Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  win 10 uuendus 1703 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 13.05.2017 08:11:07 win 10 uuendus 1703 vasta tsitaadiga

Eile öösel siis tahtis selle jaoks restarti, algus oli nagu alati aga pilti enam ette ei tulnud. Jätsin igaks juhuks ööseks resetima, hommikul oli sama lugu, lülitasin arvuti välja ja igaks juhuks võtsin graafika kaardilt tv-sse mineva otsa välja ja jätsin ainult monitori oma. Pilt tuli ette ja üleslaadides tegi windowsi eelmisele versioonile tagasiminekut. Windowsis pakkus uuesti restarti selle uuenduse jaoks no mis seal ikka proovime uuesti. Sai hakkama ainult, et biose sätted muutis ära. Mul oli see cpu kordaja 39 peal ja nii ta näitas ka cpu-z jne, et cpu speed 3910. RAM kiirus oli kah 1333 peale aetud kuigi oli 1600. Tegin siis BIOSis uuesti muudatused aga cpu kiirust näitab kordaja real nii nagu panen, hetkel 41 aga biosis realtime alla 3790 ja üle selle ei lähe. Save jne biosist ja üleslaadimisel miskine aken kus cpu 3800 ja kordaja 37 aga ram korras 1600. Windowsis cpu-z jne näitasid samuti cpu kiiruseks 3800, proovisin veel mitu korda ja nüüd windowsis näitab cpu kiiruseks 4000 kopikatega siia sinna reaal ajas. Windowsi oma jõudluse alt näitab jälle max kiiruseks müstilised 5600. Rohkem ei viitsi jännata aga midagi see uuendus seal bioses ära keerab, et kas on kellelgi veel peale minu sama jama.
Ja seda tv juhtme otsa ei saa graafikakaardi taha jätta siis peale restarti pilti ette ei tule monitorile vaid tuleb tv peale järjekindlalt. Müstika.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 13.05.2017 09:46:51 vasta tsitaadiga

Keegi ei käsi sul seda uuendust kasutada, ise ta peale ei roni, graafikakaardi draiverid ei tööta igal masinal just kõige paremini, tahad vähem peavalu mine vanale versioonile tagasi või kui nii väga ikka seda uut versiooni tahad, tee puhas W10 paigaldus tühjale kõvakettale.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 13.05.2017 12:32:12 vasta tsitaadiga

njah tegin jah sedasi nüüd. Toimib paremini jah. Kuigi biosi osa oli ikka nässus aga sain lõpuks kordaja 41 ja nüüd cpu kiirus 4100 vana 3900 asemel.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 13.05.2017 12:54:51 vasta tsitaadiga

Ma olen endiselt skeptiline, kas Windowsi uuendus saab BIOS/UEFI seadeid näppida..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 13.05.2017 15:17:40 vasta tsitaadiga

midagi ta mul korraldas jah, ta siin selle jebimise käigus muutis ka physixi cpu peale gpu-lt, isegi mitte auto peale. Sellest pole veel aru saanud, et miks see pilt läbi graafikakaardi tuleb monitorile alles siis kui parooli koht ette tuleb. Ei taha enam väga torkida kah, sest praegast töötab ja mul arvuti üldjuhul 24/7 töös.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  win 10 uuendus 1703
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.