Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 972, 973, 974 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2017 11:03:04 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
...
Mõtlesin ise, et palju loogilisem oleks võitvat teami rewardida ja neid mängijaid kes teami nimel end ohverdavad. Nagu näiteks skaudid, agressiivne frontline jne..
Põhim. võiks nii olla:

Võitja team:
- top 3 saab 2 chevronit
- ülejäänud kõik saavad võitja teamis 1 chevroni
Kaotaja team:
- top 3 ei kaota chevronit aga ei saa ka juurde
- ülejäänud team kaotab chevroni
Pigem juba
7-5-3 ja 3-5-7
kus võitjatest 7 esimest saavad, 5 järgmist ei kaota ja 3 viimast kaotavad chevroni ja kaotajatest 3 esimest saavad, 5 järgmist ei kaota ja 7 viimast kaotavad chevroni.
Ehk kaoks ära see mõttetu tagajoonel tiksumine ka võitval poolel.
Samuti oleks ka kaotuse puhul rohkem motivatsiooni pingutamiseks et chevroni ei kaotaks.

Krt, ma isegi olen chevroni saanud 0 dmg ja miski veidi 300+ spot dmg pealt. Pole ju normaalne? icon_lol.gif

Kaotajaid päris ilma ei tohiks jätta, võibolla lõppeb lahing 1 vs 1 olukorraga kus otsustavaks saab rng, kaotajat sellepärast nüüd karistada ka ei tasu.

Aga noh, eks näis mis järgmine hooaeg toob, usun et muutusi chevronite jagamises tehakse.
WG-l peaks lahingute andmeid piisavalt analüüsimiseks olema.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 28.06.2017 12:11:04 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
thomak28 kirjutas:
...
Mõtlesin ise, et palju loogilisem oleks võitvat teami rewardida ja neid mängijaid kes teami nimel end ohverdavad. Nagu näiteks skaudid, agressiivne frontline jne..
Põhim. võiks nii olla:

Võitja team:
- top 3 saab 2 chevronit
- ülejäänud kõik saavad võitja teamis 1 chevroni
Kaotaja team:
- top 3 ei kaota chevronit aga ei saa ka juurde
- ülejäänud team kaotab chevroni
Pigem juba
7-5-3 ja 3-5-7
kus võitjatest 7 esimest saavad, 5 järgmist ei kaota ja 3 viimast kaotavad chevroni ja kaotajatest 3 esimest saavad, 5 järgmist ei kaota ja 7 viimast kaotavad chevroni.
Ehk kaoks ära see mõttetu tagajoonel tiksumine ka võitval poolel.


Hmm, jaotus tundub huvitav. Aga kardan, et see üldist campivat metat väga ei muudaks. Oluliseks jääb ikkagi see, et sa ei commiti end. Sest isegi kui võitled ja teed olulist tööd eesliinil, siis top 7 või top 3 saada ikka selle mängustiiliga raske saada. Sest fookus mis sa frontline's saad on tugev, ning need kes kauem elavad saavad rohkem ära teha terve lahingu kontekstis. Lisaks sellele väheneb veelgi kaotuse ja võidu vahe. Ehk, et kaotava ja võitja teami vahel on ainult 4 chevronit. Et lahingu mõte ja reward võiks olla ikka lahingu võit ja selle tasustamine...kui see puudub, siis imo muutubki lahing selliseks passivseks campiks, kus puudub lahingule omane loogika - motivatsioon kokkuvõttes võita.

Näiteks eile oli huvitav case. Kus mängisin obj 140, kaardiks oli westfield. Meie team võttis uppergroundi (meil oli heavysem setup), vastased võtsid teise poole, ning sõitsid kohe medikatega cap'i. Ma läksin enda medikaga heavdele appi, ning seal tegime kirie ülesõidu. Kuna vastased panid tugeva cap'i peale, ning resetimine oli raske, aga võimalik, siis otsustasin minna selle peale, et farmin niipalju kille ja dämmi veel kui võimalik selle 30 sec. kui, et püüan päästa teami ja proovin selle ühe tanki ära resettida ja siis suren fookuse all. Loomulikult sain tänu sellele taktikale top 3'e. Kaotus läbi cap'i muidugi. Järele mõeldes, bullshit meta, idootsus tegelt, aga see on see mida see chevronite jagamise süsteem toetab...ning mida see 7-5-3 ja 3-5-7 absull ei muudaks..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2017 12:46:14 vasta tsitaadiga

7-5-3 <-> 3-5-7 muudaks minumeelest vähemalt niipalju, et niisama tiksudes sa lihtsalt ei liigugi rankides edasi.
Võites pead vähemalt 1. poole seas olema.
Praegu kuni 3. rankini sõidavad ka puha punased botid.

tsitaat:
... Kuna vastased panid tugeva cap'i peale, ning resetimine oli raske, aga võimalik, siis otsustasin minna selle peale, et farmin niipalju kille ja dämmi veel kui võimalik selle 30 sec. kui, et püüan päästa teami ja proovin selle ühe tanki ära resettida ja siis suren fookuse all. Loomulikult sain tänu sellele taktikale top 3'e.
Samas selline käitumine võtab vähem osavamatelt (nt. nagu mina) kindlas kaotusseisus olles hetkel igasuguse motivatsiooni võidelda kuna on juba ette näha, et Top 3 kohta nagunii ei püüa ja chevroni kaotus on ette kindel. Praegu mõne kaarti ja line-up puhul võib juba ette ennustada tulemuse ja kaotava poole. Juhul kui 4.-8. koht oma chevroni säilitaksid oleks kõigil minu meelest veidi rohkem motivatsiooni pingutada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 28.06.2017 12:53:54 vasta tsitaadiga

kui kõige lihtsam on edukas olla artyga mängides siis on see totaalselt bs mode. Vaadates eile tsipa ericku striimi siis enamus tiimis olid ysna kobedate tulemustega mehed ja tavaliste tankidega aga 3 artyt olid oluliselt kehvema overalliga aga yldjuhul nemad olid nende seas kes punne said. Ysna hea on dämmi farmida kusagilt sealt kus keegi sind lasta ei saa ja sul on absull kama2 kas tuleb võit või kaotus icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

Igastahes ysna kindel et see mode sureb välja sest keegi lihtsalt ei viitsi neid nyhkida ja lõpukas seal madistavad mõned yksikud mehed kellel isu seda väikset eelist saada, selle supepremium lisavarustuse näol, on kõige suurem
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 28.06.2017 18:14:16 vasta tsitaadiga

Mausi sõpradele uudis:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 28.06.2017 18:22:52 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Mausi sõpradele uudis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Niigi on Saksa tankid p.tsi keeratud .

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 28.06.2017 21:58:17 vasta tsitaadiga

Tahaks lihtsalt vinguda!
No mul siin oli orantsi Mausiga häda. Jäin lollisti mapil lõksu (oma viga muidugi) ja siis ta tuli, oma suure ja raske kerega peale nagu riidekapp! Seltsiks M103. Mul siis see T9 VK heavy (endine MiniMaus). Trackisin ja otsisin pehmeid kohti aga see tõhk lasi ainult kulda! Muidu ma ikka selle masinaga suudan blokkida ka, aga krt, kulla vastu ei oska midagi ette võtta! Tundus et ta isegi ei sihtinud nõrkasi kohti vaid lasi puusalt! Raisk ajas sita keema küll! 4 lasku sain talle sisse ja siis ma surin! Mõlemad sõid mind mõnuga! Ma ei saa nagu aru, sa tuled oma op armori ja kõrgema tiiruga mind sööma, seltsiks mingi kamraad ja sa raisk lased kulda, jätmata mulle mingitki võimalust! Sama mis dünamiidiga kalal käia!
Kui ta oleks tavamoonaga proovinudki, aga ei, kohe mingi kullasadu! Kui surnud olin, siis vaatasin kuidas ta teistega käitub ja vahet polnud, keda lasi, ikka kullaga! Ausalt noh, see ei ole ju normaalne!
Kui sa sitavares ei suuda muud moodi oma ego tõsta või väikesest riistast tingitud alaväärsuskompleksist üle olla, palun külasta regulaarselt psühhiaatrit!

Aitäh! Kergem hakkas! icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2017 22:05:32 vasta tsitaadiga

vaatan, et ikka väga valus icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 29.06.2017 08:23:19 vasta tsitaadiga

aeg ajalt vaatan shishx videosid ja see ütleb hästi heati laskmiste kohta, üldjuhul, et järelikult on külm. Aga noh eks inimene harjub kõigega ja see meie näpuga näitamine selle jura suunas ei vii kuhugi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.06.2017 09:57:00 vasta tsitaadiga

nii. Sai siis see WIPE ära tehtud, ei viitsind soodukaid ära oodata, ja krt nüüd ma hakkan klienditeenindust peedistama kuna berliini tankide supermeeskonnad on ka kadund. IMO peaks need olema ka peale wipet alles, sellisel kujul nagu nad ostes olid icon_evil.gif

Aga krt värske meeskonnaga pole need lightid eriti just kõige mugavamad mängida. Paras arvamine käib kas oled spotitud või mitte ja seega peab sageli laskmise asemel hoopis sõitma kui on tunne, et on oht et sa oled spotitud

Aga yldiselt pole asi väga hull, kohe on lambid olemas thumbs_up.gif


viimati muutis kr6ll 29.06.2017 09:58:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 29.06.2017 09:57:42 vasta tsitaadiga

Crewd ei jää alles.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.06.2017 09:58:35 vasta tsitaadiga

seda ma nägin aga berliinikad peaks olema nagu ostuhetkel olid, imho icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 29.06.2017 10:27:42 vasta tsitaadiga

Väike ülevaade rankist ja üldised muljed pärast eilset sessiooni...

- eile sai artat omajagu mängitud selles mode'is. Oleks peaaegu ranki ka kätte saanud, aga korduvalt jäi 1 puudu, nagu ikka. Igal juhul oli päris mõnus vahelduseks ise pähe kusta icon_biggrin.gif Impact artyga muidugi üsna väike. Mida proovsin teami jaoks teha oli see, et välja kaevata mingeid hull down 907/140/113/kranvagen stiilis masinaid. Lisaks kõvasti dämmi sai muidugi blindides, sest selles game mode'is kämpamisest puudu ei tule. Kuna mängisin 261'te, siis muidugi proovin one-shote kätte saada, et kindlustada endale chevron. See on tegelt 261'te mängides põhitrump. Kokkvõtvalt peab arty kohta ikkagi ütlema, et jube raske on ranke sellega teha. Sisutl ikkagi vaja tugevate teamide streak'i..

- teine tähelepanek on see, et eff ei määra kokkuvõttes suurt midagi edetabelis. No ülimalt marginaalne erinevus. Oluline lihtsalt grindida ranke, ainult sellega liigud tabelis üles poole. Põhim. kui 5-nda ranki saad kätte, siis tasub juba võtta 2-3 tanki mida endale meeldib mängida ja mida on odav mängida mängusise kreda osas, ning lihtsalt teha mida teha annab.

-lisaks võtsin seisukoha, et optimeerin kullaspämmi ja majanduse ära, sisult mängisin medikaid tava moonaga, lisaks panin väiksed repair ja med kitid peale. Loomulikult ei saa siis vene medikaid mängida või heavysid. Aga BC25t, Kranvagen, Leo1 E50M, strv kannatab mängida küll nii (kuigi jah, teatud bounced oleks HEAT'i olemata olnud). Et sessiooni lõpus jäin lihtsalt nulli omadega..Aga noh, asja mõte ikkagi see, et pole nagu mõtet grindida seda räiges miinuses, eriti tankidele ranke..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.06.2017 10:35:24 vasta tsitaadiga

see on samasugune grind nagu need nõmedad maratonid et saada mingi pointless tank 0,2eur/tund tasuvusega megagrindi tehes.
Kellele meeldib hambad ristis mingi jamaga tegeleda, need lasku käia icon_biggrin.gif
Iseasi on siis kui see grind meeldib, eks WOT -s ole igasuguste huvidega tegelasi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 29.06.2017 11:08:26 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
see on samasugune grind nagu need nõmedad maratonid et saada mingi pointless tank 0,2eur/tund tasuvusega megagrindi tehes.
Kellele meeldib hambad ristis mingi jamaga tegeleda, need lasku käia icon_biggrin.gif
Iseasi on siis kui see grind meeldib, eks WOT -s ole igasuguste huvidega tegelasi. icon_rolleyes.gif


Õnneks ranked battle's erineb päris tublisti nendest tava maratonidest. Esiteks saad mängida vähemalt alates 5-ndast rankist korralike mängijate vastu. Tase on ikka öö ja päev võrreldes randomiga (igas lahingus ikka mõni FAME'i vend + (5-8 tava unicumi) lahingu peale). Teieseks enda lemmik tier 10 tankidega ikka tore mängida. Nii, et nende tava maratonidega päris võrrelda ei saa..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.06.2017 11:29:22 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
kr6ll kirjutas:
see on samasugune grind nagu need nõmedad maratonid et saada mingi pointless tank 0,2eur/tund tasuvusega megagrindi tehes.
Kellele meeldib hambad ristis mingi jamaga tegeleda, need lasku käia icon_biggrin.gif
Iseasi on siis kui see grind meeldib, eks WOT -s ole igasuguste huvidega tegelasi. icon_rolleyes.gif


Õnneks ranked battle's erineb päris tublisti nendest tava maratonidest. Esiteks saad mängida vähemalt alates 5-ndast rankist korralike mängijate vastu. Tase on ikka öö ja päev võrreldes randomiga (igas lahingus ikka mõni FAME'i vend + (5-8 tava unicumi) lahingu peale). Teieseks enda lemmik tier 10 tankidega ikka tore mängida. Nii, et nende tava maratonidega päris võrrelda ei saa..


no vastas on sul samasuguse tasemega ju seega mis seal on vahet stronki tagumisega or cw jne
Aga muidugi, nagu ma juba mainisin, siis igale oma. kellelegi kindlasti meeldib aga yldiselt on see läbikukkunud yritus. Puhas kämpfestival mida eriti kaua ei viitsi taguda ka need kellele see hetkel meeldib
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 29.06.2017 12:10:49 vasta tsitaadiga

Jap, nagu stronk/CW ilma juhtideta. Ainult CW/stronki mõte võita. Rankis see nice to have...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2017 15:16:49 vasta tsitaadiga

No eks ole näha, mulle ka hetkel tundub, et peale beta-testi huvi selle mode vastu langeb kõvasti. Eriti kui WG paneb veel bondsid poodi müüki. Ei taha mõeldagi, mis hinnastamisega nad lagedale tulevad. Pmst saaksid nt 5000 bondsi eest (üks improved moodul) küsida 10 EURi ja arvan et rahvas ostaks ka, sest rankedisse kulub nii palju aega, et lihtsam kuu aja ägisemise asemel kümps välja käia...
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 29.06.2017 15:39:48 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et sa oled hinna osas üpris optimistlik.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.06.2017 15:49:02 vasta tsitaadiga

kui see kallim oleks oluliselt siis ei ostetaks seda eriti. Ma isiklikult arvan, et tuleb oluliselt odavam kui 10 per tykk. Ilmselt saab seda mingis kompletis ja oluliselt soodsama tyki hinnaga
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 29.06.2017 15:55:38 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
kui see kallim oleks oluliselt siis ei ostetaks seda eriti. Ma isiklikult arvan, et tuleb oluliselt odavam kui 10 per tykk. Ilmselt saab seda mingis kompletis ja oluliselt soodsama tyki hinnaga


Tuleb hulgilattu minna icon_wink.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.06.2017 16:05:03 vasta tsitaadiga

ma millegipärast arvan, et WG oli ise ysna kindel, et see jama läbi ei löö. Aga see polndki ilmselt eesmärk. Eesmärk oli mängu tuua uus kaup mida myya ja see on nüüd tehtud. Ilus loosung, et seda osta ei saa, aint rankedist aga kui rankedit ei tule siis pole ohkida kellelgi midagi. Pannakse ranked kinni ja tund hiljem tulevad need ultraprem vidinad myyki ja keegi ei köhi kah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 29.06.2017 17:08:50 vasta tsitaadiga

Hmm, kuskilt intreviust kuulsin, et nad tahavad ikkagi bondside näol tuua sisse valuuta mida poest osta ei saa. Ainult special reward siis. Loomulikult asi ikka äri, et mingi hetk võib poodi ka minna, kas bundli sees või lihtsalt niisama..aga idee on ilus ja üllas..icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2017 17:13:03 vasta tsitaadiga

Suured kit-d/toit maksavad hetkel 50 kulda/tk.
Direktiivid maksavad 6-12 bonds-i.

Pakuks et bonds:gold suhe suleb miski 1:5.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.06.2017 20:09:14 vasta tsitaadiga

Ma ei olnd pärast seda 9.18 mm uuendust amx12 mängind, see t6 light, ja ma pean mainima, et see on oluliselt kehvem kui ta varem oli. See kahur on ju absull jama nüüd.
Või siis ma olen ära unustand kuidas see oli. Aga varem oli ta suht lemmikputukas, nüüd ma imestan kuidas sellega yldse mingit viisakaat dämmi teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 972, 973, 974 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.