagi muutnud, on garantiis käinud ning hiljem ka uue aku saanud. Ning muidugi meeletu ülekuumenemine.

Aasta aega olen oma närve testinud selle lutsuga, vahetan androidi vastu. Kaamerast ongi kõige rohkem kahju, ei konkureeri ka uusimad lipulaevad minu jaoks piisavalt, võibolla ehk Google Pixel, kuigi oktoobris müüki lükatud telefoni eest ca 900 euri välja käia tundub narr. Võrdluseks, et aasta tagasi ostsin 950XL'i 430€ eest ning selleks ajaks oli ta sama kaua turul olnud, kui Pixel praegu icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 18.06.2017 14:20:24 vasta tsitaadiga

skyhigh, olen sinuga samas paadis ja kavatsen ka sealt niipea kui võimalik välja hüpata. Olen ka märganud, et klaviatuur teatud ajal ei ilmu, kui peaks. Ülekuumenemist ja akuprobleeme pole samas. Kõige hullem on galeriisüsteem ja see, et sinna pildid ei ilmu. Eriti need, mis ise salvestada mõne veebisaidi või rakenduse kaudu. Lumia950 icon_neutral.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 19.06.2017 18:25:50 vasta tsitaadiga

Galerii värskendab mul end enamasti peale restarti. Brauserisse on sisse tekkinud ka päris häiriv lag, mis sageli lõppeb sellega, et enam mitte miski ei liigu ning telefon teeb restardi. Praegu kirjutades on ka kõva delay sees. Kõne lõpetada ise ei saa, kuna kõrva äärest telefoni ära võttes pilt enne ette ei tule kui teine osapool ise kõne ära lõpetab. Ühesõnaga iga uuendusega parandatakse ära ehk üks anomaalia a juurde tuleb kolm uut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2017 19:18:19 vasta tsitaadiga

Äpi puudused elasin üle, kuid viimasel ajal ca 1-1.5h surfimisega aku kotis, brauser väga aeglane, klaviatuur tuleb nii nagu jumal juhatab... sai villanud.
Sai Sony peale tagasi mindud(viimane Android oli Sony Xperia Acro S), Xperia Z5. Siiani väga rahul. Low light fotod pole päris Lumia 950, kuid kõik muu kaalub ülesse.
Loodame, et saab kunagi WP paati tagasi tulla.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 264
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.06.2017 20:25:35 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Galerii värskendab mul end enamasti peale restarti. Brauserisse on sisse tekkinud ka päris häiriv lag, mis sageli lõppeb sellega, et enam mitte miski ei liigu ning telefon teeb restardi. Praegu kirjutades on ka kõva delay sees. Kõne lõpetada ise ei saa, kuna kõrva äärest telefoni ära võttes pilt enne ette ei tule kui teine osapool ise kõne ära lõpetab. Ühesõnaga iga uuendusega parandatakse ära ehk üks anomaalia a juurde tuleb kolm uut.


Mul see kõne ära panemise teema on ka Lumia 520-ga. Mulle helistas mingi russ ja ei saanud telefoni ise ära panna.
Esines ka selle Lumia 830-ga millel uusim win 10 oli peal.

Aga no 830 viisin mingi 2 juuni ja 7 juuni hommikul saadeti sõnum, et telefon läks parandusse.
Senini pole mingit uuendus sõnumit saanud progressist. Mul pole varem telefon garantiis olnud ja veel paranduses ka, seega ei oska isegi arvata kaua see parandus aega võtab
ja kus seda teostatakse. Kui samas majas kuhu ma ta algul viisin, siis tellivad vist juppe nii kaua selle telefoni jaoks. 2 nädalat istub järjekorras muidu või siis testivad seda miski nädal peale parandust ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 19.06.2017 21:40:59 vasta tsitaadiga

mttc.ee lehel saab IMEI alusel kontrollida, mis järgus hooldustöö on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.06.2017 11:04:13 vasta tsitaadiga

skyhigh, Jah vaatasin sinna ja jupid on tellimuses, mis peaks saabuma ülehomme 22.06
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 28.06.2017 00:37:23 vasta tsitaadiga

Pärast viimast uuendust 930-le on kadunud võimalus messengeris suheldes otsepilti või videot teha. Ikoon on olemas küll, kuid kui sinna vajutada siis kaamera peale ei lülitu, vaid lööb desktopile kohe tagasi. Uuesti messengeri minnes ja kellelegi kirjutades soov pilt saata või video, lööb jälle kohe algusesse. Ei saa aru enam , sest iga uuendusega kaasneb mingi idiootne või veider asjade mittetöötamine või kannatab funktsionaalsus mõne muu hälbe all.

Mis krt seal MS-s küll toimub??? thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homonculus
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 28.06.2017 17:36:01 vasta tsitaadiga

Lisaks Messengeri ülalnimetatud fotoloole hakkas mu 950xl ekraanile toksamise või nupust elluäratamise peale päevas 3-4 restarti tegema ja nii mingi nädal jutti. Kui nüüd mõõt täis sai ja androidi poole piiluma hakkasin, on paar päeva taas korrektselt toiminud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.06.2017 17:58:37 vasta tsitaadiga

eks siis ähvarda teda edaspidigi reetmisega ja saad korralikult tööle oma seadme icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homonculus
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 28.06.2017 18:04:15 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
eks siis ähvarda teda edaspidigi reetmisega ja saad korralikult tööle oma seadme icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Ma nimme siin läbi mobla otsin ja hoian pinges, et ei julgeks rohkem vääratada... Karistuseks panin juba originaal valge tagusejubeduse külge mozo naha asemel... Las väriseb icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 01.09.2002




sõnum 03.07.2017 18:07:13 vasta tsitaadiga

Aga kes te siin vaevlete suurte probleemide käes. Kas olete proovinud arvutiga uut tarkvara peale lasta?
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mark-III
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2017




sõnum 04.07.2017 06:15:27 vasta tsitaadiga

zafari kirjutas:
Aga kes te siin vaevlete suurte probleemide käes. Kas olete proovinud arvutiga uut tarkvara peale lasta?



Pole vajadust olnud. Viimane suurem süsteemivärskendus 10.0.14393.1358 tuli alles hiljuti ( vist paar nädalat tagasi ) ja muud värskendused saab üle vaadata poest, nagu wifi sisse paned, nii näitab kohe ka uuendusi mis tulnud.

Aga nagu eelnevalt mainisin, siis kummalisel kombel alati mingi uue süsteemiuuendusega kaob mõni seni toimiv funktsioon, või hakkab käituma veidralt mõni teine. Ei saa kohe rahus ja stabiilselt elada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.07.2017 06:23:52 vasta tsitaadiga

Kui pidevalt on mingid jamad ja automaatsete uuendustega korda ei saa siis soovitaks küll korra kaabel sappa panna. Kunagi tegin naise tutika 950'ga ka niimoodi. Algul käis aku paari tunniga tühjaks jne, peale juhtmega õpetamist sai päris heaks. Tundub, et see recovery programm kasutab mingeid natuke teistsuguseid softi versioone ka.
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 04.07.2017 09:39:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Latest release 1703 (10.0.15063.414) / June 13, 2017;
Latest preview 1703 (10.0.15228.0) / June 28, 2017;
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 04.07.2017 21:11:00 vasta tsitaadiga

zafari, räägi lähemalt, mida arvutiga uue tarkvara peale laskmine endast kujutab? Mul nimelt ei tööta peale viimast tarkvarauuendust ükski netiraadio kauem kui 5-8min ja fm raadiot teadupärast Lumia 950'l ei ole.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homonculus
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 04.07.2017 22:29:49 vasta tsitaadiga

+1 @räägi lähemalt arvutiga tarkvara uuendamisest. Mobla pealt alati värskeim versioon seni.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.07.2017 09:51:23 vasta tsitaadiga

Arvan, et "Windows Device Recovery Tool"-i, mida zafari mõtleb, ei pea tingimata kasutama ja on pigem mõeldud selleks, kui telefon enam üldse ei boodi - näiteks viimane update läbi õhu läks aia taha jne.
Windows Device Recovery Tool-i kaudu on saadaval pigem vahepealsed suuremad "stabiilsemad" pideversioonid, kui läbi õhu saad telefonile iga kuu mingi uuenduse, sellest need erinevused.

Seda ma olen vist siin foorumi kahes WP telefoni teemas juba korduvalt maininud, et kui vaja "puhtalt lehelt" alustada, et mõned veidrad probleemid kasutajal ära kaoks, tuleb teha tehase reset ja seadistada kõik käsitsi uuesti, MITTE laadida pilve pealt alla seadete backup-I.
(Kontaktid ja SMS-id tulevad pilve pealt ikka all, kui MS kontoga uuesti siduda ja selle pärast ei maksa põdeda.)

Teatud juhtudel võib muidugi Windows Device Recovery Tool-ist kasu olla, kui viimase abil laadida telefoni paar sammu vanem tarkvaraversioon peale ja proovida läbi õhu uuesti kõige viimase peale uuendada ning siis kohe tehase reset otsa. See on maksimum, mida teha annab, pärast seda tuleb hakata telefoni remonti/vahetust nõudma, kui garantii veel kehtib.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.07.2017 16:01:32 vasta tsitaadiga

Mul telefon juba üle kuu olnud garantiis. MTTC-sse helistades tuleb välja et telefon on Leedus ja homme saan teada progressist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 05.07.2017 18:10:29 vasta tsitaadiga

Jah, recovery tooli kasutamine mõne väikse anomaalia eemaldamiseks võrdub sisuliselt hard resetiga. Lisaks ei paku recovery tools ka mingeid eksklusiivseid builde, versioone või mis iganes need kellegi jaoks on. See paigaldab tõesti mõne "lähiajaloo" stabiilse versiooni ja peale telefoni käivitamist pakub ikka viimast versiooni uuendusena, seega oledki seal tagasi, kus enne recovery kasutamist.
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 01.09.2002




sõnum 05.07.2017 20:57:55 vasta tsitaadiga

Jah, eelpool sama jutt kirjas mida ise oleksin ka öelnud. Samas ma olin hädas oma telefonil mobiil-id kokku jooksmisega. Telefoni pealt ühegi reseti tegemine ei aidanud. Recovery tool pani mingi vanema versiooni ja peale seda hakkas tööle.
Prouale ostetud esimese 950'e aku sai ka niimoodi paremaks. Tundub, et tasub katsetada kui muud moodi midagi targemaks ei lähe.

_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003




sõnum 06.07.2017 07:23:43 vasta tsitaadiga

Mu 950xl-le pakkus recovery tool uuemat firmware'i mida telefon ise ei pakkunud. Aga windows ise seal mingi eelmise aasta oma jah.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homonculus
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 06.07.2017 22:37:02 vasta tsitaadiga

Saadan oma iseeneslikke restarte tegeva 950xl-i spordi mõttes garantiisse, seda posti toksin juba oma esimeselt androidilt ja ei kurda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 26.07.2017 15:14:44 vasta tsitaadiga

Mina siis hüppasin laevalt maha, uppub või mitte, võtsin samsung A3 2017. Hea telefon või mitte, vähemalt ei pea jamama nende "workaroundidega" et midagi töötaks. Lubasin ka seda, et kallist telefoni enam ei osta, nagu see lumia tookord oli (599€), niiet võib hetkeseisuga rahule jääda. icon_smile.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 23:23:49 vasta tsitaadiga

Sellisel kujul Windows Mobile upub kindlasti ning praeguse seadme vea korral on ainuõige valik üle kolida Android või iOS seadmele. Selge märk arenduse lõppemisest on Windows Fall Creators Update, mida Windows Mobile platvorm enam ei saa. Minu jaoks väga nukker tulevik, sest see WM kasutajakogemus mulle tegelikult väga meeldib. Kindlasti mõjutab hinnangut ka see, et hind, millega lõpus Lumia 950 seadet müüdi - ca 320 eurot, oli selgelt odav pakutava riistvaralise võimekusega võrreldes. 2560x1440 reso ja Amoled ekraaniga Android seadmed on tänagi veel haruldused ning maksavad palju palju rohkem.
Eks tulevik näitab kaua minul veel õnnestub selle telefoniga jätkata. Ptüi-ptüi-ptüi üle vasaku õla icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.