Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 971, 972, 973 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 19.06.2017 16:48:59 vasta tsitaadiga

veel laisemad ei viitsinud tellida ja rõõmustavad niisama video üle
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 20.06.2017 13:22:40 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
ei mõista seda kulla moona pärast hala....mängus on see kättesaadav kõigile ja miks ma ei tohi minna lahinguse parimas varustuses?
see mis oli siin kunagi varem wotis see oli aeg läheb edasi ja kui mängijad ei taha minna kaasa uuendusega ja ajaga siis mis teha ...see on sinu valik kui ei taha kasutada kuldmoona icon_smile.gif


Mu enda sisetunne ütleb kuldmoona üle halajate kohta seda, et sisult rikuvad goldspämmerid nende ilusa illusiooni ära. Nad näevad kurja vaeva, et grindida endale esimene tier 10 tank, siis uhkusega minnakse tier 10 lahingusse (omama omast arust, nagu top tier vms) ja lastakse see nende uhke heavy Šveits juustuks.

Nad arvavad, et heavy tanki pihta ei tohiks kulda lasta, sest see muudab armori väheefektiivseks. Aga nad ei adu seda, et hetkel on heavy tankid üsna hästi ära balanseeritud (AINULT SELLETÕTTU, ET NENDE VASTU KASUTATAKSE KULDMOONA). Kui kulda enam ei saa kasutada mängus, või see oleks liiga kallis keskmisele mängijale. Siis muutuks ju heavy tank automaatselt OP'ks, ning seda oleks vaja nerfida, et ta balanseeruks teiste tankiklassidega...

Ehk, et minu arvamus ikkagi kullaspämmi osas, hetke wot'i suurt RNG arvestades, ongi see, et see on part of design. Nagu WG ette on näinud enda ärimudelis. Ning neeed kes uluvad selle üle, siis ärgu mängigu seda, kui ei taha mängida WG reeglitega seda mängu!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2017 19:31:45 vasta tsitaadiga

Kas mingi lehe pealt saab vaadata tankipõhiseid statse, etc kui palju avg damage ja avg wr vastava masinaga on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 20.06.2017 19:54:16 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Kas mingi lehe pealt saab vaadata tankipõhiseid statse, etc kui palju avg damage ja avg wr vastava masinaga on?

https://wot-life.com/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.06.2017 19:58:04 vasta tsitaadiga

wotstats.org näiteks
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2017 21:30:53 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

Kullavihkajate klubi musta nimekirja sattusin ka täna ilmselt. Hakkasin T-43 mängima ja see stock 126 pen lihtsalt ei tee mitte midagi kui koguaeg t8-9 MM sisse peksab. Seega laadisin ikka full setupi kaasa kuniks trackid ja torni lahti sain grinditud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 21.06.2017 08:11:59 vasta tsitaadiga

egas selles otseselt midagi valesti ei olegi ju. WG tänab sind kindlasti toetuse eest. Eks see ongi see koht miks wg neid super armoriga asju teeb sest teisest otsast peab wg tegema tanke tugevama armoriga sest muidu läheb selles osas hala liiga suureks. Aga noh äri on äri ja see chrysleri teema oli wg super tehing. Sirfoch hädaldas asja suureks, mis pani paljusid seda ostma kuna kõva armor ja teiselt poolt hakatakse premm ammot pritsima selle chrysleri pihta, lihtne ja kõik maksavad ja arvavad, et on võitjad. Õnneks ei ole veel warshipis mingeid selliseid lollusi wg poolt tehtud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 21.06.2017 08:42:42 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
egas selles otseselt midagi valesti ei olegi ju. WG tänab sind kindlasti toetuse eest. Eks see ongi see koht miks wg neid super armoriga asju teeb sest teisest otsast peab wg tegema tanke tugevama armoriga sest muidu läheb selles osas hala liiga suureks. Aga noh äri on äri ja see chrysleri teema oli wg super tehing. Sirfoch hädaldas asja suureks, mis pani paljusid seda ostma kuna kõva armor ja teiselt poolt hakatakse premm ammot pritsima selle chrysleri pihta, lihtne ja kõik maksavad ja arvavad, et on võitjad. Õnneks ei ole veel warshipis mingeid selliseid lollusi wg poolt tehtud.


Küll jõuavad icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.06.2017 00:28:06 vasta tsitaadiga

Tundub, et plaanivad Bat Chat 25t ära nerfida: https://thedailybounce.net/2017/06/22/supertest-bat-chatillon-25-t-changes/
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 23.06.2017 01:28:03 vasta tsitaadiga

Ma olen selle 6 shell-per-mag 300 alpha asjaga rahul, kui camo juurde saab ja reload väiksemaks läheb ja gunhandling paremaks. Pangu soft statsid nähtavale, nähtavad statsid ei tähenda nagunii mitte türatki siin mängus.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 23.06.2017 11:43:02 vasta tsitaadiga

Ei leidnud ise ka softstatsi kuskilt. Kui võrdlesin baasnumbreid, siis:

klipi potentsiaal 1950 -> 1800
klipi laadimisaeg 10.92 s -> 12 s
aflfa 390 -> 300
HEAT pene 330 -> 278 (enam superheavysid eest läbi ei lase)
dpm jääb põhim samaks

võikid ikkagi tähendada overall nerfi. Loodame, et siis ikkagi softstatsid parenevad omajagu ka, et bc25t jääks ikkagi kunniks..mängustiil kindlasti muutub..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2017 10:59:10 vasta tsitaadiga

Kuidas wot test serverisse saab?

Proovisin test serverisse siseneda aga ei pääse ligi (veateade: ei saa serveriga ühendust).
Kas see on selle tõttu, et ma pole end reganud õigeaegselt? Kas konto ja parool on ikka sama, mis minu tava-kontol? Kus muidu regama peab, et test serverisse pääseda järgmine kord?

tsitaat:

Eligibility: All players registered prior to 22:59 CEST (20:59 UTC) on 12 June can participate in the test.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/update-919-1-common-test/
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 24.06.2017 15:10:56 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/WorldOfTanks/videos/vb.494440040376/10159570879805377/?type=2&theater

Kuulad seda streami. Ning mõtled, et mingid "tankistid" leitud kes ajavad mingit lolli jura, et katta tegelikke põhjuseid. Nagu kuulad seda juttu ja mõtled, et wtf. need peaks olema nagu WG parimad pojad icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P0hmakas
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2017




sõnum 24.06.2017 21:49:06 vasta tsitaadiga

Tervist !

Oleks küsimus, et kas mõni aktiivne jõuk veel eksisteerib, kuhu mõned lahjemad vennad kah liituda saaksid ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 25.06.2017 15:59:01 vasta tsitaadiga

P0hmakas kirjutas:
Tervist !

Oleks küsimus, et kas mõni aktiivne jõuk veel eksisteerib, kuhu mõned lahjemad vennad kah liituda saaksid ?


Pane otsingusse eesti klannid WOTis või midagi sarnast . Vast tuleb midagi huvitavat icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 25.06.2017 21:02:27 vasta tsitaadiga

polegi ammu siia miskit riputand. Tegin siin yhe vihasema mängu ja krt isegi see 1,4k puhast expi ei anna enam M thumbs_down.gif
http://wotreplays.com/site/3669883#airfield-sakslane-amx_13_57_gf

See oli ysna lahe mäng, see O-I pidevad HELP sõnumid olid naljakad icon_smile.gif nagu ta seda pressis siis vaatasin et mis värk on ja siis killisin selle tegelase ära kes teda kimbutas. Ja nii paar-kolm korda icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.06.2017 21:05:09 vasta tsitaadiga

OIdega sõidavad üldse enamasti tomatid. Täna on eranditult kõik OId punased olnud, krt, ei tea mis nad leiavad selles junnis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2017 21:42:09 vasta tsitaadiga

OI on mu nemesis. Hetkel tegelen M6 sõitmisega ja no koguaeg satun OI-ga vastamisi vahtima kuidagi õnnetul kombel ja nagu heaks tavaks on saanud siis vahetame laske, selle erandiga, et mina garaaži ja tema jaurab rahulikult edasi.
Olengi viimasel aja mõtlema hakanud, et kas tasub üldse heavy liini minnagi kui jaapanlased seal avstu vahivad.

@Kr6ll see oli päris naljakas tõesti, ma ootasin juba kuna ta selle viimase tanki korral ka seda hädakutsungit juba annab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutajake
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2008




sõnum 25.06.2017 23:14:50 vasta tsitaadiga

Riputan kah siis oma AMX 12t replay üles millega M kätte sain. Kuigi lõpus tegin lolli vea ja sain surma tõi arty võidu koju.
Jõhker vedamine artyl viimase pimelasuga capi ringi, millega sai vastase arty piinad lõpetatud.
Huvitav kui suur tõenäosus on sellise lasuga üldse tabada vastast?

http://wotreplays.com/site/3670146#murovanka-meesmetsas-amx_12_t
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.06.2017 23:50:24 vasta tsitaadiga

Sinna ringi tabada pole õnnestunud. Täiseludelt blind laske varem oli paar.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 26.06.2017 08:24:05 vasta tsitaadiga

kasutajake kirjutas:
Riputan kah siis oma AMX 12t replay üles millega M kätte sain. Kuigi lõpus tegin lolli vea ja sain surma tõi arty võidu koju.
Jõhker vedamine artyl viimase pimelasuga capi ringi, millega sai vastase arty piinad lõpetatud.
Huvitav kui suur tõenäosus on sellise lasuga üldse tabada vastast?

http://wotreplays.com/site/3670146#murovanka-meesmetsas-amx_12_t


igastahes päris korralik mäng thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 28.06.2017 01:11:38 vasta tsitaadiga

Mängisin siis jällegi ranki. Ja noh, võib-öelda, et kõige sitemaks metaks kujunenud mida üldse WOT'i ajaloos on juhtunud. Kuna risk/reward suhe on täiesti pekkis selles metas. Siis efektiivsed on eelkõige need mängijad kes ei commiti end ega võta suuri riske. Vaid püüavad snipida ja viimastena elus püsida. Tõesti, okse tuli peale kogu seda paska mängides ja nähes okse.gif

Loodame, et WG muudab tugevalt chevronite jagamise süsteemi.

Mõtlesin ise, et palju loogilisem oleks võitvat teami rewardida ja neid mängijaid kes teami nimel end ohverdavad. Nagu näiteks skaudid, agressiivne frontline jne..
Põhim. võiks nii olla:

Võitja team:
- top 3 saab 2 chevronit
- ülejäänud kõik saavad võitja teamis 1 chevroni
Kaotaja team:
- top 3 ei kaota chevronit aga ei saa ka juurde
- ülejäänud team kaotab chevroni

lisaks võiks nii olla, et max 2 artyt mängus (vähem artyt teeb liiga rauarikkaks meta) ja artyt ei tohi tihedamlt mängida kui 1/5 mängudest. Ehk, et pärast igat arty mängu pead 4 mängu mingit muud tanki tegema..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ape
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2017




sõnum 28.06.2017 03:44:39 vasta tsitaadiga

Thomak, saime täna mitu korda ühte tiimi, lasid leo1 ringi. Mu meelest kõige hullem ongi see, et event kestab 4 nädalat ja selle väärtus on peaaegu olematu. Kui vanasti kestsid speical cw samaplaju, siis said vähemalt mingi tier 10 tanki omale valida, siis nüüd on ikka päris mage see värk. Mul endal suht suva kuidas keegi mängib, teiste peale ei tasu loota. Sõitsin palju kordi type5 ringi, siis esimesel võimalusel jäeti mind surema, kõigil jumala pohhui, kui just killi ei paista. Ja üksi ei tasu kunagi liikuda, enamsti süüakse kohe ära kui nähakse üksikut tanki kusagil ringi sõitmas. Eks siin 15 vs 15 ei saagi kunagi konkreetset personal ranki endale teha, mingil määral sõltud alati teistest. Kui wg tahab personal ranki, siis las teeb single player game modi, kus sa ise teed mis tahad, kõik tulemused sõltuvad sinust.
Muidugi mulle endale meeldib ranked rohkem kui tier 10 random, vead on karsitatavad. Täthis, et ei liigu alati kõige ees ja ei ole viimane.
Aga noh ma vaatan mis finaal kastist head tuleb, eks annan teada või lisan pildi icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 28.06.2017 08:35:33 vasta tsitaadiga

warshipis oli hea lahingu stiil kus mängisid, oli vist 7 liiget, arvuti poolt mängitud laevade vastu. Eks need arvuti poolt mängitud laevad lasid ikka jube täpselt aga see eest oli fun. Erinevad missioonid jne. Sinu tiimis oli ka üks arvuti mängitud laev mis pidi ellu jääma. Tankis saaks ju sama moodi teha, et näiteks 7 mängijat peavad mingit ülesannet täitma arvuti poolt mängitud tankide vastu. Muidugi selles lahingutüübis ei saanud rühmaga minna vaid pidid üksi olema.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 28.06.2017 10:40:11 vasta tsitaadiga

Ape kirjutas:
Thomak, saime täna mitu korda ühte tiimi, lasid leo1 ringi. Mu meelest kõige hullem ongi see, et event kestab 4 nädalat ja selle väärtus on peaaegu olematu. Kui vanasti kestsid speical cw samaplaju, siis said vähemalt mingi tier 10 tanki omale valida, siis nüüd on ikka päris mage see värk. Mul endal suht suva kuidas keegi mängib, teiste peale ei tasu loota. Sõitsin palju kordi type5 ringi, siis esimesel võimalusel jäeti mind surema, kõigil jumala pohhui, kui just killi ei paista. Ja üksi ei tasu kunagi liikuda, enamsti süüakse kohe ära kui nähakse üksikut tanki kusagil ringi sõitmas. Eks siin 15 vs 15 ei saagi kunagi konkreetset personal ranki endale teha, mingil määral sõltud alati teistest. Kui wg tahab personal ranki, siis las teeb single player game modi, kus sa ise teed mis tahad, kõik tulemused sõltuvad sinust.
Muidugi mulle endale meeldib ranked rohkem kui tier 10 random, vead on karsitatavad. Täthis, et ei liigu alati kõige ees ja ei ole viimane.
Aga noh ma vaatan mis finaal kastist head tuleb, eks annan teada või lisan pildi icon_rolleyes.gif


Mhmh, mängisin Leo1, sest see tank töötab selles metas, mid/long range snipe, hea alfa, saad kiirelt ära liikuda langevast flankist, sisult olen mobiilne hea dünaamikaga TD, vajadusel spotid. Põhim. näha oli, et niikaua kui on eesliinil tankid brawlivad ja ise oled 100m eemal suppordid, siis artyd sind ei lase, isegi Leo1 mitte, artyd tõmbavad sinna frontline puntrasse ja panevad permastunni kogu sellele seltskonnale (väga "fun" on olla seal, see on see karistus, et mängid mängu..). Loomulikult päris paljud mängijad aru saanud, et see arty feed hästi ei lõppe, siis tihti ikka näha seda, et tugevad vene medikad võtavad poolkõvad sniper postsioonid sisse ja lihtsalt fappivad ..ning selles osas Leo1 trade'ib paremini..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 971, 972, 973 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.