Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 15.04.2017 22:24:39 vasta tsitaadiga

sooty, aga HITMAN polegi mäng, mis sa mängid ühe korraga läbi ja viskad nurka. Kui sellist mängu tahad, siis võib sama hästi valida kasvõi Splinter Celli, kus kõik on ülimalt lineaarne. Kui esimese korraga saad enam-vähem omal Mastery 6 peale, siis sul jääb ka kogu storyst ehk pool saamata ja kui sulle reaalselt ei meeldi noolte järgi joosta, siis omal käel sa avastad seal ikka jube vähe.

Mängu tehti ka professional difficulty ja seda puhtalt sellepärast, et mängijatel oleks mille nimel vaeva näha ja katsumus oleks suurem. Kui väga tahta, siis saaks selle mängu kõigest paari tunniga läbi, aga ma ei nimetaks seda mingiks mängimiseks. Kõik HITMANi mängud on olnud algusest peale sellised, mida sa mängid sadu tunde läbi ja kui sa paned juba sellise aja mängu peale, siis sul peaks olema kõik see gear käes ka. See on tegelikult isegi liialdatud, sest puhtalt Assassination challengitega peaksid sa saama juba Mastery 20 peale, niiet sa peaksid heal juhul igat taset mängima kõigest 4-5 korda.

Niiet mulle jääb otseselt mulje, nagu HITMANi seeria pole väga sulle loodud. Ma leian ennast tihti seal mängus lihtsalt eksperimenteerimas, igasuguste ettejuhtuvate vidinatega. Kuigi mul siiani enamus professional difficulty asju veel unlockimata ja ma ei näe seda suure probleemina.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 16.04.2017 13:33:35 vasta tsitaadiga

Athunik, Raiusin seda enne mängu ostmist ja nüüd, olles mängu (õnneks 50% soodukaga) ostnud, saan seda veel kindlameelsemalt raiuda. Selles Hitmanis pead kogu mängu quest arrow sabas jooksma ja kõik linnukesed nagu tutorialis ära tegema ja alles siis saad oma vidinad kätte, aga selleks hetkeks ei ole enam funfactorist essugi järel icon_exclaim.gif Siin on mingi mõttetu achievement whoremine ja edetabelite fännidele ehitatud "elamus" mitte Hitman.

Mulle jääb mulje, et sa ei loe minu kirjutatut üldse ja lähed jätkuvalt vähimagi negatiivse kommi peale suletud režiimi nagu juba teema esimestest lehtedest toimunud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.04.2017 14:13:49 vasta tsitaadiga

sooty, ma lugesin küll.
Ma ei leia, kuidas minu kirjutatud kommentaar oleks kuidagi viisi negatiivne või ehk isegi solvav. Selles HITMAN'is sa ei pea tingimata jooksma nooltele järgi, kui sa väga tahad, siis sa võid üldse igasuguse abi välja lülitada ja kõik ära disableda. Aga nagu ma mainisin, siis ma soovitan kõik opportunity'd siiski läbi teha, sest ma tõsiselt kahtlen, et keegi on oma peaga suutnud need nullist ära teha.

Kui sa praegu keeraks kõik maha, siis ehk esimene kord lased lihtsalt sihtmärgile kuuli pähe ja võib-olla teine kord lihtsalt kägistad ära. Aga see ei anna sulle linnukest kuskile opportunity alla, kus pead ehk ühe sihtmärgi kukutama teise peale või teab mis trikki tegema. Niisama kedagi ettejuhtuva kruvikeerajaga torkamine ka ühtegi linnukest sulle ei anna, niiet Mastery 20 peale saamine oleks sinu puhul väga keerukas.

Minul näiteks opportunity süsteem "fun factorit" küll nulli ei keeranud. See pole siiski Hitman 2: Silent Assassin, kus ainuke sihtmärgi elimineerimise viis on lasta kuul kuklasse. Ma ei tuleks ealeski selliste mõrvaviiside peale, nagu HITMAN'i on praegu treitud.

Ma ei nimetaks seda mingiks achievement või challenge whoremiseks, kui sa ei pea reaalselt kõiki asju ära tegema. Kui praegu on Pariisi all ehk 80 challenge't, siis neist pead ehk 10 tükki ära tegema. Kuna need 10 tükki leiad ilusti ka Assassinationi alt, siis need on enamjaolt kõik seotud opportunity süsteemiga. Saad rohkem lore'i teada oma sihtmärkide kohta ja nende kohta, kes töötavad nende heaks. Mina isiklikult ei saa seda nimetada whoremiseks..

Kui sul nii väga on neid vidinaid vaja, siis võta teadmiseks, et enamus vidinaid seal mängus on paras piix. Keegi ei käse sul unlockida lilla läikega kanamuna, millel on sama otstarve, mis tellisel. Mine vaata menüüs mastery tabi alla ja otsusta mida sul täpsemalt vaja läheb. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 22.06.2017 01:02:28 vasta tsitaadiga

HITMAN free to download for everyone
Kaval trik ostma peab nii või naa thumbs_up.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 22.06.2017 09:41:58 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, panen sõna sekka siia, et seda kavalat trikki põhjendada. icon_wink.gif
Siin ehk maist või aprillist saadik oli väiksemat sorti pinge. Nimelt mäng ei müünud eriti hästi Square Enix'i arvates ja keset Season 2 arendamist taheti IO-Interactive visata Square Enix'st välja ning jätta HITMAN saatuse hooleks. Mille peale said fännid natukene kurjaks, niiet Square Enix aitas IO-Interactive'l leida publisheri, aga paraku polnud otsing eriti edukas. Mõni hetk hiljem suutis IO-Interactive ise ennast välja osta ning nüüdsest on tegu iseseisva firmaga!

Paar päeva tagasi oli mängus update, mis eemaldas täielikult Denuvo DRM'i ja nagu näed, siis esimesed tasemed on tasuta proovimiseks üleval. Mängu tuli suhteliselt suur update, mis teeb selle proovimise uutele mängijatele mugavamaks jm.
Niiet nõnda, kohe näha mis juhtub kui firma läheb iseseisvaks ja kaob tagant üks paras türann. Nüüd võiks minu pärast kas või Square Enix täiesti põhja minna, mitte midagi asjalikku nad ei tee ja keeravad mänge ainult tuksi.

Puhas Square Enix'i enda käkk oli see, et nad suruvad oma visiooni kõigele peale ja ei teinud praktiliselt üldse reklaami HITMAN'le, vaid jurasid oma saastade Tomb Raiderite ja Final Fantasy seeriatega.

HITMAN sai paar päeva tagasi MacOS suppordi ja Linux'i support on sellel juba eelmisest aastast. Niiet igati asjalik ost oleks praegu, sest kogu raha läheb vähemalt IO-Interactive kätte ning aitate sellega Season 2 arendust. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 22.06.2017 11:31:09 vasta tsitaadiga

Kas selle always online teema eemaldamisest ka sosistatud on? Proovisin ühel tasemel lahti lukustada ja save-reload-save-reload spamm abuse osutus kõige kergemaks viisiks. Mis selle mõte on... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 22.06.2017 11:50:48 vasta tsitaadiga

sooty, pole otseselt kuulnud küll seda. Kahtlen, et see jõuab sinna maani, sest pool mängu on ehitatud nii-või-naa contractside ja elusive targetite peale.

Save ja reload pole tingimata abuse minu silmis, sest arendajad on sellest teadlikud ja tegidki selle meelega lihtsamaks. Sellist süsteemi sa professional difficulty peal kasutada ei saa näiteks.
Mõte on siis.. avada omal uut sorti varustust? Mida muud sa lootsid saada, kui mastery 20 peale tegid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 22.06.2017 22:29:56 vasta tsitaadiga

Lootsin automaadid jms põnevama lahti teha, aga Blood Money mekki ikka ei ole. Seal viskasin pärast X arv mängu lõpetamist maksimum relvastuse selga ja hakkasin ükshaaval valvureid ninjama ja lolli mängima. Siin uues mängus on laskemoon tobedalt piiratud ja kõik automaadid bursti peal lukus, et 3x rohkem kuluks. icon_sad.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 22.03.2018 14:09:35 vasta tsitaadiga

The HITMAN Spring Pack is a completely FREE download for anyone on PC, PS4 or Xbox One and includes the entire Sapienza location (Episode 2).
https://www.ioi.dk/hitman-spring-pack/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 22.03.2018 19:29:00 vasta tsitaadiga

FREE download...... LOL siiani töötab see thumbs_up.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.