Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 29.06.2017 09:16:59 vasta tsitaadiga

Vahur, ent kustkohast sul see us-klaver ikkagi sinna tekkis? Kahtlustan, et mingi valikukoht jäi sul vale seis. Mina olen mõned korrad installind testiks virtuaalmasinatesse seda w10-t inglisekeelset versiooni ja seejuures asukoht + klaver kindlalt eesti ja muud klaverit pole tekkinud ja regioonisätted õiged....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 29.06.2017 11:40:12 vasta tsitaadiga

Mnator,
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9497974#9497974
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9500588#9500588
icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 29.06.2017 12:01:26 vasta tsitaadiga

Mul igatahes jäi miskipärast kell ja kuupäev eesti formaati, ei pidanud minema käsitsi üle korrigeerima. Ja nagu öeldud, ainult eesti asetusega klaver, kui midagi muud tahaks, siis peaksin need eraldi juurde lisama.
Ainus mis ehk kahtlasi mõtteid tekitab on uitmõte ms-serverite suhtes, et sealtkaudu tuli varasemate installikatsetuste infot....alati kohaks valitud eesti ja eesti klaviatuur...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 08:32:04 vasta tsitaadiga

Varsti saab see kabjanägu kinga ja lähen W7 peale tagasi.
Valus on juba kasutada. Kolmel läpakal interneti jamad, Wifi võrkude otsimine võtab ca 1 minut aega või kaotab üldsegi kogu listi korraks ära. Minu enda oma restardib pidevalt. Sleep mode on shut down, kuigi kogu krempel on pandud sleebi peale. Kaotab usb pesas oleva koostöölepingu ära, selle seadmega konkreetses pesas, mis restardi ajal ühendatud on (va hiire).


_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 27.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 08:47:15 vasta tsitaadiga

Huvitav. et osades arvutites jamab täiega ja osades töötab ideaalselt, koduarvutis mul probleeme enam pole olnud v.a. siis kui start menüü enam ei toiminud. Töö arvuti aga taob pidevalt kirja, et mälu otsas ja enam veebilehti ei ava ja programmid kiiluvad kinni - taskmanager samas näitab, et alla poole mälust kasutusel. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.06.2017 08:51:41 vasta tsitaadiga

No krt, mul siin erisuguseid koduarvuteid üle 10, laitmatult töötavad kõik. Enamuse vanuseks 5+ aastat.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 30.06.2017 11:37:11 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
Töö arvuti aga taob pidevalt kirja, et mälu otsas ja enam veebilehti ei ava ja programmid kiiluvad kinni - taskmanager samas näitab, et alla poole mälust kasutusel. icon_rolleyes.gif

Chromes on avatud "facebook.com"? icon_biggrin.gif

kjaups, on see süsteem sul värskelt installitud ja ise mingeid asju kinni-lahti keeranud pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 12:30:49 vasta tsitaadiga

Ollaz, päris pikka aega juba. Aeg-ajalt keeran update jama kinni paariks kuuks, et segama ei hakkaks. Nüüd käib pinda ja panin taas kinni, loodetavati kaovad mingid jamad ära.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 27.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 12:46:35 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
KyBer kirjutas:
Töö arvuti aga taob pidevalt kirja, et mälu otsas ja enam veebilehti ei ava ja programmid kiiluvad kinni - taskmanager samas näitab, et alla poole mälust kasutusel. icon_rolleyes.gif

Chromes on avatud "facebook.com"? icon_biggrin.gif

kjaups, on see süsteem sul värskelt installitud ja ise mingeid asju kinni-lahti keeranud pole?

Facebooki eriti ei kasuta, kuid kahtlustan, et viga võib mõned veebilehitsejas olla küll (Chrome ja Opera töötavad) - spotify veebiplayer on pidevalt lahti, järsku see laseb mälu täis. Kas veebilehitsejatel on piirang mälu kasutamiseks sest 8GB-st on 4GB pidevalt vaba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 30.06.2017 13:27:52 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ollaz, päris pikka aega juba. Aeg-ajalt keeran update jama kinni paariks kuuks, et segama ei hakkaks. Nüüd käib pinda ja panin taas kinni, loodetavati kaovad mingid jamad ära.

Pidasin silmas, kas OS on kohe W10 või mõne vanema pealt uuendatud. Event Viewer ei näita midagi, et miks ta failib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2017 13:46:53 vasta tsitaadiga

Ollaz, otse W10 ilma muu jamata.
EVst leiab ainult - Installation Failure: Windows failed to install the following update with error 0x80070015: 2017-06 Cumulative Update for Windows 10 Version 1703 for x64-based Systems (KB4022725).
USB jama annab - The local adapter does not support an important Low Energy controller state to support peripheral mode. - Ühendad lahti, teed restardi, ühendad samasse pessa ja töötab.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 01.07.2017 08:40:06 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
harakas kirjutas:
Eilne Inider Preview uuendus tõi kaas järgmise probleemi. Kui brauseri otsinguribale või dokumenti midagi kirjutada tahan, saan heal juhul 3 tähte sisestada, enamasti 2. Seejärel arvuti hangub umbes pooleks minutiks, kursor kaob kastist ära ja kui tahan kirjutamist jätkata, pean uuesti juba kirjutatud tähtede järel klikkima. Saan jälle paar tähte sisestada, kaob jälle kursor ära ja edasi kirjutada ei saa jne jne. Aru ei saa, millega see seotud on, kas klaviatuuri draiveritega või millegi muuga?

Mul oli täpselt sama lugu. Parandamiseks tuli eelmine build taastada.

Eile tuli uus build 16232 ja momendil mingeid vahepealseid buge ei märka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2017 08:45:46 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
No krt, mul siin erisuguseid koduarvuteid üle 10, laitmatult töötavad kõik. Enamuse vanuseks 5+ aastat.


Mulle on jäänud mulje, et mida levinumad komponendid seda muretum elu Win10 puhul.
Kui mingid spetsiifilisemad jupid siis esineb jamasid.
Inteli wifi ja integreeritud graafikaga tundub suht pommikindel toimimine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 03.07.2017 09:10:16 vasta tsitaadiga

Inteli WiFi suhtes nii ja naa. Mu enda Dual-Band kaart mängib siiani mäkra, kus kisub terve võrgu maha kui levi liiga kehvaks läheb. Aga ju see mingi kaardi eripära.

Enamik "probleeme" mis ma näinud olen, on sellepärast, et spetsialistid kukuvad peale installi erinevaid teenuseid kinni keerama ja pärast imestatakse, miks ei tööta nii nagu MS on ette näinud. Nagu Vista/7 ajal keerati SuperFetchi kinni ja hädaldati, et arvuti nii kaua käima läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 03.07.2017 09:14:29 vasta tsitaadiga

ma ei tea, kas mul on probleeme või ei, aga ise ma neid igatahes ei märka icon_lol.gif icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 03.07.2017 13:18:49 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Märt. kirjutas:
No krt, mul siin erisuguseid koduarvuteid üle 10, laitmatult töötavad kõik. Enamuse vanuseks 5+ aastat.


Mulle on jäänud mulje, et mida levinumad komponendid seda muretum elu Win10 puhul.
Kui mingid spetsiifilisemad jupid siis esineb jamasid.
Inteli wifi ja integreeritud graafikaga tundub suht pommikindel toimimine.

Kas see on kunagi teistmoodi olnud? icon_smile.gif Aga Inteli integreeritud graafika ei töötanud Windows 10 väljatulekul kohe üldse. Intel HD Graphics 2500 näiteks. Iga uuendus lõppes Blue Screeniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 03.07.2017 13:37:02 vasta tsitaadiga

Taastasin win10-e eelmise aasta suve kettapildist ja unustasin, et siis oli veel update avatud icon_biggrin.gif Jäi allalaadima ja koju tulles oli win10-e uusim versioon ees thumbs_down.gif icon_evil.gif
Enamus asju töötas aga gadgetid , ramdisk ja veel üht-teist oli kadunud. Panin win7-e installika sisse ja formattisin ära. Kui arvuti hakkab ise midagi sinu eest otsustama siis on asjad pekkis, ei viitsi enam otsida juhendit update sulgemiseks, aitab win10-st (oli enam vähem väljatulekust kuni siiani), olgugi, et kõik oli enam-vähem korras. See ongi põhjus miks win10 ja kuulus "maailma parim op.system" sierra kuuluvad prügikasti kraami hulka.....vähemalt minul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2017 18:08:08 vasta tsitaadiga

sama123, services alt Windows Update - Disable.
Kõik interneti ühendused pane "Metered connection"

Mul lasi mingi 3-4 kuud niimoodi probleemideta ära, kusaltki pressis ikkagi vahele ja siis hädad hakkasid thumbs_down.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 03.07.2017 19:08:49 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
sama123, services alt Windows Update - Disable.
Kõik interneti ühendused pane "Metered connection"

Mul lasi mingi 3-4 kuud niimoodi probleemideta ära, kusaltki pressis ikkagi vahele ja siis hädad hakkasid thumbs_down.gif


Tean, tean, aga probleemist saab siis lahti kui cleani teed. Backupi ketta formattisin samuti, et kiusatustki ei tuleks 10-t tagasi tahta icon_biggrin.gif Oli teine "genuine" ja aktiveeritud, arvutiga kaasas, kleeps ka prügikastis.....nii kindluse mõttes icon_evil.gif
Win10 kõlbab katsetamiseks, mängimiseks ja internetis surfamiseks, töömasinale aga vastunäidustatud kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmbs
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 12:32:35 vasta tsitaadiga

Windows 10 desktop apss wont launch from search - Kellelgil sama jama? Juba kahel erineval arvutil seesugune probleem. Windows versiooniks siis 1703 (build: 15063.447)
Lahendus?...oodata mingit järgmist uuendust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.07.2017 16:26:02 vasta tsitaadiga

https://www.tekrevue.com/tip/how-to-solve-windows-search-issues-index-rebuild/ icon_question.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 08.07.2017 00:30:50 vasta tsitaadiga

xmbs kirjutas:
Windows 10 desktop apss wont launch from search - Kellelgil sama jama? Juba kahel erineval arvutil seesugune probleem. Windows versiooniks siis 1703 (build: 15063.447)
Lahendus?...oodata mingit järgmist uuendust?

Kui hakkad kettalt installima küsitakse seda ja teist küll tuleb partitsioone formattida (mitte C ainult vaid vahel ka ~500MB partitsioon). Kui aga automaatselt tuleb uus versioon siis kõik "automaatselt" icon_biggrin.gif Kahjuks seaded ei jää paika nii ühel kui teisel programmil (eriti keerulisematel ja vanematel).....loogiline icon_biggrin.gif
See jama oli peamine mis ajas kurjaks, arvuti vahel buutis vahel mitte ja aega jama oli piisavalt. Ja seda nagu google väidab pole minul üksinda icon_evil.gif
Kuni 10-ni oli update service pakkidena või eraldi üksustena, nüüd esmakordselt terve uue opsysteemina. Loogiline, et midagi PEAB nihu minema icon_razz.gif Võrreldes Sierraga aga on thumbs_up.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2017 06:54:26 vasta tsitaadiga

ma ei väsi kordamast - 7, see lihtsalt töötab icon_razz1.gif
_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2017 09:09:51 vasta tsitaadiga

Sama hästi võin mina siin hüüda: Win 10 - 3x parem kui 7! icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2017 09:20:32 vasta tsitaadiga

No ei väsi 1607 sobib igast asendist,sest sellel igasse kodusse tugi olemas nüüdicon_cool.gif Uuendus on nii ja naa loterii17xx mida iganes.Eriti läpparitel kus on riistad tootmisel järgi jäänud kividest ja seega ei jõua tarkvara järgi,et seda korrigeerida icon_cool.gif Võib-olla eksin aga läppar on alati maas PC-st ja uus op ei sobi suurem osas sellele ja aitavad alati parandused firmware või driverid või siis nn. win UD.Edu seximisel icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.