Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 24.05.2017 08:58:46 vasta tsitaadiga

Alati kui androidi versiooni number muutub, siis tasub resett teha. Mul S7 tavaline võtab peale resetti 0,3-0,4%h öösel (8 tunni jooksul). Enne seda lasi ikka 3-4% tunnis idles olles.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 09:32:47 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Alati kui androidi versiooni number muutub, siis tasub resett teha. Mul S7 tavaline võtab peale resetti 0,3-0,4%h öösel (8 tunni jooksul). Enne seda lasi ikka 3-4% tunnis idles olles.

Ma isiklikult pole seda teinud, vanasti, s2 ajastul tegin, aga enam ammu mitte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 09:46:32 vasta tsitaadiga

3 kuud nüüd tavalist S7-t kasutanud. Alustasin kohe värskelt installitud OS7-ga. Aku kulu igati mõistlikult väike, mingeid kokkujooksmisi jms pole täheldanud. Üldjoontes julgen ainult kiita.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 24.05.2017 10:29:00 vasta tsitaadiga

Facrory reseti pole teinud ja öösel 2-3% akut läheb 8 tunniga 1 aasta vanal telefonil, mis kiirlaadija küljes olnud kogu selle aja. Ehk siis ei kurda icon_biggrin.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 24.05.2017 13:42:41 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Karr000, saad küll panna näitama ainult numbriga. Aga see säte nüüd Phone all, mitte Contacts all enam. Avad telefoni numbriklahvistikuklahvistiku, ülevalt paremalt 3 täppi, settings ja siis on ülevalt teine "Hide contacts without numbers".
Tänud õigele kohale viitamast.
Küll aga toimib see ainult siis, kui minna Phone alt kontaktide peale. Kui avada otse Contacts otseteest, kuvatakse ikka kogu jama.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 19:37:45 vasta tsitaadiga

Miks sa seda Contacts'i üldse kasutad? Ma viskan selle ikooni alati isegi programmide alt kuskile viimasele lehele sodikataloogi. Home screenist rääkimata. Seal pole ju midagi asjalikku Phone'iga võrreldes? Juba esimese iPhone'i ajast (~2008 kandis) pinda käinud see dubleeritud rakendus.

Ise olen üldiselt PC-s aegajalt google'i kontaktid üle vaatanud ja sodi välja rookinud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 24.05.2017 21:52:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ise olen üldiselt PC-s aegajalt google'i kontaktid üle vaatanud ja sodi välja rookinud.

Viimasel ajal on kusjuures funktsionaalsust juurde saanud, suudab duplikaate otsida jms, seda siis vanilla androidil. Mingi grupimajandus on seal kah, aga nõus, enamjaolt kasutu. Kas phone alt kontaktid/lemmikud või t9 dialing.

Veidi offtopic kah kuna Samsungi teema, aga meh icon_smile.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 26.05.2017 09:58:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
bjorn17, surgi mikkeri auk puhtaks, eriti see ülemine
Oli sama jama s6-ga....see on see taustamüra eemaldamine.
Või lülita see üldse välja
tsitaat:

Another thing you got to do is to make sure Noise Reduction is turned off in the settings. It is a common problem in Galaxy Series that noise cancellation feature hinders the audio quality and the person on the receiving end of call only gets to hear bits and pieces.


Jõudsin 100 imet ennem ära teha, ennem kui lihtsa lahenduseni jõudsin


Nüüdseks veendunud, et suruõhuga puhastamine lahendust ei ole toonud ning jätkuvalt problemaatiline. Ehk siis varsti garantiisse ning vaatame mis räägitakse.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 10:11:33 vasta tsitaadiga

Kas hetkel on S7 puhul mingeid teadaolevaid bug'isid, mis pole lahendust leidnud?
Kaalun selle aparaadi ostu.

Vahepeal oli juttu mingist sensorite ja ekraani kustumise/aktiveerumise(?) teemast, mis android 7 tulekuga tekkis?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 12:23:23 vasta tsitaadiga

Ma ise uus omanik, 2 nädalat kasutanud ja mul vahepeal ei ärka ekraan selle "Home" nupuga üles, esimene vajutus nagu ei toimi ja teine ka vahest mitte. "Mõne" vajutusega ärkab üles. See ei ole küll koguaeg aga vahepeal olen tähelepannud, et selline naljakas "häda" on.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 12:28:58 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Ma ise uus omanik, 2 nädalat kasutanud ja mul vahepeal ei ärka ekraan selle "Home" nupuga üles, esimene vajutus nagu ei toimi ja teine ka vahest mitte. "Mõne" vajutusega ärkab üles. See ei ole küll koguaeg aga vahepeal olen tähelepannud, et selline naljakas "häda" on.

Ega sul juhuslikult pocket detection või mis selle nimetus ongi .... sees pole?
See minu teada teatud nurga all ei lase ärgata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 13:03:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Ma ise uus omanik, 2 nädalat kasutanud ja mul vahepeal ei ärka ekraan selle "Home" nupuga üles, esimene vajutus nagu ei toimi ja teine ka vahest mitte. "Mõne" vajutusega ärkab üles. See ei ole küll koguaeg aga vahepeal olen tähelepannud, et selline naljakas "häda" on.

Ega sul juhuslikult pocket detection või mis selle nimetus ongi .... sees pole?
See minu teada teatud nurga all ei lase ärgata


Kontrollisin just ära, see on väljalülitatud koguaeg olnud. Eks see nupp vajutuselt ka natuke teistssugune kui S5 ja võibolla ei ole harjunud. OP2 oli üldse puutetundlik, võimalik, et vajutan ise kehvasti.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 13:10:54 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Ma ise uus omanik, 2 nädalat kasutanud ja mul vahepeal ei ärka ekraan selle "Home" nupuga üles, esimene vajutus nagu ei toimi ja teine ka vahest mitte. "Mõne" vajutusega ärkab üles. See ei ole küll koguaeg aga vahepeal olen tähelepannud, et selline naljakas "häda" on.

Ega sul juhuslikult pocket detection või mis selle nimetus ongi .... sees pole?
See minu teada teatud nurga all ei lase ärgata


Kontrollisin just ära, see on väljalülitatud koguaeg olnud. Eks see nupp vajutuselt ka natuke teistssugune kui S5 ja võibolla ei ole harjunud. OP2 oli üldse puutetundlik, võimalik, et vajutan ise kehvasti.


Kuna inimene, kelle jaoks S7 plaanin osta hetkel kasutab S5, viitsid äkki oma kogemust kirjeldada S5>S7 üleminekul. Kas oli midagi mis häiris?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 13:36:08 vasta tsitaadiga

... hetkel küll enam aktiivselt S7 ei kasuta aga üldjoontes jättis väga muretu mulje. Kasutasin päris põhjalikult ja kõik toimis kas väga hästi või üle keskmise hästi ehk praeguse hinna juures julgeks täiesti pimesi soovitada. S5 on minu praktikas vahele jäänud, aga kui S6 (mida olen kasutanud) võrreldes on vahe märgatav, siis S5 puhul ilmselgelt. Juhul, kui S5 istus hästi, siis peaks üleminek olema täiesti valutu ja isegi ei kujuta ette, et miskit võiks häirida, kõik on lihtsalt parem ja kiirem, käes istub kah märksa paremini. Minu arvates S7 seeriaga jõudis Samsung lõpuks praktiliselt kõiges sinna, kuhu jõuda tahtis ehk see jätab igati kvaliteetse ja viimistletud telefoni mulje. S8 on juba märgatavalt uue suuna otsimine ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 14:03:35 vasta tsitaadiga

DigeBeni, tänud!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 14:33:54 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
C1rca kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Ma ise uus omanik, 2 nädalat kasutanud ja mul vahepeal ei ärka ekraan selle "Home" nupuga üles, esimene vajutus nagu ei toimi ja teine ka vahest mitte. "Mõne" vajutusega ärkab üles. See ei ole küll koguaeg aga vahepeal olen tähelepannud, et selline naljakas "häda" on.

Ega sul juhuslikult pocket detection või mis selle nimetus ongi .... sees pole?
See minu teada teatud nurga all ei lase ärgata


Kontrollisin just ära, see on väljalülitatud koguaeg olnud. Eks see nupp vajutuselt ka natuke teistssugune kui S5 ja võibolla ei ole harjunud. OP2 oli üldse puutetundlik, võimalik, et vajutan ise kehvasti.


Kuna inimene, kelle jaoks S7 plaanin osta hetkel kasutab S5, viitsid äkki oma kogemust kirjeldada S5>S7 üleminekul. Kas oli midagi mis häiris?


Eks kõik on parem aga ootasin enamat. Ei ole pettunud aga lihtsalt eeldasin selle raha eest enamat. Mulle endiselt ei istu see Samsa graafiline liides, isegi S7 puhul ei saa öelda, et see oleks sujuv. Üldiselt on muidu kõik hea ja edasiminek on tõesti suur, S5 on selle kõrval ikka väga "läggine" junn.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 15:38:26 vasta tsitaadiga

C1rca, ma soovitaks sul ühte asja proovida, lülita sisse arendaja menüü ja vähenda animatsioonide aega, see trikk on justkui raha maast leitud icon_wink.gif näiteks OnePlus 3T kasutab seda trikki, et jätta mulje ülikiirest kasutajaliidesest. 3T kasutab muidugi veel üht-teist visuaalset trikitamist, aga see on selline lihtne asi, mida saab igaüks proovida ja efekti märkab kohe. Android ei ole tegelikult üldse uimane, lihtsalt paljud visuaalsed efektid võtavad füüsiliselt liiga kaua aega, mitte jõudluse puudumise pärast, vaid animatsioonidele määratud kestus on liiga pikk ja üleminekud pole omavahel piisavalt seotud, et jätta tänapäeval nii ihaldusväärne "resposive" mulje. Tootjad miskipärast aspektile droidi juures väga tähelepanu ei pööra, kuigi see oleks väga lihtsalt saavutatav nagu 3T puhul võib näha. Ma suutsin selliste optimeeringutega isegi S4 muuta tänapäeva mõistes täiesti kasutatavaks ilma, et oleks prosele vurtsu juurde lisanud või midagi täiesti maha keernaud, S5 ei tohiks ollla selles osas isegi väljakutse mitte. Samas on siin muidugi ka teine aspekt, kui ollakse harjunud mõne teise tootja UI-toimimisega, siis see süveneb nii visuaalsesse mällu, et isegi, kui kolmanda tootja oma pole kehvem, siis piisab juba sellest, et see on tesitmoodi, et tajuda erinevust ja see võib mõneks ajaks häirima jäädagi. Samas, kes on eelnevalt S5 kasutanud, sellele S7 küll uimane ei tundu, kindlasti mitte ...

edit:

... uue telefoni ostjale kordaks ka seda vana tõde, et ärge hakake telefoni kohe kasutama, vaid tehke tehaseseadete taastamine. Uuendage viimase saadaoleva tarkvara peale ja siis veel üks tehase seadete taastamine. See tegevus ennetab väga paljusid probleeme eos sh. igat sorti anomaalsed uimasused vms. ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 16:25:34 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
C1rca, ma soovitaks sul ühte asja proovida, lülita sisse arendaja menüü ja vähenda animatsioonide aega, see trikk on justkui raha maast leitud icon_wink.gif näiteks OnePlus 3T kasutab seda trikki, et jätta mulje ülikiirest kasutajaliidesest. 3T kasutab muidugi veel üht-teist visuaalset trikitamist, aga see on selline lihtne asi, mida saab igaüks proovida ja efekti märkab kohe. Android ei ole tegelikult üldse uimane, lihtsalt paljud visuaalsed efektid võtavad füüsiliselt liiga kaua aega, mitte jõudluse puudumise pärast, vaid animatsioonidele määratud kestus on liiga pikk ja üleminekud pole omavahel piisavalt seotud, et jätta tänapäeval nii ihaldusväärne "resposive" mulje. Tootjad miskipärast aspektile droidi juures väga tähelepanu ei pööra, kuigi see oleks väga lihtsalt saavutatav nagu 3T puhul võib näha. Ma suutsin selliste optimeeringutega isegi S4 muuta tänapäeva mõistes täiesti kasutatavaks ilma, et oleks prosele vurtsu juurde lisanud või midagi täiesti maha keernaud, S5 ei tohiks ollla selles osas isegi väljakutse mitte. Samas on siin muidugi ka teine aspekt, kui ollakse harjunud mõne teise tootja UI-toimimisega, siis see süveneb nii visuaalsesse mällu, et isegi, kui kolmanda tootja oma pole kehvem, siis piisab juba sellest, et see on tesitmoodi, et tajuda erinevust ja see võib mõneks ajaks häirima jäädagi. Samas, kes on eelnevalt S5 kasutanud, sellele S7 küll uimane ei tundu, kindlasti mitte ...

edit:

... uue telefoni ostjale kordaks ka seda vana tõde, et ärge hakake telefoni kohe kasutama, vaid tehke tehaseseadete taastamine. Uuendage viimase saadaoleva tarkvara peale ja siis veel üks tehase seadete taastamine. See tegevus ennetab väga paljusid probleeme eos sh. igat sorti anomaalsed uimasused vms. ...


Eks peab prooma developerist muuta asju. Muidu olen rahul ja S5 peal kasutasin lõpuks Lineaege OSi ja peale seda oli nagu uus telefon ainult kaamera puhul see ei aita. Mul kõik reseti tehtud ja updated samuti.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 16:39:38 vasta tsitaadiga

Olen kah nüüd umbes nädala S7 Edget kasutanud ja siiani igatahes väga rahul, aku peab normaalselt ja Android 7 on mugav. Ainuke asi, et selle edge ekraaniga peab veits harjuma, voodis olles üsna tüütu seda näppida.
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 19:19:58 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
C1rca, ma soovitaks sul ühte asja proovida, lülita sisse arendaja menüü ja vähenda animatsioonide aega, see trikk on justkui raha maast leitud icon_wink.gif

thumbs_up.gif - sai endal kohe kasutusele võttes seal kõik 3 valikut "animation off" peale lükatud. Samamoodi läheb Windowsi installi järgselt "adjust for best performance", jättes vaid kaks vajalikku linnukest, et theme päris classicuks kätte ära ei läheks. Pole mul UI-le mingeid uimavaid aerosid ega fadinguid vaja. Taustapilt on ka ühtlane must. Milleks reostada oma lemmikkoera, -naise või -lapse pilti katva ikoonihunnikuga? Tahan pilte vaadata, avan galerii.

Reso võib ka vabalt default FHD peal hoida, kui just nii kotkasilm ei ole, et alla 500PPI silma kraabib. Ja kui regulaarselt mingit VR seadet ei kasuta. Sellega loomulikult tuleb erinevus esile.

C1rca, su isendil nupp jebib ilmselt. Ma tulin S4 pealt ja minu S7-l ei ole mitte kuidagi võimalik home-nuppu nii vajutada, et pilt ette ei tuleks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 27.05.2017 18:05:17 vasta tsitaadiga

Veider probleem telefoniga Galaxy S7 (SMG930F).
Kõne on 2G (gsm) võrgus eriti plekine ja robotlik. Isegi kutsuv toon on veider metalne. Kõne on kuidagimoodi arusaadav, aga inimesi häälejärgi ära ei tunne ja kui kellelgi taustal mingi müra, siis on eriti jube.
Veider on aga see, et see probleem ilmneb ainult minu Telia SIM kaardiga ja ainult S7 telefonis. Elisa SIM-ga on OK. Telia SIM aga teises telefonis ja 2g reziimis on samuti OK.
Levi on 2G reziimis maksimum.
On see telefoni või SIM kaardi viga?
Praegu tiksub telefon selle proble pärast sunniviisiliselt 3G võrgus kuna automaatse valiku puhul üritab pidevalt kõnesid 2G-s teha kuna levi on 2G-a palju parem.
Kahtlustasin Telia moodsat VOLTE teenust kuna proble ainult Telia SIM-ga, aga VOLTEt mul tellitud pole ja VOLTE valikut mul sellel telefonil kummalisel kombel samuti pole.
Olen teinud ka tehaseseadete taastamist, aga ei aita miski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2017 10:07:30 vasta tsitaadiga

velx kirjutas:
Veider probleem telefoniga Galaxy S7 (SMG930F).
Kõne on 2G (gsm) võrgus eriti plekine ja robotlik. Isegi kutsuv toon on veider metalne. Kõne on kuidagimoodi arusaadav, aga inimesi häälejärgi ära ei tunne ja kui kellelgi taustal mingi müra, siis on eriti jube.
Veider on aga see, et see probleem ilmneb ainult minu Telia SIM kaardiga ja ainult S7 telefonis. Elisa SIM-ga on OK. Telia SIM aga teises telefonis ja 2g reziimis on samuti OK.
Levi on 2G reziimis maksimum.
On see telefoni või SIM kaardi viga?
Praegu tiksub telefon selle proble pärast sunniviisiliselt 3G võrgus kuna automaatse valiku puhul üritab pidevalt kõnesid 2G-s teha kuna levi on 2G-a palju parem.
Kahtlustasin Telia moodsat VOLTE teenust kuna proble ainult Telia SIM-ga, aga VOLTEt mul tellitud pole ja VOLTE valikut mul sellel telefonil kummalisel kombel samuti pole.
Olen teinud ka tehaseseadete taastamist, aga ei aita miski.


Kuna uus SIM peaks probleemide korral tasuta antama (vähemalt viimati Telia andis) siis esimese asjana prooviks SIM vahetust (see ka oluliselt valutum tegevus kui tehase seadete taastamine).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2017 10:50:17 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
velx kirjutas:
Veider probleem telefoniga Galaxy S7 (SMG930F).
Kõne on 2G (gsm) võrgus eriti plekine ja robotlik. Isegi kutsuv toon on veider metalne. Kõne on kuidagimoodi arusaadav, aga inimesi häälejärgi ära ei tunne ja kui kellelgi taustal mingi müra, siis on eriti jube.
Veider on aga see, et see probleem ilmneb ainult minu Telia SIM kaardiga ja ainult S7 telefonis. Elisa SIM-ga on OK. Telia SIM aga teises telefonis ja 2g reziimis on samuti OK.
Levi on 2G reziimis maksimum.
On see telefoni või SIM kaardi viga?
Praegu tiksub telefon selle proble pärast sunniviisiliselt 3G võrgus kuna automaatse valiku puhul üritab pidevalt kõnesid 2G-s teha kuna levi on 2G-a palju parem.
Kahtlustasin Telia moodsat VOLTE teenust kuna proble ainult Telia SIM-ga, aga VOLTEt mul tellitud pole ja VOLTE valikut mul sellel telefonil kummalisel kombel samuti pole.
Olen teinud ka tehaseseadete taastamist, aga ei aita miski.


Kuna uus SIM peaks probleemide korral tasuta antama (vähemalt viimati Telia andis) siis esimese asjana prooviks SIM vahetust (see ka oluliselt valutum tegevus kui tehase seadete taastamine).


Seda tasuta SIM asja ei olnud nädal tagasi Telias enam, taheti 7e saada uue kaardi eest, ütlesin selle peale, et võtan omale uue SIM kaardi TELE2'st. Ja muude probleemide korral soovitas Telia teisi operaatoreid...

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2017 11:14:20 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
... seda poleks Teliast küll oodanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2017 11:26:56 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
icon_eek.gif
... seda poleks Teliast küll oodanud.

Kodulehe kaudu on sim-kaardi tellimine tasuta igatahes. Kuller toob veel tasuta koju icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Vahetan sim kaarti vajutades ka 0.00€ tasu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.