Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 16:01:54 vasta tsitaadiga

Seda on mul TubeCast edukalt teinud icon_smile.gif. See versioon mis casti toetab on ka tasuline. MyTube võid ka kiigata.

olafsand kirjutas:
TT kirjutas:
olafsand kirjutas:
Asi on paranenud küll jah omajagu icon_smile.gif

Siiski minu puhul koperdasin kahe asja otsa ja ei saa kasutada seda telefoni seetõttu icon_sad.gif

Yatse laadset asja pole (et galeriist faile ja youtube jne suunata Raspberry Pi peale). Teine suur puudus on Dji Go äpp drooni lennutamiseks...ehk siis selle äpi puudumine WP platvormil thumbs_down.gif

Yatse? Mida see rakendus täpsemalt tegema peab? Kodi pult? Kui jah, kasutan aastaid Media Center Remote nimelist tarkvara(võimalik, et maksis 99 senti). Siiani Kodiga edukalt hakkama saanud.


Pult ka jah, aga enamasti juhin Kodit tv enda puldiga. Pigem on vaja vahelüli youtube ja Kodi vahele. Ehk et avan telefonis youtube video, valin "jaga", siis tekkinud jagamise nimekirjast valin Yatse (Play to media device) ja siis see youtube video hakkab Kodis mängima ja telefoni võin kasvõi välja lülitada. Kas see Media Center Remote võimaldaks seda? icon_smile.gif

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 25.05.2017 22:18:58 vasta tsitaadiga

Kõik on ilus peaaegu, aga kui mu Phantom 3 lennutamata jääb, siis sellest kohast jääb asi katki icon_sad.gif

Lisaks võrdlevad pildid täpselt samast kohast ja statiivi pealt Lumia 930 vs Galaxy S7, siis esimene kahjuks jääb alla omajagu, kuigi on tõesti oma ea kohta supertubli hea hea kvaliteediga kaameraga telefon icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.05.2017 07:42:01 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kõik on ilus peaaegu, aga kui mu Phantom 3 lennutamata jääb, siis sellest kohast jääb asi katki icon_sad.gif

Lisaks võrdlevad pildid täpselt samast kohast ja statiivi pealt Lumia 930 vs Galaxy S7, siis esimene kahjuks jääb alla omajagu, kuigi on tõesti oma ea kohta supertubli hea hea kvaliteediga kaameraga telefon icon_smile.gif
kui jääb lennutamata, siis oleks sul tegelikult põhjust nutta korralikud pisajõed vastava rakenduse autorfirma kontoris aga mitte siin ega ms-kontoris. icon_wink.gif Ka on sul alati võimalus programmeerimist õppida ja käeharjutuseks ise vastav tarkvara kirjutada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 08:32:09 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kõik on ilus peaaegu, aga kui mu Phantom 3 lennutamata jääb, siis sellest kohast jääb asi katki icon_sad.gif

Lisaks võrdlevad pildid täpselt samast kohast ja statiivi pealt Lumia 930 vs Galaxy S7, siis esimene kahjuks jääb alla omajagu, kuigi on tõesti oma ea kohta supertubli hea hea kvaliteediga kaameraga telefon icon_smile.gif

Androidi tahvlit ei vedele? Muidugi kui Androidi aparaat paremat pilti ka teeb, siis tuleb vist Android sul ikka tagasi võtta icon_smile.gif.
Lumia 950 pole hetkel vastast leidnud, samas pole ka liiga tõsiselt otsinud.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 27.05.2017 13:21:56 vasta tsitaadiga

Mul ongi android. Galaxy S7 üle aasta olnud juba igapäevases kasutuses. Lihtsalt androidi akumajandust ei saa usaldada. Mingi hetk peab 2 päeva vastu ja siis jällegi pool päeva jne. Ja kõik see tavapärase mustriga kasutuse juures. Sellest tekkiski mõte, et võtaks sahtlis vedeleva 930 käiku uuesti. Tolle aku kasutust mäletan küll selliselt, et mingeid veidraid tühjenemisi ei esinenud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaks
HV vaatleja
maaks

liitunud: 13.02.2003




sõnum 29.05.2017 08:49:33 vasta tsitaadiga

Starmani TVE töötab kellelgi Windowsphone's? Saadab Google+-ga sisse logima, login sisse ja ei midagi - jälle saadab sisse logima icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 16:44:58 vasta tsitaadiga

Mul jooksis Nokia 1020 kinni, ükski nupp ei tööta ja valge kivistunud pilt ees. Youtubes on hard reset verrsioonid, millega kaotan andmed. Kuidas ma saaks reseti nii, et andmed jäävad alles?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.06.2017 16:50:00 vasta tsitaadiga

Proovi pane juhe arvutiga ühendusse ja siis kas saad oma telefoni ligi.
Üldjuhul tuleks varundus teha pilve aegajalt.

Ja no tundub, et pisipehme lasi oma uuendused välja just sellisena, et tellisteks telefonid teeks.
Kuidagi ajuvaba on see, et üks varem uuendus pani telefonil ekraani korraks mustaks lööma ja see arenes uue uuendusega nii kaugele et ma pidin garantiisse oma telefoni viima, kuna reset ei aidanud ja ka see juhtmega 8.1 peale laskmine.
Eks järgmine nädal millalgi paistab mis mu telefonist siis saab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 16:50:27 vasta tsitaadiga

Vajuta vol - ja power samal ajal, hoia 10 - 15 seki.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 17:11:35 vasta tsitaadiga

Pa ostsin selle telefoni €700 raha eest 2013 suvi (iphone 5 oli just ka välja tulnud(tulemas ja maksis sama raha). Põhi argument oli mul, et Nokia fotokas oli tolle aja üks parimaid. Nüüd aeg edasi läinud. Ma eriline telefonipede pole ja ilma näiva õhjuseta ei hakka välja vahetama (statistika järgi vahetas iga 3 eesti elanik oma telefoni eelmine aasta välja).Mina lõustaraamatus telefoniga ei istu, mul on telefon helistamiseks, pildistamiseks ja navigeerimiseks. Kas tasub nüüd sügisel iPhone 8 poole kiigata? Muidu vana telefon korralik ja olulist vajadust vahetuseks pole (kaotanud ju rahaliselt palju aga juurde väga mideagi ei saa).
Või on ehk uutel telefonidel marketingis juba oluliselt paremad kaamerad ja navid?
Lapsele ostsin OnePlus 2 ja minu meelest täitsa kobe oli 3 aastat tagasi aga ma väga ei taha androidi.

Tänan telefoni reset tehtud
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.06.2017 17:14:23 vasta tsitaadiga

Kui paremat fotokat tahad, siis osta ehtne fotoaparaat ja wp navil pole häda miskit, see on lihtsalt here mapsil nimi ära muudetud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 04.06.2017 19:20:14 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Kui paremat fotokat tahad, siis osta ehtne fotoaparaat ja wp navil pole häda miskit, see on lihtsalt here mapsil nimi ära muudetud.


UI on küll mikronäppudele Muu funktsionaalsus on nii ja naa, maitse asi. Foto-omadustest: 640xl teeb paremaid "käibepilte" kui kõik senipeetud androidisisaldavad aparaadid.


viimati muutis martmaalt 04.06.2017 19:24:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 19:23:36 vasta tsitaadiga

Mnator, Mul on vana Nikon http://www.nikonusa.com/en/nikon-products/product-archive/dslr-cameras/d70.html
Kahjuks on aku ja laadija kadunud. Ega ei tea kust taskuks küsida? Kõlbaks ka kasutatud. Minu vajadusi omal ajal rahuldas, niikaua kui laenasin sõbra pulma jaoks ei detailid puudus.

Mul on päris mitmeid navi mappe telefonis. Viskaks enamuse välja. Milline on hetkel see, mida tasub jätta?

Selline küsimus ka. Ma sain oma vindowsile mingi viiruse. ESET NOD32 leidis selle pilvest (One Drivest üles). Aga millegipärast jamad arvutiga jätkuvad. Praegu näiteks õiendab, et teenusepakkuja pool on mul failide allalaadimiseks mahupiirang. Ma kasutan 5 viimast aastat ühte ja sama Elioni (Telia) lepingut. Mul pole kunagi WIN mingit mahupiirangu probleemi ette heitnud. Samuti õiendas viirusetõrje vahepeal, et minu ruuter on ebaturvaline (Inteno) jne. Aga telefoni teemasse tagasi tulles. Mul on Nokia 1020 süsteemiga süngis ja nüüd on telefonis ka anomaaliad. Kasvõi see sama kinnijooksmine praegu. Mis oleks kõige targem teha telefoniga? Täisformat? Või on mõni tasuta äpp mis suudab sissetungijatega tegeleda.
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.06.2017 08:05:37 vasta tsitaadiga

liiv, aku ja laadija leiad internetist vast ikka, iseasi, kas oled nõus seda hinda maksma mida küsitakse.
Navidest mimul on telefonis kaasasolev ja nagu mainisin, ta on tegelikult üheks paremaks peetav here maps, muudetud nimest hoolimata ja saab aeg-ajalt win poest igatahes tarkvarauuendust ja samuti oskab uusi kaarte alla laadida. Minu jaoks piisab.
Viirustõrje suhtes, kui sa nii valimatu sikutaja oled, et pahalastega probleemid, siis on meelde jäänud, et avast vist pakub midagi tasuta ka nutiseadmetele. Ise pole veel vajalikuks pidanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 08:40:39 vasta tsitaadiga

Here on saadaval ka Androidile, naine enda Huawei P9 lite peal tarvitab. Androidi aparaatidest head pilti teeb näiteks P10(mitte lite).
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.06.2017 08:00:20 vasta tsitaadiga

Kolisin WP peale tagasi.
Android 4-ga oli elu lill, aga antud aparaadil jäi mälu väheseks. Android 6-le pole viitsitud enam kasutuskõlblikke (loe: sama funktsionaalsusega) DualSimi äppe leiutada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martmaalt
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2011




sõnum 10.06.2017 12:25:20 vasta tsitaadiga

Haa, eile avastasin huvitava featuuri:
Kui meili saatmine mingil põhjusel ebaõnnestub, (aeg-ajalt ikka juhtub, Windows ju) siis tuleb veateade ja meil salvestatakse mustandite kausta. Enne (Win8) ravis olukorra telefoni restart ja mustandi uuesti saatmine. Nüüd aga, Win10-ga, torgi seda mustandit palju tahad, saatmise ikoonike on tuhmilt hall igas asendis. Nice!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 24.06.2017 20:12:31 vasta tsitaadiga

Tere.

Selline mure, et peale viimast Win10 uuendust ei tööta enam üksi interneti raadio rohkem kui 5-10min. Vahepeal nagu katkeks ühendus ära ja siis peab uuesti mängima panema. On kellelgi sarnast probleemi olnud? Algul oli ka msn'ga probleem. Tuli küll teade uue sõnumi kohta, kuid sõnumit ennast ei näidanud enne, kui olin msn'i kinni pannud ja uuesti avanud. See oli ikka jube tüütu, kuid õnneks kestis see umbes päeva ning probleem lahenes iseenesest.
Endal jääb raadioga mulje nagu oleks mingi interneti aja piirang peal, samas süsteemis tuhnides ma kusagil mingeid piiranguid ei täheldanud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mark-III
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2017




sõnum 24.06.2017 22:35:23 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Tere.

Selline mure, et peale viimast Win10 uuendust ei tööta enam üksi interneti raadio rohkem kui 5-10min. Vahepeal nagu katkeks ühendus ära ja siis peab uuesti mängima panema. On kellelgi sarnast probleemi olnud? Algul oli ka msn'ga probleem. Tuli küll teade uue sõnumi kohta, kuid sõnumit ennast ei näidanud enne, kui olin msn'i kinni pannud ja uuesti avanud. See oli ikka jube tüütu, kuid õnneks kestis see umbes päeva ning probleem lahenes iseenesest.
Endal jääb raadioga mulje nagu oleks mingi interneti aja piirang peal, samas süsteemis tuhnides ma kusagil mingeid piiranguid ei täheldanud.


Mul 930-el lülitas raadio välja või siis salvestatud muusika sel juhul, kui oli aktiveeritud ekraani lukk pin koodi näol. Nii 930 kui ka androidi Motorola käitusid muideks erinevalt. Nagu ekraan kustus ja lukk peale läks, nii oli 930-el kõik kadunud. Proovisin korraks maha installida ekraaniluku ja asi töötas tõrgeteta. Motorolal aga polnud vahet, kas oli see lukk või mitte, raadio jms asjad töötasid edasi...
930 sai alles uue süsteemivärskenduse, asjad toimivad palju kiiremini ja Messenger avaneb ka kiiremini kui varem, ega läägi. Raadiot pole hetkel jõudnud proovida, vbla oli see mingi eelmise asja kala.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 27.06.2017 22:45:58 vasta tsitaadiga

Mark-III, mul oli ennegi ekraanilukk peal. Ja ekraaniluku automaatseks ajaks on pandud 15min, kuid raadio lülitub juba palju varem välja. Aga eks ma proovin vahelduseks maha võtta ja vaatan, kas siis asi töötab.
Ahjaa, ennem jäi mainimata, et telefoniks on Lumia 950.

Edit: Ekraaniluku mahavõtmine ei aidanud.
Lisaks tekkis anomaalia Fb teavitustega. Tuli telefoni teavitus uue kommentaari kohta. Logisin arvutist ennast sisse, vaatasin kommentaarid üle ja logisin uuesti välja. Telefoni jäi aga Fb märge alles nii klahviluku ekraanile kui ka glance screen'ile. Vanasti aitas selle vastu telefoni taaskäivitamine, aga seekord polnud sellest kasu. Pidin lihtsalt Fb teavitused maha võtma.
Tundub, et nädalavahetusel ootab ees tehaseseadete taastamine. Ehk on sellest abi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 12.07.2017 17:33:03 vasta tsitaadiga

Eile, s.t. 11.07 lõppes Windows Phone 8.1 tugi Microsofti poolt.
Nõu updeits enimoor.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.07.2017 18:08:21 vasta tsitaadiga

Millal huvitav oli viimane uuendus 8.1-el
Ma viimane kuuaega kasutanud 520-et ja pole midagi uuendanud. Samas seisis miski peaaegu 2a ka kapis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2017 00:24:08 vasta tsitaadiga

Viimane uuendus oli Lumia Denim, mis tuli ametlikult välja 2014 Detsember. icon_lol.gif icon_neutral.gif Sealtmaalt sisuliselt tugi otsa saigi.
Kasutan siiani Lumia 925'te ja ega ausalt ei mäleta küll, et miskit uuendust peale Denimit veel tuli - isegi MS'i enda äppidele mitte. Lubati ju suure suuga KÕIK 8.1 föönid 10 peale viia, aga me kõik teame, mis sellest sai.

Kolmanda partei äppidele uuendusi siiski veel tuleb ka 8.1 platvormil. Üks visa uuendaja on näiteks WhatsApp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.07.2017 07:29:09 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Lubati ju suure suuga KÕIK 8.1 föönid 10 peale viia, aga me kõik teame, mis sellest sai.

Mu 640 ei läinud kah omal algatusel W10-le. Tuli ise torkida.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 13.07.2017 16:40:24 vasta tsitaadiga

930 ja W10 peal. Alles siin hiljuti tuli süsteemivärskendus jälle ja muud uuendused tulevad poe kaudu. Wifi sisse ja toksad "allalaaditavad failid ja värskendused" Sealt siis näed mis ta pakub ja millele. W8.1 asjale vist jah ammu ei tule kuskilt midagi enam. Mingi aeg, kas järgmise aasta mais kaob tugi täielikult ka Win 7-le, kuskilt lugesin alles.
On ka kümnel asju , mida ei toetata... näiteks Waze, see küll töötab aga läbi mille või üle mille, see on selgusetu. Androidil saab see rakendus kaks-kolm korda kuus uuendusi näiteks icon_smile.gif

Edit: Just praegu vaatasin huvist, et kas on midagi tulnud, sest teisipäeviti tehakse uuendusi ja päev-kaks hiljem on need saadaval.
Pakkus store kaudu 6 uuendust rakendustele ja uut süsteemivärskendust telefonisse endasse : 10.0.14393.1480
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.