Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 606, 607, 608  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
18%
 18%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 105 ]
Ei poolda
34%
 34%  [ 99 ]
Olen erapooletu
11%
 11%  [ 34 ]
hääli kokku : 291

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 28.04.2017 13:28:17 vasta tsitaadiga

silmad eraldi on natuke udused lähedale vaadates, aga kahe silmaga vaadates on kõik ok, kompenseerivad üksteise ebakõlad ära, aju protsessib ka sinna veel midagi vahele. perearst arvas, et selle asjaga tuleks siiski tegeleda. optometrist tegi kindlaks, et prillid asja ei paranda, seega pole tegemist silma optika probleemiga vaid millegi muuga, aga sealt edasi tema pädevus lõppeb.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 28.04.2017 14:23:36 vasta tsitaadiga

Siis jah silmakliinik, vajadusel on kohe uuringud enamasti kohe kohapeal, üksikjuhtudel on pikem järjekord, siis antakse aeg.
Parem võta polikliiniku silmaarstilt saatekiri, on vähem muresid.aja kinnipanekuga. Nagu kribasin-helista registratuuri esmaspäeviti 7.15.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 14:43:30 vasta tsitaadiga

Silmadega saab üldse nalja, mul on pärast oppi parem + ja vasak "oma" silm, miinus. Paremasse pandi uus lääts. Nüüd näen kaugemale paremini, kui ennem.
Kui kirbusitta loen, siis kasutan vana vasakut silma ja kui kullimune loen, siis paremat uut icon_lol.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 28.04.2017 14:59:52 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif ma olen vanusega saanud omale prillid. Ilma ei näe enam üldse midagi icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 15:40:05 vasta tsitaadiga

kuigi ma tean, et mu silmanägemine on kaugel normaalsest, siis ma keeldun mõõtmast kui puuksus see on icon_razz.gif täpselt sama teema nagu palavikuga - kui ma tean mingit konkreetset numbrit, siis ma suudan selle niiiii palju hullemaks möelda. see erinevus on, et palavik mõõdub icon_razz1.gif
ehk, ignorance is bliss icon_cool.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.04.2017 15:55:14 vasta tsitaadiga

arm2004, õigust räägid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.04.2017 16:39:23 vasta tsitaadiga

Pimedaks jääd, siis hoiad igaks juhuks silmad kinni. Äkki petab ära ja ei ole pime?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 28.04.2017 16:54:49 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Silmadega saab üldse nalja, mul on pärast oppi parem + ja vasak "oma" silm, miinus. Paremasse pandi uus lääts. Nüüd näen kaugemale paremini, kui ennem.
Kui kirbusitta loen, siis kasutan vana vasakut silma ja kui kullimune loen, siis paremat uut icon_lol.gif


Mis meetodit sul kasutati? Kas süstiga fikseeriri silm või ainult tuimestus?
Pole hullu, mul oli sama, paar kuud möödas,.siis saad juba uued prillid teha., lugemiseks. Hetkel bifokaalid,.alumine on +2,5, lugemiskaugusele umbes 20-40 cm ja ülemine (+1,5) umbes 50-110 cm, edasi näen juba prillideta. Vahele jääb jah natuke"halli" ala, aga sellega saab õ neks mängida,.see on umbes 10cm, mis on katmata.
Peale esimest oppi oli paar päeva hiljem bussiga koju tulles paks udu, opereeritud silma abil saingi koju (kilt jalgsi), kui ainult haige silmaga vaatasin, ei näinud miskit.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 17:10:25 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Pimedaks jääd, siis hoiad igaks juhuks silmad kinni. Äkki petab ära ja ei ole pime?

sa ei jaga matsu: kuni valgus paistab, on OK, puuksus nagunii. edasist mõttekäiku pigem ei jaga icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 28.04.2017 17:21:14 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kuigi ma tean, et mu silmanägemine on kaugel normaalsest, siis ma keeldun mõõtmast kui puuksus see on icon_razz.gif täpselt sama teema nagu palavikuga - kui ma tean mingit konkreetset numbrit, siis ma suudan selle niiiii palju hullemaks möelda. see erinevus on, et palavik mõõdub icon_razz1.gif
ehk, ignorance is bliss icon_cool.gif


Nojah. Kui ma oleks samamoodi käitunud, siis ma oleksin juba praegu mulla all.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 18:02:23 vasta tsitaadiga

Rasmus, sa polegi ammu oma lugu rääkinud. tee kerge lühikokkuvõte üle tüki aja. kuidas algas ehk siis minu "ignorance is bliss"-loogika vastane käitumine, kuni viimase ajani icon_smile.gif
sinu diagnoosi saades oleks ma esimese asjana hakanud otsima kust köit kõige odavamalt koju tellida saab ja siis StreetView's sobivat kohta otsima läinud icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.04.2017 18:07:50 vasta tsitaadiga

Sellise suhtumisega oma tervisesse ei ole väga keeruline mulla alla saada.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 18:19:48 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sellise suhtumisega oma tervisesse ei ole väga keeruline mulla alla saada.

and?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 22:25:15 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
masmre kirjutas:
Silmadega saab üldse nalja, mul on pärast oppi parem + ja vasak "oma" silm, miinus. Paremasse pandi uus lääts. Nüüd näen kaugemale paremini, kui ennem.
Kui kirbusitta loen, siis kasutan vana vasakut silma ja kui kullimune loen, siis paremat uut icon_lol.gif


Mis meetodit sul kasutati? Kas süstiga fikseeriri silm või ainult tuimestus?
Pole hullu, mul oli sama, paar kuud möödas,.siis saad juba uued prillid teha., lugemiseks. Hetkel bifokaalid,.alumine on +2,5, lugemiskaugusele umbes 20-40 cm ja ülemine (+1,5) umbes 50-110 cm, edasi näen juba prillideta. Vahele jääb jah natuke"halli" ala, aga sellega saab õ neks mängida,.see on umbes 10cm, mis on katmata.
Peale esimest oppi oli paar päeva hiljem bussiga koju tulles paks udu, opereeritud silma abil saingi koju (kilt jalgsi), kui ainult haige silmaga vaatasin, ei näinud miskit.

ainult tuimestus oli. prillid tegin, ainult liiga vara ilmselt. telekat on hea vaadata, lugeda saab ka. ainult, kui paremat silma kasutan, siis on täitsa udu. mõlemad koos on ok.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 28.04.2017 23:27:07 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Rasmus, sa polegi ammu oma lugu rääkinud. tee kerge lühikokkuvõte üle tüki aja. kuidas algas ehk siis minu "ignorance is bliss"-loogika vastane käitumine, kuni viimase ajani icon_smile.gif
sinu diagnoosi saades oleks ma esimese asjana hakanud otsima kust köit kõige odavamalt koju tellida saab ja siis StreetView's sobivat kohta otsima läinud icon_razz1.gif


Enamik alla 30-aastaseid ei usu enda surma. Jah, teadvustatakse, et õnnetusi juhtub, kuid, et raske haigus vms olukord, mille tingib elupõletamine, liigne alkohol, suitsetamine vms absurdsus, siis ei - seda kindlasti ei juhtu. Kui olukord on kätte jõudnud, siis on vaja kiirelt otsustada, kas on elusoov või ei ole. Vahel on ka juba liiga hilja otsustamiseks ja siis tuleb olukorraga leppida. Mina otsustasin, et mina ei sure ära ja tegin selleks nii palju, kui ma suutsin. Õnnestus.

Muutsin oma elufilosoofiat, väärtushinnanguid, arusaamisi asjadest. Ainuke, millega ma hakkama ei saa, on minu suurenev kehakaal. Lihtsalt ei ole tahtejõudu korrektseks söömiseks ning füüsiliseks aktiivsuseks. Kõik muu on muutunud. Töötamine töö ja raha nimel on mõttetu - teha tuleb seda, mis tõesti naudingut pakub ja milles sa ka hea oled - enda hinnangul olen asjaga hakkama saanud, kuid tõelised hindajad on need, kes minu tööd "tarbivad". Tuleb lastelt küsida, kas nad on minuga rahul ja kas ma teen nende arust hästi oma tööd või mitte. Praegu meeldib see mulle väga, mida ma teen. Küll aga tean ma seda, et mingil hetkel tuleb ikkagi rutiin ja igavus. Siis tuleb edasi mõelda.

Õppisin ka oma töö eest lõpuks raha küsima. Vahel on see siiani raske, kuid üldises pildis on elu palju parem, kui varem. See tähendab muidugi ka seda, et latti ei saa alla lasta. Minu jaoks ei eksisteeri sellist fraasi nagu "ei viitsi". See on ülbe ja sisutühi. Kui on põhjuseid, miks ühte või teist asja teatud hetkel teha ei saa, siis on põhjuseid. On selleks siis laiskus, väsimus või midagi muud - ei ole tähtis. Põhjus on olemas.

Tuleb õppida iseendale elama. Jah, lähedastele ja teistelegi ei meeldi see absoluutselt. Nüüdsest oled sa nende jaoks enesekeskne, ülbe, teistega mittearvestav jne-jne. Paraku tühi kott ei seisa püsti. Kui sa tahad midagi oma lähedastele anda, siis sul peab olema midagi, mida anda. Selleks tuleb seda ka võtta. Seega loobusin mõttetutest heategudest ja asjadest, mis minu hinnangul mulle otseselt või kaudselt kasu ei too. Teiste heaks ei ole vaja asju teha (v.a. lähedased, kelle eest sa vastutad nii moraalselt kui ka igas muus mõttes).

Õppisin nautima hetke ja pisiasju. Avastasin, et väga tihti elasin ma oma elu küll selles hetkes, aga mõte oli kogu aeg tulevikus ehk siis selles, mida ma tegema hakkan, mitte selles, mida ma teen. Mõttetu. Naudin hetke ja tean, kuhu tahan tulevikus liikuda. Ehk siis tore on püüelda alati millegi suurema poole, aga kui mind rõõmustavad ikkagi ühed ja needsamad pisiasjad (kasvõi näiteks see, et sõitsin täna paar tundi kaherattalisega vms), siis ongi kõik väga mõnus ja hästi. Suured asjad koosnevadki väikestest. Kui pusles on tükke puudu, siis võib küll suur pilt olla arusaadav, aga tükid on siiski puudu ja see hakkab mingil hetkel segama.

Loomulikult ei ole kõik päevad alati päikeselised. Olen ikkagi inimene, kuid üritan olla rõõmus, positiivne, toetav, motiveeriv nii endale kui ka teiste jaoks. See on ka põhjus, miks ma enam väga hinnanguid anda ei taha. Varem või hiljem jõuab igaüks ise arusaamiseni, et iga tegevus mida ta teeb või ta ei tee mõjutab esmasena tema enda elu ja kindlasti ka teda ümbritsevate teiste inimeste elu. Sellega tuleb leppida, tegevuste eest tuleb vastutada ja vajadusel olukordi muuta (või siis mitte). Kuna igaühe elu on isiklik, siis kes olen mina andmaks hinnanguid teiste inimeste eludele?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.04.2017 06:07:57 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Tuleb õppida iseendale elama. Jah, lähedastele ja teistelegi ei meeldi see absoluutselt. Nüüdsest oled sa nende jaoks enesekeskne, ülbe, teistega mittearvestav jne-jne. Paraku tühi kott ei seisa püsti. Kui sa tahad midagi oma lähedastele anda, siis sul peab olema midagi, mida anda. Selleks tuleb seda ka võtta. Seega loobusin mõttetutest heategudest ja asjadest, mis minu hinnangul mulle otseselt või kaudselt kasu ei too. Teiste heaks ei ole vaja asju teha (v.a. lähedased, kelle eest sa vastutad nii moraalselt kui ka igas muus mõttes).

Ma ei oska seda icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2017 06:41:43 vasta tsitaadiga

Enese muutmine on raske kui pole "mõjuvat" põhjust. Need kes seda on teinud, neil on peas mingi nõks ära käinud ja muutmine on tulnud iseenesest ja uus eluviis jääb külge, muutub automaatseks. Neil kes seda nõksu ära ei ole käinud, need ei saa sellest aru ja ka enese muutmine on sel hetkel võimatu.

Kõlab nagu alternatiivmeditsiin kuid sellisena on mulle see kohale jõudnud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.04.2017 18:04:46 vasta tsitaadiga

Rääkides silmadest, siis paar aastat tagasi tahtsin KSA-s teha silmaopi. Uuringutel sai käidud. Kõik timm ja sai ka aeg kinni pandud. Kuid nädal ennem oppi tuli silma limaskesta põletik. Viimati oli mul silma põletik või silmadega probleem 13 aastat tagasi. Opp tuli tühistada. Pärast seda pole ka rohkem mõelnud sellele, et teeks ära. Ju oli märk, et ei tasu jamada icon_smile.gif Kannan prille edasi ja kõik timm.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.05.2017 14:33:29 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, kui kaeveldakse, et arstile numbrit ei saa. 7.15 ja 5 sekundit helistasin Silmakliinikusse, sain kohe löögile ja olemas. Isegi kui kohe pole kohe löögile saanud, on telefonid käes ja helistan kordamööda. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.05.2017 14:43:31 vasta tsitaadiga

Reedest angiiniga kodus istunud. Nüüd juba oluliselt parem. Mandlid ilusad puhtad. Üks asi, mida märkasin oli see, et kurgu nibu (kuidas seda täpsemalt kutsutaksegi), selle küljes on jätke, mis käib pmst vastu keelt. Kolmabaa nagunii perearsti juurde minna vaja laseb üle vaadata. Lugesin netist, et HPV põhjustatud on see. Ja eemaldatakse seda kirurgiliselt.

Taoline jullakas on.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2017 16:53:44 vasta tsitaadiga

Eating dependence and weight gain; no human evidence for a 'sugar-addiction' model of overweight.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/28330706/

CONCLUSION: The current findings indicate that sugary foods contribute minimally to 'food dependence' and increased risk of weight gain. Instead, they are consistent with the current scientific notion that food energy density, and the unique individual experience of eating, plays an important role in determining the reward value of food and promoting excessive energy intake.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.05.2017 16:54:55 vasta tsitaadiga

Märt., kui vaja silmaarstile aega siis sulle kontaktandmed ja paned aja kinni? icon_biggrin.gif

Iga päev 7.15 võtavad kõnesid vastu ja siis ütlevad, et helistage kuu aja pärast uuesti.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.05.2017 19:21:13 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Märt., kui vaja silmaarstile aega siis sulle kontaktandmed ja paned aja kinni? icon_biggrin.gif

Iga päev 7.15 võtavad kõnesid vastu ja siis ütlevad, et helistage kuu aja pärast uuesti.


icon_biggrin.gif
Tegelikult tuumakam on helistada igal esmaspäeval 7.15 ja omades saatekirja saab suht ruttu numbri. Täna võtsin naisele, tal saatekirja pole, sestap sai 4 esmaspäeva helistatud. Saatekirjata on väga vähe numbreid saadaval, kui joppab, siis on bro.
Mul oma arstiga on jah nii, iga kuu esimesel esmaspäeval tuleb helistada, kui korralisse kontrolli tahan minna minna.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 16.05.2017 00:48:36 vasta tsitaadiga

Kas see on see tasuta silmaarst? Eraarsti juurde saab ikka kohe?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 16.05.2017 08:08:44 vasta tsitaadiga

Ma lähen käin ka nädala lõpus kliinikumis ära. Äkki on raviarstil mõni idee, kuidas randme ja sõrmede sirutust paremaks saab. Ja kui ei ole, siis elan vanaviisi edasi.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 606, 607, 608  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.