Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android OS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 276, 277, 278
Hinnavaatlus :: m.hv.ee :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Super AMOLED
orgaaniline ekraan
Super AMOLED

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2017 19:42 vasta tsitaadiga

Oeh. Kuidas saab nii keeruline olla. Miks kõigel siis chrome ei võiks olla
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

sõnum 17.05.2017 19:44 vasta tsitaadiga

Tõmbad näpuga hea hoo sisse ja kerib algusesse
Märt.
HV Guru
Märt.

sõnum 17.05.2017 19:46 vasta tsitaadiga

Kes.seda.teab. Samsal on miski oma vaikebrauser, teistel on ka miskit. Aaderssiriba kõrval on tabide ikoon,.seda mõtled? Aga sama lehel on mugavam ja backi all vajutada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

sõnum 18.05.2017 13:39 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Oeh. Kuidas saab nii keeruline olla. Miks kõigel siis chrome ei võiks olla

Boat ja Firefox ainult. Chrome kohta ei tea, võimalusel hoidun.
Boatil tekib paremasse äärde vastav nupp, millega saab lehekülje algusesse või lõppu liikuda.

Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 311
tagasi üles
olafsand
HV Guru
olafsand

sõnum 18.05.2017 13:48 vasta tsitaadiga

Samsung S7 originaalbrauseril tekib ka nooleke, millega viskab üles tagasi. See tekib automaatset lehe lõpus ja siis ka kui näiteks lehe keskel paar millimeetrit lehte tagasi liigutada...

Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

sõnum 17.06.2017 14:40 vasta tsitaadiga

Pean nüüd veidike rantima siin. Krt Google suudab ikka kurjaks ajada vahel. Ok ma saan aru miks x featuur ära võeti, aga jäta see valik vähemalt mitte-dumbjuusitele alles - näiteks developer options alla vms.

Jutt käib Universal Mass Storage või tuntud ka lühendi MSC poolest. Selle läbi ühendades näeb arvuti telefoni SD kaarti kui välist USB seadet/mälupulka. Sellele antakse oma täht, seda saab ümber nimetada, formaatida ja custom ikoon anda. Pmst samad võimalused nagu arvutis oleva ketta/SSD puhul. Kuigi üle selle telefoni arvuti külge ühendades on ka miinuseid - näiteks telefoni sisemälu ei näita üldse ja alati on vaja kasuta windowsis disconnect enne lahtiühendamist. Lisaks peab vist mälukaardil olevate äppide data olema dubleeritud sisemällu, kuna arvuti külge ühendades telefon mälukaardile samal ajal ligi ei pääse.

Ja Google on selle siis ära võtnud. Niipalju kui ma aru saan tegelikult juba tükk aega tagasi aga ju siis minu telefoni tootja (Sony) hoidis seda võimalust veel alles. Vähemalt kuni Lollipop 5.1.1 versioonini. 6.0.1-s ja uuemates seda enam pole. Samas süüdlane on siiski Google.
Oma suures tarkuses pandi siis asenduseks MTP mis on Media Transfer Protocol. Sellel on ka plusse. Pääseb korraga ligi nii sisemälule kui ka SD kaardile isegi kui telefon on samal ajal arvutiga ühendatud ja ei pea windowsis disconnect panema enne lahtiühendamist. Paraku enamvähem seal plussid lõppevad ja algab minusugustele isenäppijatele (ja power useritele) terve rida miinuseid:

* Väiksem kirjutamis ja lugemiskiirus vs MSC. See on väidetav. Ma plaanin selle 1GB failiga ise järgi proovida.
* Kopeerides sama nimega faili puudub valik lisada kopeeritav faili lõppu "(2)" ehk siis "Kopeeri aga hoia mõlemad failid alles" valik. Ainsad valikud on "Kopeeri ja asenda" või "Ära kopeeri". Sama ka seadmest arvutisse kopeerides.
* Arvuti näeb telefoni kui portatiivset muusikamängijat. Detail vaate ja date modified peab ise sisse lülitama esimest korda avades. Lisaks kinni keerama muusikaga seotud tulpade näitamise.
* Puudub valik anda SD kaardile kettatähistus ja seeläbi automatiseerida kaardilt või kaardile andmete liigutamist batch failide abil.
* Ei näita uusi faile seadmes ilma täieliku media skännita või koguni restardita. Tean, et fail on telefonis olemas, aga arvutis seda ei näe. 5 aastat ja bugi pole parandatud: https://issuetracker.google.com/issues/37071807
* Viskab errori, et telefon ei pruugi suuta avada failitüüpi mida sa üritad telefoni kopeerida. Kuigi võiks üle käia telefoni äppid ja näha, et on paigaldatud äpp mis avab sedatüüpi faile.
* Ei näita andmete liigutamiskiirust seadmesse või seadmest. Ainus võimalus kiirust mõõta on kasutada custom kopeerijat nagu teracopy vms või võtta windows exploreri puhul stopperiga aega.

Kuidas teil on? Mis telefon ja mis tarkvaraga versioon teil jookseb ja kas teil on see valik olemas?
Või pole see teie meelest üldse oluline asi?

arm2004
HV Guru
arm2004

sõnum 17.06.2017 14:56 vasta tsitaadiga

Z3C (stock MM) ja andmed liiguvad üle õhu icon_rolleyes.gif ei tunne, et miskit oleks puudu või valesti...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
LKits
HV Guru
LKits

sõnum 17.06.2017 15:50 vasta tsitaadiga

Liigutan samuti andmeid üle õhu, kasutan Airdroid.
rex
HV Guru
rex

sõnum 17.06.2017 23:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Vanusega tulevad arusaamad:

1. Võitlus tuuleveskitega pole tulemuslik.
2. Koerad hauguvad, aga karavan läheb edasi.
3. Võtan oluliselt rahulikumalt, kui ma ei saa muuta asju, mida ma ei saa muuta.

icon_smile.gif

PS. Kasutan hetkel viimast Androidi, kuigi vahepeal olin üsna kindel, et minu jaoks jääb 4.3 viimaseks. Aga harjub. Elus on olulisemat. Mõnikord tulebki kasuks, kui sind dogmadest lahti kistakse.
Kommentaarid: 192 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 178
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

sõnum 18.06.2017 15:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas teil on? Mis telefon ja mis tarkvaraga versioon teil jookseb ja kas teil on see valik olemas?

Nexus 6 (7.0) ja 6P (7.1.2) ning pole aastaid pidanud fööni arvutiga ühendama. Piisab Total Commanderist ja LAN-pluginast koduvõrgus ning kõik saab tehtud.
Sinu kirjeldatud probleem pole üldse mureks. Automaatseks failide ülekandmiseks/varunduseks on kasutusel Resilio Sync.

tagasi üles
NATAS999
HV Guru

sõnum 19.06.2017 08:33 vasta tsitaadiga

lisaks veel kipub mtp'g üle 0.1 bitiseid faile kopeerides telefon kokku jooksma. mtp kohta käiks pigem ütlus tahtsime parimat, aga välja kukkus nagu alati.

google kaotas msc minu mäletamist mööda juba androidi 4. versiooniga ära, ehk siis. vähemalt nexus 5 seda funktsiooni enam ei omanud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

sõnum 19.06.2017 09:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kui sa pole just fanaatiline tarkvaraarendaja ja ei kavatse viimast kui funktsionaalsust pooleks häkkida, siis ei tasu vastuvoolu ujumine väga ära icon_rolleyes.gif tänapäeval on mobiilne ökosüsteem niivõrd läbi põimunud kõiksugu funktsionaalsuse ja õiguste haldamise vms. rägastikust. Kõigele tuleb läheneda äärmiselt dünaamiliselt, muidu kasvab nokitsemine üle pea ja teed ise enda elu tarbetult keeruliseks. Mina kasutan sarnastest dilemmadest mööda minemiseks custom-ROMi abi, reeglina on seal juba teised inimesed vajaliku vaeva ära näinud ja mul on tarvis ainult õigesse kohta linnuke teha, kuid see pole enam käesoleva teema jutt ...
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

sõnum 19.06.2017 11:41 vasta tsitaadiga

DigeBeni, No ma kasutaks hea meelega Cyanogenmodi vms, aga minu telefonile pole Marshmellow põhist custom ROM-i (mõned üksikud üritused on aga ei midagi asjalikku). Samas Nougati ma ei taha, kuna Xposed jälle ei ühildu sellega (kuigi custom ROM-ides on tavaliselt enamus Xposed moodulite funktsionaalsusest implementeeritud.)
Selline nokk kinni saba lahti olukord.

Üritan üle õhu siis kuidagi asja tööle saada, aga mul on iganädalaselt vaja ligi kümme giga liigutada telefonist arvutisse.

DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

sõnum 19.06.2017 11:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kui tegevuse ajafaktor nii kriitiline, siis oleks mõistlikum kaart välja võtta ja otse arvutisse pista. Teisalt, miks ei võiks need andmed n. öösel üle õhu kuhu iganes venida? Ma pole mõõtnud, palju mul andmeid öösel liigub, aga väga vahet polegi, sest öö jooksul nad nii kui nii ära liiguva ja järgmine päev või kuna iganes aega leian, sorteerin juba mugavamas keskkonnas ...
Super AMOLED
orgaaniline ekraan
Super AMOLED

see post läheb kustutamisele sõnum 19.06.2017 13:02 vasta tsitaadiga

DigeBeni, tal ju läheb aku tühjaks nii. Laadimine täpselt kalkuleeritud ja teeb seda lennureziimis. Kuskil teemas võid täpselt tema protseduuri lugeda
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

see post läheb kustutamisele sõnum 19.06.2017 13:42 vasta tsitaadiga

... harjumuste ori olla on tänapäeval liigne luksus icon_rolleyes.gif kui inimene teeb enda elu ise sihilikult keerulisemaks kui see tingimata olema peaks, siis on teda üsna raske aidata ...
Märt.
HV Guru
Märt.

see post läheb kustutamisele sõnum 19.06.2017 16:09 vasta tsitaadiga

DigeBeni, mõned inimesed lohtsalt on perfektsionistid, nende jaoks on asi täpselt vastupidi sellele, mida sina arvad.
Tomorrow näib selline olevat. Austagem siis seda.

tagasi üles
NATAS999
HV Guru

see post läheb kustutamisele sõnum 19.06.2017 16:45 vasta tsitaadiga

DigeBeni, Märt., samas ega päris iga lolluse peale ei tasu silda ka visata kui võetakse töötav süsteem, visatakse see minema ja asemele käkerdatakse mingi piix mis jookseb kokku ja ei tööta. samas noh, sellised leiavad alati mingi work aroundi ja elu lill, kuniks see workaround kinni keeratakse ja lõpuks hakkate uhke näoga üldse mälukivile juhmeid külge jootma, et asjad kätte saaks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

see post läheb kustutamisele sõnum 19.06.2017 17:42 vasta tsitaadiga

NATAS999, pole hullu, mina ise ei kavatse vähemalt orikat eales asendada ega kemiseerida. Aga mõnele on huvitav, miks mitte?
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

sõnum 19.06.2017 19:44 vasta tsitaadiga

Iseenesest rääkides Android OS üldiselt, siis on palju asju mida Google võiks vaikimisi pakkuda (polekski vaja ise häkkida). Paraku keskendutakse paljuski tilulilule ja iga väljalaskega tehakse noticiation trayd ümber. Samas mõned üsna olulised bugid on juba 5 aastat parandamata.
Isiklikult ma ei saa stock android ega stock win eriti kasutada. Ma kohe tunnen, et ma pean iga asja jaoks tegema ekstra klikke ja kulutama aega. Produktiivsus pole ikka see. Teine asi on välimus aga see on subjektiivne. Stock välimusega veel harjuks ehk.

Märt.
HV Guru
Märt.

sõnum 20.06.2017 10:11 vasta tsitaadiga

Teavituste riba on püsinud sama alates 6.0-st. 7.0 lisati võimalus teateid otse ribal hallata, välimus jäi samaks. Üldse 6 ja 7 välimusel vahet pole, enamik asju siiski sisemised muudatused ja võimaluste laiendamised. Iseasi, mida Sony ise sinna juurde soperdas.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android OS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 276, 277, 278
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.