Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 184, 185, 186  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2017 14:20:57 vasta tsitaadiga

mikk36, kindlasti oleneb masinast. nii pinge võib olla kummaline kui ka mA kogus võib olla lihtsa mikroka jaoks palju - vaja oleks vähemalt mingit driver'it vahele.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 12.05.2017 14:24:26 vasta tsitaadiga

mikroka puhul tuleks kokku kirjutada ka mingi interfeiss et võrgust saabuvaid käsklusi tõlkida. See tähendab et arendust tuleks teha juba kahes otsas - kõigepealt mikrokontrollerile kood valmis kirjutada mis võrgust käsklusi vastu võtab ja tagasisidet annab, seejärel ka HC2's (või misiganes koduatuomaatika kontrolleris) omaette loogika mis oskaks mikrokontrolleriga ühist keelt leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2017 19:15:15 vasta tsitaadiga

jälgin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.05.2017 19:37:13 vasta tsitaadiga

mis sa jälgid, et kas relee või mosfet? icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.05.2017 21:23:27 vasta tsitaadiga

ma jälgin pikemat aega, ei teagi nüüd:

indome, fibaro või
zimply, zigbee, zipato jms.

need kaks kõlavad justkui meelemuutus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2017 21:25:34 vasta tsitaadiga

Ma proovin korra odava asja ära, siis vaatan edasi. icon_wink.gif Nagunii eeldaks täislahendus midagi sellist mis plaanis paari aasta lõikes ette võtta, kui juba võtta siis suurelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 12.05.2002




sõnum 12.05.2017 22:28:26 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
... kui juba võtta siis suurelt.
ma pean ühes korteris juhtmeid vedama hakkama, aga pole aega olnud teemat uurida
elektrikilp (80x120x20cm) ja kõikvõimalike kaableid olemas
ventilatsiooni asju ka midagi ... isegi soojustagastus, filtrid jne
puudu ajast, mis kuluks süvenemisele

icon_question.gif mida peaks nüüd moodsamate lahenduste planeerimisel arvestama , et oleks tulevikukindel ja saaks vältida kallimaid raadiolahendusi ?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 12.05.2017 22:39:28 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
anubis kirjutas:
... kui juba võtta siis suurelt.
ma pean ühes korteris juhtmeid vedama hakkama, aga pole aega olnud teemat uurida
elektrikilp (80x120x20cm) ja kõikvõimalike kaableid olemas
ventilatsiooni asju ka midagi ... isegi soojustagastus, filtrid jne
puudu ajast, mis kuluks süvenemisele

icon_question.gif mida peaks nüüd moodsamate lahenduste planeerimisel arvestama , et oleks tulevikukindel ja saaks vältida kallimaid raadiolahendusi ?


Suurelt ette võttes ikka multimode optika igasse seadmetopsi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011




sõnum 13.05.2017 08:59:29 vasta tsitaadiga

jälgin
_________________
https://www.nöf.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bard
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2017




sõnum 20.05.2017 06:59:02 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ma jälgin pikemat aega, ei teagi nüüd:

indome, fibaro või
zimply, zigbee, zipato jms.

need kaks kõlavad justkui meelemuutus.


Kui sa veel otsustanud ei ole siis soovitus hoia Fibarost eemale vähemalt Litest. Täielik "bulls..t" ei viitsi isegi lahti kirjutada, sai mingi softi uuendus peale pandud ja nüüd "peedistab täiega". Juttu on rohkem, kui asi väärt on, vähemalt võrreldes eelmise töötava süsteemiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 23.05.2017 09:33:17 vasta tsitaadiga

Mis see "peedistab täiega" tähendab? Üldjuhul on Fibaro support alati sellistel puhkudel ikka abiks kui endal jõud enam üle ei käi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2017 09:39:51 vasta tsitaadiga

Xiaomi Zigbeega andurid toimivad hetkel ilusti, ühendatuna tootja-hubi külge. Nüüd siis tuleb vaikselt nikerdada mingi omalahendus valmis nende haldamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.05.2017 10:41:45 vasta tsitaadiga

Ei tea kas seda siin juba arutatud aga mida arvate Sonoff seadmetest? Keegi kasutab?
5€ relee, mida saab telefonist juhtida ükskõik kus on internet.
9€ variandiga saab ka temp + niiskuse juhtimise jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2017 10:47:19 vasta tsitaadiga

DVDRW, mulle omale jõudis just üks see voolumõõtjaga variant kohale. Väga palju pole jõudnud proovida aga see telefoni äpp on küll parjalt pooletoobine. Töötab aga jube uimane.
Suures plaanis oli mõte sinna ikkagi mingi muu firm peale ajada, et saaks kuidagi keskselt hallata.
Samas selle raha eest on ka karbist-välja funktsionaalsus igati hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel_k
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2017 11:43:25 vasta tsitaadiga

Mina kasutan neid sonoffi releesid edukalt koos Samsung Smartthings'iga, smartthings'i foorumis on juhendid flashimiseks ja device handlerid ka olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 30.12.2002




sõnum 23.05.2017 12:50:00 vasta tsitaadiga

Kasutan nii sonoff Touch, POW, S20 kui ka basicut. kõigile on pandud peale https://github.com/arendst/Sonoff-Tasmota ja juhin neid Home Assistantiga üle MQTT.
Kvaliteet on neil vastavalt hinnale:
* voolurajad on käsitsi tinutatud ja kohati on paksus varieeruv, olen pidanud mõned üle jootma. POWil ja TH16 oli hiljuti ka samal põhjusel tagasikutsumine https://www.itead.cc/blog/sonoff-th16-and-pow-recall-notice niiet maksimum võimsusel mina neid kasutada ei julgeks
* S20 peal olev lüliti on ka suhteliselt põdur ja jääb kõvemal vajutusel kinni.
Aga muidu töötavad küll:
* Touchid on koridoridesse pandud ja töötavad automaatlülititena: 5min pärast lülituvad välja
* POWid juhivad radiaatoreid ja põrandakütet (max 10A 16st)
* S20 lülitab akutolmuimeja öösel 2ks tunniks laadima ja ööseks TV/võimu jms välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bard
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2017




sõnum 24.05.2017 12:56:40 vasta tsitaadiga

Lauri_s kirjutas:
Mis see "peedistab täiega" tähendab? Üldjuhul on Fibaro support alati sellistel puhkudel ikka abiks kui endal jõud enam üle ei käi.

1. oli vaja ruuterile restart teha (mitte Fibaro pärat), üks teiene asi oli "kadunud", peale restarti muud asjad kõik ilusasti üleval ainult Fibaro kadunud. Olen nüüd veel paar korda proovinud, Fibarol vool taga ja ainult ruuterile restart, sama seis Fibaro ei "tule ülesse" ja ligi ei pääse. On mõni moodus kuidas siis ligi pääseda, minul toob ta tagasi ainult "juhe seinast"? (restarti tegin eemalt softi kaudu, mitte kohapeal) Kuna kohale ei olnud võimalust minna oligi kõik mitu päeva kadunud.
2. Kõik töötas tõrgeteta, pakkus välja uut softi 4.130, automaatset uuendust, mitte käsitsi. Uuendus läks ilusasti ilma tõrgeteta peale. Peale uuendust, kõik andurid jm. näha aga ükski asi ei tööta, aitas ainult anduri eemaldamine ja uuesti lisamine, tavaline uuendus ei peaks seda tegema.
Eilne jama: 2 päeva maalt eemal, kõik töötas korralikult, appist sai andurid valvest maha võetud, kõik tip top, ja siis hakkas valvest maas olev liikumisandus häireid andma, valvesse/valvest maha midagi ei aita, jälle juhtme kallale ja anduri uuesti install.
Meenutab mulle väga seda kui Elioni aegst aega, enne kui televiisorit tahtsid vaadata tuli boxile restart teha.
3 kuud töötas Fibaro korralikult, ühtegi halba sõna aga peale uuendust tundub ta olema tõeline käkk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2017 13:19:24 vasta tsitaadiga

Mul HCL tahab alati viimasena restarti sada, kui ruuterile restart mingil põhjusel teha. Alles peale ruuteri funktsionaalsuse täistuuridel töötamist tuleb HCL tagant nupust restart teha, siis laeb omale veebiühenduse ära.
Ja selline probleem on aegade algusest juba olnud. Iga teine seade ühendab ennast netiga ära, HCL tahab alati restarti.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.05.2017 13:59:02 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul on see natuke liiga valus viga, et endale ristiks kaela võtta. Loodetavasti saab selline asi küll fiksi, et LAN port kenasti küsib aegajalt ühendust aga mine tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2017 15:23:06 vasta tsitaadiga

indrekp, siis sa tead, et tuleb kokku jooksvat ja pidevalt restartivat Intenot süüdistada. Ma ju tean, et sinu seadmetel seda viga ei ole. Seega pole probleemi icon_cool.gif
Muuseas kunagi Elioni digibokse tuli samas järjekorras taaskäivitada, ehk see valus viga on ka neid puudutanud. No nüüd on see asi küll ära fixitud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.05.2017 15:42:11 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp, siis sa tead, et tuleb kokku jooksvat ja pidevalt restartivat Intenot süüdistada. Ma ju tean, et sinu seadmetel seda viga ei ole. Seega pole probleemi icon_cool.gif
Muuseas kunagi Elioni digibokse tuli samas järjekorras taaskäivitada, ehk see valus viga on ka neid puudutanud. No nüüd on see asi küll ära fixitud.


Üldiselt Intenod ei jookse kokku, hea põhjus peab olema.
Viimati oli ADSL teenuse ülekoormamisel see hea põhjus aga see on softi uuendusega lahenenud. Kõik teised tehnoloogiad saavad uptimeks niipalju kui voolu on.
Digibokse võid katsetada, käivituvad kenasti peale ruuteri käsitsi restartimist, ei ole vaja digiboksi restartida. See, millal see nii ei olnud oli minu mäletamist mööda viimati vana nutiga vana amino ja motorolaga, võimalik, et ka korraks motorolaga mis sai uue menüü.
Viga polnud mitte LANist IP küsimisega vaid pilvest tuli ikkagi digiboksil menüü uuesti üles laadida ja seda checki teeb nüüd digiboks kenasti automaatselt kui LAN port uuesti tõuseb.
Ma ei oska aimata, kas tõesti on Fibarol sarnane häda aga selge on see, et kõik Fibaro kasutajad kes seda viga kurdavad, ei kasuta Telia teenuseid, seega mure on pisut üldisem.

Seega pidev probleem tuleb kuidagi lahendada kui see tõesti pidev on. (Inteno kokku jooksmine ja restartimine)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 24.05.2017 17:45:52 vasta tsitaadiga

Mina tegin enda HC2-le ja HCL-le päris alguses kohe stseenid selga, et igal öösel "ohutul" kellaajal seadmele restarti teeks. Aitas nii tõrkuva 4G ruuteri puhul kui ka mitte-nii-väga-õnnestunud Fibaro tarkvaraversioonide tõrgete korral.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.05.2017 11:32:07 vasta tsitaadiga

Siit teemast tuttav nimi pajatab leheveergudel

Avati Eesti esimene nutikodu keskus Zimply. Nutika kodu hind on 30-40 eurot ruutmeetri kohta

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.06.2017 16:39:45 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
DVDRW, mulle omale jõudis just üks see voolumõõtjaga variant kohale. Väga palju pole jõudnud proovida aga see telefoni äpp on küll parjalt pooletoobine. Töötab aga jube uimane.
Suures plaanis oli mõte sinna ikkagi mingi muu firm peale ajada, et saaks kuidagi keskselt hallata.
Samas selle raha eest on ka karbist-välja funktsionaalsus igati hea.


Sain oma wifi stepsli kätte. Esmamulje küll, wow.
Äpil pole viga midagi, lüliti lääg ka olematu (üle 4G) icon_smile.gif
Saab schedule panna ja puha.
10€ eest asja küll.

Kui on voolukatkestus siis jääb off olekusse ja ka äpp saab sellest aru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2017 22:52:26 vasta tsitaadiga

DVDRW, tead, mul on tunne, et see hiinlaste pilvistu oli vist tookord, kui ma esimesi katsetusi tegin, veidi panges omadega.
Proovisin nüüd uuesti ja hoopis teine tera kohe - vajutusest relee klõpsuni alla sekundi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 184, 185, 186  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.