Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 232, 233, 234  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ikspeee
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2017




sõnum 27.04.2017 16:20:23 vasta tsitaadiga

Tere!

Olen siin ka teemale pilgu peale visanud omal ajal huvist, aga nüüd on olukord viinud selleni, et pakuks ka just Uberi all sõitude tegemine kuu-kaks max. Ja rendiauto näol!

Tahakski küsida, et kas keegi juhuslikult on ka Uberit (või Taxify'd) rendiautoga sõitnud ja kuidas asi end üldse tasus? PS. ei pea siin silmas seda, et sõidujagamise näol saaks nüüd ainus elatusallikas. Väike kuu-kahene auk vaja ära tekkida, et mõned väiksmeat sorti kulud tagasi teha. Sõita võiks põhimõtteliselt kogu aeg ja sellest lähtuvalt olekski tore teada, et mida ja kuidas see end kujutab. Saan aru, et 20% lendab Uberile teenistuselt, siia juurde võtame veel 300+ EUR kuus autorent (+ kütus, puhastamine), siis kuidas see üldse end välja mängib? On üldse reaalne võimalus mõned sajad taskusse juurde visata?

Oleks tore, kui keegi ka reaalselt eelneva olukorra näol seda läbi teinud ja annaks tagasisidet. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.04.2017 16:51:10 vasta tsitaadiga

ikspeee, uuri parem FB gruppidest.
Siit saad pigem soovituse kõigest hoiduda, et mitte igaveseks zombi-juhiks saada icon_cool.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2017 16:54:54 vasta tsitaadiga

Siin on üks ajakirjanduslik eksperiment https://www.youtube.com/watch?v=Vo_AI6LXsIE&feature=youtu.be&list=PLMP-1KM-VNDZWdDYn1EKG600nVj4jZO7G
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 27.04.2017 20:04:59 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
ikspeee, uuri parem FB gruppidest.
Siit saad pigem soovituse kõigest hoiduda, et mitte igaveseks zombi-juhiks saada icon_cool.gif


Taxify juhtide grupi arvamus (soovitavad vaid taksojuhid, mingi irooniateema):



Aga ma olen siin ennegi öelnud, et ise peab proovima, jutte on seinast seina.
Suvekuud on alati lihtsamad, lennu-, laevagraafikud ja hotellide täituvus mängib Tallinki, Tulika, Uberiga omajagu rolli.

Ja autot ei soovita võtta kauemaks kui nädal. Muidu kui selgub, et raha ikka ei tule, võib kuumakse probleemiks osutada. Ka selleks on FB grupp, kus nimeliselt ja vahel ka dok pildiga rendivõlglasi taga otsitakse.

Tagasiside on ka alati huvitav.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikspeee
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2017




sõnum 27.04.2017 22:14:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Siin on üks ajakirjanduslik eksperiment https://www.youtube.com/watch?v=Vo_AI6LXsIE&feature=youtu.be&list=PLMP-1KM-VNDZWdDYn1EKG600nVj4jZO7G


See video peletas nüüd kenasti isu ära renditud autoga seda asja teha. Kui ikka (peaaeg)täistöönädalaga ja õigetel päevadel õiged kellaajad sisse arvestades ikka peaaegu miinusesse jääd, siis mis seal ikka icon_sad.gif Selle väikse teenistuse pealt tulumaksu tasumine vast suuresti vabatahtlik, vaevalt emta peale lendab nende summade juures. Ja kui sõidujagamine pole otseselt veel reguleeritud riiklikul tasandil, siis vast ikka sõidetakse nagunii tavakindlustuspoliisiga. Sellele vaatamata ikka tundub, et tasub enda autoga vahest kopikat nv juurde teha ja/või pühade ajal, mitte rendikaga jabeleda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 00:02:45 vasta tsitaadiga

ikspeee kirjutas:
Selle väikse teenistuse pealt tulumaksu tasumine vast suuresti vabatahtlik, vaevalt emta peale lendab nende summade juures.

Peale ei pruugi lennata, kuid see ei tähenda, et tulumaks kohustuslik pole. Ja eraisikuna pole sul õigust sellelt isegi kaasnevaid kulusid maha arvestada. Kogu kassa pealt peaksid maksma. Kui mujal tööl ei käi (mujalt tulu ei saa), saaksid ainult maksuvaba miinimumi maha arvestada.

"Vabatahtlik" ei ole siin kohal lihtsalt õige sõna. "Tulu varjamine" sobib paremini.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 12:45:36 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

"Vabatahtlik" ei ole siin kohal lihtsalt õige sõna. "Tulu varjamine" sobib paremini.


Nii ta on. Kui pangakontole laekuva rahaga tulu deklareerimata jätta, siis on see kirves veel päris mitu aastat pea kohal, et maksuamet võib selle avastada ja trahvi teha ning maksmata maksud koos viivistega ka tagantjärele sisse nõuda. Eks igaüks ise teab, millega riskib, mina sellist riski igatahes endale ei võtaks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.04.2017 12:47:09 vasta tsitaadiga

Jah, täpselt. Mõni varastab kuskil, mõni ei maksa makse - sama teeb välja.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 28.04.2017 20:52:18 vasta tsitaadiga

ikspeee kirjutas:
napoleon kirjutas:
Siin on üks ajakirjanduslik eksperiment https://www.youtube.com/watch?v=Vo_AI6LXsIE&feature=youtu.be&list=PLMP-1KM-VNDZWdDYn1EKG600nVj4jZO7G


See video peletas nüüd kenasti isu ära renditud autoga seda asja teha. Kui ikka (peaaeg)täistöönädalaga ja õigetel päevadel õiged kellaajad sisse arvestades ikka peaaegu miinusesse jääd, siis mis seal ikka icon_sad.gif Selle väikse teenistuse pealt tulumaksu tasumine vast suuresti vabatahtlik, vaevalt emta peale lendab nende summade juures. Ja kui sõidujagamine pole otseselt veel reguleeritud riiklikul tasandil, siis vast ikka sõidetakse nagunii tavakindlustuspoliisiga. Sellele vaatamata ikka tundub, et tasub enda autoga vahest kopikat nv juurde teha ja/või pühade ajal, mitte rendikaga jabeleda.


Maksud ei ole vabatahtlikud nagu mainitud. 7 aastat on võimalik neid intressiga tagant järele küsida eraisiku ja FIE puhul, nii et ka järgmised aastad tuleb siis madal profiil hoida ja mitte "ebatervet huvi" tekitada.

Aga äkki laenab mõni sõber-sugulane oma auto norm hinnaga kui sul endal ei ole, et saad proovida?

Ma ei välista, et teatud aegadel teenib, Taxify ja Uberiga, õigemini ma tean kus ja millal teeniks, aga ma ise ei sõida, sest ma olin kaua taksojuht, nii et
a) ma ei soovi enda tegevusega äppide legitiimsust aktsepteerida/kinnitada, sest pmst Taxify mind oma elu muutma pani (sain mugavustsoonist välja ja liikuma jälle)
b) neil teenimisaegadel on omajagu raskeid kliente, mitmesuguses joobes jms probleemid. Esialgu kui neid hinnata ei oska, võib palju ebameeldivusi ette tulla (auto täisoksendamisest sõimu, autos suitsetamise, lagastamise jne asjadeni - mõtle korraks inimestele, keda kell 4 Taco ees näed R-L, nemad ongi su kliendid) ning minu jaoks nt ei ole see väike lisaraha väärt seda, et olla iseenda autos ahistatud ja allasurutud, eriti, et see on oma vaba aja, koduse ja sots elu arvelt.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 29.04.2017 01:57:30 vasta tsitaadiga

Pole see nii hull midagi. 99% on toredad või lihtsalt vait. Maani täis tüüpi peale ei võta ja vajadusel tõsta häält ning viska autost välja. Korras.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2017 08:39:07 vasta tsitaadiga

http://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/04/28/uberi-kange-konkurent-kaasas-55-miljardit
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ikspeee
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2017




sõnum 29.04.2017 14:47:43 vasta tsitaadiga

Loomulikult ma mõistan ja saan aru, et tulumaksu tasumine on kohustuslik. Pidasin selle märkuse all silmas pigem asja nn moraalset külge, et kui teed rendiautoga täistööajaga antud tööd ja teenistus nädala lõikes osutub umbes 40-50 EUR kanti ja oleks isegi 0, kui tulumaksu ka kenasti ära maksad, siis kuidas nüüd vaadata. Oled tubli maksumaksja = nälgas ja rahatu? icon_smile.gif

Oskab keegi siin äkki kommenteerida seda, kuidas mudeli valik mõjutab klientuuri? Vaatan, et Uberis näidatakse sul automark endiselt ära (või vähemalt kohe peale tellimist)? Kui kohe peale tellimist, siis vist ei mängi suurt rolli see küsimus, aga kui eelnevalt näha, siis kindlasti mõni uuem ja suurem (samas enam-vähem öko) on kliendile ahvatlevam valik kui Golf?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2017 15:00:43 vasta tsitaadiga

Kogen just seda probleemi, et äpp ei näita autosid. Tundub, et äpp lihtsalt läägib rämedalt, sest 10-15 sek jooksul tuleb ka logo ja auto info ette.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 02.05.2017 22:47:29 vasta tsitaadiga

ikspeee kirjutas:
Loomulikult ma mõistan ja saan aru, et tulumaksu tasumine on kohustuslik. Pidasin selle märkuse all silmas pigem asja nn moraalset külge, et kui teed rendiautoga täistööajaga antud tööd ja teenistus nädala lõikes osutub umbes 40-50 EUR kanti ja oleks isegi 0, kui tulumaksu ka kenasti ära maksad, siis kuidas nüüd vaadata. Oled tubli maksumaksja = nälgas ja rahatu? icon_smile.gif

Oskab keegi siin äkki kommenteerida seda, kuidas mudeli valik mõjutab klientuuri? Vaatan, et Uberis näidatakse sul automark endiselt ära (või vähemalt kohe peale tellimist)? Kui kohe peale tellimist, siis vist ei mängi suurt rolli see küsimus, aga kui eelnevalt näha, siis kindlasti mõni uuem ja suurem (samas enam-vähem öko) on kliendile ahvatlevam valik kui Golf?


Eestis Uberis ei ole vahet, siin on nii vähe juhte kliendile jäänud, et klient võtab selle, mis on - juhid on suht kadunud, nad ei teeni midagi.

Kui sügavam huvi, tee kasutaja http://uberpeople.net - seal on globaalne foorum ja juhid on kõike muud kui õnnelikud, loe, tutvu, Eesti ei ole mingi erand.

Edit: nagu eespool öeldud "siin vaid taksojuhid vinguvad ja teevad maha", liitu FB-ga - teen jah maha, ise ei soovita, aga jätan endast parematele võimalused, isiklikku kibestumist ei ole, inimesi ei vihka.

Üks värske screen Uberi Tallinna juhtide foorumist:


_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2017 22:56:35 vasta tsitaadiga

No ilmselge, et kui makse ka veel maksma hakkad, siis on miinus. Maxima kassiir on ka kuu lõpus rikkam kui uberdaja.
Mingigi teenistus on ainult siis, kui ei maksa midagi. Sõidad vana premium rondiga ja sinise diisliga ja makse ei maksa, siis on nii enam-vähem. Saab elada ka. Aga ausalt pole kindlasti võimalik.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 260
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 03.05.2017 12:03:04 vasta tsitaadiga

ikspeee kirjutas:
Loomulikult ma mõistan ja saan aru, et tulumaksu tasumine on kohustuslik. Pidasin selle märkuse all silmas pigem asja nn moraalset külge, et kui teed rendiautoga täistööajaga antud tööd ja teenistus nädala lõikes osutub umbes 40-50 EUR kanti ja oleks isegi 0, kui tulumaksu ka kenasti ära maksad, siis kuidas nüüd vaadata. Oled tubli maksumaksja = nälgas ja rahatu? icon_smile.gif

Oskab keegi siin äkki kommenteerida seda, kuidas mudeli valik mõjutab klientuuri? Vaatan, et Uberis näidatakse sul automark endiselt ära (või vähemalt kohe peale tellimist)? Kui kohe peale tellimist, siis vist ei mängi suurt rolli see küsimus, aga kui eelnevalt näha, siis kindlasti mõni uuem ja suurem (samas enam-vähem öko) on kliendile ahvatlevam valik kui Golf?


Tean paljusid kes jahivad ainult Teslat. beer_yum.gif

_________________
«Kui sa lähed teadmise suunas, jätad sa maha need uuestisünnid. Sa ei saa enam kellekski ega millekski.»
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2017 18:27:46 vasta tsitaadiga

Heh, kui konkreetset marki ja mudelit jahtida, siis võib sama hästi ühistranspordiga või jala minna. Takso on ikka selleks, et kiiresti punktist A punkti B saada. Kui on soov Teslat proovida, siis on parem mõte https://teslarent.eu/?lang=et
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.05.2017 21:51:00 vasta tsitaadiga

Kuulge üks taksojuht pakkus (fy priva) et äkko see autovalimise võimalus neil kes rohkem kasutavad ja on kõrgema kliendihinnanguga?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JossUP
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2017




sõnum 03.05.2017 22:47:19 vasta tsitaadiga

Ise sõitsin paar kuud tagasi 2012 aasta golfiga nädalavahetuseti ja umbes 6 tunni eest üle 100 euro kassat polnud mingi probleem. Mõni inimene mainis küll, et väike auto aga mingeid probleeme ei tekkinud. Üks hetk oli isegi selline kui läks parklasse ja kogemata parkisin ühe vanema auto kõrvale kes oli ka privaatjuht ning juba pikemat aega seisnud seal ja ma sain temast ennem kliendi. icon_rolleyes.gif

Mul on ka klientidega ainult head kogemused olnud. Enamus on lihtsalt vait või siis räägivad oma elust pikalt ja laialt. Oleneb kuidas ise suhtlema hakata nendega. Üks kord jäi üks purjus naine taga magama, aga ta mees tiris ta õnneks välja ja suht koomiline hetk oli. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 05.05.2017 13:48:40 vasta tsitaadiga

No kui Teslat pole siis loomulikult sõidavad teise masinaga aga kell 3 öösel pole savikas veel busse sõitma pannud ja teatud vahemaad on jalgsi käimiseks lihtsalt liiga pikad.
Minu mõte oli see, et auto loeb.
Päeval sõidavad kõik ikka enda autoga..

_________________
«Kui sa lähed teadmise suunas, jätad sa maha need uuestisünnid. Sa ei saa enam kellekski ega millekski.»
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2017 14:04:13 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Kuulge üks taksojuht pakkus (fy priva) et äkko see autovalimise võimalus neil kes rohkem kasutavad ja on kõrgema kliendihinnanguga?

Ei usu, et selles asi on. Olen üpris harv Taxify kasutaja. Enda skoori muidugi ei tea. Autosid olen saanud alati valida. Ja üldjuhul valin Tallinki või Takso24 omad sealt icon_razz.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2017 14:58:30 vasta tsitaadiga

Betamax, kui sinu eelistus on Tallink või Takso24, siis on vist Taxofon parem valik https://taxofon.ee/ Telefoni kaudu tulnud tellimuste edastamiseks kasutavad nad taxofoni st. seal on kõik Tallinki ja Takso24 autod, taxify-s on ainult need juhid kes seal ise olla tahavad(ja kiiremal ajal eriti ei taha, taxofoni kaudu saadud tellimus on neile odavam kui taxify kaudu saadud tellimus)
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 05.05.2017 15:14:39 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Kuulge üks taksojuht pakkus (fy priva) et äkko see autovalimise võimalus neil kes rohkem kasutavad ja on kõrgema kliendihinnanguga?

Ma olen terve oma elu jooksul vist ainult kaks tellimust teinud oma konto alt ja ühe sõidu. Üks oli, kui telefoni ekraan jamama hakkas ja tellis ise mulle takso ära ning ära katkestasin ja teine oli päris sõit. See ei saa küll sellega seoses olla.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2017 19:44:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Betamax, kui sinu eelistus on Tallink või Takso24, siis on vist Taxofon parem valik https://taxofon.ee/ Telefoni kaudu tulnud tellimuste edastamiseks kasutavad nad taxofoni st. seal on kõik Tallinki ja Takso24 autod, taxify-s on ainult need juhid kes seal ise olla tahavad(ja kiiremal ajal eriti ei taha, taxofoni kaudu saadud tellimus on neile odavam kui taxify kaudu saadud tellimus)

Mul firma maksab ja neil on leping Taxify'ga. Ja Taxify kaudu on hind odavam kah, kui viimati sõitsin.
Seega, minu ainsaks vaevaks on õige auto sealt valida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 06.05.2017 12:53:28 vasta tsitaadiga

Üks reede jälle seljataga ja 3 erinevat sõidukogemust samuti.
Oli korralikumale peole minek ja Lagedilt Tallinnasse sõitmiseks viskas pea esimesena ette Lux mudeli 2016a Mersu E klass, kilomeetri hind oli 60sendi kanti, kui mälu ei peta. Polnud veel selle autoga sõitnud, seega sai ära tellitud ja auto tundus tagaistmelt eriti futu olema. 2 suurt ekraani, juhi oma välja lülitada ei saa ja pimestab, samuti maantemüra suht kõrge ning mingi nipiga olid xenon tuled regullitud sedasi, et pea kõik vastusõitjad vilgutasid. Muus osas väga OK auto. Privat juht oli ja ütles, et elusees ei teeni nende sentidega sõites auto raha tagasi, aga pidi pakkuma oma firma alt ka paljudele teistele firmadele lepingulisi sõite ja taxify sõit on lihtsalt boonuseks, kenasti ülikonnaga vend oli. Juht veel rääkis, et sõidab Teslaga ka teinekord taxifyd ja olevat juhus olnud, kus Viimsisse telliti ning tellija maksis 15€ ja sõita ei tahtnudki, palus ainult luba autot uurida ning vastata ausalt kõik head ja vead ära. Ehk siis Taxify tegijad kes siinset juttu teinekord ehk loevad, ärge jumala eest kaotage võimalust auto mudeleid valida, see on suur lisaväärtus paljude jaoks!
Kui pidu läbi siis oli vaja Stocki lähedalt öösel 4 paiku kodu poole sõitma hakata, ei viitsinud Taxifyd ootama jääda, sest mitu takso plafooniga autot oli ees, istusin esimesse sisse, midagi üle 50 sendi oli kilomeetri hind klaasil. Kui olime tagaistmel, end naisega sisse seadnud hakkas juht juba vaikselt liikuma ja küsis, et kuhu, ütlesin Lagedile. Selle peale pani pidurit ja ütles, et tema sinna ei sõida. Üldse linnast välja ei sõida, seletasin tibake, et 5km linna piirist ja egas tal raha ju kaduma lähe. Aga ei huvitanud teda, küsisin üle, et kas tõesti pean siis autost välja minema ja ta mind kohale ei vii. Teatas, et jah ei vii ja mingu me välja.
Valisin mobiiliga Taxify ja 1 minuti pärast oli uus juht ees, kelle kilomeetri hind oli 10 senti odavam, kui "päris" taksol ning viis kenasti Lagedile ilma vingumata, et 13km sõit liiga pikk on. Teepeal tegi veel Hesburgeris peatuse ja draivinist saime tagumisest aknast burksid tellida, mida lubas ka autos süüa.

Pika jutu Kokkuvõtteks võib öelda, et eks ma olen natuke siin oma jutuga Taxify poole kaldu olnud ka eelnevalt, aga nagu näha siis täiesti õigustatult, võibolla sattus tõesti mingi eriti nõme taksojuht, aga mitte ühtegi korda pole mulle sattunud Taxifys juhti, kes keelduks kohale sõitmast, veel vähem autost välja saadab, sest ootab magusamat otsa ja loodab teenida sisseistumise pealt. Andke nüüd tuld lgp taksojuhid siin teemas icon_wink.gif

Mersu seest üks pilt ka -
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 232, 233, 234  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.